Aileye Huzursuzluk Vermek İçin Yapılan Domuz Yağı Büyüsü

Kişiler amaçlarına ulaşabilmek için çok uzun yıllardır büyü yöntemini kullanarak insanların hayatlarını etkilemektedirler. Özellikle aile içindeki huzuru bozmak ve evli çiftlerin ayrılması için çok fazla büyü yöntemi kullanılmaktadır. Bu tarz büyüler oldukça kuvvetli ve kişilerin hayatını, kaderlerini anında değiştiren büyülerdir. Aileye huzursuzluk vermek için yapılan domuz yağı büyüsü bu büyüler arasındaki en kuvvetli ve en tehlikeli büyüdür. Bu büyü domuz yağı kullanılarak yapıldığı için büyük bir bağlayıcı kuvveti vardır. Direk hane içerisine yapıldığından dolayı da çok kısa bir süre içerisinde çiftlerin evliliğini etkileyecektir.

Domuz Yağı İle Yapılan Ayrılık Büyüsü

Kara büyüleri genelinde domuz yağı kullanılmaktadır. Domuz yağı ev içerisinde fark edilmeyeceği için kısa sürede etkisini gösterir ve çiftler neden aralarının bozulduğunu anlamayacaklardır. Domuz yağı büyüsü genellikle çiftin evinde yataklarına ya d a evin duvarlarına sürülerek yapılan bir büyüdür. Bu yağın bir kokusu ya da rengi olmadığı için de kolay kolay insanlar tarafından fark edilmez. Bu büyüyü ancak bir medyum anlayabilir, fark edebilir. Aileye huzursuzluk vermek için yapılan domuz yağı büyüsü yapıldıktan sonra aile fertleri sürekli olarak kavga etmeye başlayacaktır. En küçük sebepten bile kavga eder duruma gelen çiftin evinde sürekli olarak bir huzursuzluk olacaktır. Bu büyü sayesinde artık çift sürekli kavga edeceği için kısa sürede ayrılık kararı alacaktır. Bu büyü çok kuvvetli olmasının yanı sıra fark edilmemesinden dolayı da uzun süre boyunca tesiri kalır. Özellikle büyünün bozulması da oldukça zor olduğu için çiftleri ayırmak için çok fazla tercih edilmektedir.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur

Domuz yağı büyüsü  kara büyülerden olduğu için yapımında genellikle üç harfliler kullanılır ve bu yüzden de bozulması en zor olan büyülerden bir tanesidir. Genellikle bu büyünün bozulması için domuz yağından kurtulmak gerekir. Eğer çiftin evinin duvarları domuz yağı ile boyanmışsa mutlaka çiftin evden uzaklaşması gerekmektedir. Aileye huzursuzluk vermek için yapılan domuz yağı büyüsü çift evde olduğu sürece etkilidir. Bu yüzden bu büyünün bozulması için domuz yağı sürülü olan eşya değiştirilmelidir ya da medyuma gidilerek büyü bozdurulmalıdır.