Ceviz Büyüsü

Ceviz Büyüsü Nedir?

Havas ilmi hocaları tarafından yapılan ceviz büyüsü sevilen bir kişinin kendisine bağlanması için yapılmaktadır. Terk eden sevgilinizin size dönmesi için etkili olan bu ceviz büyüsü işini disiplinli yapan medyumlar aracılığı ile yaptırılır ise doğru sonuçlar alınabilmektedir.  Aşk ve sevgi üzerine ne varsa ceviz büyüsü ile olumlu sonuçlara vesile olmaktadır. Sevdiğinizin size bağlanması, terk eden sevgilinin size geri dönerek size bağlanması, karı-koca arasındaki sevgiyi pekiştirmek için birbirlerine bağlanması ve daha fazlası için ceviz büyüsü tercihiniz olabilir.

Ceviz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikli olarak bir kişinin size bağlanmasını sağlamak için o kişiye karşı gerçekten aşk ve sevgi ile dolu olmanız kalbinizden gelen bir yaklaşımın olması gerekmektedir. Günümüz şartlarında kısa süren bir aşkın, dalgaya vurulan, inat uğruna yapılan süreçlerde başarılı olunmayacağını dile getirebiliriz. Ceviz büyüsü için kullanılacak olan cevizin tam olmuş, yeşil kabuğunun kavlaması gerekmektedir. Ceviz bıçak yardımı ile tam ortasından ikiye ayrılır. İçindeki cevizler komple çıkarılır ve bir kenara konulur. Daha sonrasında vefk duaları ile yapılan tılsım hazırlıkları cevizin içine konularak kapatılır ve muska haline getirilir. Ceviz büyüsü yapılırken okunacak dualar çok önemlidir.

Ceviz Büyüsü Ne Zaman Tutar?

Medyum istenilen olayın başarılı gerçekleşmesi için iyi niyetini tüm iradesiyle dualarla hazırlamaktadır. Tüm bu süreçler 7 ( yedi ) gün içinde yapılmaktadır. Medyum bu süreçleri yaparken gün ışığından faydalanması gerekir. Hatırlanacağı üzere bazı büyüler ay ışığında yapılırken, bazıları sabah erken saatlerde gün ağarmadan yapılabilmektedir. Ceviz büyüsü yapılırken ne çok erken, ne de çok geç olmayacak şekilde günün ortasında elde edilmelidir. 7 ( yedi ) günde hazır hale getirilen çalışma daha sonrasında kişiye verilir. Eğer kişi uzaktaysa kargo ile kendisine gönderilir. Bağlama etkisini tesirli bir şekilde göstermesi için medyum tarafından 15 – 40 gün arasında tutması için niyet belirler. Büyük oranla belirtilen zaman dilimlerinde istek gerçekleşir.

Ceviz Büyüsü Amacı

Ceviz büyüsü sadece aşk ve sevgi konularını ele almaz. Hangi niyetle yapılırsa o bağlama yöntemini gerçekleştirir. Kardeşler arası ayrılıkları ortadan kaldırmasıyla ünlü bir büyüdür. Anne – evlat arasındaki dargınlıkları, küskünlükleri ortadan kaldırır ve aralarında güçlü bir bağ kurar. Baba-oğul arasında yaşanılan sıkıntıları ortadan kaldırır ve bu ikilinin bir daha birbirlerinden ayrılmaması için güçlü bir şekilde bağlama yapılır.

Evli çiftler herhangi bir nedenden dolayı ayrılabilmektedirler. Ayrılma resmi olarak gerçekleşse de gerçekleşmese de bu kişilerin arasının yapılmasında ceviz büyüsünün büyük bir etkisi olduğu söylenmektedir. Ceviz büyüsü sayesinde eşler birbirlerine karşı daha saygılı olur ve sürekli anlaşmazlıklar söz konusu ile orta yolun bulunmasında önemli bir rol üstlenir.

Ceviz Büyüsü Günah mı?

Büyülerin neredeyse tamamı günahtır. Dinimizce caiz değildir. Yapılmasını da yaptırılmasını da önermiyoruz. Bizler de büyü yapmıyoruz ancak ceviz büyüsünden daha fazla etki edecek celb, tılsım, vefk ve hamaylı işlemleri yapmaktayız. Tüm bu süreçler dua ile olur ve büyü ile herhangi bir bağlantısı yoktur. Celb ile yukarıda belirttiğimiz tüm süreçler gerçekleştirilebilmektedir. Bizler alternatif yönleri ile ceviz büyüsü yerine bağlama vefki tarafı olduğumuzu buradan bildiriyoruz ve hiçbir şekilde büyü yapmıyor v bozmuyoruz.

Ceviz Büyüsü Bozulur mu?

Eğer ceviz büyüsü yaptırdıysanız daha önce kime yaptırdıysanız yine o kişiye bozdurmak için talepte bulunabilirsiniz. Eğer üzerinize kim tarafından yapıldığı belli olmayan bir ceviz büyüsü var ise bunu medyum olarak anlayabilmekteyiz. Daha sonrasında bu büyüden korunmak için vefk hazırlıyoruz.