Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır Çeşitleri Nelerdir?

İnsanlar yaşamlarında sürekli olarak tek düze yaşamazlar. Onlarında yaşamlarında belli sorunlar ile karşılaşması mümkün olan bir durumdur. İnsanlar bu sorunlardan kurtulmak ve onların giderilmesini sağlamak amacı ile bazen usulüne uygun olmayan yöntemler denemektedir. Bu yöntemler arasında ise maalesef ki büyüler bulunmakta olup, büyüler geçmişten berri hayatımızda varlığını sürdüren şeytani bir sihir olarak bilinmektedir. Öyle ki büyüler Allah katında kesinlikle kabul görmeyen işlemler içermekte olup, bunun için de yapılması da yapması da dinimizce oldukça günah olarak kabul gösterilmektedir. Fakat insanlar fani dünyanın cilvesine kendisini o kadar çok kaptırmıştır ki büyü yapmak istemekte ve bu büyüler ile gerek kendi hayatlarını gerekse başkalarının hayatlarını yönlendirerek kendiişlerine geldiği gibi devam ettirmesini sağlamaktadır. Büyüler insanların hayatlarına müdahale etmek amacı ile yapıldığı gibi aynı zaman da oldukça tehlikeli işlemler içermektedir. Bir büyü ile insan hayatına son vermek bile mümkündür. Bunun aslında bakıldığın da cinayet ile ilişkisinin olduğu bile görülebilir. Soğutma büyüsü de son zamanlarda araştırılan büyüler arasında yerini almakta olup, soğutma büyüleri yapılışı ise gerek kişinin kimi neden soğutmak istemesine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Soğutma büyüleri yapan kişiler yani kişilerin sorunlarına göre hangi soğutma büyüsü çeşitini yapacağına karar vermektedir. Bu şekilde soğutma büyüleri yapılışları ve çeşitleri değişkenlik göstermektedir.

Soğtma Büyüleri Neden Nasıl Yapılır?

Yukarıda da belirttiğimiz üzere soğutma büyüleri kişilerin amaçlarına yani neden yaptırdıklarına bağlı olarak hangi çeşitinin yapıldığı değişkenlik göstermekte olup, soğutma büyüleri çeşitleri ona göre belirlenmektedir. Soğutma büyüleri genellikle eşini sevgilisinden soğutmak için büyü, kocamı annesinden soğutmak için büyü, oğlumu karısından soğutmak için büyü gibi sebepler ile yapılmaktadır. Soğutma büyülerinin temelinde genellikle yuva bozma yani bir insanı kendi çıkarı doğrultusunda başkasından uzaklaştırma ve soğutma yatmaktadır. Bu durum da tabi ki soğutma büyülerinin kara büyüler kategorisinde yer almasını sağlamaktadır. Bu durum oldukça kötü olup, günahı iki kat fazla olduğu düşünülmektedir. Kara büyüler günahı daha ağır ve kötü niyetli büyüleri kapsamaktadır.

Soğutma büyüsü nasıl yapılır konusunda ise insanlar tek başlarına büyü yapmaları mümkün değildir. Büyüleri yapan kişiler yani medyumlar ve hocalar yapmakta olup, bazı web site sahipleri soğutma büyüsü adı altında birçok büyü çeşitti keşfederek tarif verdiği görülmektedir. Bu tarifler ise kesinlikle asılsız olup, başka büyülerin tarifleri olabildiği gibi eksik ya da yalan bilgiler de paylaşmış olabilir. Bunun için bunlara güvenerek tek başınıza evde soğutma büyüsü adı altında yapılış mümkün bir seçenek olmadığı gibi bunlara da güvenmemeniz gerekmektedir. Aksi halde yanlış bir durum ile karşılaşmanız da mümkün bir seçenek olabilir.

Soğutma Büyüsü Yaptırdığım Anlaşılır mı?

Genellikle gelen sorular arasın da yer alan soğutma büyüsü anlaşılır mı konusu aslında pek mümkün olmadığı gibi eğer ki görünen bir yere Arapça yazı gibi bir durum koymadığınız da anlaşılması imkansız bir durum olur. Fakat kişi belirtiler de kendisine büyü yapıldığından şüphe ederek bir hocaya danışması durumunda anlaşılabilir.

