Vefk Yapma

Vefk Nedir?

İnternet üzerinden birçok kişinin vefk nedir, vefk nasıl yapılır gibi sorulara cevap aradıklarına şahit olmaktayız. Ancak birçok paylaşım gerçeği yansıtmadığı için vefk yapma başlığı altında sizlere tüm detayları eksiksiz bir şekilde vermeye çalışacağız.  Öncelikle vefk uyum anlamına gelmektedir. Vefk kareli kağıtlar üzerine yazılan dua işlemidir. Tılsım ile birbirini tamamlayan yapısı bulunur. Dua ve tılsım sözcüklerinin ebced hesabı yapılarak çizimlerle desteklenmesidir. Vefk yapan medyumlar haftanın belli saatlerinde ve belli günlerindeki zamana uyarak tamamlamaktadırlar. Hatta birçok medyum vefk çalışması için kişilere özel çalışmanın 7 gün süreceğinden bahsetmektedir. Eğer hemen yapılır ise zaten sadece birkaç saatte tamamlanır. Bu sebeple 7 güne yayılmasındaki amaç zamana uyulmasını simgelemektedir.

Vefk kağıdı hem sayı vefki, hem de harf vefki karelerine sahiptir. Vefk kağıtları standart değildir. Kişiye özel çalışma yapılacağı zaman hangi vefk kâğıdının kullanılacağı önemlidir. Mesela 6’lı vefk kağıdının karesinin içerisinde 36 adet küçük karelerin bulunması gibi düşünülebilir. 6’lı vefk karelerinin olduğu kağıda müseddes ismi verilmiştir. Bu terimler daha çok medyumları ilgilendiriyor olsa da yine de bilmenizde fayda vardır. 7’li vefk kağıdının içerisinde de yine küçük kareler bulunur ve toplam kare sayısı 49 adettir. Buna da müsabba ismi verilmiştir. Kişinin isteğine ve dileğine göre bu karelerin içerisine harfler ve sayılar gelmektedir. Hangi karenin içerisine ne yazılacağı, hangi sayının geleceği ya da hangi harfin geleceğine medyum bilgisi ile yapmaktadır. Burası oldukça önemlidir ve yanlış şeylerin yapılmaması gerekir.

Vefkle Neler Yapılır?

Vefk ile kişiye özel çalışmalar hazırlanır. Kişinin isteğine göre, dileğine göre vefk üzerindeki karelere bazı terimler yazılarak en son işlem olarak tılsım haline getirilir.

Aşk Vefki

Aşk üzerine olan her konuda aşk vefki oldukça etkilidir. Tam olarak büyü sayılmaz ancak büyü gibi göründüğü içi halk arasında vefk daha çok büyü olarak bilinmektedir. Aşk acısı çekenler, aşk ile ilgili yapılması gerekenleri başaraayanlar, aşkı doyasıya yaşamak isteyenler ya da aşk ile ilgili sorularına çözüm bulamayanlar için medyumlar tarafından aşk vefki çalışması yapılmaktadır. Üst paragrafımızda da belirttiğimiz gibi 7 gün içerisinde hazırlanır ve hızlı bir şekilde etkisini göstermesiyle bilinir.

Bağlama Vefki

Adından da tam olarak ne olduğu belli olan bir vefk işlemidir. Vefk kağıdı üzerine hangi kişiyi ne amaçla kendinize ya da bir başkasına bağlanmasını istiyorsanız medyumdan yardım alarak bunu gerçekleştirebilirsiniz. Bir evladı evine bağlamaktan tutun, erkekliği bağlamaya kadar çok çeşitleri vardır. Kadim kitaplarda özellikle belirtilen konu ise bağlama vefkinin mutlaka ilim ve irfan sahibi kişiler tarafından yapılmasıdır.

Soğutma Vefki

Eşinizi, arkadaşınızı, işyerindeki bir insanı ya da herhangi bir insanı kendinizden uzak tutmak için soğutma vefki yaptırılabilmektedir. Çoğunlukla kendisine akıntı olan kişiler, evinden çıkmayan kişiler, eşler arasında ya da aile içinde soğutma vefki sıklıkla kullanılmaktadır. Örneğin; evlisiniz ve ayrılmayı düşünüyorsunuz soğutma vefki ile karınızı kendinizden soğutarak ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Tersi olarak da düşünülebilir. Kocanızı kendinizden soğutarak ayrılmasını sağlayabilirsiniz.

Bağlama vefki, ak vefki ya da soğutma vefki yaptırmak istiyorsanız ya da hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız medyumlardan yardım alabilirsiniz. Bu konuda bizden yardım almanız durumunda işinde profesyonel olmamıza istinaden başarılı bir sonuç alabilirsiniz. Vefk yapma kolay gibi görülse de medyumların üstün bilgileri ile yapılabilmektedir. Tek başınıza, bilinçsiz bir şekilde böyle şeylere bulaşmanız ise pek hoş sonuçlar doğurmayabilir.

2 Replies to “Vefk Yapma

  1. Ben pınar annem ve babam için işlem yaptırdım. Aslında pek inanmazdım ama denemek
    istedim. Boşanmak üzere olan annem ve babam hocam sayesinde barıştı. Artık evde kavga
    yok gürültü yok. Her şey sayeniz de hocam.

    1. Pınar adına çok sevindim aynı durum bende de var annemle babam ayrılmak üzereler annem anneanneme gitti dava acacakmış bana Burak hocanın numarasını verir misin bende işlem yaptırayım belki yardımı dokunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir