Posted in: Bağlama Büyüleri

Tüm Kapıları Kapatan Büyü

Büyüler kişilerin davranışlarını değiştirerek onların mantıklı hareket etmesini engeller. Bu yüzden kişilerdeki bu davranış değişikliği çevreleri tarafından hemen fark edilecektir. Büyü yöntemi ile istediğiniz kişiyi kolaylıkla kendinize aşık edebilirsiniz ya da çiftlerin ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Tüm kapıları kapatan büyü de kişilerin birbirinden ayrılması için yapılan bir büyüdür. Bu büyü kuvvetli bir büyüdür ve kısa sürede kişilerin üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu büyü kuvvetli olduğu kadar yapılışı ile de zor bir büyüdür. Genellikle çiftlerin evinin üzerine yapılan bir büyüdür. Bu yüzden kısa sürede kişileri etkisi altına alarak ayrılmalarına sebep olacaktır.

Ayrılık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayrılık büyüsü için mutlaka bir medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyum kişilerin ayrılması için büyüyü bir muskaya yazacaktır. Bu büyülü muskanın kişilerin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Büyü kişilerin evinde durduğu sürece üzerlerinde etkileri görülecektir. Kişiler bu büyülü muska sayesinde sürekli olarak tartışmaya başlayacaktır ve kısa sürede çift birbirinden nefret eder hale gelecektir. Tüm kapıları kapatan büyü ile çiftler kısa sürede bu kavgalara dayanamayıp ayrılık kararı alacaklardır. Bu büyü kişilerin  evinden bir şekilde kaybolur ise büyünün etkisi kısa sürede kişiler üzerinden kalkacaktır. Bu yüzden mutlaka bu büyülü muskanın çok güzel bir şekilde saklanması gerekmektedir.

Ayrılık Büyüsü Ne Kadar Süre Etkili Olur

Her büyünün belli bir etki süresi vardır. Bu etki süresi bittiğinde büyü kişileri tesiri altında tutamaz ve kısa sürede kişiler büyünün etkisinden çıkarak normal hayatlarına devam edeceklerdir. Tüm kapıları kapatan büyü de belli bir süre ile kişiler üzerinde etki edecektir. Bu tesir süresi bittiğinde kişiler tekrar bir araya gelmek isteyeceklerdir. Bu yüzden bu büyünün tesirinin devam etmesi için mutlaka büyünün tekrar edilmesi gerekmektedir. Bunun için tekrar aynı medyuma giderek bu ayrılık büyüsünü yaptırarak büyünün tesirinin devam etmesini sağlayabilirsiniz.  Buna ek olarak büyüye ek bir büyü yaptırarak da tesiri ikiye katlayabilirsiniz. Bu şekilde çift sürekli olarak birbiri ile kavga edecek birbirlerinden soğuyacaklardır. Bu da sizi sonuca daha kısa yoldan ulaştıracaktır. Bu şekilde büyünün devamlılığını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir