Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü

Sorunlar insanların başlı başına problemleri arasında yer almakta olup, sorunların yaşanmasına neden olan kişiler ise yine insanlardır. İnsanların bazı sorunlar ile hayatta karşılaşmaları aslında doğanın ve hayatın olağan hareketlerine uyum sağlamakta olup, Allah tarafından insanlar bu yaşadıkları sorun ve problemler ile sınanmaktadır. Bunun içinde bu sorunların üstesinden gelirken insanların sabrı ve izledikleri yol oldukça önemlidir. Özellikle insanlar sorunlar ile mücadele ederken günaha bulaşmadan gidilecek bir yol izlemeleri gerekmektedir. Günümüzde aslında bakıldığın da en çok karşılaşılan sorunlardan birisi de aşk sorunları olduğu görülmektedir. Bu sorun insanları duygusal yönden etkilediği için kesinlikle günaha giden yolun tercihi yapılmaktadır. Özellikle yaşanan aşk sorunlarından birisi olan terk eden sevgiliyi geri getirme durumu tamamen medyumlara ve hocalara danışarak büyü gibi yollar tercih edilerek yapılmaktadır.

Büyü insan hayatında büyük yer kaplayan faktör olup, geçmişten berri hayatımızda yer alarak insanların başvurdukları bir durumdur. Büyü insan hayatını da olumsuz yönde etkileyen bir faktör olurken aynı zaman da insanlara zarar vererek kaderin değiştirilmesini etkilediği için Allah katında kabul görmemektedir. Büyü Kuran-ı Kerim’de de işlenmiş bir konu olup, Allah bununla ilgili hadisler ve ayetler indirerek günahından bahsetmiş ve kesinlikle yapılmaması gerektiğini bildirmiştir.

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü, gerçekte var olan büyülerden olup, kara büyü kategorisinde yer alarak aşk büyüleri ve papaz büyüleri olarak yapılmaktadır. Bu büyüleri insanlara zarar verdikleri için kara büyüler kategorisinde yer alırken aynı zaman da yapılan bu büyünün yapanın da yaptıranın da aynı günaha ortak oldukları belirlenmiş durumlar arasında yer almaktadır. Geri getirme büyüleri arasında da yer alan bu büyüyü yapan kişiler bazı hocalar ve medyumlardır. Fakat her hoca ve medyum bu tarz işlemleri yapmaz ve kesinlikle de kabul etmezler. Bazı internet siteleri bu büyüler ile ilgili yalan yanlış bilgiler paylaşarak aynı zaman da bu büyülerin tariflerini verdiklerini sanırlar. Fakat herhangi bir büyü amacı fark etmeksizin evde kişilerin tek başına yapacağı işlemler değildir. Bunun için kesinlikle uygulanmaması gerekmektedir. Belki paylaşılan büyü gerçekte büyü tarifi olabilir fakat sizin araştırdığınız tarif olmayabilir. Bunun için kesinlikle dikkate almamalı ve uygulamaya kalkmamalısınız. Büyü yerine bazı medyumlar ve hocalar sadece dualar ile yapılan ve günah olmayan vefk, celb, tılsım gibi işlemler yapmaktadır. Bunlar günah olmadığı gibi insanlara zarar vermez. Öyle ki Allah’ın verdiği problemler ve sorunlar yine Allah tarafından çözümlenmekte olup, bunun için de dua edilmesi gerekmektedir.

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Yapan Medyumlar

Bazı kişiler terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü olarak bildikleri aslında vefk, celb, tılsım gibi işlemler olmaktadır. Bunları büyü ile karıştıranlar da sıklıkla görülmektedir. Aslında bu durumun büyü ile ilişkisi bulunmamakta olup, tamamen dualar eşliğinde yapılmaktadır. Bu işlemleri yapan medyum ve hocaların hepsi sağlıklı bilgiler vermemekte olup, terk eden sevgiliyi geri getirme vefk, celb, tılsım gibi işlemler uzman hocalar ve kişiler tarafından yapılmakta olup, dini bilgilerinin güçlü olması gerekmektedir. Biz bu konuda sizlere yardımcı olmakta olup, büyü yapmamaktayız. Vefk, celb, tılsım gibi işlemler için bizler ile whatsapp iletişim numaramız üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Vefk Yapma

Vefk Nedir?

