Domuz İpi Büyüsü

İp büyüsü halk arasında dikiş büyüsü ya da iplik büyüsü olarak bilinmektedir. En etkili bağlama büyülerinden birisi domuz ipi büyüsü olarak bilinir. Büyü yapılırken ip kullanıldığı için ip büyüleri olarak adından sıklıkla söz ettirdiğini görmekteyiz. Çok eski büyülerden birisidir ve tarihini ne kadar araştırsak da geçmişi hakkında bir bilgiye ulaşamadığımız kara büyülerden birisidir. Bu yazımızda sizlere domuz ipi büyüsü nedir, ne için kullanılır, amacı nedir ve nasıl bozulur gibi bilgilere yer vermek istiyoruz.

Bağlama Büyüsü Olarak Yapılır

Bağlama büyüleri genelde eşler birbirine bağlama, erkeği eve bağlama, kocayı eve bağlama veya cinsellik bağlama büyüleri olarak yaptırılmaktadır. Ancak domuz ipi kullanılarak yapılan bu iplik büyüsü evli olan insanların evliliklerinin haricinde bir erkeğin başka bir kadınla ya da evli bir kadının kocasıyla arasında bir kopukluk olması için yaptırılmaktadır. Örneğin; kocanın bir dostu varsa ve dostu tarafından kendisine bağlanması için yapılır. Erkek böyle bir büyüye maruz bırakıldığı zaman karısı ile ilgilenmez ve ipleri koparma seviyesine kadar gelir. Dost olarak büyüyü yaptıran kadın ise erkeği kazanmış sayılır. Ayrıca evli insanların çocuklarının olmaması için cinsellik bağlama büyüsü olarak da yaptırılmaktadır. Bu nedenle diğer bağlama büyülerine göre tehlikelidir ve kara büyü sınıfında yer alır.

Domuz İpi Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ortalama olarak 1 metre boylarında toplamda 8 adet ipe ihtiyaç duyulur. Her bir ipe farklı dualar ve esmalar okunur. Daha sonrasında belli bir usule göre bu ipler birbirlerine toplamda 41 defa düğüm atılarak elde edilir. 41 dikiş büyüsü de adını bu büyüden almaktadır.

Domuz İpi Büyüsünü Kim Yapar ve Günah mı?

Bizim domuz ipi büyüsü yapma gibi bir çalışma sürecimiz bulunmamaktadır. Bu nedenle domuz büyüsü başta olmak üzere ip büyüleri ile herhangi bir şekilde ilgilenmediğimizin altını çizmek isteriz. Böyle bir kara büyü yaptırmak için internet sitelerine göz atabilir medyumlarla iletişime geçebilirsiniz.

Kara büyüler ve ak büyüler olmak üzere dinimizde bu gibi büyülerin yapılmaması, yaptırılmaması belirtilmektedir. Yani bu büyüyü yaptırmak veya yaptırmaya yönelik bir talepte bulunmak günahtır.