İp Büyüsü ile Bağlama

İp Büyüsü

Toplum arasında ip büyüsü daha çok düğüm büyüsü olarak bilinse de bazı kesimlerde iplik büyüsü şeklinde de anılmaktadır. Kullanılan malzemeler arasında ip tercih edildiği için ip üzerine de düğüm atılabilmesinden dolayı adını ip büyüsü olarak almıştır. Kuvvetli bir bağlama büyüsüdür. Tarihi konusunda pek bir bilgiye rastlanmasa da ülkemizde de, islam ülkelerinde ve Yahudi ülkelerinde sıklıkla tercih edildiğini duymaktayız.

İp Büyüsü Nasıl Yapılır?

İp büyüsü dahil herhangi bir büyünün tarifini vermek mümkün değildir. Birçok farklı yöntemle elde edilebildiği gibi medyumdan medyuma fark gösterebilmektedir. Hiçbir medyum ya da hiçbir büyücü böyle bir büyünün nasıl yapıldığı hakkında bilgi vermez. Ancak şunun bilinmesi gerekir ki bazı dualar eşliğinde uzun bir üzerine 40 defa düğüm atılması başlıca yapılan işlemlerden bazılarıdır.

İp Büyüsü Yapmak Günah mı?

İp büyüsü ile bağlama, kısmet açma, aşık etme, nasip açma gibi birçok işlem yapılabilmektedir. Ancak Kuran-ı Kerim ayetlerinde büyülerin yapılması, büyü yapılmasının talebi gibi süreçler yasaklanmıştır ve çok büyü günahtır. Bizler her zaman büyü yerine dualarla sıkıntılardan kurtulma yolunda gidilmesine dair bilgiler paylaşmaktayız. Bizlerden büyü yapın, büyü yapar mısınız ya da büyü bozar mısınız gibi sorularla gelmemenizi içten dileklerimizle istemekteyiz. Çünkü biz büyü yapmıyoruz ve burada belirtilen bilgiler sadece paylaşım amaçlı olup insanların meraklarını gidermek içindir.

İp Büyüsü Yapmaktaki Amaç Nedir?

İp büyüsü yapılırken düğüm atıldığından bahsetmiştik. Bu düğümlerin görevi ise bağlama üzerinedir. Yani ip büyüsünden bağlama yapılabilmektedir. Kişinin nasibi bağlanabilir, kişiyi kendinize aşkla bağlayabilir, kişinin nefsini bağlayabilir ve ya türevlerini gerçekleştirmek adına yapılmaktadır.

İp Büyüsü Nasıl Etki Yapar?

İp büyüsü bağlama üzerine yapıldığı için kişi kendi iradesi ile hareket edemez. Örneğin; bir kişiyi kendinize bağlamak istediğiniz zaman bu kişi ailesi başta olmak üzere etrafındaki tüm insanları arkasına alır ve sadece sizin yakınınızda olmak ister. Kişinin kazancını bağlamak istediğiniz zaman para kazanamaz, nasibini alamaz. Çok tesirli bir büyüdür ve kolay bozulmaz. Etkisi inanılmaz hızlı bir şekilde yayıldığı gibi tesiri de çok kuvvetlidir. Ortalama 15 gün gibi kısa bir sürede etkisi ortaya çıkar.

İp Büyüsü Bozulur mu?

Tüm büyülerin bozulma ihtimali vardır. Ancak ağırlıkla bize yöneltilen sorularda büyü bozma üzerine gelen suallere bizlerden bir destek alamazsınız. Çünkü bizler büyü bozmuyoruz. Ancak büyülerden korunmak için veya büyü belirtilerini ortadan kaldırmak için dua yoluyla sizlere ılımlı yaklaşabilmekteyiz. Bunlar da çoğu zaman Vefkler ile olabilmektedir. Ancak araştırmalarımıza göre ip büyüsü kolay bozulabilen bir büyüdür.

İp Büyüsü Yaptıranlar Var mı?

