Güçlü Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet Açma Büyüsü

Büyüler aşk için insanların geçmişten günümüze kadar tercih ettiği yöntemlerden biridir. Bu mistik yöntem kullanılırken medyumlar doğa üstü güçlerinde yardımı alarak büyünün çok daha güçlü ve hızlı bir şekilde tesir etmesini sağlamaktadırlar. Özellikle kısmet açma büyüsü gibi büyülerde doğa üstü güçlerden çok sık yararlanılmaktadır. Güçlü kısmet açma büyüsü  yapılırken kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Kişi kendisi bu büyüleri yapmaya kalktıklarında bu doğa üstü güçlerin musallat olması gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirler. Bu yüzden mutlaka kendiniz büyü yapmaya kalkmamalısınız.

Güçlü Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyünün yapımı için medyuma gittiğinizde kişinin ismi ve tılsımlı sözcükler bir kağıt parçası üzerine yazılır. Daha sonra bu kağıt parçası bir muska şeklinde katlanır. Bu muskanın mutlaka kişinin üzerinde durması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü tesirini göstermeye başlayacaktır. Bu büyülü muskanın hiçbir şekilde açılmaması ve kaybolmaması gerekmektedir. Büyülü muska açılır ya da kaybolur ise büyü kişi üzerindeki gücünü anında kaybedecektir. Bu yüzden muskanın çok iyi bir şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Güçlü kısmet açma büyüsü yapıldıktan sonra kişinin yıldızı yükselecektir. Bu yüzden de artık büyünü etkisi ile çevresi tarafından fark edilir biri haline dönüşecektir. Kısa sürede kişi nasibin bulacak ve bu kişi ile mutlu bir evlilik gerçekleştirecektir. Sadece büyünün tesir süresine dikkat edilmesi gerekmektedir. Büyünün tesir süresi sona erdiğinde artık kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için yıldızı tekrar düşecektir ve kişinin hayatındaki kişi onu terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün belli süreler ile tekrar edilmesi gerekmektedir.

Güçlü Kısmet Açma Büyüsünün Tekrar Edilmesi

Bu büyünün tesir süresinin uzatılması için mutlaka aynı medyuma gidilerek aynı şekilde bir muska daha yazılması gerekmektedir. Bu işlemler ara ara büyünün tesir süresi azalmaya başladıkça yapılmalıdır. Ancak bu şekilde büyünün gücü kişi üzerinde etki etmeye devam edecektir. Güçlü kısmet açma büyüsü yapıldıktan sonra büyünün tesir süresi uzayacağı için kişinin hayatındaki kişi de onu sevmeye devam edecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi le birlikte olmaya devam edebilirsiniz.