Soğutma Büyüsü Yapan Medyumlar

Soğutma büyüsü yapan medyumlar ve hocalardan hepsi büyü yapmaz. Bizde onlardan birisi olup, kesinlikle büyü yapma, bozma gibi durumlara girmemekteyiz. Bunun nedeni ise büyü oldukça günah işlemleri içermektedir. Bunun için biz büyü ile ilişkisi bulunmayan ve sadece dualar ile yapılan vefk, celb, tılsım gibi seçenekleri uygulamaktayız. Soğutma vefki de büyüye ihtiyacınızın olmadığını göstermektedir.

Soğutma Celbi Yaptırmak

Soğutma celbi iki kişinin arasının bozulması ve birbirlerinden soğumaları için kullanılan dualar ile yapılan bir yöntemdir. Celb yöntemi dualar ile yapıldığı için insanlar genelde kendileri de bu yöntemi uygulayabileceklerini düşünürler fakat siz hiçbir şekilde celb yöntemini kendiniz uygulamaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyumdan ya da tecrübeli bir hocadan yardım alarak işlemin uygulanmasını sağlamalısınız. Bu şekilde amacınıza ulaşabilirsiniz ve siz herhangi bir zarar da görmeziniz. Celb işlemi kişinin iradesine göre farklı tesir süresilerine sahiptir. Bu işlem bir haftada da etkisini gösterebilir üç ay içerisinde de etkisini gösterebilir. Bu yüzden kesin olarak şu kadar sürede etkili olur ya da kesin sonuç alırsınız demek mümkün değildir.

Kocayı Ailesinden Soğutma ve Uzaklaştırma Büyüsü

Soğutma Büyüsü ve Uzaklaştırma Büyüsü

İster yeni evli olsun, isterse uzun senelere dayanan evlilikler olsun her evlinin ortak kronik sorunlarından birisi de aileler olmaktadır. Sadece kadınları ilgilendiren aile sorunları olmaz. Aynı zamanda kocayı da ilgilendiren aile sorunları olabilmektedir. Ancak bu yazımızda kaleme aldığımız konu tamamen kocanın ailesinden soğuması üzerine yapılan büyülerdir. Soğutma büyüleri diğer büyü çeşitlerine göre oldukça etkilidir. Neredeyse yapılan büyülerin tamamı tutmaktadır. Şayet gerçekten işini düzgün yapan bir medyum ile çalışma yapılır ise yüzdesel oranların yüksek ihtimali tutma olasılığı vardır. Mesela bir aşk büyüsü zor tutuyor olabilir. Ancak soğutma büyüsü ve uzaklaştırma büyüleri genel olarak çabuk tutmaktadır.

Ailesinden Kesin Uzaklaşır mı?

Kocanız annesine veya babasına karşı iyimser yaklaşıyor ve bu iyimser yaklaşma sizin canınızı yakıyorsa onu birçok farklı yöntemle ailesinden uzaklaştırmanız mümkün olabilmektedir. Kayınvalideniz sizin her işinize karışıyor, kayınpederiniz ise size iftira atıyor olabilir. Bu gibi birçok sorunu buradan sayabiliriz. Genel olarak evli kadınların en büyük sorunlarından birisi ise kocasının ailesinin sözlerine bakması ve onları dinleyerek size kötülük etmesi olmaktadır. Mesela kocanız annesinin sözünü dinleyerek size şiddet, kötü söz uyguluyor olabilir. Bu gibi sorunların üstesinden gelemediyseniz bir de kocanızı ailesinden yani annesinden, babasından, biraderinden, bacısından soğutarak uzaklaştırma büyüsünü deneyebilirsiniz.

Adım Adım Soğutma Büyüsü Süreci

Eğer kocanızı ailesinden soğutmak ve uzaklaştırma gibi düşünceniz varsa bu büyüden yaptırabilirsiniz. Tesir gücü çok kuvvetli olan bu büyüler gerçek zamanlı olarak tutmaktadır. Kocanız ailesinden önce soğur bu soğuma annesi sizin evinize geldiği zaman kocanızın istemsizce misafir etmesinden göze çarpar ve sizde büyünün etkisini gösterdiğinin farkına varabilirsiniz. Kocanız büyünün etkisiyle birlikte annesinin veya babasının söylemlerini eğer size göre yanlış ise kocanıza göre de yanlış olarak gözlemlemeye başlar ve ailesinden soğumaya başlar. Kocanız ailesini sıklıkla ziyaret ediyorsa kendi evinden çok ailesine para akışı sağlıyorsa bu durum sizin canınızı sıkıyorsa uzaklaştırma büyüsü işe yarayacaktır. Bu büyüye maruz kalan kocanızda herhangi bir ruhsal veya psikolojik bir sorun olmadan ailesinden önce soğuyacak sonra da uzaklaşacaktır.

Kocam Ailesinden Kaç Gün Sonra Soğur?

Büyü etkili olduğu için ortalama 15 gün içerisinde soğumaya başlayacaktır. Bunu ilk olarak karısı olduğunuz için siz fark edeceksiniz. Sizin haricinde hiç kimse bu büyüye maruz kalındığının farkına varmaz. Ne kocanız üzerinde büyü olduğunu anlar ne de ailesi üzerinde büyü olduğundan şüphelenir. Sadece medyum ile sizin aranızda kalacak olan bir sırdır. Üstelik belirtileri de kendisini gizler ve hiçbir şekilde anlaşılmasına meyil vermez. Sadece başka bir medyuma bakım yaptırılır ise üzerinde büyü olduğu anlaşılır.

Kocam Ailesinden Ne Zaman Uzaklaşır?

Soğuma ve uzaklaştırma büyüsü bir olarak aynı zaman diliminde yapılır. Büyü yapılırken ilk aşama ailesinden soğuması amacı ile yapılır. Burada soğuma büyüsü etkisini 15 gün içinde gösterir. Uzaklaşma büyüsü ise yine 15 gün içinde etkisini göstermeye başlar. Ancak ikisi bir arada 15 gün içine gerçekleşmez. Kocamın ailesinden soğuma büyüsü toplamda 30 gün içinde etkisini göstermesi beklenir.

Büyü Medyum Olmadan Yapılır Mı?

Büyüler genellikle doğa üstü güçler kullanılarak yapılan bir yöntemdir. Bu yüzden de büyü medyum olmadan yapılır mı denildiğinde, bu durum tehlikelidir. Kişi tek başına internetten okuduğu yöntemlere göre büyü yöntemini uygulamaya kalktığında büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir ve aynı zamanda üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla da karşı karşıya kalabilir. Bu yüzden bu yöntemin uygulanması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi için bu durum çok daha iyi olacaktır. Medyuma gidilerek büyü yaptırıldığında kişi büyünün tüm olumsuz özelliklerinden kendini korumuş olacaktır. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyü yaptırmayı tercih etmelisiniz. Ayrıca büyü yöntemi bu şekilde daha kuvvetli olacaktır.Büyü Yorumları Kocam her zaman bana karşı çok iyi davranmıştır ve hep beni çok sevmiştir. Kocamla aramız ne kadar iyiyse kayın validem ile de aram o kadar kötü. Resmen adamı benden kıskanıyor ya. Ne yapsam ne etsem kendisine bir türlü yaranamıyorum yaptığım hiçbir işi beğenmiyor sürekli olarak kocamın yanında beni kötüleyip duruyor. Sağ olsun eşim hep bana bu konuda destek oluyor annesini tutmuyor ama bu kadının bana olan davranışlarından artık çok sıkıldım. Bende durumu anneme anlattım o da bana medyuma gidip celb yaptırmayı teklif etti. Artık kayın validemin diline dayanamadığım için bende medyuma gitmeyi kabul ettim. Medyuma gidip dil bağlama celbi yaptırdık. İyi ki de annemin aklına uyup bu celbi yaptırmışım. Vallahi kısa süre sonra kayın validem melek gibi kadın oldu. Artık bana laf sokmuyor bana kötü davranmıyor. Tam böyle kötü bir şey söyleyecek oluyor sanki gerçekten dili bağlanıyor ve laf ağzından çıkamıyor. Çok mutluyum valla iyi ki bu celbi yaptırmışım. Bu celb olmasaydı evliliğimde zarar görmeye başlayacaktı. Artık ben kayın validemin dilinden kurtuldum. İsteyen herkes deneyebilir gerçekten işe yarayan bir yöntem. Sadece arada sırada celbin tesir süresinin yeniletilmesi gerekiyor. Bende medyuma giderek bu sürenin yeniletilmesini sağlıyorum sonra gene kayın validem üzerinde celb etkisini göstermeye devam ediyor. Bu şekilde kayın validem ile aramı düzelttim.

Cinsel Soğukluk Büyüsü

Cinsel Soğukluk Büyüsü Nedir?

Bu paylaşımımızda sizlere cinsel soğukluk büyüsü yaptırmak değil de cinsel soğukluğu gidermek için yapılan büyü üzerine bilgiler vermek istiyoruz. Eğer kocanız ya da karınız birden bire hiç sorun yokken cinsel isteksizlik ile karşı karşıya gelmiş ise birisi tarafından cinsel soğukluk büyüsüne maruz kalmış olabilir. Bakınız altını çiziyoruz kalmıştır değil ihtimal üzerinden konuşuyoruz. Ya da herhangi bir sağlık sorunu nedeniyle cinsel isteksizlik söz konusu olabilir. Bir diğer sorun da sizde fark etmediğiniz bir takım tiksindirici durumlar söz konusu olabilir. Yani buradan anlaşılacağı üzere bir kadının ya da erkeğin cinsellikten soğumasının ardında bir takım şeyler söz konusu olabiliyor. Cinsel soğukluk büyüsü ile tüm bu sorunları aşmak mümkün olabilmektedir.

Cinsellik Bağlama

Yeni evlenen insanlar bile olsa böylesine bir sorunla karşılaşabilmektedirler. Genel olarak bu isteksizliğin strese bağlı olduğu söylemler arasındadır. Öylesine bağlama büyüleri vardır ki; bir başkası tarafından cinsellik bağlama büyüsü yapılmış olabilir. Belki de bunu eşiniz bile yaptırmış olabilir her ihtimali düşünmek gerekebilir. Erkeğin karısını aldattığı başka kadınların sıklıkla başvurduğu yöntemlerden birisidir.

Eşlerde Cinsel İsteksizlik

Karısı ile cinsel isteksizlik sorunu yaşasın ve ayrılmaları gerçekleşsin diye bağlama büyüleri yapılabilmektedir. Özellikle evli kadınlar kocalarının başka kadınlarla birlikte olmaması için erkeklik bağlama büyüsü yaptırabilmektedir. Bu erkeklik bağlama büyüsü kendi helalinden başkasına bakmaması için yapılabilmektedir. Ancak böylesine bir büyünün ters tepmesi sonucu her iki kişide de evliliğe yansıyan bir soru haline geleceği düşünülmemektedir.

Cinsel Soğukluk Nasıl Etki Eder?

Cinsel soğukluk büyüsü daha çok bağlama büyüsü kategorisinden yapılmaktadır. Büyü yapılırken kişiye ya da kişilere cinler musallat edilmektedir. Bu cinler şeytani cinlerdir ve beyne hükmederek cinsel duyguları köreltmek için görev üstlenirler. Genelde bu büyüler karı-koca ilişkisini bitirmek ayrılmalarını sağlamak amacıyla yapmaktadırlar.

Büyüye Maruz Kalmış Çiftler Ne Yapmalı?

Sağlıklı, huzurlu, mutlu bir evlilik için cinsellik olmazsa olmazlarda birisidir. Ancak ülkemizde insanlar cinsel sorunlarını dile getirme konusunda kapalı bir kutu gibidir. Tıbbi olarak çözümleri mümkün olsa da daha çok çekinme gibi durumlar söz konusu olduğu için medyumlardan yardım almak istemektedirler. Cinsel soğukluk büyüsüne maruz kalmış bir kişi ya da kişiler mutlaka bir bakım yaptırmalı ve bu sorudan kurtulmalıdırlar.

Cinsel Soğukluk Büyüsü Günah mı?

Yapılacak olan istek ve dilek aslına mutlu bir evlilik adına yapılıyor olsa da amacına bakıldığı zaman iyi niyetli bir büyüdür. Yani kötülüğü ortadan kaldırmak ve ikili arasındaki muhabbet arttırmak amacıyla yapılmaktadır. Fakat büyüler günahtır. İslam dininde açıkça çeşitli ayetlerde büyü yaptırmanın günah olduğu yazılmaktadır. Cinsel soğukluğu gidermek için başka ne yapılabilir?

Cinsel Soğukluk Büyüsü Alternatifi

Vefkler, tılsımlar veya diğer dualarla yapılacak olan süreçlerden faydalanabilirsiniz. Büyü değil de dua yöntemleri ile bir şeyleri ortadan kaldırmak isteniyor ise bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ancak bizler üzerinizde büyü var mı, büyü bozar mıyız gibi sorulara açıkçası cevap veremiyoruz. Çünkü bizler büyü yapmıyoruz ve bozmuyoruz. Bu nedenle vefk işlemleri için bizi arayabilirsiniz.

Erkeği Kendinden Soğutma Büyüsü

Bazen bazı kişilerin ilgisi insanları rahatsız edebilir. Öyle ki bu durumdan en çok muzdarip olan ise kadınlar olup, bazı erkeklerin onlara bakış açıları, ilgileri, takıntıları oldukça rahatsız edici bir durumdur. Bu kadınların rahatsız olduklarını ve rahat hareket edemedikleri gibi taciz gibi seçenekler ile karşılaşmalarını da sağlamaktadır. Bunun için ise kadınlar ellerinden geleni uzaklaştırmak amacı ile yapsa da maalesef ki bu duruma çözüm bulamadıkları da bir gerçektir. Böyle durumlarda ise son çare olarak soğutma büyüleri devreye girmekte olup, her ne kadar büyü yapmak günah olsa da başlarına bir iş gelmesinden korktukları için fazla seçenek bulamamaktadırlar. Erkeği kendinden soğutma büyüsü de işte tam olarak bu sırada devreye girmektedir.

Erkeği Kendinden Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Erkeği kendinden soğutma büyüsü nasıl yapılır konusunda aslında birçok yöntem vardır. Bu büyü soğutma büyüleri arasında yer almakta olup, kara büyüler kategorisinde görülmektedir. Soğutma büyüleri birçok çeşitti bulunmakta olup, yapılışları ise aslında herkesin sorunlarına göre de değişkenlik göstermektedir. Örneğin takıntılı bir erkeği kendinden soğutma büyüsü uygulaması ile kızımdan damadımı soğutma büyüsü farklı şekillerde yapılmaktadır. Soğutma büyüleri amaca göre değişik şekillerde yapıldığı bir gerçektir. Bunun için de tarif üzerine ya da kendileri evde yapmaları mümkün değildir. İnsanlar evde soğutma büyüsü yapılışı diye aratsalar da aslında bu durum çok sağlıklı olmadığı gibi insanlara zarar da verebilir. Çünkü asılsız tarifler yanlış büyü yapmanıza da neden olabilir.

Erkeği Kendinden Soğutma Büyüsü Yapan Medyumlar

Erkeği kendinden soğutma büyüsü yapan medyumlar var olsa da her medyum ve hoca büyü yapmaz. Bunun için bulmak aslında biraz zor olabilir. Özellikle günümüzde internet dolandırıcısının çok olması nedeni ile dolandırılan da bu konuda oldukça fazladır. Biz büyü ya da büyü bozma gibi işlemler yapmamakta olup, biz tamamen dualar ile yapılan vefk, celb, tılsım gibi seçenekleri uygulamaktayız. Bunların büyü ile ilgisi kesinlikle yoktur. Bu işlemler dualar ile yapılmakta olup, soğutma celbi de bu seçenekler arasında yer almaktadır. Bu konuda detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kadından Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüleri gerçekten etkisi de, tesiri de çok kuvvetli olan büyü çeşitlerinden birisidir. Hem ak büyü, hem de kara büyü olarak yapılmaktadır. Ak büyüye örnek verecek olursak kocayı alkolden soğutma büyüsü dediğimiz zaman tam olarak ne demek istediğimizi anlayabilirsiniz. Eğer evli kişiler üzerine yapılır da adamı karısından soğutma veya kadından kocasını soğutma gibi soğutma işlemi yapılır ise bu da kara büyüdür. Yazı başlığımızda belirttiğimiz kadından soğutma büyüsünü eşler üzerinden yola çıkarak sizlere anlatmak istiyoruz. Öncelikle her birliktelikte ayrılık söz konusu olabilir. Anlaşmazlıklar, şiddet, geçimsizlik, maddiyat gibi sorunlardan dolayı insanlar doğal olarak eşlerinden ayrılabilirler. Ancak hiçbir neden yokken, birden bire tartışmalar, anlaşmazlıklar ortaya çıkar da ani gelişen bir ayrılık söz konusu olursa eğer o zaman büyülerden şüphelenmek olabilir. Evli insanlara genelde dışarıdan kocaya aşık olan kadınlar tarafından eşinden soğutmak için büyü yapılabildiği gibi yine dışarıdan birisi kadına aşık olur da kocasından ayrılması için bir soğutma büyüsü yaptırabilmektedir. Genelde evlileri ayırma yöntemi olarak en çok tercih edilenler arasındadır.

Soğutma büyüsü sadece evli çiftleri dışarıdan birilerinin büyü yaptırması ile ayrılması değil de eşler arasında geçimsizlik nedeniyle de eşlerden birisi kendi rızası ile ayrılsın gitsin diye soğutma büyüsü yaptırabilmektedir. Bu durum çok istisnai bir durum olsa da çoğu zaman boşanmak istemeyen koca için yaptırılmaktadır.

Kadından soğutma büyüsü yapıldığı zaman eğer kişiler üzerlerinde bir büyü olduğunu anlamaz da hiçbir neden yokken ani gelişen süreçlerle ayrılmaya karar verirlerse kısa sürede ayrılık gerçekleşir. Harici olarak bu insanlar bir daha hiçbir şekilde bir araya gelmek dahi istemezler. Eğer büyü belirtileri adı altında bir araştırma içerisine girerler de soğutma büyüsü belirtilerine bakarak bir medyuma bakım yaptırırlar da büyüyü bozdururlar ise kolay bir şekilde bitmek üzere olan birlikteliklerini kurtarma yolunda emin adımlarla ilerlemiş olurlar. Kişiler üzerinde büyü olduğunu erken öğrenirler de işlem yaptırırlarsa eğer bozdurma eylemi hızlı bir şekilde gerçekleşir. Fakat özellikle kara büyü olan soğutma büyüsü geç tespit edilir ise bozulması da bir o kadar geç ve zor olur.

Birçok kişi büyüleri varlığına inanmadıkları için bu gibi konulardan hiç şüphe duymazlar. Eğer hiçbir neden yokken böyle hızlı bir şekilde ayrılma eşiğine geliniyor ise büyüleri varlığına inanmalısınız. Şayet büyülerin var olduğu Kuran-ı Kerim’in bazı ayetlerinde geçmektedir. İnancı kuvvetli olan kişiler bu ayetlerin hangileri olduğunu bilir. Eğer hala inanmayanlar varsa diğer tüm dini kitaplarda da büyülerin varlığından bahsedilmektedir. Ancak günah olduğu, kesinlikle yaptırılmaması gerektiği vurgulanmaktadır.

Diğer Kadınlardan Soğutma Büyüsü

Yukarıdaki paragraflarımızda evli insanların kendi aralarındaki soğutmalardan bahsetmiştik. Harici olarak evli insanların da büyülere sıklıkla tercih ettikleri gözlemlenmektedir. Kadının kocasına musallat olan başka bir kadın ile baş edemeyen evli kadınlar büyüler ile kocalarından başka kadınları ayırmak için işlem yaptırabilmektedirler.

Evlilikler ilk zamanlardaki gibi heyecanlı olmayabilir. Hayatla mücadele, çocuklarla ilgilenme gibi bir duygusal boşluk meydana gelir. Bu duygusal boşluk üçüncü kişiler tarafından doldurulmak istenir. Bu da çoğunlukla erkeklerin karılarını aldatmaları üzerine yoğunlaşmaktadır. Bir kadın kocasının başka kadınlarla kendisini aldattığından şüpheleniyorsa ya da bizzat şahit olmuş ise duygusal boşlukları önce göz önünde bulundurmalıdır. Mutlaka kocayı dışarı iten etkenler olabilir. Her ne kadar istenmeyen bir durum söz konusu olsa da bu gibi durumlarda soğutma büyülerinden yardım alınabilir. Bizler medyum olarak böyle süreçler içerisinde bulunmuyoruz. Soğutma vefki ya da ayırma vefki hakkında bilgi almak isterseniz 7/24 telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.