İnternet üzerinden birçok kişinin vefk nedir, vefk nasıl yapılır gibi sorulara cevap aradıklarına şahit olmaktayız. Ancak birçok paylaşım gerçeği yansıtmadığı için vefk yapma başlığı altında sizlere tüm detayları eksiksiz bir şekilde vermeye çalışacağız.  Öncelikle vefk uyum anlamına gelmektedir. Vefk kareli kağıtlar üzerine yazılan dua işlemidir. Tılsım ile birbirini tamamlayan yapısı bulunur. Dua ve tılsım sözcüklerinin ebced hesabı yapılarak çizimlerle desteklenmesidir. Vefk yapan medyumlar haftanın belli saatlerinde ve belli günlerindeki zamana uyarak tamamlamaktadırlar. Hatta birçok medyum vefk çalışması için kişilere özel çalışmanın 7 gün süreceğinden bahsetmektedir. Eğer hemen yapılır ise zaten sadece birkaç saatte tamamlanır. Bu sebeple 7 güne yayılmasındaki amaç zamana uyulmasını simgelemektedir.

Vefk kağıdı hem sayı vefki, hem de harf vefki karelerine sahiptir. Vefk kağıtları standart değildir. Kişiye özel çalışma yapılacağı zaman hangi vefk kâğıdının kullanılacağı önemlidir. Mesela 6’lı vefk kağıdının karesinin içerisinde 36 adet küçük karelerin bulunması gibi düşünülebilir. 6’lı vefk karelerinin olduğu kağıda müseddes ismi verilmiştir. Bu terimler daha çok medyumları ilgilendiriyor olsa da yine de bilmenizde fayda vardır. 7’li vefk kağıdının içerisinde de yine küçük kareler bulunur ve toplam kare sayısı 49 adettir. Buna da müsabba ismi verilmiştir. Kişinin isteğine ve dileğine göre bu karelerin içerisine harfler ve sayılar gelmektedir. Hangi karenin içerisine ne yazılacağı, hangi sayının geleceği ya da hangi harfin geleceğine medyum bilgisi ile yapmaktadır. Burası oldukça önemlidir ve yanlış şeylerin yapılmaması gerekir.

Vefkle Neler Yapılır?

Vefk ile kişiye özel çalışmalar hazırlanır. Kişinin isteğine göre, dileğine göre vefk üzerindeki karelere bazı terimler yazılarak en son işlem olarak tılsım haline getirilir.

Aşk Vefki

Aşk üzerine olan her konuda aşk vefki oldukça etkilidir. Tam olarak büyü sayılmaz ancak büyü gibi göründüğü içi halk arasında vefk daha çok büyü olarak bilinmektedir. Aşk acısı çekenler, aşk ile ilgili yapılması gerekenleri başaraayanlar, aşkı doyasıya yaşamak isteyenler ya da aşk ile ilgili sorularına çözüm bulamayanlar için medyumlar tarafından aşk vefki çalışması yapılmaktadır. Üst paragrafımızda da belirttiğimiz gibi 7 gün içerisinde hazırlanır ve hızlı bir şekilde etkisini göstermesiyle bilinir.

Bağlama Vefki

Adından da tam olarak ne olduğu belli olan bir vefk işlemidir. Vefk kağıdı üzerine hangi kişiyi ne amaçla kendinize ya da bir başkasına bağlanmasını istiyorsanız medyumdan yardım alarak bunu gerçekleştirebilirsiniz. Bir evladı evine bağlamaktan tutun, erkekliği bağlamaya kadar çok çeşitleri vardır. Kadim kitaplarda özellikle belirtilen konu ise bağlama vefkinin mutlaka ilim ve irfan sahibi kişiler tarafından yapılmasıdır.

Soğutma Vefki

Eşinizi, arkadaşınızı, işyerindeki bir insanı ya da herhangi bir insanı kendinizden uzak tutmak için soğutma vefki yaptırılabilmektedir. Çoğunlukla kendisine akıntı olan kişiler, evinden çıkmayan kişiler, eşler arasında ya da aile içinde soğutma vefki sıklıkla kullanılmaktadır. Örneğin; evlisiniz ve ayrılmayı düşünüyorsunuz soğutma vefki ile karınızı kendinizden soğutarak ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Tersi olarak da düşünülebilir. Kocanızı kendinizden soğutarak ayrılmasını sağlayabilirsiniz.

Bağlama vefki, ak vefki ya da soğutma vefki yaptırmak istiyorsanız ya da hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız medyumlardan yardım alabilirsiniz. Bu konuda bizden yardım almanız durumunda işinde profesyonel olmamıza istinaden başarılı bir sonuç alabilirsiniz. Vefk yapma kolay gibi görülse de medyumların üstün bilgileri ile yapılabilmektedir. Tek başınıza, bilinçsiz bir şekilde böyle şeylere bulaşmanız ise pek hoş sonuçlar doğurmayabilir.