İğneli Mum Büyüsü ile Soğutma

İğneli Mum Büyüsü

Mum ile yapılan büyüler genelde bir kişiyi aşık ettirmek için medyumlar aracılığı ile yapılan iyi niyetli büyülerin başında gelir. Aşk büyüleri birçok farklı yöntemle elde edilebilirken mum ile yapılması daha yavaş ve daha güçlü tesir etmektedir. Yani bir kişiyi aşık etme süreci yavaş ilerler ama kişi aşık olduğu zaman bağlılık derecesinde size göz açtırmaz. Ancak iğneli mum büyüsü hem aşık etmek için hem de soğutmak için kullanılır. Eğer iğneli mum büyüsü yaptırmak isterseniz ya da mum üzerine batırılmış bir mumla karşılaşırsanız bu süreç tamamen soğutma büyüsü üzerine kurgulanmış bir uygulama olarak bilinmelidir.

Mum büyüsü aşk üzerine yapılmış ise kişinin düşüncelerinin değişmesi sağlanır. Tesirlidir ve kişinin çok ciddi kararlar almasına olanak tanır.

İğneli Mum Büyüsü Kalıcı Soğutma Sağlar

Herhangi bir nesne ile büyü yapıldığı zaman etkisini sınırlı gün olarak gösterecektir. Örneğin; canbar aşk büyüsü yapıldığını varsayarsak eğer; 1 ya da 2 yıl kadar kuvvetli bir bağ ile aşk ön planda olur ve aşık olan kişiler büyünün tesiri geçtikten sonra ayılabilmektedirler. Eğer yenilenmez ise büyük ihtimal ayrılık kapınızı çalacaktır. İğneli mum büyüsü ise 6-8 yıl arasında tesirini gösterecek kadar etkilidir. Yani kalıcı bir soğukluk etkisi yapar ve bu soğukluk neredeyse kişilerin birbirlerini yüzlerini bile unutacak seviyelere getirir.

İğneli mum büyüsü ile yapılan soğutma işlemi çok çabuk belirti vermediği için kişinin üzerinde büyü olup olmadığı çok zor anlaşılır. Medyumlar bile büyük bir araştırma içerisinde iğneli mum büyüsü yapıldığının teşhisini koyabilmektedirler. Bu sebeple fark edilmez ve kimse anlamaz ise bu büyü yıllara etkisini gösterecektir.

İğneli Mum Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Kadim büyü kitaplarını araştırdığınız zaman iğneli mum büyüsü ile elde edilen soğutma ne kadar sürede tutacağı belli olmayan bir yöntem olarak karşınıza çıkacaktır. Ancak 15 ile 40 gün arasında tutmaya %80 garanti vermekteyiz.

Mum Büyüsü Nasıl Yapılır?

İğneli mum büyüsü nasıl yapılır ile ilgili soruya açık bir cevap vermemiz buradan mümkün olmaz. Ancak ana malzemelerini sıralayacak olursa 3-8 arasında iğne, mum, mumun içerisindeki ip ve mumu yakmak için ateş gerekli malzemelerdir. Tabi tılsımlı sözcükler ile yapılması ayrı bir hava katacaktır. Havas ilmi büyülerinden olduğu için mumun içerisindeki ipin çıkarılarak düğüm atılması, düğümün mumun orta kısımlarına kadar getirilmesi ve mum ateşlenerek düğüme kadar yanması beklenir. Son süreç olarak düğümün ortasından iğnelerin geçirilmesi ve mum üzerine birkaç adet mum batırılması ile sonuçlanan bir büyüdür.

Mum büyüsü yapılırken mumun üzerine desenler, semboller çizilir. Bu çizimler genelde arası soğutulacak olan kişilerin baş harfleri ya da hayvan figürleri olabilmektedir. Bu çizimler yandıkça kişi de tesir gücü yükselir.

İğneli Mum Büyüsü Nasıl Bozulur?

Mum büyüsü yapılırken niyet çok önemlidir. Tılsımlı sözcüklere göre üzerine yapılan kişilerin istenilen şeyin gerçekleşmesi için söylenen sözler büyünün yapımında en önemli yapı taşlarıdır. Tabi, büyü bozulmasında da yine aynı uygulama yapılır. Lakin büyünün bu defa olumlu değil olumsuz yanlarının tılsımları okunur. Buna göre büyüye verilen görev bozulma sürecini belli etmektedir.

İğneli mum büyüsü vefk duaları ve tılsımlarla sonlandırılabilmektedir. Ancak bu konuda medyum hocalardan yardım alınmasında fayda vardır. Çok sevdiğiniz bir insan ile aranız bozulduysa, birbirinizden soğuduysanız bu durum sizin hoşunuza gitmiyorsa havas ilmi büyülerinden olan iğneli büyüden kurtulmak için bizi aramanız yeterli olacaktır.

İğneli Mum Büyüsü

İğne ve mum ile yapılan adı tam olarak iğneli mum büyüsü olarak bilinen bu havas ilmi çalışması oldukça etkili ve etkisini sadece 5 gün gibi kısa bir sürede göstermesiyle bilinmektedir. Çok kuvvetli ir büyü olsa da, 5 günde etkisini gösterecek kadar güçlü olsa da doğru bir medyum tarafından yapılırsa bu süreç geçerli olacaktır. İğneli mum büyüsünün tarihi Süryanilere kadar uzanmaktadır. Günümüzde güncel olarak yapılır ve özellikle de Anadolu’da yaygın bir büyüdür.

İğneli mum büyüsü dâhil diğer tüm mumla yapılan büyüler ustalık gerektirir. Kişilerin evinde tek başına yapabilecekleri bir büyü türü değildir. Hem riskleri olduğu gibi hem de çok zor yapılan bir büyüdür. İğneli mum büyüsünü yapacak olan kişi havas ilmi çalışmalarına yatkın olmalıdır. Okunacak olan esmalar, dualar, ayetler, tılsımlı sözcükler ve karışımlar gerçekten bilinmeli ve 5 günde etkisini gösteren iğneli mum büyüsünün yapılması için gerekli olan süre ise yine 5 gündür. Bunun için de her günün farklı zaman dilimlerinde elde edilmektedir.

İğneli Mum Büyüsü Aileyi Dağıtır mı?

Araştırmalarımıza göre baktığımız zaman halk arasında mum büyülerinin özellikle de iğne ile yapılan mum büyüsünün aileyi dağıttığına dair bilgiler karşımıza çıkmaktadır. Ancak bu bilgi doğru olarak bilinen yanlışlardan birisidir. İğneli mum büyüsü çok güçlü bir aşık etme büyüsüdür. Erkeği ya da kadını etkisi altına alır adeta aşkın kölesi haline getirir.

İğneli mum büyüsü bekar erkekler ya da kadınlar için sıklıkla tercih edilen büyülerdendir. Ancak kısmi olarak evli insanların da aşık edilmesi için kullanılmaktadır. Burada evli insanların birbirlerine aşık olmaları ak büyü olurken, evli insanları dışarıdan birisi tarafından kendisine aşık olması için yaptırılması ise kara büyülerden birisidir.

İğneli mum büyüsü eğer evli bir insana yapılırsa büyünün tesiri altına giren kişi ailesini düşünmez. Erkekse karısını, kadınsa kocasını düşünmez ve düşündüğü tek şey ayrılmaktır. Bu kişi büyünün etkisi ile birlikte hareket eder ve etrafındaki insanlar olup bitene bir türlü anlam veremez. Kişi aşık olması gerektiği kişiye yönelir çocuklarını düşünmez ve evi ile hiçbir bağı kalmayacak duruma gelir. Bu yüzden insanlar tarafından yuva dağıtan büyü olarak bilinir. Ancak bu süreç medyumlar tarafından pek işletilmez. Bu nedenle de evli insanı kendisine aşık edecek bir büyünün medyumlar tarafından yapılmadığı, yapılsa bile bu medyumlara ulaşmanın çok zor olduğu bilinmelidir.

İğneli Mum Büyüsü Nasıl Yapılır?

Şuan için bir medyum sitesinde olsanız da bizim herhangi bir şekilde büyülerle iç içe olan bir çalışma anlayışımız yoktur. Buradan bilgi amaçlı çeşitli kaynak sitelerden edindiğimiz bilgileri sizlere sunmak istiyoruz. İğneli mum büyüsü nasıl yapılır adlı alt başlığımızda sizlere yüzeysel bilgiler vermek istiyoruz.

Mumların çeşidi, türü büyü yapımı için pek önemli değildir. İğneli mum büyüsü yapılırken 5 adet toplu iğneye ihtiyaç olduğu gibi toplamda 5 adet mor renkli muma ihtiyaç duyulur. 5 adet mumun tam ortasına toplu iğneler batırılır ve mum yakılarak erimesi beklenir. Ancak burada küçük mumların tercih edilmesi çok önemlidir. Normal boyutlarda bir mumu yaktığınızda günlerce yanacağı hesap edilmelidir.

İğneli Mum Büyüsü Etkisi Nedir, Nasıl Bozulur?

İğneli mum büyüsü ile elde edemediğiniz, elde etmek istediğiniz zamanlarda zorlandığınız kişileri kendinize aşık etmek için kullanılan havas ilmi çalışması olarak düşünülebilir. Yapımı 5 gün sürdüğü gibi etkisi de 5 gün içinde kedisini gösterir. Yapılması kolay bir büyüdür ve yapıldığı gibi kola bir şekilde bozulabilir.

Denenmiş Mum Büyüsü

Mumla yapılan büyüler genel olarak Süryani büyüleri olarak da bilinmektedir. Mum büyüsünün çeşitleri çok fazladır. Mesela; beyaz mumla aşık etme, 4 mumla 4 günde aşık etme, kırmızı mum büyüsü, mum büyüsü ile bağlama, mum büyüleri ile kısmet açma veya mum ipi büyüleri gibi çeşitleri vardır. Bu yazımızda hem mum büyüsü nedir, hem de denenmiş mum büyüleri hakkında merak ettiklerinizi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Mumla yapılan büyüler hem ak büyü, hem de kara büyü olarak bilinmektedir. Kısacası edilecek niyete ve talebe göre belirlenmektedir. Şimdi dilerseniz daha önce başkaları tarafından denenmiş mum büyüleri ile ilgili olarak nasıl sonuçlar alındığına dair bilgi paylaşımına geçelim.

Kırmızı Mumla Yapılan Denenmiş Bağlama Büyüsü

Daha çok eşleri birbirine bağlayan, dargın eşlerin arasını düzeltmek için veya eşlerin şiddetli geçimsizliklerinin önüne geçilmesi için yapılan kırmızı mum büyüsü daha çok hüddamların yani büyü yapan medyumların iş hakkında detaylı bilgiye sahip olması ve işinde uzman olmasına göre tutma olasılığı çok yüksektir. Yani buradan çıkacak sonuç kırmızı mumla bağlama büyüsü eğer işinde başarılı bir medyum tarafından yapılırsa sonuç alması yüzdesel olarak daha yüksektir. Ancak işinde başarısız, işe daha yeni girişmiş ya da başka branşlarda iyi olan bir medyum kırmızı mumla büyü yaparsa tutma olasılığı biraz daha düşüktür.

Beyaz Mumla Yapılan Denenmiş Aşk Büyüsü

Aşk büyüleri büyü kadim kitaplarında çok geniş kaplayan bir süreç olarak bilinmektedir. Buna göre beyaz mum kullanılarak yapılan aşk büyüsü ak büyü olarak bilinir. Eşler arasında yapılan bir büyüdür ve eşlerin birbirlerini daha çok sevmeleri, birbirlerine daha bağımlı, saygılı olmaları için yapılmaktadır. Bu büyünün en büyük özelliği ise herhangi bir belirtisi yoktur ve ömür boyu birliktelik sağlaması bilinmektedir.

3 Mumla 3 Günde Aşık Etme Büyüsü

Mum büyülerinin çok fazla çeşidi olsa da sizlere en sık kullanılan mum büyüleri hakkında detaylar vermeye çalışıyoruz. 3 mum kullanılarak aşık etme büyüsü genel olarak aşık olduğunuz birisinin size aşık olmasını amaçlamaktadır. Medyumların sıklıkla tercih ettiği büyülerden birisidir. Mumların rengi fark etmez ancak üçü de birbirinden farklı renk olmak zorundadır.

Denenmiş ve Sonuç Alınmış Mum Büyüleri

Mum büyülerini deneyip te sonuç almış kişileri büyü yorumları yazarak ya da mum büyüsü yorumları yazarak arama motorlarında aratmanız durumunda öğrenebilirsiniz. Bizim herhangi bir mum büyüsü çalışmamız olmadığı için daha önce denenmiş mum büyüleri kadar etkili olan aşk tılsımı veya bağlama tılsımı hakkında bilgileri bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Mum Büyüsü

Mum Büyüsü Nedir?

Mum büyüsü en etkili ve en uzun süren bağlama büyülerinden birisidir. Etkisini çok yavaş göstermesiyle bilinir ve eğer bağlama gerçekleşirse kişiler mum büyüsü sayesinde uzun bir beraberlik sürerler. Mum büyüsü, mumun rengine göre farklılık gösterebildiği gibi her mum renginden veya türünden bağlama yapılabilmektedir. En göz alıcı özelliği de değerini bilmeleri için sevgilileri birbirine bağlarken acı çekmelerini sağlar. Örneğin; ailelerden birisi sevgiliyi istemez ise bütün zorluklara rağmen yine de birlikte olmaları büyü ile mümkün olmaktadır.

