Resimle Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Genelde bağlama büyüleri yapılırken resim kullanılmaktadır. Daha çok fotoğrafla yapılan bağlama büyüsü olarak bilinmesi gerekirken, tek başına bağlama büyüsü olarak bilinmesi çoğu kişi tarafından detaylarının nasıl yapıldığını bilmek istemeleri ile öğrenebilmektedirler. Bu paylaşımımızda sizlere bağlama büyüsü nedir, resimle yapılan bağlama büyüsü nasıl yapılır, nasıl bozulur ve kim tarafından yapılır gibi sorulara cevaplar vermek istiyoruz. Unutmadan resimle yapılan bağlama büyüsü negatif sonuçlar doğurur mu belirtileri nelerdir hep birlikte inceleyelim.

Bağlama Büyüsü Nedir?

İki insanı birbirine gönülden bağlayan bir büyü çeşididir. Genelde aşk ve sevgi üzerine konuları ele alarak hayırlı bir sonuç vermesi için yaptırılmaktadır. Ancak kesin olarak rahmani büyü demek oldukça zordur. Çünkü bağlama büyüsü çeşitleri bir o kadar fazladır. Resimle yapılan bağlama büyüsü rahmani mi değil mi tartışmaları hala günümüzde varlığını sürdürmektedir. Buna göre olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bağlama büyüsü nedir sorusunu tam olarak anlamanız için örnek verebiliriz. Mesela, sevgililerden birisi sevgilisine karşı bağlama büyüsü yaptırırsa kolay kolay bu ikili ayrılmazlar. Ayırmak isteyenlerin de üstesinden bağlama büyüsü ile gelebilirler.

Bağlama Büyüsünde Neden Resim Kullanılır?

İstenilen emellere hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşması için bazı malzemeler birbirleri ile karıştırılır ve ortaya formüller çıkarılır. Bu formüller çoğunlukla tılsım olarak adlandırılır. Resimle bir nevi yönlendirme yapılmaktadır. Bu nedenle resimle bağlama büyüsü oldukça önemli bir konudur. ‘’ bende bağlamak istediğim kişinin resmi yok o zaman büyü yaptıramaz mıyım ya da büyü tutmaz mı ‘’ diye soracak olursanız bu soruya cevap vermek oldukça zordur. Çünkü adı üstünde resimle yapılan bağlama büyüsüdür. Ancak sizlere önerimiz var. Bağlama yapmak istediğiniz kişinin fotoğrafı yoksa bağlama vefki yaptırabilirsiniz. Bağlama büyüsü kadar etkili olan bağlama vefki tarafımızca profesyonel bir şekilde yapılabilmektedir. Büyü olmadığı için herhangi bir şekilde ekstra resim, saç teli veya herhangi bir kıyafet gibi ihtiyaçlara gerek kalmadan bağlama vefki yapılabilmektedir.

Resimle Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bizler büyü yapan medyum olmadığımız için öncelikle şunu belirtmek isteriz ki buradan paylaştığımız tüm büyü süreçleri kaynak sitelerden alıntı bilgilerden ibarettir. Bu nedenle doğruluğunu bizlerde bilemiyoruz. İki adet resme ihtiyaç duyulur. Masa üzerine erkeğin ve kadının resimleri ters bir şekilde koyulur. Kadının resmi üzerine erkeğin ismi Süryanice yazılır. Erkeğin fotoğrafının arkasına da Arapça olarak kadının ismi yazılır ve daha sonrasında bu resimler birbirine bakacak şekilde getirilerek bantlanır. Tılsımlı sözcükler söylenir. Dualar okunur ve esmalar okunarak büyü sonlandırılır. Süreç tam olarak bu şekilde işlese de nasıl yapılacağına dair bilgimiz yok. Ancak burada anlattığımız süreç 7 günde tamamlanan bir süreçtir. Bu nedenle evde tek başınıza yapmak ya da birisinin yardımı ile yapmak sıkıntılı olabilir. Büyü yapmak dinimizce caiz olmadığı için bazı sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle de büyü gibi işlemler için medyum desteği almanız şarttır.

Bana Resimle Bağlama Büyüsü Yapılmış Olabilir mi?

