Söz Dinletme Büyüsü

İnsanlar çevrelerinde ki kişilere sözlerini dinletmek amacı ile birçok mücadele etmektedir. Aslında insanlar çevresinde ki kişilere değil de yakınlarına söz dinletmek isterler. Mesela bir kadın çocuğuna söz dinletmek isterken, bir adam sevgilisine söz dinletmek ister. Kişiler çevresinde ki yakınlarına sözlerinin dinlemesini ve kendi isteklerini yapmasını ister. Bu şekilde mutlu olacaklarını düşünürler. Bu durum ise tabi ki oldukça zor olup, söz dinlemeyen birçok kimse vardır. Aslına bakıldığında bu durum oldukça normal olup, herkes kendi hayatını kendi iradesi ile yaşamaktadır. Fakat söz dinletmek isteyen kimse pes etmediği gibi söz dinlemesi amacı ile söz dinleme büyüsü gibi durumlara meillenme durumu söz konusu olur.

Söz Dinletme Büyüsü Nasıl Yapılır?

İnsanlara söz dinletme büyüsü yapılışı ise aslında kime söz dinletmek istediğine göre değişmekte olup, birçok farklı şekillerde yapılabilir. Bunu ise medyum ya da hocalar ile büyüyü yaptırmak isteyen kişinin iletişime geçerek sorununu anlatması ve buna göre büyünün çeşittine karar verilmesi gerekmektedir. Evde söz dinletme büyüsü yapmak ise mümkün olmadığı gibi büyü hakkında bilgi sahibi olmayan kişiler evde tarif üzerine ya da kulaktan dolma bilgiler ile büyü yapmak istemesi oldukça yanlış ve tehlikelidir. Çünkü insanlar büyüleri yaparken yanlış büyü tarifi bulması ya da yanlış uygulaması durumunda her şey oldukça farklı olabilir. Özellikle internet sitelerinden edinilen bilgiler ile büyü yapmak oldukça yanlış bir durumdur.

Söz Dinletme Büyüsü Yapan Medyumlar

Söz dinletme büyüsü yapan medyum ya da hocalar bulunmaktadır. Fakat her medyum ya da hoca büyü yapmaz. Bunun nedeni ise herhangi bir büyü olursa olsun günah olmasından ve haram olmasından kaynaklıdır. Bizlerde aynı şekilde büyü yapmamakta olup, büyüyü dair hiçbir işlem yapmamaktayız. Biz büyü yerine tamamen dualar ile yapılmakta olan vefk, celb, tılsım gibi işlemler yapmakta olup, bunların ise büyü ile aslında hiçbir ilişkisi olmadığı gibi günah olan işlemlerden de değildir. Tamamen dualar ile yapılmaktadır. Söz dinletme celbi ise yaptığımız işlemler arasında yer almakta olup, bizlere ulaşarak ayrıntılı b