Tesiri En Güçlü Olan Bağlama Büyüsü

Büyülerin tesir güçleri birbirlerinden farklıdır ve bu etki büyülerin yapım şekillerine göre farklılık göstermektedir. Özellikle aşk büyüleri gibi bağlama büyüleri tesir kuvveti en güçlü olan büyülerdir. Bu büyülerin yapımı için mutlaka medyumdan yardım almalısınız, kendiniz büyüleri yapmaya kalkmamalısınız. Bu tarz güçlü büyüler sizi de olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Bu yüzden bu tarz büyülerin yapımı için kendiniz bir şey yapmamalısınız. Tesiri en güçlü olan bağlama büyüsü yapıldıktan sonra istediğiniz kişinin size bağlanmasını ve sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Bu büyü ile sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Büyünün Yapılış Şekli

Büyülerin yapımı için medyuma gittiğinizde bir ip üzerine bağlama büyüsü düğümler atılarak yapılır. Bu büyünün yapımı esnasında üç harflilerden yardım alınmaktadır. Bu yüzen bu büyüler oldukça tehlikelidir. Üç harfliler kişiye sürekli olarak vesvese verirler ve bu yüzden kişi büyünün tesiri altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Kişi ilerleyen süreçlerde tamamen büyünün etkisi ile hareket eder ve size aşık olacaktır. Tesiri en güçlü olan bağlama büyüsü yapıldıktan kısa bir süre sonra kişiyi etkisi altına alır. Ne kadar tesiri güçlü bir büyü olsa bile bu büyünün bir bitme süresi vardır. Hiçbir büyü sonsuza dek kişiler üzerinde etkisini sürdürmez. Büyünün tesir etme süresi sona erdiğinde ise kişi tamamen kendi kararları ile hareket etmeye başlayacağı için kısa sürede sizi sevmediğini fark edecek ve sizi terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin tesir sürelerine dikkat etmelisiniz.

Tesir Süresi Biten Büyü

Tesir süresi biten büyü tekrar kişi üzerine etki etsin diye mutlaka yeniden yapılmalıdır. Ancak bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkilerinin devam etmesi sağlanabilecektir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisini kaybeder. Büyünün yeniletilmesi için gene aynı işlemlerin uygulanması gerekmektedir. Bunun için gene medyuma gittiğinizde büyünün daha kuvvetli olması için muskaya yazma yöntemini tercih edebilirsiniz. Bu yöntemi kullandığınızda  kişi daha uzun süreli olarak büyünün etkisi altında kalacaktır. Tesiri en güçlü olan bağlama büyüsü yeniletildikten sonra sevdiğiniz kişi ile sonsuza ek mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir