Posted in: Aşk Büyüleri

Sırılsıklam Aşık Etme Büyüsü

Sitemiz üzerinden aşk büyülerine geniş bir yer veriyor olmamız aşk büyülerinin ne kadar etkili ve gerçekçi olduklarını simgelemektedir. Aşk büyüleri kadim büyü kitaplarında da çok fazla yer edinmektedir.  O kadar fazla aşk büyüsü var ki anlatmakla bitiremeyecek kadar fazla olduğunu söyleyebiliriz. Aşk büyülerini bir ağaç gibi düşünebilirsiniz. Her dalının ayrı bir özelliği vardır. Bu nedenle ağacın ne kadar çok dalı varsa aşk büyüsünün de o kadar fazla çeşidi vardır. Erkeği aşık etme büyüsü, kadını aşık etme büyüsü, evlileri aşık etme büyüsü, uzaktaki sevgiliyi aşık etme büyüsü gibi daha nicesini sizlere örneklendirebiliriz. Tabi bu yazımızda sizlere sırılsıklam aşk büyüsü hakkında detaylar vermek istiyoruz. Nasıl yapılır, belirtileri nelerdir, hangi malzemeler kullanılır, kaç günde tutar ve aşk büyüsü nasıl bozulur gibi soruların cevaplarını yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.

Sırılsıklam aşık etme büyüsü hem erkeklere, hem de kadınlara karşı yapılabiliyor. Ancak siz belki de aşk büyüsü nasıl yapılır adında bir paylaşım arayışı içerisindeyseniz bu büyülerin yapımını medyum yardımı ya da desteği olmadan yapmamanız gerekiyor. Çünkü bu büyülerin medyum haricinde yapılması demek bazı sıkıntılara davet çıkarma olarak da düşünülebilir.

Aşk Büyüsü Yapılırsa Ne Olur?

Öncelikle aşk büyüsü yapıldığı zaman kişi tesiri altına girer ve kısa sürede büyüyü yaptıran kişiye aşık olur. Sırılsıklam aşk büyüsünün en büyük özelliği ise bağlama özelliğinin olmasıdır. Bu nedenle adı sırılsıklam olarak belirtilmektedir. Türkiye’de çok azınlıkta bir medyum bu büyüyü yapabilmektedir. Diğer medyumlar genelde aşk büyüsü adı altında farklı büyüleri yapabilmektedir. Araştırmalarımıza göre sonuç bu şekilde cereyan etmektedir.

Rahmani bir büyü olmadığı için büyü yapımından kaynaklı bazı sorunlar karşınıza çıkabilir. Bu sorunlarla uğraşmamak ya da karşılaşmamak adına mutlaka tecrübeli medyumlardan yardım alınmalıdr.

Nasıl Yapılır?

Araştırmalarımıza göre bir kap içerisine su koyulur ve üzerine gül suyu eklenerek yapılır. 3 gün sürecek bir şekilde yapılır. Gül suyu ile normal su karışımında hoş bir koku elde edilir ve aşık ettirilecek olan kişinin bu kokuyu alması durumunda aşık olmaya başlayacaktır.

Kişinin Gözünü Bağlayarak Aşık Etme

Büyüler genellikle geçmişten günümüze kadar hep aşk için yapılmıştır. Aşk büyüleri oldukça kuvvetli büyülerdir ve kısa sürede kişileri etkisi altına aldığı için çok tesirlidir. Ak büyüleri kara büyülerdendir ve bu kara büyülerin yapımında medyumlar genellikle üç harflileri kullanmaktadırlar. Üç harfliler sürekli olarak büyü yapılan kişiye vesveseler veriri ve kişi artık özgür iradesi ile hareket edemez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir