Posted in: Bağlama Büyüleri

Saç Büyüsü İle Kısmet Bağlama

Büyülerin yapımında genellikle kişilere ait olan eşyalar ya d kişinin DNA’sının bulunduğu kan, saç , tırnak gibi materyaller kullanılmaktadır. Kişiye ait saç ile yapılan büyüler oldukça etkili ve kalıcıdır. Bu yüzden kara büyülerin hepsi bu şekilde yapılır. Saç büyüsü ile kısmet bağlama ya da kişiyi sevdiğinden ayırmak mümkündür. Bu büyü en tehlikeli kara büyülerdendir, kısa sürede kişinin davranışlarının değişmesini sağlar. Kişi büyünün etkisi altına girdiği andan itibaren ruh hali değişir ve mantıklı davranamaz hale gelir. Büyünün yapımında medyumlar üç harflileri kullandıkları için kişi özgür iradesi dışında hareket etmeye başlayacaktır. Kişi üç harfliler nasıl isterse öyle davranmaya başlayacaktır.

Saç Büyüsü İle Yapılan Büyünün Etkileri Ne Kadar Sürer

Saç büyüsü ile yapıla büyü tesiri kuvvetli bir büyü olduğu için kişinin kısmetleri anında kapanacaktır. Artık karşı cins kişiye karşı ilgi duymamaya başlayacaktır. Kişinin sevgilisi var ise bu büyü yüzünden sevdiğinden ayrılacaktır. Saç büyüsü ile kısmet bağlama kişinin hayatını tamamen değiştirir. Büyü kara büyülerden olduğu için de uzun süreli olarak kişi üzerinde etki etmeye devam edecektir. Büyünün tesiri ancak büyü bozulur ise geçecektir. Özellikle kişinin saçı üzerine yapılan bir büyü olduğu için tesiri kendiliğinden geçmeyecektir.

Saç Kullanılarak Yapılan Kısmet Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Saç kullanılarak yapılan kısmet bağlama büyüsünü bozmak için mutlaka iyi bir medyuma gidilmesi gerekmektedir. Büyünün yapımında üç harfliler kullanıldığı için medyum büyüyü bozmak için üç harflileri ikna etmelidir. Büyü bozulduktan sonra kişi hemen eski haline geri dönmeyecektir. Belli bir süre sonra büyünün tesiri tamamen kişi üzerinden kalkacaktır. Kişi artık özgür iradesine kavuşacak ve mantıklı kararlar almaya başlayacaktır. Aynı zamanda kişi büyü süresinde yaşadıklarını da hatırlamayacak ve hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Saç büyüsü ile kısmet bağlama çok kuvvetli bir büyü olsa d yapılması oldukça tehlikelidir. Dinimizde de büyü yapmak yasaklanmıştır. Büyü ile insanların kaderleri ile oynamak en büyük günahlardandır ve kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden bu büyüyü yapmanızı tavsiye etmiyoruz ve bizde büyü yapmıyoruz.

Comments (4) on "Saç Büyüsü İle Kısmet Bağlama"

  1. mrh benim kismetimi görümcem bağlatmış bunuda hocamın bana yardımcı olmasıyla anlaşıldı gerçekten evimizde eşimle berektsizlik yaşadık sorunlar oldu üst üste ama burak hocamı buldum iyikide buldum çok iyi ve kısmet açma işlemi hazır ladı adı celp etki aldım bağlamam gitti çok şükür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir