Kabak Büyüsü

Kabakla Yapılan Büyü

Her ne kadar kabak büyüsü olarak biliniyor olsa da gerçekte bal kabağı büyüsü olarak bilinmesinde fayda olacaktır. Çünkü bu büyünün yapılışında kullanılan kabak tamamen bal kabağı ile mümkün olabilmektedir. Kabak büyüsündeki amaç ise yine aşk üzerine olmaktadır. Gideni geri getirme konulu bir aşk büyüsüdür. Fakat internet üzerinde araştırma yaptığımız zaman böyle bir büyünün nasıl yapılacağı ya da hangi amaç için yapıldığı çok farklı bir şekilde anlatılmaktadır. Fakat doğru bilinen yanlışlar fazlasıyla bulunmaktadır. Bizler de elimizden geldiği kadar kabak büyüsü hakkında bilinmesi gerekenleri anlatmaya çalışacağız.

Kabak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle kabak büyüsü yaptırmadan önce doğru medyumu tercih etmek en iyi sonuç olacaktır. Her medyum böylesine zor olan bir büyünün üstesinden gelemeyebilir.

Orta boylu bir bal kabağı medyum tarafından içi oyularak işe başlanır.

Kabağın oyulması sırasında mutlaka tahta kaşık kullanılmalıdır. Ayrıca oyulma işleminde kesinlikle kabak çekirdeği kalmamalıdır. Eğer bir tanesi bile kalırsa büyü tutmaz.

Medyum tarafından belirlenmiş olan dualar okunur. Tılsım sözcükleri ile 7 güne yayılan bir zaman diliminde oluşturulur.

Kabak birden bire oyularak hemen büyüye başlanmaz. Dediğimiz gibi 7 gün sürecek bir çalışma için kabağın oyulma süreci ortalama 2 gün sürecektir. Bu zamanlamayı medyum kendisi ayarlayacaktır.

Her medyum farklı teknikler uygulayabilmektedir. Bazı medyumlar vefk kağıdı ile oyulan kabağın içerisine koyar ve kurumasını beklerken, bazı medyumlar aşık ettirilecek kişinin fotoğrafını kabağın oyulan kısmına koyarak güneşte kurumasını bekleyebilmektedir.

Kabak büyüsü yapılışı tam olarak buradan anlatılamaz. Yüzeysel bilgiler bu şekildedir. Daha sonrasında bir iple büyü yapılan kabak yüksek bir yere asılır. Ne zaman kuruyarak yere düşerse büyü etkisini göstermeye başlar.

İşlem bittikten sonra kabak çürür ve asıldığı yerden düşer. Sonrasında ise aşık olan kişinin geri getirilmesi için büyünün tesirini göstermesi beklenir.

Kabak büyüsü bu zamana kadar her daim olumlu sonuçlar vermiştir. Bu nedenle en çok tercih edilenler arasındadır.  Sonuç olarak sevgiliniz tarafından terk edildiğiniz zaman sevgilinizin geri gelmesi kabak büyüsü ile mümkün olabilmektedir. Aşk sorunlarının genelinde sorun çözücü bir işlevi bulunmaktadır. Ayrıldığınız eşinizin geri gelmesini, evini terk eden kocanın geri gelmesini veya sevdiğiniz insanın size tutkuyla ve aşkla size sarılmasını sağlayabilmektedir.

Kabak Büyüsü Etkisi

Kabak büyüsü yaptırdığınız zaman aranızdaki aşk problemleri son bulur ve daha mutlu, daha keyifli birliktelik yaşamaya başlarsınız. Aranızda çıkan kavgalar, tartışmalar son bulur. Yalnız bu büyüyü yaptırmak istediğiniz zaman her ne kadar aşk konulu olsa da sadece sevgililer ve eşler arasında çözüme kavuşturma amacıyla kullanılmaktadır.

Kabak Büyüsünü Kime Yaptırabilirsiniz?

Öncelikle biz böyle bir büyünün yapımındaki süreçte bulunmuyoruz. Bize gelen talepler büyü yapıyor musunuz ya da bozuyor musunuz şeklinde olmaktadır. Ancak biz ne büyü yaparız, ne de büyü bozarız. Buna benzer sorunların çözülmesi için yaptığımız süreç tamamen bağlama, birleştirme, vefk, tılsım, kısmet açma gibi süreçlerde bulunuyoruz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.