Mum Büyüsü Nasıl Yapılır?

Mum büyüleri iki farklı çalışmayla elde edilir. Malumunuz mum içerisinde bir adet ip olur. Bu iplerin rengi beyazdır ve mumun rengi ne olursa olsun içerisindeki beyaz ip ilk aşamada çıkarılır ve düğüm atılarak yakılır. Bu işlem gündüz saatlerinde yapılır. Diğer işlem ise akşam yapılır ve mum üzerine Vefk duaları okunarak tılsım haline getirilir. Bu işlemler biri farklı, diğeri farklı medyum tarafından yapılmamalıdır. Ayrıca bilinçsiz kişilerin denememesi gerekir. Aynı zaman diliminde, aynı medyum tarafından yapılarak tesir gücü arttırılır. Şimdi ilk aşama olan mum büyüsünde ipe düğüm atma aşamasını anlatalım.

Mum Büyüsünde İlk Aşama Nasıl Yapılır?

Özellikle gündüz gözüyle yapılmalıdır. 1 adet mum medyum tarafından eline alınır ve bazı duaları okuyarak amaca niyet edilmesiyle mum tam ortasından kesilir. Ancak dikkat edilmesi gereken husus ipin kesilmemesidir. Yarısından kesilen mumun alt mum tabakası alınır ve üst tarafı normal mum şeklinde kalırken alt tarafında sadece ip sarkması gerekir.  Altta sarka muma tek bir adet düğüm atılır. Sonrasında mumun üst tarafındaki ipinden tutularak yukarıya doğru düğümün gelmesi sağlanır. Ancak ipin kopmaması ve mumun kırılmaması veya zedelenmemesi önemlidir. Bu aşamaların yavaş hareket edilerek yapılmasında fayda sağlanacaktır. Eğer hızlı ve aceleyle yapılırsa ip kopabilir mum zedelenerek kırılabilir.

Mumun düğüm atılan tarafı üst mum tabakasının tam orta kısımlarına doğru getirilmelidir. Böylece mum yakılarak düğümün yakılması sağlanır. Eğer mum eridikten sonra üst kısımda ip parçası kalırsa yapılan çalışma tutmayacaktır. Son aşamada mumdaki düğüme gelindiğinde toprağa gömülmesi gerekir. Tabi bu süreç tamamen ilim ve irfan sahibi olan aynı zamanda dualara hakim olan medyumlar veya hocalar tarafından yapılmalıdır. Her ne kadar buradan tarifini veriyor olsak da hangi duaların okunacağı ya da hangi niyetin edileceği medyum tarafından bilinmektedir. Eğer siz bunu denerseniz muhtemelen deney yaparmışçasına boşuna emek harcamış olursunuz.

Mum Büyüsünün İkinci Aşaması Nasıl Yapılır?

Mum büyüsünün ikinci aşaması akşam karanlığında ve sadece yakılacak olan mumun ışığında çalışma yapılmalıdır. Mum metal bir tabakanın üzerinde yakılır ve eritilmesi beklenir. Bu büyünün bu aşamasında oda içerisinde hocadan başka hiç kimsenin olmaması gerekir. Mum eriyene kadar medyum mumun başında beklemelidir. Son işlem ise düğümün yandığını görmektir. Tabi süreç bununla kalmıyor ve söylenecek sözlerin bilinmesi gerekiyor. Hangi zamanda ve hangi cümlelerin sarf edilmesi gerektiği sadece medyum tarafından bilindiği için çok ciddi olunmalıdır.

Mum Büyüsü Bozma

Eğer mum büyüsüne maruz kaldığınızı düşünüyorsanız ya da mum büyüsü ile ilgili olarak elinize mumun detayları geldiyse, evin herhangi bir noktasında mum bulduysanız ve sizin haberiniz yoksa muhtemelen mum büyüsü size veya evinize yapılmış olabilir. Mum büyüsünün çok farklı art niyetli olanları ve iyi niyetli olanları vardır. Yaşadığınız sorunlara, belirtilere göre değişkenlik gösterir. Bunu en iyi analiz edebilen ya da bozabilen tek kişi medyumdur. Bizimle iletişime geçerek mum büyüsü hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.