En Tehlikeli Kara Büyü Öldüren Büyü

Kara büyüler büyü çeşitleri arasındaki en tehlikeli büyülerdir ve sonuçları da felakettir. Bu yüzden bu kara büyülerin yapılması tavsiye edilmez. Her medyumda bu kara büyüleri yapamaz. Kara büyülerin yapımında da oldukça farklı materyalle kullanılmaktadır. Bu materyaller genellikle ölü toprağı, bebek kanı gibi bulunması oldukça zor materyallerdir. Kara büyülerin yapımında genellikle üç harfliler kullanıldığı için üç harfliler büyüyü tamamlamak için mutlaka kan akıtmak isterler. Bu kanda büyüyü yaptıran kişiye ait olabilir ya da bir hayvanın kanı olacaktır. En tehlikeli kara büyü öldüren büyü için de mutlaka kanın akması gerekecektir.

Öldüren Büyü Nasıl Yapılır ve Etkileri Nelerdir

Öldüren büyü yapılırken büyü yapılacak olan kişiye ait bir saç teli kullanılır. Aynı zamanda bir mezardan da ölü toprağı alınması gerekmektedir. Bu iki materyal kullanılarak kişiye öldüren büyü yapılır ve kişinin kaderi ile oynanır. En tehlikeli kara büyü öldüren büyü yapıldıktan sonra kişi ruhsal olarak tamamen çökecektir ve kısa süre de kendini hasta bir halde bulacaktır. Kişinin vücut direnci anında düşecektir, en ufak hastalıkta bile kendini oldukça kötü hissedecektir. Bu büyü belli bir süre sonra kişiyi öldürmeye kadar gidecektir. Bu yüzden oldukça tehlikeli bir büyüdür ve yapılması kesinlikle tavsiye edilmez. Büyünün her çeşidi dinimizde yasaklanmıştır. Büyüler kötü niyetle insanların kaderini değiştirmek için yapıldığından dolayı bu büyü yapan ve yaptıran kişiler mutlaka bu dünya da ya da öbür dünya da cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yapmanızı tavsiye etmiyoruz ve sizlere büyü tarifi vermiyoruz. Bizde büyü yapmıyoruz.

Ak büyüler konusunda ise inşalar kara büyü çeşitleri nelerdir sorusuna cevap ararken genelde karşılaştıkları durumlar olarak ak büyüleri de merak etmektedir. Ancak ak büyüler adından da belli olacağı üzere aydınlık, iyi, hoş olan büyülerdir. Bunlar genelde; evlenmek için büyü, aşık etmek, sevdiğini kendine bağlamak gibi iyi niyetli büyülerdir.

Her ne koşulda olursa olsun büyülerin yapılması dinen günah olarak kabul görmektedir. Yaptıran kişileri büyük günahlar beklerken yapan kişilerin kendilerine göre açıklamaları ile gönüllerini ferahlatmaktadırlar. He ne koşulda olursa olsun büyü yapan kişiler inançları gereği sorun olmayacak gözüyle baksalar da olaya uzun süreli büyü yapan bir hocanın hala hayatına sorunsuz bir şekilde devam edebiliyor olması aslında inancın da kuvvetini gösterebilmektedir. Kara büyü çeşitleri nelerdir diye bir büyü yapan kişiler yönelteceğiniz sorular sizlere daha net cevaplar verebilir.

Kara büyü kategorisinden destek almak için işi gerçekten uzun yıllardır yapan kişilere anlatılarak yaptırılması kafidir. Ancak kendi başınıza bu gibi büyüleri yapmaya yeltenmeyin ağır hasarları bünyenizde ruhi olarak görebilirsiniz. Kara basanlara, cinlere ruhunuzu teslim edebilirsiniz. Tehlikesi büyük olduğundan dolayı mutlaka uzman kişilere yaptırılmalıdır.

Öldüren Büyü Nasıl Bozulur

Bu büyü yapılması en zor büyülerden biri olduğu için bozulması da oldukça zordur. Özellikle büyünün bozulması için üç harflilerden yardım alınması gerekecektir. Ancak bu şekilde büyü bozulacaktır. Bunun için de mutlaka iyi bir medyuma gitmelisiniz. En tehlikeli kara büyü öldüren büyü bozdurmak için medyuma gittiğinizde üç harflilerden yardım alarak büyü bozulur ve kişi yavaş yavaş eski sıhhatine geri kavuşacaktır. Fakat bu biraz zaman alacaktır kişi hemen eski haline geri dönmez.

Kötü Söz Söylemeyi Önleyen Büyü

Büyüler kişilerin davranışlarını ve duygularını değiştirmektedir. Büyünün tesiri altında kalan kişi artık kendi duygu ve düşüncelerini kontrol edemez, özgür iradesi ile hareket edemez hale gelir. Bazı büyülerde üç harfliler kullanıldığı için kişi artık üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır ve kısa sürede büyünün etkisi altına girecektir. Büyüler genellikle aşk için tercih edilen bir yöntem olsa da farklı amaçlar için de yapılmaktadır. Kötü söz söylemeyi önleyen büyü ile istediğiniz kişinin dilini kendinize karşı bağlayabilirsiniz. Bu şekilde kişi artık size karşı kötü bir söz söylemeyecektir ve artık hep sizin hakkınızda iyi konuşacaktır. Bu büyüyü genellikle kadınlar kaynanaları için çok fazla yaptırmaktadırlar.

Dil Bağlama Büyüsünün Yapılış Şekli

Dil bağlama büyüsü için medyuma gittiğiniz de mutlaka büyünün yapılacağı kişiye ait olan bir eşyayı da medyuma götürmelisiniz. Bu eşya üzerine medyum dil bağlama büyüsünü yapacaktır ve bu eşyanın kişinin evinde bir yere iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Bu şekilde kişi büyünün tesiri altına girecektir ve kısa sürede büyüden etkilenecektir. Büyünün etkisi altına giren kişi artık size karşı hiçbir şekilde kötü söz söylemeyecektir. İstese bile kişinin ağzından size karşı kötü tek bir söz çıkamaz. Büyünün etkisi altında olan kişi artık tamamen size iyi davranacak ve iyi sözler sarf edecektir. Kötü söz söylemeyi önleyen büyü bu şekilde kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlar.

Dil Bağlama Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etki Etme Süresi

Her büyünün belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde kişi artık eski davranışlarına geri döneceği için mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletilerek devamlılığı sağlanır. Kötü söz söylemeyi önleyen büyü ile istediğiniz kişinin dilini bağlayabilirsiniz fakat mutlaka tesir süresi sona ermeden önce büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Bu şekilde istediğiniz kişinin dilini istediğiniz süre boyunca bağlayabilirsiniz. Büyünün tesir süresini uzatmak için ekstra olarak muskaya yazma yöntemini ya da bağlayıcı ek büyüleri tercih edebilirsiniz. Bu şekilde büyünün kişi üzerindeki devamlılığını sağlayarak amacınıza daha uzun süreli olarak ulaşabilirsiniz.

Kaynanam beni sevsin büyüsü

Günümüzde gelin kaynana atışmaları devam etmektedir fakat bu yazımızda sizlere damat ile kaynana arasındaki soğukluğun nasıl giderileceğinden bahsedeceğiz. Damat ile kaynana arasında fazla kavga olmadığı bilinmektedir. Bu durum bazı aileler için ne yazık ki tam tersidir. Gelin ile kaynananın atışması ve kavga etmesi beklenirken damat ile gelinin annesi daha çok tartışmakta ve kavga etmektedir. Bu durumdan sıkılan damatların çeşitli yollar denedikleri görülmektedir. Bazı damatlar kaynanalarını alttan almaya çalışsalar dahi aralarındaki soğukluk geçmez. Kaynanam beni sevsin diyerek büyü yaptırdıkları bilinen damatlar vardır. Bu durumdan yeni evlenmiş çiftler çok fazla etkilenmektedir. Genel olarak gelin ve kaynana arasında kalanlar damat olurken bu tarz ailelerde damat ile kaynana arasında kalan kişi gelin olmaktadır. Erkekler ne kadar büyük yapmaktan ve yaptırmaktan uzak duruyorlar gibi olsa da ne yazık ki kadınlardan daha fazla meraklı ve daha fazla uğraşmaktadırlar. Kaynanalarının onu sevmeleri için ve aralarının düzelmeleri için kaynanaları için sakinlik büyüsü yaptırmaktadır.

Gece Büyüsü

Büyülerin hepsinin farklı yapılış amaçları ve yapılış şekilleri vardır. Her büyünün etkisi kişi üzerine bu yüzden farklı olur. B u büyülerden biri de gece büyüsüdür. Gece büyüsü çok kuvvetli bir büyüdür ve kara büyüler arasında yer alır. Bu büyü genelde kişinin kontrolünü ele almak için yapılmaktadır. Büyü yapıldıktan sonra kişi artık kendi iradesi dışında hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kişi kendi ile ilgili konularda kararlar alamaz. Artık kişinin hayatı kötü yönde ilerlemeye başlar. Gece büyüsü bu yüzden çok kuvvetli ve aynı zamanda tehlikeli bir büyüdür. Gece büyüsünün yapımı için kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Medyum büyüyü ruhani varlıkları kullanarak yapar. Bu yüzden bu tarz büyüleri yapmaya kalktığınızda size ruhani varlıklar musallat olabilir.

Gece Büyüsü Nasıl Yapılır?

Gece büyüsü 7 gece boyunca tekrar eden oldukça zor bir büyüdür. Büyünün başlangıcı için dolunay beklenir. Dolunay olan bir gece medyum ruhani varlıkları kullanarak büyüyü yapmaya başlar. Aynı ritüel 7 gece boyunca her gün devam eder. Büyü yapılırken 42 kez büyü yapılacak olan kişinin ismi tekrar edilir. Bu şekilde büyü tamamlanır. Büyü tamamlandıktan 42 gün sonra kişi tamamen büyünün tesiri altına girecektir. Büyünün etkileri yavaş yavaş kişi üzerinde görülmeye başlar. Kişi ilk olarak sürekli yavaş hareket etmeye başlar ve sürekli bir uyku hali mevcuttur. Kişide giderek depresyon belirtileri gözükmeye başlar ve kişi insanlardan uzaklaşacaktır. Ayrıca kişinin davranış değişikliği yüzünden çevresine de kimse kalmayacaktır. Bu yüzden kişi giderek büyü yüzünden yalnızlaşmaya başlar. Gece büyüsü kişinin tamamen hayatını etkileyen çok güçlü bir büyüdür.

Gece Büyüsü Tesir Süresi

Gece büyüsü çok güçlü bir büyü olsa da belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi eski hayatına ve davranışlarına geri dönecektir. Bu yüzden büyünün mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Gece büyüsü yeniletilmesi için mutlaka gene aynı medyuma gidilerek aynı ritüellerin yapılması şarttır. Bu ritüeller uzun sürdüğü için büyünün tesir süresi sona ermeden önce mutlaka büyü yeniletilmelidir. Ancak bu şekilde büyünün etkileri kişi üzerinde devam eder.

Muskaya Yazı Yazma Büyüsü

Büyü yöntemleri yapılışlarına göre farklılık gösterir. Medyumların büyüleri yapış şekilleri de birbirlerinden farklıdır. Özellikle çok kuvvetli büyülerin yapımında medyumlar zorlanmaktadır ve her medyum güçlü büyüleri yapamaz. Özellikle tecrübeli ve üç harflileri kullanan medyumlar bu tarz büyüleri çok iyi yaparlar. Medyumların en çok kullandıkları büyü yöntemi arasında muskaya büyü yazma vardır.  Muskaya büyü yazma yöntemi oldukça kalıcı ve tesir kuvveti de büyük olan bir yöntemdir. Bu yöntem genelde aşk büyülerinde çok sık kullanılmaktadır. Ayrıca çiftleri ayırmak için de muskaya büyü yazma yöntemi sık sık kullanılmaktadır.

Muskaya Yazı Yazma Yöntemi İle Büyü Yapmak

Büyülerin belli bir tesir süreleri olduğu için medyumlar bu tesir sürelerini uzatabilmek için büyüleri muskaya yazmayı tercih ederler. Bu yöntem ile büyünün tesiri uzarken kuvveti de artmış olur. Fakat muskaya büyü yazma yönteminde üç harfliler kullanıldığı için dikkatli olunması gerekmektedir. Medyumlar bir kağıt parçası üzerine tılsımlı sözcükleri yazarak muska şeklinde kağıdı katlarlar. Bu muskanın mutlaka kişiye yakın bir yerde saklanması gerekmektedir. Genellikle kişilerin yatağının altı gibi yerlere muska saklanır. Bu büyülü muska bulunmadığı sürece kişi büyünün etkisi altında olacaktır. Medyumların en çok kullandıkları büyü yöntemi olan bu muskanın hiçbir şekilde açılmaması ve kaybolmaması gerekir. Büyünün yapımında üç harfliler de kullanıldığı için muskanın kaybolması durumunda üç harfliler sinirlenebilir ve size musallat olabilirler. Bu yüzden muskayı saklarken çok dikkat etmelisiniz.

Bağlayıcı Ek Büyülerin Yapılması

Medyumlar muska yönteminin yanı sıra büyülerin tesir sürelerini arttırmak için bağlayıcı ek büyüler de yapmaktadırlar. Bu ek büyüler aslında büyünün tesir süresini kısa süreliğine de olsa uzatır. Medyumların en çok kullandıkları büyü yöntemi arasında bu bağlayıcı büyüler büyüye ek olarak yapıldığı için bunu sizin tercih etmeniz gerekmektedir. Kişi ister ise bu bağlayıcı büyüler yapılır ve büyünün şiddeti arttırılır. Bu şekilde kişi büyünün etkisi altına daha kısa sürede girer ve büyünün etkisi altından çıkması da uzun zaman alacaktır.  Bu yöntemi de kullanarak büyülerin kuvvetini arttırabilirsiniz.

Büyüyle Kişiye Korku Vermek

İnsanlar pek çok farklı amaç için geçmişten günümüze büyü yöntemini kullanmaktadırlar. Büyü genellikle aşk için çok fazla tercih edilen bir yöntem olsa da farklı amaçlar için de kullanılabilmektedir. Özellikle büyü ile bir insana korku vererek onun hayatını kötü anlamda etkileyebilirsiniz. Büyüyle kişiye korku vermek için büyü yapıldığında medyumlar genellikle üç harflileri kullanmaktadır. Üç harfliler kullanılarak yapılan bir büyü olduğu için bu korkutma büyüsü oldukça tehlikelidir ve kişiler bu büyüyü kendileri yapmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka iyi bir medyuma giderek büyüyü yaptırmalısınız. Aksi taktir de büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekebilirsiniz ve bazı durumlar üç harflilerin kişiye musallat olduğu da görülmüştür. Bu yüzden bu tür kuvvetli büyüleri kendiniz yapmaya kalkmamalısınız.

Korku Veren Büyü Nasıl Yapılır?

Korku veren büyü için medyuma gittiğinizde medyum büyü yapılacak olan kişinin adını bir kağıt üzerine yazar ve üç harflilerden yardım alarak büyülü sözcüklere söyler. Bu kağıdı bir muska halinde katlar ve bu muskanın kişinin evinde  bir yere iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Büyü kişinin evinde durduğu sürece devamlığı olacaktır. Eğer herhangi bir şekilde büyülü muska bulunur ve açılır ise kişi büyünün tesiri altından çıkacağı için büyü etkisini kaybedecektir. Bu yüzden bu muskanın çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Büyüyle kişiye korku vermek için muska yöntemi en etkili yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak istediğiniz kişiye korku verebilirsiniz. Ü

Korku Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Kişiye korku veren büyü ile kişinin üç harflileri görmesini sağlarsınız. Yani bir nevi kişiye üç harfliler musallat edilir. Bu yüzden bu büyü oldukça tehlikelidir ve kişinin psikolojisini alt üst eder. Zaman içerisinde kişi aklını kaçıracak duruma gelir. Bu büyü ile canına kıyanlar bile olmuştur. Bu yüzden oldukça tehlikeli ve yapılması tavsiye edilmeyen bir büyüdür. Bu büyü çok kuvvetlidir. Bozulması da bu yüzden oldukça zordur. Büyüyle kişiye korku vermek için büyü yapıldığında kişinin dengesi tamamen bozulur. Bu büyüyü bozsanız bile büyünün etkileri anında kişi üzerinden kalkmayacağı için kişi halen büyünün etkisi ile hareket etmeye devam edecektir.

Büyüyle Kişinin Yıldızını Yükseltmek

Büyü ile istediğiniz kişinin davranışlarını değiştirebilirsiniz ve büyüden etkilenmesini sağlayabilirsiniz. Büyü geçmiş yıllardan bu yana halen uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntem ile insanların enerjisini ve yıldızını da yükseltmek mümkündür. Büyü ile kişinin hayatını olumlu yönde etkilemek için yıldızını yükseltme büyüsü yapabilirsiniz. Büyüyle kişinin yıldızını yükseltmek için mutlaka iyi bir medyuma gitmelisiniz. Büyüyü evde kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekeceksinizdir. Yıldız yükseltme işlemi bir nevi kişinin enerjisini yükseltmek ve hayata olan bakış açısını değiştirmektir. Bu büyü kişiyi tamamen olumlu yönde etkileyecek kuvvetli bir büyüdür. Ak büyüler arasında yer alsa da bu büyü kara büyüler kadar etkilidir.

Yıldız Yükseltmek İçin Büyü

Yıldız yükseltmek için medyumlar ilk olarak kişiye ait olan yıldız haritasına bakarlar. Bu yıldız haritasına göre kişinin enerjisi yükseltilir. Yıldızı yükselen kişi artık hayata daha pozitif bir şekilde bakmaya başlayacaktır. Kısa sürede kişinin hayatı olumlu yönde değişime uğrayacaktır. Bu şekilde kişi tamamen pozitif bir insana dönüşür. Yıldız yükselince kişinin hem iş hayatı hem sosyal hayatı hem de aşk hayatı anında değişecektir. Kişinin tüm hayatı olumlu bir şekilde ilerlemeye başlayacaktır. Büyüyle kişinin yıldızını yükseltmek mümkün olsa da her büyü gibi bu büyünün de belli bir tesir süresi olacaktır. Bu tesir süresi sona erdiğinde kişi de büyünün etkisinden çıkacaktır.

Yıldız Yükseltme İçin Büyünün Tesir Süresi

Yıldız yükseltmek için yapılan büyülerin tesir süresi sona erdiğinde kişinin hayatı eski durumuna geri dönecektir. Kişi artık eski davranışlarına geri döndüğü için aşk hayatı iş hayatı tüm hayatı büyüden önce nasıl ise öyle devam edecektir. Büyüyle kişinin yıldızını yükseltmek için bu büyünün devamlılığı için mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece devamlılığı olacaktır. Bu şekilde kişi sürekli olarak büyünün tesiri altında olacaktır.  Büyülerin devamlılığı için mutlaka büyünün tesiri bitmeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Bu şekilde kişi eski davranışlarına geri dönmeden hayatına devam edebilecektir. Bu şekilde büyünün devamlılığı sağlanarak kişinin hayatının olumlu gidişatının da devamlılığı sağlanmış olacaktır.

Büyüyle Kişinin Kaderini Değiştirmek

Büyü kişiyi etkisi altına alan bir yöntemdir. Bu yüzden yüzyıllardır çok fazla tercih edilen bir yöntemdir. Özellikle kişiler istedikleri insanı kendilerine aşık edebilmek için büyü yöntemini tercih etmektedirler. Büyü ile istediğiniz kişiyi tesiriniz altına alabilirsiniz. Büyü ile kişilerin davranışları kontrol edildiği için kişilerin kaderleri değişmektedir. Bu yüzden de büyü yapmak dinimizce günahtır ve büyü yapanda yaptıran da mutlaka cezalandırılacaktır. Büyüyle kişinin kaderini değiştirmek oldukça günahtır. Bu yüzden büyü yapmayı önermiyoruz ve bizde büyü yapmıyoruz.

Büyülerin Yapılış Şekilleri

Her büyünün yapılış şekli ve amacı birbirinden farklıdır. Büyüler kişilerin davranışlarını değiştirir ve kaderlerinin değişmesine sebep olur. Büyü ile istediğiniz kişinin size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda büyü ile kişinin basiretini bağlayabilir, kısmetini kapatabilir ve açabilirsiniz. Büyüyle kişinin kaderini değiştirmek sakıncalı olsa da her büyü kişinin hayatını olumsuz etkilemez. Ak büyüler iyi niyetle yapılan kolay büyülerdendir. Genellikle kişilerin kısmetini açmak ve bereket için yapılmaktadır. Bu tarz büyüler kişilerin davranışlarını çok fazla etkilemediği için kaderlerini de büyük ölçüde değiştirmez. Büyüyle kişinin kaderini değiştirmek için genellikle kara büyüler tercih edilmektedir. Kara büyüler oldukça tehlikeli ve zor büyülerdir. Bu büyüler ile kişinin hayatı anında değişir. Kişi değişik bir psikoloji içine girer ve ruh hali değişir. Bu yüzden kara büyüler  oldukça tehlikelidir.

Büyülerin Tesir Süreleri ve Etkileri

Büyülerin tesir süreleri yapılış şekillerine göre birbirlerinden farklılık gösterir. Zor materyaller kullanılarak yapılan büyülerin tesirleri daha uzun süreli olarak kalıcı olacaktır. Bu yüzden kara büyülerin tesir süreleri diğer büyülere nazaran daha uzun süre kalıcıdır. Büyüyle kişinin kaderini değiştirmek isteyen kişiler kara büyüleri tercih ederek daha uzun süreli olarak kişinin büyünü etkisi altında kalmasını sağlayabilirler. Bu şekilde büyü daha uzun süreli etki edecektir. Büyülerin kişiler üzerindeki etkisini arttırmak için bağlayıcı büyüler de yaptırabilirsiniz. Ayrıca büyülerin mutlaka devamlılığı için yeniletilmesi gerekmektedir. Büyüler yeniletildiği sürede devamlılığı sağlanır. Büyünün kişi üzerindeki etkisi ortadan kalkmadan önce yeniletilmesi çok önemlidir. Bu yüzden mutlaka tesir süresi bitmeden önce yeniletilmelidir.

Büyüyle Evdeki Huzuru Sağlamak

Büyü yöntemini kişiler geçmişten bugüne kadar genellikle aşk için kullanılmaktadır. Aşk büyüleri ile istediğiniz kişiyi kolaylıkla kendinize aşık edebilirsiniz. Aynı zamanda büyü yöntemi huzur için de kullanılmaktadır. Evdeki huzuru sağlamak için büyü yöntemini tercih edebilirsiniz. Bu büyü ak büyülerden olup iyi bir amaç için yapılmaktadır. Ak büyüler genellikle tesiri diğer büyülere göre daha zayıf ve kısa süren büyülerdir. Yapılması da diğer büyülere göre daha kolaydır. Bu yüzden bu büyüleri evde kendiniz yapmaya kalkabilirsiniz fakat bu gibi durumlarda büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekeceksinizdir. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyüleri yaptırmanız sizin için daha iyi olacaktır. Büyüyle evdeki huzuru sağlamak için mutlaka medyuma giderek büyüyü yaptırmalısınız.

Huzuru Sağlamak İçin Büyü

Büyüyle evdeki huzuru sağlama için medyuma gittiğinizde size bir muska yazacaktır. Bu muska içerisinde huzur duası bulunur. Bu muskayı mutlaka evinizde güzel bir yere saklamanız gerekmektedir. Eğer herhangi bir şekilde muska açılır ya da kaybolur ise büyü bozulacaktır. Bu yüzden bu büyülü muskanın çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Bu şekilde evinizde sürekli olarak huzurlu bir ortam olmasını sağlayabilirsiniz. Eşiniz ile aileniz ile mutlu bir birlikteliğe devam edebilirsiniz. Büyüyle evdeki huzuru sağlamak için bu muska yöntemini tercih edebilirsiniz. Muska yöntemi diğer büyülere göre daha kalıcı bir yöntemdir ve daha kısa sürede kişiler üzerinde etkileri gözlemlenir.

Huzur Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi

Huzur büyüsü gibi büyülerin tesir süreleri diğer büyülere göre daha kısa sürmektedir. Bu yüzden bu tesir süresinin mutlaka uzatılması gerekmektedir. Tesir süresi uzadığı sürece kişi evinde mutlu ve huzurlu olacaktır büyünün de devamlılığı sağlanmış olacaktır. Büyüyle evdeki huzuru sağlamak için büyünün mutlaka tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Bu şekilde kişiler büyünün etkisinden çıkmadan etkiyi yaşamaya devam edeceklerdir. Büyüyle evinizdeki huzurun bir ömür boyu devam etmesini sağlayabilirsiniz. Muskanın yanı sıra ekstra büyüler yaptırarak da büyünün tesirini ve etkisi süresini arttırabilirsiniz. Bu şekilde uzun süreler boyunca büyü etkisini gösterecektir ve huzurlu bir hayat yaşayacaksınızdır.

Büyü Kullanarak Kişiyi Kontrol Altına Almak

Büyü yöntemi halen günümüzde sık sık kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntem ile insanlar istedikleri kişinin kendilerine aşık olmasın sağlayabilirler ve kişilerin hayatlarını değiştirebilirler. İnsanların kaderlerini değiştirdiği için dinimizde büyü yapmak oldukça büyük bir günahtır ve büyü yapan kişiler mutlaka cezalandırılacaktır. Bu yüzden büyü yapmanızı tavsiye etmiyoruz ve bizde büyü yapmıyoruz. Büyü ile kişilerin özgür iradeleri kapatılır ve büyünün etkisi ile hareket etmesi sağlanır. Kişi büyü ile artık düzgün bir şekilde düşünemez ve sağlıklı hareketlerde bulunamaz duruma gelir. Büyü kullanarak kişiyi kontrol altına almak oldukça kolaydır. Bunun için pek çok farklı büyü yöntemi bulunmaktadır. Kişinin ne amaç ile kişiyi kontrol altına alacağı çok önemlidir. Aşk için duygular kontrol altına alınacaksa kara büyüler yapılır ve kişinin duygularına hükmedebilirsiniz. Farklı amaçlar için de farklı büyü yöntemleri uygulanarak kişi kontrol altına alınır.

