İncir Büyüsü

İncir Büyüsü Nedir?

Büyülerin tarihi çok eski olmasına rağmen günümüzde hala etkisini ve tesirini göstermesi için insanlar tarafından tercih edilmektedir. Çok güçlü büyüler bulunur ve incir büyüsü de bu kuvvetli büyülerden birisidir. Asıl amacı bağlama üzerine yapılır. Yani eşinizi kendinize bağlayabilir, sevdiğiniz kız arkadaşınızı veya erkek arkadaşınızın size bağlı bir insan olmasını sağlamanız için tercih edile bir nevi bağlama büyüsüdür. Birçok kişi incir büyüsü nasıl yapılır, kuru incir büyüsü nedir gibi soruların cevaplarını aramaktadırlar. Bizler de bu gibi merak edilenleri sizler için araştırdık ve ne gibi süreçlerle elde edildiğine dair bilgi paylaşımında bulunmak istiyoruz.

İnsanların istekleri, arzuları, dilekleri hiçbir zaman bitmez bu gerçeği asla unutmamak gerekir. Konuyu geniş bir yelpazede elimize aldığımız zaman aşık etme büyüleri ile bir kızı kendinize aşık edebilirsiniz. Daha sonrasında yine isteklerinize cevap bulmak için aşık ettiğiniz kızı kendinize bağlamak için bağlama büyülerine başvuracağınız kesindir. Bu sebeple insanların istek ve arzularına hatta dileklerine cevap verebilen büyü teknikleri büyü yapan medyumlar aracılığı ile mümkün olabilmektedir.

Çok fazla büyü çeşidi bulunduğu gibi her büyünün yapımında çeşitli malzemeler kullanılır. Aşk büyüsü, bağlama büyüsü derken süreç malzemelerin de kullanılması ile incir büyüsü, pamuk büyüsü, nohut büyüsü gibi şekillenmeye ve çeşitlenmeye başlamıştır. Bu süreçler genelde aynı mantık ilerlemekte ve aynı zamanda aynı amaca hizmet etmektedir. Mesela; incir büyüsü ile bağlama yapılabilirken bir başka medyum bağlama süreçlerini nohut büyüsü ile elde edebilmektedir. Her malzeme ile yapılan büyünün etkisi ve tesir süresi farklılık gösterdiği gibi özellikle de kuru incir büyüsü le yapılan bağlama süreç oldukça tesirlidir. Bu nedenle her medyum bu süreci işletemez ve sadece parmakla sayılabilecek kadar büyü medyumları yapabilmektedir.

İnternet üzerinden bugün onlarca medyum ile irtibat kurabilirsiniz. Amacınız bir medyumla irtibat kurmak olmamalı ve bu güne kadar neler yapmış onları öğreniyor olmanızdır. Yani çalışma yaptıracağınız medyuma öncelikle güvenmelisiniz. Aksi taktirde isteklerinizin olmamasından dolayı manevi bir kayıp yaşayacağınız gibi maddi olarak da zarar uğrayabilirsiniz. İncir büyüsü ile bağlama yapılabildiği gibi incir büyüsü ile aşık etme büyüsü de yapılabilmektedir. Aynı zamanda kısmet açma süreci için de tercih edilebilmektedir. Bu tamamen medyumların çalışmasına göre şekillenmektedir.

İncir Büyüsü ile Kısmet Nasıl Açılır?

Kısmetinizin kapalı olduğunu düşünüyorsanız öncelikle üzerinizde bir kısmet kapatma büyüsü yapılmış mı diye büyü medyumu tarafından bakıma alınırsınız. Yapılmış ise bu büyü medyum tarafından bozulur. Ancak hiçbir şekilde büyüye maruz kalmadan da kısmetiniz kapanmış ise incir büyüsü yapılarak kısmetiniz açılabilmektedir.

İncir Büyüsü ile Birisini Aşık Etme

Medyuma talebiniz eğer aşk üzerine olursa incir büyüsü ile aşık etme sürecinden  faydalanılabilir. Medyum sizlere genel olarak birkaç soru yöneltecektir. Bu sorulara doğru ve eksiksiz bir şekilde cevap vermeniz durumunda medyum sizin de onayınız ile birlikte büyü sürecini başlatır. Bir kızı seviyor olabilirsiniz, bir erkeğe aşık olabilirsiniz. Bu süreçler için sizde medyumdan yardım isteyerek aşkınıza karşılık bulabilirsiniz.

İncir Büyüsünü Kim Yapar?

Bizler çeşitli kaynaklardan incir büyüsü hakkında detayları araştırarak sizlerle paylaşmış bulunmaktayız. Buradan çıkacak sonuç ise bizler hiçbir şekilde büyü yapım ve büyü bozumu ayrıca üzerinizde büyü var mı gibi sorulara cevap verecek kişiler olmadığımız için büyü ile ilgili detaylar için bizlere sorular yöneltmemenizden yanayız. Ancak büyü yerine vefk, tılsım, celb gibi işlemler için bizlerden destek alabilirsiniz. Örneğin; bir kıza aşıksanız onun da size aşık olmasını istiyorsanız harmura ak celbi için bizden yardım alabilirsiniz. İncir büyüsü ile bağlama işlemi yerine bağlama vefki ile ilgili detay alabilirsiniz.