Eğer birisinin sizi bağlama büyüsü ile elde ettiğini düşünüyorsanız, sizin düşüncelerinizi büyülerle kendi lehine çeviren birilerinin var olduğundan şüphe duyuyorsanız bunu en iyi siz anlarsınız. Anlatılanlarla, yazılanlar veya çizilenler ile bunu anlamak çok zordur. En iyisi bir bağlama büyüsü bakımı yapan medyumlar ile görüşerek üzerinizde gerçekten bir büyü var mı, varsa hangi büyü yapılmış gibi süreçler hakkında fikir alabilirisiniz. Yalnız tek bir medyumla sınırlı kalmayıp, başka medyumlarla da görüşerek kandırılma ihtimalini düşürmeniz önerilerimiz arasındadır.

10 Replies to “Resimle Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

 1. Sevdiğim kızın ailesi bizi ayırmak için elinden geleni yaptı. Kız arkadaşım artık dayanamayıp ayrılmak istediğini söylediğinde resmen dünyam karardı. Burak hocam sağolsun bir kaç işlem yaptı. Kız arkadaşım ailesini arkasına alacak kadar cesaretlendi ve şuan birlikteliğimiz devam ediyor. Ayrılmak üzere olan sevgililer, evli insanlar Burak hocayla mutlaka görüşün derim.

  1. Burak hocanın telefon numarasını biliyor musun? Nasıl ulaşabilirim Burak hocaya telefon numarası lazım acil ilişkim bitmek üzere kurtarmak istiyorum.

   1. 0553 371 89 94 Burak hocanın numarası bu istemişsiniz bende vereyim dedim. Benimde bitmek üzere olan evliliğim Burak hoca sayesinde devam etti.

 2. BURAK HOCA CANDIR. 5 AYDIR BAŞVURMADIĞIM HOCA KALMADI HEPSİ PARAMI PULUMU ALDI HİÇ BİŞEY YAPAMADILAR. SON OLARAK BURAK HOCAYI DENEMEK İSTEDİM DERDİME DERMAN OLDU ALLAH RAZI OLSUN KENDİSİNDEN SELAMLARIMI İLETİYORUM

 3. Merhaba arkadaşlar yorumlarınızı inceledim. Benimde geçtiğimiz günlerde yıllardır devam eden ilişkim saçma sapan sebepten dolayı sona erdi. Tekrar barışmak için elimden geleni yaptım ama sonuçsuz kaldı. Tekrar barışmk için Burak Hocadan yardım istsem hızlı şekilde sonuç verir mi? Banada yardımcı olurmusunuz yaptıran kişiler ne kadar sürede sonuç aldı . Cevaplarınızı bekliyorum.

  1. Merhaba Hatice, benzer durumu bende yaşadım ve Burak hoca sayesinde nişanlım 15 günde geri döndü. Burak hoca ile görüşerek yardım alabilirsin güvenle. Ben etkisini gördüm sen neden görmeyesin. Mutlaka denemelisin. 0553 371 89 94 numarası bazen yoğun oluyor ara ilgileniceğinden eminim.

 4. ben dün gece 12 de Burak hocayı aradım çekindim geç aradıgım için ama sağolsun anlayşlı bi hoca

 5. Merhaba Yusuf, Burak hocadan hangi konuda yardım aldın. Süreçlerini bizimlede paylaşırmısın bende arıcam ama yorumları çok önemsiyorum açıkcası gerçekten iyi bir hoca sanırım fakat emin olmak istiyorum açıkcası.

  1. benim özel bi durumum vardı kısaca özetleyim karımla aramızda bazı konuları çözüme kavuşturamıyoruz ortada 2 tane evladım var ayrılmayı bu yüzden istemiyorum aynı şekilde kendisi de istemiyordur zaten. Burak hocadan aldığım yardım neticesinde bu aralar olumlu sonuçlarını görüyorum şuan karımla aramız çok iyi en azından kahveye gitmemi sorun etmiyor işin şakası bu gibi konularda rahatsızlığınız varsa mutlaka Burak hocayı aramanızı tavsiye ediyorum çekinmenize de gerke yok anlayışlı birisi zaten.

   1. Yusuf kardeşim öneriniz için teşekkür ederim. Fakat benim size bir sorum olacak. Bu yaptırdığınız çalışmanın riski var mı? Ben eşime yaptırmak istiyorum yani sorunlarımızı bir nebzede olsa çözer ümidiyle kaç günde etkisini görmeye başladınız, hayatınızda neler değişti lütfen cevaplar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir