Yumurta Büyüsü Nedir Nasıl Bozulur?

Yumurta Büyüsü

Büyülere inananlar ya da inanmayanlar ister istemez büyüler hakkında araştırma yapmak zorunda kalabilmektedirler. Çünkü hiç umulmadık bir anda büyüye maruz kalmış insan sayısı her geçen gün artmaktadır. Özellikle internet teknolojisinin yaygın olarak kullanıldığı bu dönemlerde internet üzerinden medyumlara ulaşmak mümkün olabilmektedir. Haliyle büyü yapılması için medyumun yanına gitmeye gerek bile yok. Büyü yaptıracak olan kişi birkaç bilgiyi telefonda medyuma bahsetmesinden sonra muhtemelen büyü yapılabilmektedir. Bu bilgiler doğum tarihi, anne adı şeklinde olabilmektedir. Birçok insan son zamanlarda revaçta olan yumurta büyüsü hakkında merak ettiklerine cevaplar aramaktadırlar. Bu yazımızda da yumurta büyüsü nedir, yumurta büyüsü nasıl yapılır, yumurta büyüsü neden yapılır gibi sorulara cevaplar vermek istiyoruz. Unutmadan bizler büyü süreçlerinde bulunmadığımız için internet üzerinden bazı kaynak bilgilere bakarak buradan tek çatı altında toplamak için paylaşımda bulunuyoruz.

Yumurta Büyüsünün Amacı Nedir?

Yumurta büyüsünün yapılmasındaki amaç sevgilileri, sözlüleri, nişanlıları, evlileri ayırmak için uygulanan kara büyülerden birisidir. Kırılmış yumurta ile de yapılabildiği gibi özellikle de kırılmamış beyaz renkli yumurta ile yapılmaktadır. Eşleri birbirinden ayrılmasını sağlamak isteyen kişiler genelde sizi çekemeyenler, kıskananlar, eşinizi elinizden almak isteyeler olabilmektedir. Hiç ummadığınız insanlar bu büyüleri yapabilmektedirler. Medyumların yapabileceği bir çalışma olduğu için kişiye özel çalışma ile elde edilir.

Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yumurta büyüsü diğer büyülere göre oldukça basit bir şekilde yapılabilmektedir. Yumurta büyüsü nasıl bozulur ile ilgili detayları internet üzerinden araştırmalarımız sonucunda bulamadığımız için bizler de net bir şey söyleyemiyoruz. Bazı medyumlar bozulmaması için özel olarak kendi bilgilerinin dışına çıkmaktadırlar. Yumurta büyüsünü muhtemelen yapan kişi bozabilmektedir. Kara büyü olduğu için bu büyüyü yapacak medyumu bulmak ise oldukça zordur. Şayet yapılması kolay olsa da ayırma büyüsü olduğu için her medyum yanaşmaz.  Ayrıca yumurta büyüsü günah olan büyülerden birisidir. Fakat insanlar nefislerine yenik düşerek bu gibi kara büyülere başvurmaktadırlar.

Yumurta Büyüsü Olduğu Anlaşılır mı?

Bu soruyu genelde yumurta büyüsü yaptırmak isteyen kişiler öğrenmek istemektedirler. Çoğu medyum büyü bakımı yaptığı zaman kişinin silueti hakkında bilgiler vermektedirler. Bu nedenle yumurta büyüsünü anlayan kişi medyuma başvuracağı için bu sorunun cevabını öğrenmek istemektedirler. Aksi halde yakayı ele vereceğim korkusuyla yaşamak zorunda kalır. Üzerimde yumurta büyüsü var mı diye merak edenler ise şu şekilde anlayabilirler. Evlisiniz, nişanlısınız, sevgili ya da sözlüsünüz bir şekilde çok samimi, iyi geçinen bir çift iken birden bire aranız bozuluyorsa, ayrılma kararını birden bire aldıysanız, anlaşmazlıklar, tartışmalara bir türlü son veremiyorsanız yakın çevrenizden birisi yumurta büyüsü yaptırmış olabilir. Evliler, nişanlılar kısacası çiftler yakın bir süre içerisinde ayrılmak zoruna kalırlar.

Alakasız Bir Yerde Yumurta Bulmak Büyü mü?

Bizlere sürekli gelen talepler, sorular evimde yumurta buldum büyü mü, çatıda yumurta buldum büyü olabilir mi veya yumurtanın normal şartlarda olmayacağı yerlerde yumurta bulan, gören kişiler büyülerden şüphelenmektedirler. Yumurta büyüsü yapıldığı zaman muhtemelen toprağa gömülmektedir. Yedirilerek yapılan yumurta büyüleri de bulunduğu gibi evin herhangi bir odasına bile konulabilmektedir. Alakasız bir yerde yumurta bulduysanız medyumlardan destek alabilirsiniz. Bizim büyü ile alakalı süreçlerimiz olmadığı için araştırmalarımız neticesinde sizlere elimizden geldiğince cevap vermeye çalıştık.