Posted in: Ayırma Büyüleri

Sevgilimi Eski Kız Arkadaşından Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüleri bir kişiyi birisinden ayırmak için yapılabilmektedir. Birbirini seven insanları, evlileri, nişanlıları, aile için söz yapmış olan kişileri ayırmak için oldukça etkilidir. Harici olarak evli kimsenin varsa dostundan, çok samimi olan herhangi birilerinin ayrılması için yapılabilmektedir. Bu yazımızda sevgilimi eski kız arkadaşından ayırma büyüsü üzerine merak edilenleri cevaplamak istiyoruz.

Birçok insanın merak ettiği konulardan birisi de ayırma büyüleri gerçekten etkili oluyor mu şeklinde olmaktadır. Haliyle insanlar büyülerin ne kadar etkili olup olmayacağına açık ve net bir şekilde bilgi paylaşımı yapılan sitelerden pek öğrenememektedirler. Sizler için araştırdık ve büyülerin gerçekten var olduklarını Kuran-ı Kerim ayetlerinden baktık ve gerçekten doğru bir şekilde büyü yapılırsa etkisinin olabileceği görülmektedir. Ancak büyü yaptırmanın Kuran-ı Kerim’de yapılmaması veya yaptırılmaması gerektiği vurgulanmaktadır. Yani dini bütünlüğe sahip olan, inançları kuvvetli olan insanların ayırma büyüleri gerçekten etki eder mi sorusuna kendileri zaten mevcut cevabı bulabilirler.

Nasıl Yapılır?

Başlıkta belirtmiş olduğumuz ‘’ eski kız arkadaşım ‘’ kelimesi muhtemeldir ki bir dönem güzel şeyler paylaştığınız ancak herhangi bir nedenden dolayı ayrılmak durumunda kaldığınız veya zorunda kaldığınız tarafımızca tahmin edilen bir süreçtir. Büyük ihtimaldir ki hala gönlünüz bu kişide ve ayrıldığım eski sevgilimi kız arkadaşından ayırma büyüsü dikkatinizi çekmiş ve yaptırma eylemi içerisinde neler yapılması gerektiğini araştırıyor olmalısınız.

Paragrafta verdiğimiz örnekleme muhtemel sebeplerle ayrılıklar üzerine anlatılmış olsa da mevcutta bir erkek arkadaşınız varsa ve ileriye dönük planlar yapıyorsanız birbirinizi seviyor ya da aşıksanız erkeğin eski kız arkadaşı ile görüşmesini istemeyenlerin yaptıracağı bir büyüdür. Bir ihtimaldir ki belki hala görüşüyorlar, belki de görüştüklerini düşünüyorsanız sevgilimi eski kız arkadaşından ayırma büyüsü ile ne görüştürürsünüz ne de görüşmesine meyil verirsiniz. Büyü doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamlanırsa görüşmelerinin ihtimali yoktur.

Büyü norma bir şekilde ayırma büyüsü olarak yapılır. Fakat ayırma büyülerinin çok fazla çeşidi bulunur. Buna örnek verecek olursak eğer; evli çiftlerin birbirinden ayrılması için kaşık büyüsü yapılabilirken, sevgilinizin eski kız arkadaşından ayrılması için incir büyüsü yapılabilir. Bu tamamen bir örnektir ve siz doğru bilgi almak için büyü yapan medyuma detayları anlatmanız durumunda o size hangi büyünün yapılması gerektiğini zaten söyleyecektir.

Yapılacak olan işlem rahmani bir çalışmadır. Yani sizin evliliğe dair planlarınız varsa, mutluysanız, huzurluysanız, sevgilinizle birlikte çok güzel vakitler geçirebiliyorsanız bir üçüncü şahsın sizin aranızı bozması, huzurunuzun kaçırması pek hoşunuza gitmez. Rahmani büyüden kastımız ise herhangi bir şekilde kişiyi ya da kişileri rahatsız edici bir durumun olmamasıdır. Bazı kara büyüler vardır insanı psikolojik anlamda hayatını alt üst edecek kadar kötü etkiler bırakabilir. Çoğu zaman rahmani olmayan büyü yaptıran insanların hayatlarında cin musallat olması ile karşılaşmak mümkündür. Buradaki örneklerle sizlere büyünün detaylarını vermeye çalıştık.

Büyü Yapılırsa Ne Olur?

Sevgiliniz sizden başka bir kızla, kadınla veya bir bayanla görüşmez. Hele ki eski sevgilisi ile görüşmesinin ihtimali yoktur. Sizin üzerinize daha çok titrer ve sizden başkasını hayal bile etmez. Eski sevgilisi karşısına çıkarsa görmezden gelir ve onunla bir daha işi olmayacağının mesajını verir. Büyü ak büyüdür ve medyumlar tarafından yapılır. Fakat bilmenizi isteriz ki büyü çalışmamız olmadığı için bizim böyle bir çalışma anlayışımız bulunmaz. Bu nedenle bizlerden büyü talep etmeyiniz. Ancak aşk tılsımı, aşk vefki veya aşk celbi işlemleri ile bu gibi çalışmalar yapabilmekteyiz. Detaylar için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir