Posted in: Aşk Büyüleri

Sevdiğimin Benim Gibi Aşık Olması İçin Büyü

Aşık Etme Büyüsü

Bir kişiyi seviyorsanız ve ona gerçekten kalbi duygularınızla aşıksanız yapılacak olan aşık olması için büyü işlemi onun da sizin gibi sevmesini amaçlamaktadır. Arada çok derin bir muhabbet başlar, samimiyet en üst safhada olur ve aşk büyüsü sayesinde birbirinize kenetlenircesine bağlanırsınız. Büyünün etkisi sizin sevgi gücünüz kadar karşı tarafın da aynı duygularla sizi sevmesi sağlanır. Aşk duygulardan ibaret olup, gerekten kelimelere sığmayacak kadar derin aynı zamanda güçlü duygulardır. İsteyerek ya da istemeden birisine aşık olabilmekteyiz. Fakat aşk tek taraflı olduğu zaman hüzün ve acı beraberinde gelir. Yoksunluk hissi kişiyi yalnızlaştırır kişi ne yaparsa yapsın hiçbir şekilde sevdiği kişiyi kendisine aşık edemiyor ise sevdiğimin benim gibi aşık olması için büyü adlı başlığımızda belirttiğimiz şekilde bir ilerleme sarf ederse eğer yakın bir zamanda büyünün etkisiyle birlikte gerektiği gibi sürece girmeye başlar. Bu büyünün yapılmasındaki amaç kişinin size aşık olmasıdır.

Bir Kızı Çok Seviyorum ve Ona Aşığım

Hayatta her zaman istenilen şeyler istediğimiz gibi gitmeyebilir. Gerek iş hayatı, gerek maddi sorunlar, aile sorunları derken sayıyla belirtemeyeceğimiz kadar fazla sorunla karşılaşmak an meselesidir. Sürekli problemlerle uğraşan kişiler artık hayattan vazgeçme durumuna kadar gelebilmektedir. Büyüler çoğu zaman insanlara yardımcı olan medyumlar tarafından yapılan uygulamalardan birisidir. Bu başlık altında da bir kızı çok seviyorsanız ve onun da sizin gibi sizi sevmesini istiyorsanız bu büyüden yaptırarak şansınızı deneyebilirsiniz. Erkeklerin çoğunlukla aşk büyüsü yaptırdığına denk gelebiliriz. Kıza aşığım büyü ile onu kendime aşık edebilir miyim ya da kızı aşık etmek için büyüler gerçekten işe yarar mı gibi soruların tarafımıza sorulmasına cevap olarak bizler de internet sitelerinden büyü adlı başlıkları inceleyerek bir çok kaynaktan esinlenerek böylesine bir büyünün işe yarayıp yaramayacağına dair bilgiler aktarmak istiyoruz. Kızı aşık eden büyüler gerçekte vardır. Ancak tutup, tutmama olayı hem sizin gerçekten kalbi duygularınızla sevmenize, hem de medyumun büyünün üstesinden gelmesine göre değişkenlik göstermektedir. Eğer gerçekten işinin ehli, profesyonel, aşık etme büyüleri konusunda uzman bir medyum ise aşık olduğunuz kızın size aşık olmasını, birbirinize bağlı bir eş olmanızı, uzun ömürlü, ömür boyu sürecek bir evliliğe vesile olacak kadar güçlü bir yapı ile büyünün tesiri altına alabilmektedir.

Bir Erkeği Çok Seviyorum Onu Kendime Nasıl Aşık Ederim?

Bayanlar genellikle aşk konusunda baya sıkıntılar yaşayan taraf olmaktadır. Malum erkeklerin aldatma sorunları kadınlara oranla neredeyse maksimum seviyelerde olmaktadır. Bir erkeğin sizi en az sizin kadar sevmesini istiyorsanız ona aşk büyüsü yaptırabilirsiniz. Büyü etkisini gösterdikten sonra erkek sizden başka hiçbir kadınla ilgilenmez, gözü başka bir kadını görmez, gece rüyalarında siz olursunuz, gündüz düşüncelerinde hep sizinle mutluluğun planlarını kafasında canlandırarak bu düşünceleri sizinle paylaşacak kadar cesur ve yapıcı bir hale gelecektir. Erkeği aşık eden büyüler arasında en güçlüsü bahsettiğimiz büyüdür. Tabi burada asıl mesele medyumun kaliteli ve işini profesyonel yapma amacında olmasıdır. Her medyum kendi branşında iyidir. Evlileri ayıran bir medyuma aşık etme büyüsü talep ederseniz o büyüyü yapamayabilir. Bu konulara çok dikkat edilmesi gerekmektedir.

Aşk Büyüsü Yerine Aşk Celbi Tercihiniz Olabilir

Eğer büyülerden korkuyorsanız, asla büyü yaptırmayı düşünmüyorsanız, büyüleri gerçekten işe yaramadığını düşünenlerdenseniz sizi aşk celbi yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Bizler de büyü yapmıyoruz ve sizlere önerimiz harmura aşk celbi olmaktadır. Erkeği aşık etmek için veya kızı aşık etmek için harmura aşk celbi yüzyıllardır uygulanan etkili aşk vefklerinden birisidir.

Comments (5) on "Sevdiğimin Benim Gibi Aşık Olması İçin Büyü"

  1. Uzun süredir ilişkim var ama bir türlü işler ciddiye binmiyor. Ben sevdiğim kişiyle evlenmek istiyorum ama benimle alakalı böyle bir düşünceye sahip değil. Benimle evlenmesi için neler yaptım neler, ailesiyle bile tanıştım ama hep işleri ağırdan alıyor. Ben istiyorum ki oda beni onu sevdiğim gibi sevsin. Ben de bu büyü yöntemini denemeye karar verdim. Gerçekten sonuç alabilir miyim acaba? Sevdiğim adam benimle ciddi düşünmeye başlar mı merak ediyorum.

  2. Sevdiğim kadınla bende mutlu olmak istiyorum. Onun beni gerçekten benim sevdiğim gibi sevmesini istiyorum ama o beni param için seviyor. Param için benimle beraber. Onunda beni sevmesi için bende bu büyü yöntemini denemek istiyorum ama cesaret de edemiyorum. Daha önce bu yöntemi deneyen biri varsa yardımcı olabilir mi?

    1. Ben daha önce bu büyü yöntemini değil ama bu şekilde sonuç verecek bir yöntem denedim. Arkadaşımdan duymuştum medyum burak diye birini bana tavsiye etti. Bu medyum büyü yapmıyor sadece celb ve tılsım yapıyor. Bende sevdiğim kadının bana bağlanması için celb yaptırdım. Şimdi sanki o beni benden daha çok seviyor. Bana öyle bağlı ki çok mutluyuz. Artık ondan ve sevgisinden eminim. Ona evlenme teklifi etmeye karar verdim. Size de tavsiye ederim. Medyum burak hocaya giderek celb işlemi uygulayabilirsiniz. Çok faydasını göreceksiniz.

  3. Sevdiğim adam hep çok sert hiç romantik değil ağzından bir çift güzel söz bile duyamıyorum. Ama onu çok seviyorum ondan ayrılmak da istemiyorum. Bu büyüyü uygulasam artık romantik biri olup benim onu sevdiğim gibi beni sever mi acaba? Deneyen varsa bana sonuçlarını anlatabilir mi?

  4. Kızımın eşiyle uzun süredir aralarında geçimsizlik vardı. Damat kazandığı bütün parayı kumara ve alkole yatırıp torunlarımın rızkını yiyordu. Kızıma kaç kere dedim boşa bu adamı diye ama yok dinletemedim. Her şeye rağmen bu adamı seviyormuş. Ben de napayım kızımdır dedim saygı duydum ama bu adamın bu şekilde davranmasına da izin veremezdim. Medyum hocaya gittim ve bir yönlendirme celbi yaptırdım. Bu yönlendirme celbi sayesinde kısa süre içerisinde damat kendini toparladı. Artık ben nasıl istersem öyle davranıyor. Kızıma ve evine bağlı biri oldu, kumarı bıraktı, alkolü ağzına bile sürmüyor. Çok şükür iyi ki bu celbi yaptırmışım. Yoksa kızım bu eziyete katlanmaya devam edecekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir