Posted in: Aşk Büyüleri

Şeker Büyüsü ile Aşık Etme

Aşık Etme Büyüsü

Aşık etme büyüsü bir kişiyi kendinize aşık etmek için tercih edebileceğiniz yöntemlerden birisidir. Özellikle şeker büyüsü ile aşık etme son zamanlarda en çok rağbet gören büyüler arasındadır. Şeker büyüsü yedirilerek yapılan bir yöntem olsa da yedirilmeden de yapılanları vardır. Tahmin edeceğiniz üzere medyum büyü yapar ve bir adet şekeri size vermesiyle alın bu şekeri aşık etmek istediğiniz kişiye yedirin şeklinde size bilgi verir.

Şeker ile yapılan birçok büyü yöntemi bulunmaktadır. Bunlardan birisi de aşık etme yöntemidir. İnsanlar bazı durumlarda karşılıksız birisini seviyor olabilir. Bu gibi durumlarda şeker büyüsü yaptırarak karşısındaki karşılık bulamadığı aşka cevap bulabilmektedir. Denenmiş aşk büyüleri arasındadır ve araştırırsanız eğer internet üzerinde bu büyüyü yaptıran ve olumlu sonuçlar almış kişilere rastlamanız mümkün olabilmektedir.

Şeker Büyüsü Nasıl Yapılır?

Toz şeker ile yapılan büyüler gibi küp şeker ile yapılan büyüler gibi aynı teknik ve bilgilerle elde edilen bir büyü olduğu için medyum küp şekeri önüne alır ve birkaç işlem sonrasında o şekeri veya şekerleri büyülü hale getirir. Büyü yaptıracak olan kişiden bazı bilgileri alır. Bu bilgiler genelde aşık ettirilecek kişinin adı, soyadı, anne adı, baba adı, doğum tarihi, burcu gibi kişisel bilgilerdir. Şeker büyüsü ile aşık etme süreci 3 aşamadan oluşur. Bunlardan ilki büyünün hazırlanma aşamasıdır. 2.si mayalama, sonuncusu da tutma evresidir. Hazırlama aşamasını bir önceki satırımızda anlattık. Mayalama süreci de bir müddet yapılan büyünün bekletilmesi ve bu bekleyiş sürerken medyumun tılsımlı sözcükler ile büyüyü etkili hale getirmesidir. Sonuncu işlemde de artık büyü bitmiştir ve tutması beklenmektedir.

Şeker Büyüsü ile Kızı Aşık Etme

Herhangi bir kıza gönül vermiş olabilirsiniz. Onu seviyor hatta onsuz yapamıyor olabilirsiniz. Ancak o kızın size karşı hiçbir ilgisi yoksa, sizden elektrik alamadığını söylüyor olsa da, sizinle birlikte olamayacağını dile getiriyorsa yani tüm olumsuzluklar ile karşılaştıysanız bir kızı aşık etmek için şeker büyüsü yaptırarak bunu başarabilirsiniz. Yaptığımız araştırmalar bu büyünün çok etkili olduğunu göstermektedir.

Şeker Büyüsü ile Erkek Aşık Ettirilir mi?

Sadece kızları aşık ettirme gibi tek bir özelliği olmayan bu büyü sayesinde hoşlandığınız ve elde edemediğiniz bir erkeği kendinize aşık edebilirsiniz. Ortalama 40 gün içerisinde erkeğin size tutku, aşk ve duygu dolu sözlerle sizin yanınıza geleceğini bilmenizi isteriz. Yaptığımız araştırmalar bu sonuçlar veriyor olsa da medyumu iyi seçmeniz gerekmektedir.

Şeker Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Ortalama 10 gün hazırlık süreci olan şeker büyüsü yine ortalama 40 gün içerisinde tutması beklenir. Sizin anlatacaklarınıza göre şekillenen bu büyü yapımında medyum itinalı bir çalışma içerisine girer. Tek başına yapabileceği bir çalışma olduğu için diğer insanlar tarafından rahatsız edilmeyeceği bir oda içerisinde büyü sürecini tamamlar. Büyü sabah erken saatlerde, gece geç saatlerde ya da dolunay gecesinde hazırlanabilmektedir. Bu zamanlama çok önemlidir ve özellikle tılsım sözcükleri ile birlikte dualar edecek olan medyum tutması için elinden geleni yapacaktır.

Şeker Büyüsünü Kim Yapar?

Bizim çalışmamızda büyü yapmak ya da büyü bozmak kesinlikle yoktur. Bu nedenle çalışma yaptırmayı düşünüyorsanız işini düzgün yapan bir medyum ile çalışmanızı öneriyoruz. Harici olarak şeker büyüsü değil de aşk tılsımı, vefkler, celb işlemleri ile aşık etmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şeker Büyüsü Günah mı?

Şeker büyüsü hangi amaç ile yapılırsa yapılsın kesinlikle günahtır. Şeker büyüsü değil sadece büyü adı altında yapılan tüm işlemler Allah katında kesinlikle affı yoktur ve yapmak veya yaptırmak fark etmeksizin günahtır. Hem yapan kişiye hemde yaptıran kişiyi etkiler. Günaha girmemek için büyü gibi durumlardan uzak durmalısınız. Bunun yerine vefk, cebl, tılsım gibi dualar ile yapılan ve büyüden uzak olan işlemlerden yararlanabilirsiniz. Bunun için de bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Comments (20) on "Şeker Büyüsü ile Aşık Etme"

 1. medyum ruya bu guzel yazı ıcın ne kadar tesekkur etsem az senın sayende ben de seker buyusu ıle asık etmenın yolunu yordamını ıyıce ögrendıktan sonra ıyı ve guvenılır bir medyum buldum ona ıslem yaptırdım o da saolsun cok ıyı ılgılendı ve işlemı tamamladı cok teşekkürler emegı gecen herkese teşekkür ederm allah herkese acil sifalar versın.

   1. tabı burhan bey ben medyum burak hoca ile çalıştım yıne de bi görüşmenız de fayda var. 0553 371 89 94 bu burak hocanın numarası dilerim sizin icin de hayırlısı olur dua edersınız artık bi:)

 2. ya arkadaşlar ben de napacamı şaşırdım allah rızası ıcın bana ıyı bı medyum önerın para muhım degıl zaten bu gune dek bi araba parası döktüm medyumlara guvenılır bi medyum ismi verin.

  1. tuncay bey medyum burak hocayı önerırım sıze ben kendısıyle çalıştım gerçekten de 40 gün sonra muradıma erdım buyrun 0553 371 89 94

  2. tuncay bey merhaba ben de sizin gibi aynı dertten muzdarıbım ancak unsal beyın yorumu ılgımı cektı medyum burak hoca ıle calısacagım sanırım ılerleyen zamanlar da gelısmeleri size bildiricem.

  1. hazırlanışı 10 gün, hazırlanış ile birlikte tutma süresi de 40 gün diyolar ama bazen 50 hatta 60 günü buldugu olurmuş.

 3. şeker büyüsü erkekleri de kendinize aşık etmenızı sağlar ben esımı seker buyusu sayesınde evlılıge ıkna etmıstım suan cok mutluyuz.

  1. emıne hanıma katılıyorum bende esımı seker buyusu ıle medyum burak hoca sayesınde kendıme asık ettım suan 1 cocugumuz var allah bozmasın..

   1. yorumlara baktıgım zaman genelde burak hocayı göruyorum ama bır de sıze sormak ıstedım emıne hanım yanlıs anlasılma olmasın bunca ınsana da guvenmıyor degılım herkes yalan söluyor olamaz buyuk ıhtımalle burak hocaya işlem yaptırıcam ama gene de size de bi sormak istedim emıne hanım siz hangı medyuma yaptırdınız işlemi?

 4. arkadaşlar size komik bir şey anlatıcam her ne kadr komik olsa da beni mutlu eden bir süreç. interntte gezinirken çok tatlısın güzelsin şekerci mi baban senin şarkısını dinlemek için araştırma yaptım. Ne olduysa birden karşımza ” şeker büyüsü ” çıktı. Büyünün ismi, cismi bende merak uyandırdı araştırdım aman allahım tam benik birşey miş dedim ve sonucu tabiki Burak hocanın ses tonunu duymak oldu. Memnunum, iyi ki aramışım, iyiki hepiniz varsınız…

  1. Garip bir hikayeniz varmış ama etkilenmedim desem yalan olur. Peki, sonucu ne oldu merak ettim Burak hocanın adını çok duydum ama hala cesaret edemedim malum piyasa kandırmacalar ile dolu istediğinize ulaştınız mı?

   1. Ben daha önce medyum Burak hocaya gitmiştim gerçekten işe yaradı ve celb yaptırdım. Büyüyü kimse tavsiye etmiyor o yüzden ben de celb yaptırmayı tercih ettim. Siz de deneyebilirsiniz. 0530 371 89 94 bu numaradan hocaya ulaşarak iletişim kurabilirsiniz.

 5. Kısa zaman önce annemle babam ayrılık kararı aldılar. Öyle çok kavga eden bir çift de değillerdi hani. Neden ayrılık kararı aldılar bir türlü anlayamadım ama onların ayrılmasını kesinlikle istemiyordum. Bu durum beni o kadar üzdü ki psikolojik destek de aldım ama bir işe yaramadı. Annemlere ayrılmalarını istemediğimi söyledim onlarda böylesinin çok daha iyi olacağını söylediler. Ben de ayrılmalarını istemediğim için medyum hocaya gittim. Durumumu anlattım. Bana bağlama celbi yapalım dedi kabul ettim. Bağlama celbi yaptırdım. Kısa zaman sonra annemle babam ayrılmaktan vazgeçtiler hatta şuan eskisinden bile daha iyi anlaşıyorlar. İyi ki medyum hocaya gitmişim de bağlama celbi yaptırmışım yoksa annemle babam ayrılacaklardı.

 6. Babamın bir arkadaşı vardı çok samimilerdi bu arkadaşının bir de oğlu vardı. Bize sürekli olarak ailecek gelirlerdi. Biz de çocukla çok iyi anlaşırdık. Derken onu sevdiğimi fark ettim. Bir şekilde bu duygularımı ona söylemem lazımdı ama babamın da duymaması lazımdı. Duyarsa çok kötü olurdu. Bir gün tüm cesaretimi topladım ve çocuğa giderek onu sevdiğimi söyledim. Ama çocuk benimle resmen alay etti. Beni sevmediğini hatta hiç beğenmediğini sadece alilerimiz yüzünden görüşmek zorunda olduğunu söyledi. Bu durum beni o kadar üzdü ki ne yapacağımı bilemez oldum. Hatta bir ay boyunca evden dışarıya adımımı bile atmamıştım. Resmen çocuk yüzünden depresyona girmiştim. Söylediklerini bir türlü aklımdan çıkaramaz olmuştum. Sonra ne yapıp ne edip onu kendime aşık etmeye karar verdim. İnternette gezinirken bir site karşıma çıktı. İnsanlar bu gibi durumlarda aşk celbi yaptırarak sevdiklerine kavuşuyorlarmış. Ben de denemek istedim. İnternetten bir medyum buldum ve onunla iletişime geçerek çocuğun üzerine aşık etme celbi uygulattım. Gerçekten kısa zaman sonra celb işe yaradı ve çocuk bana gelerek çok özür dilerim aslında seni seviyormuşum dedi. Ben de çocuğun bana yaptığı gibi onu rencide ettim ve onu artık sevmediğimi söyledim. İntikamımı bu şekilde almış oldum. Şimdi hala peşimden koşup duruyor. Bende sürekli olarak onu tersliyorum benim yaşadıklarımın aynısını yaşasın istiyorum, yaşıyor da zaten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir