Uyku Bağlama Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

Tarih bakımından oldukça eskiye dayanmakta olan büyüler arasında en etkili kara büyü olarak bilinmekte olan uyku bağlama büyüsü oldukça tehlikeli ve zor bir büyüdür. Bu büyünün bozulması da oldukça zor olup, bu büyü sadece yapılan kişinin uyku sorununu ortaya çıkmasını sağlamaz. Bu büyü uygulanan kişinin hayatını bir nevi cehenneme çevirmekte olup, cinayet, intihar gibi pek çok eylemin gerçekleşmesine neden olabilmektedir. Bunun içinde yapılması tavsiye edilmeyen büyüler arasındadır. Pek çok medyum da bu büyüyü bu nedenle yapmaz. Uyku bağlama büyüsü tamamen yapılan kişiye zarar vermek amacı ile yapılmakta olup, kin, nefret beslenen kişilerin uyguladığı bir büyüdür.

Uyku Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Uyku bağlama büyüsü belirtileri aynı zaman da uygulandığı amaçları da göstermekte olup, bu büyünün ilk belirtileri gece boyunca uykuya dalamama ve sürekli uyanma sorunlarını göstermektedir. Uykudan sarsılarak uyanmaya ve düşecekmiş gibi uyanma gibi durumları göstermektedir. Sürekli ve yeniden aynı rüyaların görülesi de belirtiler arasında yer almaktadır. Gecenin pek çok kısmının uykusuz geçirilmesi ve uyurken giyilen kıyafetler ile kalktığında üzerinde olan elbiselerin farklı olması büyüye maruz kaldığını simgelemektedir. Geceleri sanki gündüz gibi ev işleri, yemek yapma gibi eylemlerin yapılması da uyku bağlama büyüsü belirtileri arasında yer almaktadır. Bunun dışında bu büyüye maruz kalan kişiler ciddi unutkanlık sorunu yaşadığı da bir gerçek olup, dikkat dağınıklığı, huysuz ve aksi bir kişiliğe büründüğü de bir gerçektir.

Uyku Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Uyku bağlama büyüsü nasıl yapılır konusunda ise kolay malzemeler ile yapılmakta olup, tuz, toprak, su ve iki adet tahta çöp ile yapılmaktadır. Bir kabın içerisine öncelikle bir miktar tuz konularak büyü yapılan kişinin ismi ile birlikte tılsımlı sözcükler okunmalıdır. Daha sonra ise su atılır ve tuz suda eriyene kadar tılsımlı sözcükler okunmaya devam edilir. Tuz eridikten sonra ise üzerine bir miktar toprak atılır büyü yapılan kişinin adı tekrar edilir. Son olarak iki adet birisi diğerinden daha kısa olan çöpler suya atılır ve tılsımlı sözcükler okunmaya devam edilir. Bu işlem 2 hafta gizli yerde saklanır ve son olarak gömülür.