Kuru Üzüm Büyüsü

Kuru Üzüm Büyüsü Nedir?

Çok bilinmeyen kuru üzüm büyüsü eğer doğru bir şekilde tüm aşamaları başarılı bir şekilde yapılırsa oldukça etkili ve tesiri yüksek olan büyülerden birisidir. Kuru üzüm büyüsünün amacı aşk yaşamak, sevmek, sevilmek, evlenmek gibi kişinin muradına ermesi açısından yapılan en etkili büyü çeşitlerinden birisidir. Bu yazımızda sizlere kuru üzüm büyüsü nasıl yapılır, kuru üzüm büyüsü kaç günde tutar, kuru üzüm büyüsü nasıl bozulur gibi sorulara cevaplara yer vereceğiz. Unutmadan dile getirmek isteriz ki; burada anlatılan büyü ile ilgili olarak herhangi bir şekilde çalışmamız bulunmamaktadır. Burada paylaşılan bilgiler internet siteleri üzerinden araştırılmakta ve gerçekçi gördüğümüz bilgileri sizlere içerisinden ayıklayarak tek çatı altında sunmamızdan ibarettir.

Kuru Üzüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kuru üzüm büyüsü yapmak için işinin ehli bir medyum yardımı almak gerekir. Evde yapılan büyüler arasında değildir. İlk paragrafımızda dediğimiz gibi tüm aşamalarının doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamlanması gerekir. Harici olarak böyle bir büyünün cindar kişiler tarafından ele alınması sonuç vermeyeceği gibi bazı tehlikeli riskleri de doğurabilir. Şimdi dilerseniz kuru üzüm büyüsü nasıl yapılır aşamalarını sizlere yüzeysel bilgiler eşliğinde sunmak istiyoruz.

Gerekli olan malzemeler arasında 99 adet kuru üzüme ihtiyaç duyulacaktır. Kuru üzümlerin siyah olması ve mümkünse saplarının olması oldukça önemlidir. Harici olarak beyaz mendile ihtiyaç duyulur. Burada mendilin beyaz olmasındaki amaç ise saflığı ve temizliği simgelemektedir. 99 adet kuru üzüm mendilin tam ortasına konur ve mendil düğümlenir. Tabi mendil düğümlenirken okunması gereken dualar bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla; 3 sefer Fatiha suresi, 7 sefer İhlas, 7 sefer Felak ve 7 sefer Nas suresidir.  Bu işlem bittikten sonra tılsımlı sözcüklerin veya sözcüğün söylenmesi gerekir. Neyin söyleneceği medyum tarafından bilinir ve medyum kendine has olan bu sözcükleri kimseyle paylaşmaz. Büyü yaparken etrafında kimsenin olmaması gerekir. Okunacak dualar, söylenecek tılsımlara ilaveten esmaların okunması gerekir. Bu esmalar; Ya Vedud Ya Musavvir Ya Hannan Ya Mennan Ya Deyyan Ya Kadir Ya Kafi Ya Şafi Ya Cemil şeklinde olmalıdır.

Yukarıda anlattığımız şekilde yüzeysel bilgiler ile sizleri bilgilendiriyor olsak da bu büyünün evde yapılmaması gerekir. Mutlaka alanında uzman bir medyumun ele alması gereken konulardan birisidir. Kuru üzüm büyüsü yaptıranların amacı ise sevmek, sevilmek, birisini aşık etmek, huzurlu olmak, aradığı insanla tanışmak, başkası tarafından sevilmek ve sevdiği insanla uzun süren bir birlikteliğe yelken açmak niyetinde yapılmaktadır.

Kuru Üzüm Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kuru üzüm büyüsünün bir aşk büyüsü olduğunu yazımızda belirttik. Kuru üzüm büyüsü ile aşık etme sürecine büyü sayesinde mecbur kalmış birisi üzerindeki bu büyüyü fark ederse eğer büyünün bozulması için gerekli olan adımları yerine getirirse kendi rızası dışında gelişen bu süreci iptal etmiş olur ve kendi düşüncelerine göre hareket etmiş sayılır. Medyumlar nasıl bozulacağına dair bilgileri kişiyle paylaşır. Havas ilmi çalışması olduğu için kuru üzüm büyüsü nasıl bozulur sorusunu yüzeysel olarak anlatmak durumunda kalıyoruz. A kişisinde farklı, B kişisinde farklılık gösteren bir yapımı ve bozulması söz konusudur.

Kuru Üzüm Büyüsü Yaptırmak Günah mı?

Kuru üzüm büyüsü sayesinde birisinin size aşık olmasını sağlayacaksınız. Bir nevi kişinin iradesi dışında yaşanacak bir konuya el atmış olacağınız için ayrıca Kuran-ı Kerim ayetlerinde büyülerin günah olduğu belirtilmektedir. Bunun yerine aşk tılsımı yaptırmanızda daha hayırlı olacaktır. Aşk tılsımı tarafımızca yapılan çalışmalardan birisidir. Büyü için bizden destek ya da yardım alma konusunda istediğiniz bilgilere ulaşamazsınız. Ancak tılsım, vefk, aşk celbi gibi işlemler hakkında detayları bizlerden alabilirsiniz.