Muskaya Yazı Yazma Büyüsü

Büyü yöntemleri yapılışlarına göre farklılık gösterir. Medyumların büyüleri yapış şekilleri de birbirlerinden farklıdır. Özellikle çok kuvvetli büyülerin yapımında medyumlar zorlanmaktadır ve her medyum güçlü büyüleri yapamaz. Özellikle tecrübeli ve üç harflileri kullanan medyumlar bu tarz büyüleri çok iyi yaparlar. Medyumların en çok kullandıkları büyü yöntemi arasında muskaya büyü yazma vardır.  Muskaya büyü yazma yöntemi oldukça kalıcı ve tesir kuvveti de büyük olan bir yöntemdir. Bu yöntem genelde aşk büyülerinde çok sık kullanılmaktadır. Ayrıca çiftleri ayırmak için de muskaya büyü yazma yöntemi sık sık kullanılmaktadır.

Muskaya Yazı Yazma Yöntemi İle Büyü Yapmak

Büyülerin belli bir tesir süreleri olduğu için medyumlar bu tesir sürelerini uzatabilmek için büyüleri muskaya yazmayı tercih ederler. Bu yöntem ile büyünün tesiri uzarken kuvveti de artmış olur. Fakat muskaya büyü yazma yönteminde üç harfliler kullanıldığı için dikkatli olunması gerekmektedir. Medyumlar bir kağıt parçası üzerine tılsımlı sözcükleri yazarak muska şeklinde kağıdı katlarlar. Bu muskanın mutlaka kişiye yakın bir yerde saklanması gerekmektedir. Genellikle kişilerin yatağının altı gibi yerlere muska saklanır. Bu büyülü muska bulunmadığı sürece kişi büyünün etkisi altında olacaktır. Medyumların en çok kullandıkları büyü yöntemi olan bu muskanın hiçbir şekilde açılmaması ve kaybolmaması gerekir. Büyünün yapımında üç harfliler de kullanıldığı için muskanın kaybolması durumunda üç harfliler sinirlenebilir ve size musallat olabilirler. Bu yüzden muskayı saklarken çok dikkat etmelisiniz.

Bağlayıcı Ek Büyülerin Yapılması

Medyumlar muska yönteminin yanı sıra büyülerin tesir sürelerini arttırmak için bağlayıcı ek büyüler de yapmaktadırlar. Bu ek büyüler aslında büyünün tesir süresini kısa süreliğine de olsa uzatır. Medyumların en çok kullandıkları büyü yöntemi arasında bu bağlayıcı büyüler büyüye ek olarak yapıldığı için bunu sizin tercih etmeniz gerekmektedir. Kişi ister ise bu bağlayıcı büyüler yapılır ve büyünün şiddeti arttırılır. Bu şekilde kişi büyünün etkisi altına daha kısa sürede girer ve büyünün etkisi altından çıkması da uzun zaman alacaktır.  Bu yöntemi de kullanarak büyülerin kuvvetini arttırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir