Posted in: Tırnak Büyüleri

Tırnak Yakma Büyüsü

Tırnak Büyüsü

İnsanlık halidir ki bir insandan hoşlanabilirsiniz. Bu hoşlandığınız kişi ile belki de huzurlu, mutlu bir gelecek için elinizden geleni yaparsınız. Örneğin; bu bir kızsa ve çok hoşlandıysanız ona aşık oduysanız, onun da gönlünü almak için çaba göstermeniz gayet normal bir durumdur. Ancak hayat şartları her zaman istediğiniz gibi ilerlemeyebilir. Birisini kendinize aşık etmenin, duygu ve düşüncelerini kontrol altında tutmanın, her şeyin sizin lehinize olmasının mümkün olmadığı zamanlarda büyülere başvuranların sayısının bir hayli fazla olduğunu dile getirebiliriz. Çok fazla büyü çeşidi vardır. Bunlardan birisi de tırnak yakma büyüsü ile aşık etmedir. Yazımızın detaylarında tırnak büyüsü nedir, tırnak yakma büyüsü ne işe yarar, nasıl yapılır gibi sorulara cevaplar bulabilirsiniz.

Tırnak Büyüsü Ne işe Yarar?

İstenilen herhangi birisini kendinize aşık etmek için kullanılan havas ilmi çalışmasıdır. Medyumlar tarafından yapılır ve kısa sürede doğru şekilde yapılırsa etkisini gösterir ve elde etmek istediğiniz kişinin size karşı aşk ile dolu bir duygu ile yanaştığını görebilirsiniz.

Neden Tırnak Yakma Büyüsü?

Tırnak büyüleri kadim büyü kitaplarında genişçe bir anlatıma sahiptir. Tırnak büyüsü çeşitleri de bu nedenle çok fazladır. Tırnak büyüsü aşık etmek için kullanılıyor. Bu nedenle de en etkili aşık etme büyüleri arasında belki de ilk üçe girebilecek kadar etkilidir. Yedirilerek yapılan tırnak büyüsü tam olarak tırnak yakma büyüsü ile aynı şeydir. Buna göre tırnak yakılır, kül haline getirilir ve kişiye yedirilerek büyünün tesiri altına girmesi sağlanır.

Tırnak büyüsü ve diğer tüm büyüler enerji yönlendirmesi ile yapılmaktadır. Enerjileri doğru şekilde yönlendirmek ise oldukça zahmetli ve sorumluluk isteyen bir süreçtir. Bu nedenle de tırnak yakma büyüsü yapılırken çok titiz bir çalışma içerisinde olunması gerekir. Yapılan herhangi en ufak bir hata çok büyük sorunları meydana getirebilir. Kişiyi aşık edeyim derken psikolojik bir hastalığın pençesine düşebilirsiniz. Çoğu büyü kişide ruhsal hastalıkları beraberinde getirebilir. Bu nedenle gerçekten doğru hocayı bulmak ya da tırnak büyüsü ile aşık etmek yerine aşk tılsımı yaptırmanız gerekebilir. Aşk tılsımı büyü değildir ve bu konuda da detay almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Comment (1) on "Tırnak Yakma Büyüsü"

  1. tırnak yakma büyüsü yerine aşk celbi yaptırın arkadaşlar büyü ile neden uğraşıyorsunuz bir sürü sıkıntısı var ayrıca dinimzde günah denilmiş. aşk celbini ben medyum burak beye yaptırdım numarasını da vereyim size dursun burda belki birinin işine yarar. Bu arada ben iyi ki yaptırmışım diyorum. 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir