Cin Musallatı Büyüsü ve Belirtileri

Yapmış olduğumuz cin musallatı büyüsü ve belirtileri isimli başlığımızda sizlere cin musallatı nedir, cin musallatı büyüsü nasıl bozulur, cin musallatı büyüsünün belirtileri nelerdir gibi sorularınıza cevaplar vermek istiyoruz. Kara büyü çeşidinden birisi olan bu büyü tarafımızca kesinlikle yapılmaz. Kişinin üzerinde bir büyü olup olmadığı tarafımızca bakılmaz. Böyle büyüler başta olmak üzere diğer tüm büyülerin bozulması süreçlerinde asla bulunmuyoruz. Bu nedenle bizlere bu gibi taleplerin yapılmaması gerektiğinin altını çizerek cin musallatı isimli büyünün detaylarını sizlere aktarmak istiyoruz.

Öncelikle cinlerin gerçekten var olup, olmadığı tartışılan konulardan birisidir. Dini bütünlüğe hakim olan kişilerin inancı yüksek olsak da bazı insanlar tarafından ‘’ öyle bir şey yok ‘’ gibi söylemler, yorumlar, düşünceler bulunmaktadır. Ancak Kuranı- Kerim’de cinlerin var olduğu yazmaktadır. Birçok ayette varlığından bahsediliyor olması aslında böyle bir büyüye başvuranların ürkmesi ve korkması gerekmektedir. Cinler halk arasında genel olarak ‘’ üç harfliler ‘’ olarak telaffuz edilmektedir. Çoğu zaman ‘’ üç harfli büyüsü ‘’ olarak da bilinir. Hayatında olumsuz giden bazı hususların böyle varlıklara inanmayan kişilerin bu sebeplerden ötürü karşılaştıklarını iyi bir şekilde analiz edememeleri aslında düşünmediklerinden kaynaklıdır.

Cinlerin bazı insanlara musallat olmasının ardında büyü yapılmış muhabbetinin yapılması gerçekten çok yanlış bir düşüncedir. Cin musallatının olması için kişiye illa büyü yapılması gerekmez. Acaba bit büyü sonucunda mı musallat olunmuş yoksa farklı bir nedenden dolayı mı olunduğunu ayırt etmenin en büyük tarafı ise büyü bakımı yapan medyumlar tarafından anlaşılabilmektedir. Piyasada o kadar çok kendisini büyü medyumu olarak lanse eden kişiler bulunuyor ki bu kişilere inanmak konusunda çok ciddi bir yaklaşım sergilenmesi gerekmektedir. Cinlerin musallat olmasından kurtulmak ile, büyülerden kurtulmak arasında yapılan çalışmaların birbirlerinden çok farklı olduğunu söylemek mümkündür.

Gerçekten de işinde başarılı, dini bütünlüğü olan hoca olarak adlandırabileceğimiz medyum kişilerin işlerinde başarılı olmaları kesinlikle kara büyü ya da cin musallatı büyüsü yapacakları anlamına gelmez. Öyle medyumlar vardır ki; cin musallatı büyüsü yaptırmak için milyon dolar teklif etseniz bunu geri çevirebilecektir. Çünkü bu gerçekten çok korkunç bir büyüdür ve yaptırılmaması konusunda alacağınız cevaplardan birisi de ben yapmam, yaptırmanı da istemem şeklinde olacaktır. Peki, bu kişiler neden medyumluk alanında işler yapmak istiyorlar amaçları ne diye soracak olursanız eğer genelde aşk, kısmet açma, bağlama gibi işlemlerin yapılmasında aktif bir rol oynamaktadırlar.

Cin Musallatı Belirtileri Nelerdir?

Cin musallatı belirtileri hakkında detaylı maddeleri aşağıda yazımızın devamında bulabilirsiniz. Ancak en belirgin belirtiler ise tıbben açıklanamayan, iyileştirilemeyen sorunların baş göstermesidir. Mesela; vücudun çeşitli bölgelerinde ağrı, sancı oluşması, titreme, hiç beklenmedik bir anda bayılma, geceleri çığlık atma, geceleri rüyada kâbuslar görerek uyanma, ruhsal bunalım, depresyon hali gibi belirtiler en önemlileridir.

Cin musallat olmuş bir kişide çok değişik hareketler görülür. Kişi yaptığı hareketlerin başkaları tarafından dikkat çektiğinin farkında olmaz. Halsizlik, sürekli yatma isteği, kasılmalar, çene kilitlenmesi, konuşmasında anlaşılmayan terimler kullanması gibi belirtileri bulunmaktadır.

 • Korkulu rüyalar görmek, kedi, köpek ve pis kılıklı insanlar görmek,
 • Yüksek bir yerden düşüyormuş hissine kapılmak,
 • Rüyada derin bir suda boğulduğunu görmek,
 • Uyurken rüyada size birisinin saldırması ve yorganın hareket ettiğini hissetmek,
 • Rüyada bilmediğin bir yerde yırtıcı hayvanların saldırısına uğradığınızı görmek,
 • Issız yerlerde dolaşırken tuhaf sesler duymak,
 • Gaipten bir sesin sizi çağırdığını duymak,

Cin Büyüsü

En korkunç ve en kötü kara büyüler arasında cin musallatı büyüleri bulunmaktadır. Cinler ile yapılan büyüler gerçekten çok korkunç sonuçlar doğurmaktadır. Birçok kişi ‘’ cin ‘’ kelimesini duydukları zaman üzerlerine ağırlık çöktüğünden bahsetmektedirler. Burada çoğu medyum da üç harfliler büyüsü olarak nitelendirilmektedir. Cin büyüsü yapıldığı zaman kişi genelde tedavisi mümkün olmayan, perişan hale gelerek ölümle bile sonuçlanmaktadır. Cin büyüleri birçok medyum tarafından yapılmaz. Çünkü büyünün etkisi yapan kişiyi, yaptıran kişiyi ve büyüye maruz bırakılan kişiyi ayrıca bu kişilerin yakın eş, dost ve akrabalarını da etkisi altına alabilmektedir.  Uzak durulması gereken bir büyüdür. Bir kişiye cinler musallat olsun diye büyü yaptırma sürecini iyi bir şekilde düşünüp sonra karar vermeniz gerekir. Zor bir süreçtir sizi de etkisi altına alabileceğini unutmayınız. Hafife alınacak bir konu değildir. Zaten mevcutta cinlerle ilgili büyü yapmak için bir medyumu çok zor bulursunuz. Büyünün amacı cinlerin istenilen bir insana musallat olunması, üzerine salınması amacıyla uzman, profesyonel bir medyum tarafından yapılmalıdır.

Cin musallatı belirtileri kendisini çok açık bir şekilde belli eder. Örneğin; cin musallatı büyüsü yapılan bir kişi bulunduğu ortamda cinleri görebilirler. Daha çok kaldıkları kendi evlerinde tek başına kaldığı zamanlarda evin her yerinde, tavanında bile cinlerin yürüdüklerine şahit olabilmektedirler. Bu sebeple cin büyüsü belirtileri nelerdir diye merak etmenize bile gerek yok. Çünkü kendilerini açıkça belli etmektedirler.

Cin Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarsınız?

Kendi üzerinize ya da bir yakınınızın üzerine cin büyüsü yaptırılıp yaptırılmadığını anlamanın birçok farklı yöntemi bulunmaktadır.

 • Unutkanlık,
 • Dalgınlık,
 • Uyku Problemleri
 • Kararsızlık,
 • Ümitsizlik,
 • Agresif Davranışlar
 • Kısmetsizlik
 • Nasipsizlik
 • Şansızlık
 • Korku
 • Gece Bağırarak Uyanma
 • Rüyada Kâbuslar Görme
 • Gaipten Sesler Duyma

Yukarıdaki belirtiler genel olarak birçok büyünün belirtisi ve çeşitli psikolojik rahatsızlıkların belirtileri olabilirler. Bu nedenle öncelikli olarak bir psikiyatr il görüşülmesi eğer tedavisi mümkün olmadığı zamanlarda büyü bakımı yaptırarak anlaşılır.

Neden Cin Musallatı Büyüsü Yaptırılır?

Kara büyü olduğu için bu büyüyü yaptıracak olan kişiler de hiç te iyi niyetli değildirler. Kara büyüler çok risklidir. Yapanı da yaptıranı da çevresindeki insanları da etkiler. Birçok medyum böylesine güçlü ve korkunç sonuçları olan büyüyü yapmak istemezler. Yapmak isteyen de büyük ihtimal sizi maddi olarak zarar uğratacak kişiler olabilirler. Gerçekten yaparım diyenin referanslarına, geçmişine mutlaka bakınız.

Neden cin büyüsü yaptırılır sorusunun cevabı ise aslında açık ve net bir şekilde bellidir. Birilerine veya birisine zarar vermek, intikam almak için yaptırılmaktadır. Kişi belli bir zaman sonra eğer büyü olduğunu fark edip bozdurma süreçleri ile ilgilenmezse eğer yakın bir zamanda kafayı yiyecek hale gelecektir. Cin büyüleri genel olarak evli insanları ayırmak, sevgilileri birbirinden uzaklaştırmak, kişinin delirmesi amaçlanır. Ruhsal hastalıklar ortaya çıktığı gibi fiziksel rahatsızlıklar da görülür.

Cin Büyüsü Yapan Medyumlar

Şuan bir medyum sitesinde olduğunuz doğrudur. Bizler de medyumluk süreçleri ile ilgilenmekteyiz. Ancak hiçbir şekilde cin büyüsü dahil diğer büyü süreçleri hakkında bir çalışmamız bulunmamaktadır. Bizler sadece ilgi alanımız olan aşık etme, bağlama, kısmet açma, nasip açma gibi süreçlerle ilgilenmekteyiz. Bu süreçlerimizde de kesinlikle büyü yöntemleri kullanılmaz. Vefk ve tılsım işlemleri olarak bilinir. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.