Öncelikle şunu tekrar bildirmek isteriz. Büyü yaptırmak günahtır. Böyle bir düşünceniz varsa bir kere daha düşünerek böylesine bir kara büyüyü yaptırmak yerine farklı yöntemler kullanmanızı tavsiye ederiz. Bunlardan birisi aşk tılsımı, aşk vefki ya da bağlama vefki olabilmektedir. Vefkler dualarla yapılmaktadır. Tılsımlar ise muska şeklinde olup yanınızda taşımanızla sizi şanslı hissettirmek adına önemli bir rol üstlenir. Elbet de büyü yapan kişiler vardır. Ancak büyü oldukça zor, ilim sahibi, havas ilminden olan kişilerin yapması gerekir. Amatörce yapılan bir büyü çok büyük riskler oluşturabilmektedir. Bizler yine tekrar edelim ki böyle bir büyü yerine işinizi dualarla halletmeniz ve gerisini Allaha bırakmanız tavsiyemizdir.

En Tehlikeli Büyü

Büyüler insanların duygu ve düşüncelerini değiştirmenin bir yöntemidir. Büyü yapılan kişi artık tamamen büyünün etkisi altında hareket etmeye başlar. Bu yüzden büyü yöntemini kullanarak istediğiniz kişiyi rahatlıkla tesiriniz altına alabilirsiniz. Büyü yöntemi çok eski zamanlardan bu yana kullanılan bir yöntemdir. Her büyünün yapımında farklı materyaller kullanılır. Kullanılan bu materyaller büyünün gücünü ve etki süresini de değiştirmektedir. Bu yüzden en tehlikeli büyü kara büyülerdir. Kara büyüler kısa sürede kişiler üzerine etki eder ve yapımlarında genelde ruhani varlıklar kullanılmaktadır. Bu yüzden bu tarz büyülerin yapımı için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Kişiler kendileri bu tarz güçlü büyüleri yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde musallat olma ve büyünün olumsuz özelliklerini taşıma gibi olaylar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Büyülerin Kişiler Üzerindeki Etkileri

Büyüler kişileri olumsuz yönde etkiler ve kısa sürede tesiri altına alarak hareket etmesine sebep olur. Bu yüzden büyüler oldukça tehlikelidir. Genelde insanlar sevdikleri kişiye kavuşabilmek için büyü yöntemini kullanmaktadırlar. Bu büyü yöntemleri kişilerin kendi iradesi dışında hareket etmesine sebep olur. Kişi artık iradesini kullanamadığı için üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden büyü ne amaçla yapıldı ise kişi o yönde hareket etmeye başlayacaktır. Aşk büyüleri en tehlikeli büyü olup kara büyüler arasında yer alır ve yapımları da oldukça zordur. Genelde bu tarz büyüler muskaya yazılarak kişi üzerinde etki etmesi sağlanmaktadır.

Büyülerin Muskaya Yazılması

Büyüler muskaya yazılacağı zaman mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde bir kağıt parçası üzerine büyülü sözcükler üç harflilerin yardımı ile yazılır ve bir muska şeklinde katlanır. Muska katlandıktan sonra mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Muska kişiye ne kadar yakın olur ise o kadar kısa sürede büyünün etkisi altına girerek hareket edecektir. Bu yüzden muskanın  hiçbir şekil açılmaması ve kaybolmaması gerekmektedir. Bu şekilde en tehlikeli büyü etkisini çok daha iyi bir şekilde kişi üzerine gösterecektir. Muskaya büyü yazma yöntemi çok eski zamanlardan bu yana kullanılan bir büyü yöntemidir.

Kesin Tutan Aşk Büyüsü

İnsan hayatında geçmişten geleceğe doğru yön veren büyüler sıklıkla tercih edilmektedir. Büyüler her ne kadar İslam dini açısından kabul görülmese ve günah içerse de maalesef ki tercih edilmektedir. Özellikle aşk büyüleri pek çok kişinin araştırdığı ve uyguladığı büyü çeşitleri arasında yer almaktadır. Aşk büyüleri bir kimseyi kendisine aşık etmek, bağlamak ve kendinden başka kimseyi gözü görmemesini sağlaması amacı ile uygulanmaktadır. Fakat aşk büyüleri, kara büyüler arasında yer aldığı için oldukça günahtır. Aşk büyüleri pek çok çeşitti bulunmakta olup, aralarından uygun olanı kişiye göre tercih edilerek uygulanmaktadır. Her aşk büyüsünün çeşitti diğerlerine göre farklılık gösterebilir.

Aşk Büyüsü Çeşitleri

Aşk büyüleri arasında yer alan pek çok aşk büyüsü vardır. Bunlardan en çok tercih edileni genellikle adet kanı büyüsünden, canbar büyüsüne, papaz büyüsünden, saç büyüsüne kadar değişmektedir. Bu büyülerin her birisinin yapılış şekilleri farklı olup, bunları sadece medyumlar uygulamaktadır. Kişinin durumuna göre ve isteğine göre aşk büyüsü çeşitleri değişkenlik göstermektedir. Aşk büyüsü yaptıracak olan kişiler genellikle kesin tutan aşk büyüsü hangisidir diye araştırma yapmakta olup, aslında kesin tutan aşk büyüleri hepsidir. Doğru şekilde uygulanması durumunda aşk büyülerinin hepsi etkilidir ve kesin tutar. Sadece etkileri ve uygulanış şekilleri farklıdır.

Aşk Büyüsü Yapan Medyumlar

Biz aşk büyüsü yapmamakta olup, İslam dinine aykırı olan işlemleri gerçekleştirmemekteyiz. Bunun için biz sadece celb, vefk, tılsım gibi işlemler gerçekleştirmekte olup, genellikle aşk vefki bu konuda tercih ettiğimiz işlemler arasında yer almaktadır. Aşk vefki, tamamen dualar ile yapılmakta olup, bir kağıda yazılarak uygulanmaktadır. Aşk vefki 15 ile 40 günlük bir süreç ile tutmakta olup, yapılışı ise sadece alim ve ilim sahibi olan medyumlar yapmaktadır. Aşk vefki yapan medyumlar bu işlemleri uyguladıktan sonra zaman içerisinde sevdiğiniz kişinin rüyasına girmekte olup, rüyada onun gözüne güzel görünerek aslında bir nevi beynine girmiş olursunuz.

Evliliğe İkna Büyüsü Nasıl Yapılır Kaç Günde Tutar?

Evlilik büyüsü aslında insanların en çok araştırdığı büyüler arasında yer almakta olup, büyü insan tarihinde en eski sihir işlemleri arasında yer almaktadır. Tarih bakımından eski olan ve bir inanç gibi istediklerini elde etmek, kişilere zarar vermek için kullanılan büyüler dini olarak ise İslam dininde kesinlikle yasak ve uygulanması günah olan işlemleri içermektedir. Bir inanışa göre büyüler doğa dışı varlıklar eşliğinde yapılmasından dolayı şeytani işlemler içermektedir.

 Bunun için de dinimizce kabul görmemektedir. Evliliğe ikna büyüsü kişilerin kendi çıkarları için yapılan büyüler arasında yer alsalar da bu büyüyü yapmakta oldukça günahtır. Bunun nedeni bu büyüler çeşitli yöntemler ile yapılsa da evliliğe ikna büyüleri çift ağızlı büyülerden olup, evli insanları ayırma gibi işlemler ile de yapılmaktadır. Örneğin evli olan bir insanı ayırarak kendiniz ile evlendirmeye ikna etmeye çalışılabilir. Bu durumda yuva bozma büyüsü olarak da görülmektedir.

Evliliğe İkna Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evliliğe ikna büyüsü nasıl yapılır konusunda aslında pek çok site net olarak bazı tarifler vermektedir. Bizlerde bu tarifleri sizlere sunabiliriz. Fakat hiçbir büyü bilinçsiz bir şekilde tek başınıza yapılmamakta olup, büyüler yapılışlarından ziyade tılsımlı sözcüklerinin de bilinmesi ile yapılarak etkili olmaktadır. Yanlış söylenen ya da yanlış yapılan her bir eylem sizlere zarar verme, ters tepme gibi durumları meydana getirmekte olup, kesinlikle bilmeyen veya kulaktan dolma sözler ile yapılması mümkün değildir. Evliliğe ikna büyüsü ya da farklı bir büyü yapmak için kesinlikle bilen bir medyum ya da hocadan destek alınması gerekmektedir.

Evliliğe ikna büyüsü çift ağızlı yani çift taraflı büyüler arasında yer almakta olup, genellikle bu şekilde yapılan büyü çeşitleri ile yapılmaktadır. Evliliğe ikna büyüsü yapmak için öncelikle ikna etmek istediğiniz kişiye ait bazı kişisel eşyalara sahip olmanız gerekmekte olup, aynı zaman da onun hakkında da bazı bilgileri bilmeniz gerekmektedir.

Evliliğe İkna Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Evliliğe ikna büyüsü kaç günde tutar konusunda ise hangi büyünün yapıldığının önemi oldukça büyük olup, buna göre etkisi bulunmaktadır.