Ölüm Büyüsü

Ölüm büyüsü adından da anlaşılacağı gibi kişinin canına kastedilerek yapılan kuvvetli bir büyüdür. Eskiden sıkça kullanılan bu büyü şimdilerde de kullanılmaktadır. Son derece tehlikeli olan ölüm büyüsü şeytani büyülerin arasındadır. Eski zamanlarda sıklıkla yapılan bu büyü gerçekten insanları ölüme sürüklediği çoğu yerde yazılmaktadır. Kişinin canına kastetmek hem çok büyük bir günah hem de suçtur. Kesinlikle bu tarz büyüleri yaptırmamanızı tavsiye ediyoruz. Kitaplarda da yazıldığı gibi büyüler belirli bir zaman sonra büyüyü yaptıran kişiye döner ve sonuçları umduğunuzdan daha ağır olabilir. Bu nedenle uzak durmanız gerekmektedir.

                Ölüm Büyüsü Nasıl yapılır?

Ölüm büyüsü çok tehlikeli bir kara büyüdür. Bu büyü üç harfliler kullanılarak yapılır denmiştir. Kişiler böyle büyüleri kitaplarda okumadan evde yapmıştır ama sonuçları beklediğinden daha tehlikeli olmuştur. Dikkat edilmesi gereken işlemlerdir. Ölüm büyüleri farklı çeşitle yapılmaktadır. En sık bilineni sabun büyüsü ve mum ile yapılan ölüm büyüsü şeklindedir. Mum ile sabun kullanılmasının nedeni eriyen maddeler olmasıdır. Yani kişiyi tasvir eden bu cisimler eridikçe insanın da erimesi beklenir. Bu işlem yapılırken kan kullanılması gerektiği için hayvan kanı kullanılmaktadır. Daha da kötüleri olan hayvan bağırsakları gibi organlar ile yapılan çok kötü bir işlemdir. Kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Bu büyü yapılan kişide etkileri aniden çıkmaktadır. Kişinin başlarda ruhi durumunu bozarak intihara ya da başkalarının canını yakmaya itecektir. En sonunda kişi artık tükenecektir.   Maalesef ki hırstan ve nefretten gözü dönen kişilerce bu uygulama tarih boyunca yapılmıştır. Sonunun ne olacağı düşünülmeden kendileri hiç etkilenmeyecek gibi düşünerek yapmışlardır. Gerçekten de büyüyü yapan kişinin de sonunda helak olduğu çoğu yerde yazılmıştır.

Ölüm Büyüsü Nasıl Bozulur?

Eğer ki üzerinizde böyle bir etki hissedip huzursuzsanız bolca dua okumanız gerekmektedir. Bu tür ölüm büyüsü adı altında yapılan büyüleri bozmak gerçek anlamda çok zordur. Yapan kişi eğer bunu yaptığı için pişmanlık duyar ise onun bozmak için bir şeyler yapması gerekmektedir.  Yapan kişinin de büyüyü bozmada duadan başka çaresi yoktur. Çünkü bu büyü bozulması zor hatta imkansız büyüler arasındadır. İlim sahibi bir kişiden destek alınması gerekebilmektedir.