Aşk Büyüleri İle Kişiyi Kontrol Altına Almak

Aşk büyüleri oldukça tehlikeli büyülerdir ve kısa süre de kişiler üzerinde etkilerini gösterir. Bu büyüler yapıldıktan sonra kişi artık özgür iradesi ile hareket edemez duruma gelir ve kısa sürede istenilen kişiye aşık olacaktır. Aşk büyüleri kara büyüler arasında yer alır. Etkileri çok hızlı bir şekilde görüldüğü için tesiri en kuvvetli büyülerdendir. Büyü kullanarak kişiyi kontrol altına almak için kara büyü yaptırdığınızda sizin de dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu büyüler genellikle üç harfliler kullanılarak yapıldığı için büyünün bazı olumsuz özellikleri size de yansıyabilir. Üç harfliler kişinin özgür iradesi ile hareket etmesini önler ve sürekli olarak kişiye vesveseler verir. Kişi de bu verilen vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır.

Büyü Yönteminin Kişi Üzerindeki Tesir Süresi

Tesir süresi büyüden büyüye farklılık göstermektedir. Her büyünün belli bir tesir süresi olduğu için kişi üzerinde etkileri de bu süre ile doğru orantılı olacaktır. Büyü kullanarak kişiyi kontrol altına almak kolay olsa da tesir süresi boyunca bu devam edecektir. Tesir süresi bittiğinde kişi özgür iradesine kavuşarak normal davranmaya başlayacak ve hayatına devam edecektir.

Buğday Taneleri Üzerine Yapılan Bereket Getirme Büyüsü

Büyüler geçmişten günümüze kadar gelmiş olan farklı amaçlar ile yapılan bir olaydır. Büyü genellikle kişilerin sevdikleri insana kavuşabilmek için tercih ettikleri bir yöntem olsa da evin bereketini arttırmak ve kısmet açmak gibi iyi niyetler ile de yapılabilmektedir. Dinimizde büyü yaptırmak ne niyet ile olursa olsun günahtır. Büyü yapan ve yaptıran kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini ne sebeple olursa olsun yapmayı tercih etmemelisiniz. Buğday taneleri üzerine yapılan bereket getirme büyüsü iyi niyetle yapılan bir ak büyüdür. Evin bereketini arttırmak için yapılan bu büyü belli bir süre ev içinde etkisini gösterecektir. Ak büyüler kara büyüler kadar kuvvetli ve tesiri uzun süren büyüler değildir. Bu yüzden bu büyülerin devamlılığının sağlanması için mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Bu şekilde büyünün devamlılığı ve evin bereketi korunmuş olunur.

Bereket Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyü için bir medyuma gittiğiniz de medyum buğday taneleri üzerine bereket büyüsünü yapmaya başlayacaktır. Bu buğday taneleri bir kese içerisine konulur ve kişinin bu keseyi evinin mutfağında saklaması gerekmektedir. Büyü kişinin evinde durduğu sürece etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu yüzden bu büyünün mutfak dışına çıkmaması ve kesenin hiçbir şekilde açılmaması gerekmektedir. Buğday taneleri üzerine yapılan bereket getirme büyüsü ile kişinin kazancı az bile olsa mutfağa giren her yiyecek bereketli olacaktır ve daha uzun bir süre aileyi idare edecektir. Bu yüzden bu büyü evin daha bereketli olmasını sağlar.

Bereket Getirme Büyüsünün Yeniletilmesi ve Devamlılığının Sağlanması

Bereket getirme büyüsü kısa sürede etki eden bir ak büyüdür fakat etkileri de gene bu yönde kısa sürecektir. Ak büyülerin tesir süreleri çok uzun  olmadığı için mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Buğday taneleri üzerine yapılan bereket getirme büyüsü yeniletildiği sürece etkisini göstermeye devam edecektir. Bu büyü sürekli olarak yeniletildiğinde evin bereketi de süreklilik kazanacaktır. Fakat büyüyü yeniletmek için kişiler tekrar bir medyuma gitmeli ve büyüyü kendileri yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi bir durumda kişi büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekebilir.