Posted in: Aşk Büyüleri

Zeytin Çekirdeği ile Aşk Büyüsü

Neredeyse yer paylaşımımızda aşk büyüsünün ne kadar çok çeşitli olduğuna değinmekteyiz. Bu defa da zeytin çekirdeği ile aşk büyüsü hakkında sizleri bilgilendirmek üzere gerek kadim büyü kitaplarından, gerekse de internetten çeşitli medyum sitelerinden aldığımız kayak bilgiler ile sizlere tek çatı altından bilgi paylaşımı yapmak istiyoruz. Büyü kitaplarında aşk büyülerine çok fazla yer ayrılmıştır. Neredeyse tamamını kapsayacak şekilde yer ayrılmasındaki sebebi de az çok sizler de aşk büyüsü çeşitlerinden anlayabilmektesiniz. Peki, zeytin çekirdeği ile aşk büyüsü nasıl yapılır, etkisini ne zaman gösterir, riskleri var mıdır, herkes yaptırabilir mi bu gibi detaylara yer verelim.

Zeytin Çekirdeği Büyüsünün Amacı Nedir?

Daha ağırlıklı olarak birlikte olan kişilerin arasını düzelten bir büyü uygulaması olarak bilinir. Mesela; evli olan çiftlerin arasında bir dargınlık, küskünlük varsa ve bu dargınlığın sonu ayrılma noktasına kadar ilerleme gösteriyor ise kısa sürede evli çiftlerin arasını düzeltmektedir. Büyü etkisini göstermeye başladığı günden itibaren hızlı bir şekilde kişilerin arası düzelmektedir.

Zeytin çekirdeği ile aşk büyüsü sevgililerin de arasını düzeltmesiyle bilinmektedir. Ama en çok tercih sebebi ise birisini kendinize aşık etmek için kullanılmaktadır. Yakından tanıdığınız birisini, hiç muhabbetiniz olmayan birisini, hoşlandığınız, daha önce bir dönem aşk yaşadığınız birisini tutkuyla, duyguyla ve şehvetle size aşık olmasını sağlayan en etkili büyülerden birisidir.

Zeytin Çekirdeği Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyü için medyumun yanında olmanıza gerek yok. Kadim büyü kitaplarından araştırdığımız bilgilere göre zeytin çekirdeği kullanılırken 2 adet siya zeytin çekirdeği ve 2 adet de yeşil zeytin çekirdeği kullanılmaktadır. Siyah zeytin çekirdekleri üzerine medyum hoca tarafından dualar okunur. Diğer iki yeşil zeytin çekirdeği üzerine de medyum tarafından tılsımlı sözcükler söylenir. Toplamda 7 gün bulacak bir çalışma ile yapılmaktadır. Genelde akşam karanlığında medyumun sessiz, rahatsız edilmeyeceği bir odada gerçekleştirmesi gerekmektedir. En son işlem olarak bu çekirdekleri yeşilden bir adet, siyahtan bir adet olmak üzere çamur topağı içerinde yuvarlayarak bir avuç şeklinde çamura banarak kurumasını bekler. Kişiye teslim etmeden bu çamur içindeki çekirdekleri suyun içerisine atar ve kişilerin çamurun etkisiyle birlikte ayrılmadan çekirdeklerin yan yana kalmasını sağlar. Büyünün süreci bu şekilde ilerlediğine dair bilgileri internet sitelerindeki araştırmalarımıza göre bulduk. Ancak daha kapsamlı nasıl yapılır ya da burada anlatılanın doğru olup olmadığını bizler de bilmiyoruz. Çünkü bizim medyum olarak bir zeytin çekirdeği ile aşk büyüsü çalışmamız yoktur. Şayet hiçbir büyü sürecinde bulunmadığımız için sadece araştırmalarımızı sizlere söylemekteyiz.

Zeytin Çekirdeği Büyüsü Yapılırsa Ne Olur?

  • Uzaktan sevdiğiniz kişiden karşılık bulamadıysanız çekirdek büyüsü sayesinde karşılık bulmaya başlarsınız.
  • Sevgiliniz tarafında daha önce terk edilmiş iseniz sevginize dayanamayarak sizinle yeniden birlikte olmak istediğini dile getirir ve hemen sizin yanınıza gelir.
  • Hoşlandığınız bir erkeği kendinize aşık edebilirsiniz.
  • Hoşlandığınız veya aşık olduğunuz bir kızı size sırılsıklam aşık eder.
  • Aşk öylesine derin olur ki kişilerin arasına hiç kimse giremez.
  • Kızın ailesi ya da erkeğin ailesi bu aşka karşı geliyor olsa bile büyünün etkisi ile kişiler ailelerini arkalarına alabilecek kadar cesaretli olurlar.
  • Aşkın sonu evlilikle biter. Ömür boyu ayrılmamak üzere birlikte olmaya devam ederler.

En Etkilisi Aşk Tılsımı

Aşk tılsımı yaptırarak büyülerin vebali altına girmekten kurtulursunuz. Büyülerin zorlayıcı, düşünce değiştirici bir özelliği bulunmaktadır. Ancak aşk tılsımı kişinin doğruyu yanlışı ayırt edebilecek kadar düşüncesiyle hareket ederek kendi rızası ile size aşık olabilmektedir. Aşk tılsımı yaptırmak için bizimle detayları görüşebilirsiniz.

Comments (2) on "Zeytin Çekirdeği ile Aşk Büyüsü"

    1. Kerim aşk büyüsü değil de aşk celbi yaptır. Hatta istersen aşk büyüsü yaptıranların yorumları diye araştır genelde aşk celbi öneriliyor. Hatta yaptıranlarda hep medyum burak hocaya yaptırmışlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir