Büyü Bozma

Daha önceki paylaşımlarımızda çeşitli aşk büyülerine ya da bağlama büyülerine yer vermiştik. Bu yazımızda da büyü nasıl bozulur, büyüleri kim bozar, büyü bozma aşamaları üzerine detaylı bir açıklama yapmak istiyoruz. Birçok insan yaşamı boyunca karşılaştığı olumsuz etkileri büyülere yormaktadır. Ancak bu yaklaşım tamamen yanlıştır. Hayatımızdaki her olumsuzluk büyü neticesinde ortaya çıkmaz. İstisnai durumlara göre değişiklik gösterebilen ihtimaller doğrultusunda medyum tarafından bakım yapılarak anlaşılacak büyüler mevcut olabilmektedir. Fakat bilinmesi gereken bir şey ise bazı kişilerin büyülere inanmıyor olması neticesinde bizim araştırmalarımıza göre büyü sadece islam âleminde değil diğer tüm dinlerde yapılan veya uygulanan bir olgudur. Bir farklı detay ise büyü yaptıran kişilerin eğitim düzeylerinin düşük olduğu kişiler olarak bilinmektedir. Fakat eğitim yüzeyi yüksek olanlarda, sosyete camiası da büyülere başvurmaktadırlar. Büyü hakkında detay verdikten sonra şimdi büyü bozma konusu ne demekmiş hep beraber inceleyelim.

Üzerinizde Büyü Olduğunu Anlamanın Yöntemleri

Bir kişiye büyü yapıldığı zaman büyüye maruz kalan kişi hem fiziksel, hem de ruhsal olarak bazı sıkıntılar yaşamaya başlar. Fakat üzerinde büyü olduğunu anlamaz. Çünkü hal ve hareketlerindeki değişikliklerin farkında olmaz. Genel olarak büyüye maruz kalmış kişinin psikolojik sorunları etrafındaki insanlar tarafından anlaşılır ve kişiye dillendirilir. Üzerinde büyü olduğunu anlayan yakın çevresindeki insanlar ‘’ sende büyü var baktırmalısın ‘’ demesini asla kabullenmez ve medyumlarla görüşmeyi ret eder. Yapılan büyünün çeşidine göre büyü belirtileri farklılık gösterebilir. Ama en çok belirtiler neredeyse herkeste görülebilen belirtiler olarak kişinin ruh halinde bir basıklık hissidir. Kişi banyo yaparken sudan korkar, banyo yapmak istemez. Etrafındaki insanlardan uzaklaşır ve yalnızlıktan hoşlanan bir tavır içerisine girer. Ev içerisinde bunalmaya başlar. Gece yatarken göğüs kafesinde bir basıklık hisseder. Bayılma hissi baş gösterdiği gibi sürekli baş dönmesi hissi ile boğuşur. İşleri yolunda gitmez. Evlenmeyi düşünüyorsa kısmetleri ile sonuca varamaz. Nasibini alamaz. Hane içerisinde sürekli kavgalar, tartışmalar olur. Kişi oldukça agresif bir yapıya bürünür ve en ufak şeylere ani sinirlenme gösterir. Evde tek başına kalamama hissi olur. Korkuları gece rüyalarına kadar gelir ve kabuslar görmeye başlar. Gece tek başına kaldığı zamanlarda değişik sesler duyar. Üç harfliler musallat olur ve kendisine görünmeye başlar. Daha sayamayacağımız birçok belirti vardır. Ancak büyünün çeşidine göre bu belirtiler kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

Büyünün Etkileri Nelerdir?

Yapılan büyüye göre etkilerini görmeye başlarsınız. Eğer evli insanların ayrılması için bir büyü yapılmış ise evde sürekli tartışma içerisine girerler. Anlaşma sorunu baş gösterir ve eşlerden birisi kendisinden uzaklaşır soğumaya başlar ve ayrılmak üzere gerekli adımları atmaya başlar. Ticaretle uğraşan birisi ya da herhangi bir yerde çalışan kişi alacağını alamaz. Ticarethanesinin batmasını gözleriyle görür. İş yapamaz duruma gelir ve iflas etme derecesine gelir. İş yerinde çalışan birisi yaşadığı olumsuzluklardan dolayı iş yerinden kendi isteği ile ayrılmak isteyebilir. Yani büyünün yapılma amacına göre her alanda farklılık gösteren etkileri vardır.

Büyüyü Kim Bozar?

Öncelikle burada böylesine bir paylaşım yapıyor olmamız sizlerin aklında bizim büyü bozacağımıza yönelik düşünceler olsa da bizler ne büyü yapım süreçlerinde bulunuruz ne de büyü bozma süreçleri ile ilgileniriz. Büyüler ile yakından uzaktan hiçbir alakamız yoktur. Büyü bozulması için internet üzerinden ya da büyülerden korunmak için kitaplardan çeşitli dualar okumanız tavsiye edilir. İnternet üzerinden rabıta bakımı yani üzerinizde büyü olup olmadığını bir medyuma baktırarak yine bu medyuma bozdurabilirsiniz. Fakat doğru medyumu bulmanız sizin için kayıp olmayacaktır. Her medyumum diyene inanmamanız da tavsiyelerimiz arasındadır.

Büyünün Tesirini Geçirmek İçin Yapılan Büyü

Büyüler tesir kuvvetlerine göre farklılık gösterirler. Bir büyünün tesirini kaybetmesi için bu büyüyü bozmak gerekir. Fakat bazı büyüler o kadar kuvvetlidir ki bozulması da çok zordur. Bu tarz büyüler için genellikle büyünün tesirini geçirmek için yapılan büyü yöntemi tercih edilir. Bir büyünün tesirini geçirmek için başka bir büyü yapıldığında kişi artık eski büyünün tesirini üzerinde hissetmeyecektir. Kısa bir süre sonra kendini bu büyü ile diğer büyülerden koruyacaktır. Yani bu büyü bir nevi kalkan etkisi gösterir ve  kişiyi tüm olumsuz enerjilere karşı koruyacaktır. Bu yüzden bu yöntem ile büyülerin tesiri kişi üzerinden kalkacaktır.

Büyü Tesirini Yitirsin Diye Büyü Nasıl Yapılır

Bir büyünün tesirini kaybetmesi için başka bir büyü yaptırmak istiyorsanız iyi bir medyuma gitmelisiniz. Medyum kişinin ismini kullanarak bir kağıt parçasına büyülü koruyucu sözcükleri yazar. Bu şekilde kağıt muska olarak katlanır ve kişi bu tılsımı sürekli olarak üzerinde taşımak zorundadır. Kişi muskayı üzerinde taşıdığı sürece diğer büyünün etkilerinden kurtulmuş olacaktır. Fakat bu muska bir şekilde çıkarılır ise diğer tüm olumsuz enerjileri kişi tekrar üzerine çekecektir ve eski kötü hayatına devam edecektir. Bu yüzden muskanın hiçbir şekilde kişinin üzerinden çıkmaması gerekmektedir. Büyünün tesirini geçirmek için yapılan büyü kuvvetli bir büyü olduğu için kişi kısa sürede tüm kötü enerjilerden korunacaktır.

Bu Büyü Ne Kadar Süre İle Kişi Üzerinde Etki Eder

Büyüyü büyü ile etkisiz hale getirmek çok fazla tercih edilen bir yöntem değildir. Fakat bir büyüyü bozmak çok zor ise bu yöntem kullanılabilir. Bu yöntem kişi üzerinde uzun süre kalıcı olmaz. Belli bir tesir süresi vardır. Bu yüzden de bu kalkan büyü bir muska halinde yazılır. Kişinin bu büyünün etkisini üzerinde taşıması için muskayı hep üzerinde taşımalıdır. Bu şekilde kişi diğer büyülerden korunmuş olacaktır. Fakat büyünün tesirini geçirmek için yapılan büyü tesiri kısa bir süre sonra geçecektir. Bu yüzden bu büyünün de tekrar aynı medyuma gidilerek yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiğinde tesiri daha uzun olacaktır.

Büyü Bozmak İçin Yapılması Gerekenler

İnsanlar yaşadıkları sorunların çoğunu geçmişte ailesinden birisine ya da yakınına yapılan büyüler sayesinde yaşamaktadır. Öncelerden büyüler intikam, kin, nefret, çıkar ve kendi sorunları nedeni ile sıklıkla yapılmakta olurken, şimdiler de bu durumda azalma görülse de maalesef ki halen yapıldığı da kaçınılmaz bir gerçektir. Eskiden insanların bilinçsiz olması nedeni ile büyüler sıklıkla görüldüğü gibi şimdiler de insanlar bilinçli olsa da maalesef halen yapan ve yaptıran kişiler çoğunluktadır. Büyüler şeytani işlemleri kapsamakta olup, yapılması da yaptırılması da oldukça günahtır. Öyle ki dinimizin kitabı olan Kuran-ı Kerim üzerinde büyü konusunda kesin ve net bilgilere yer verilmiş olup, bu bilgiler de kesinlikle günah olduğu hatta yapan kişinin de yaptıran kişinin de cehennemlik olduğuna dair bilgiler verilmiştir. Fakat buna rağmen yapan kişiler bulunmaktadır.

Büyüleri yapan kişiler dışında bir de mağdur olan kişiler yani büyüye maruz kalan kişiler bulunmaktadır. Bazı kişiler üzerinde büyü olduğunu anlamamış olsa da bazı kişiler ya kendileri ya da hocalar tarafından üzerinde büyü olduğunu anlamış olabilir. Bu durumda ise büyü bozma konusunda neler yapacağını merak etmektedir.

Büyü Bozan Medyumlar

Büyü yapmak gibi büyü bozmak da kişilerin kendilerinin yapabileceği işlemler değildir. Büyüler yapılan kişilerin hangi amaçla, neden, hangi büyüyü yaptığı hoca tarafından belirlenerek ona göre bozma şekli vardır. Büyü bozma işlemleri için büyü nereye, nasıl yapıldığı da oldukça önemli konular arasında yer alır. Bazı büyülerin bozulması imkansız diye bir duyum alabilirsiniz. Fakat her büyü yapıldığı gibi bozulabilir. Bozulmayan hiçbir büyü bulunmamaktadır. Büyü bozmak için bazı dualar bulunmakta olup, kendinizi büyüden korumak amacı ile bu duaları okuyabilirsiniz.

Bunun dışında eğer ki kendinizde büyü olduğundan şüphe ediyor veya eminseniz kesinlikle bir şey olmaz dememeli ve hemen bozdurmalısınız. Bazı hocalar veya medyumlar büyü bozma konusunda kişilerin üzerinde büyü olmasa bile para koparmak amacı ile dolandırmak istemektedir. Bunun için dikkatli olmalı ve büyü için müracaat ettiğiniz hocanın para avcısı olmadığına, güvenilir olduğuna emin olmalısınız.

Sabunla Büyü Bozma

Büyü insanların yaşamlarında oldukça büyük yer kaplamakta olup, geçmişten berri görülmektedir. İnsanoğlu geçmiş dönemlerde ortaya çıkardığı ve çeşitli yöntemler ile uyguladığı büyüler oldukça hatalı olup, Allah katında kesinlikle kabul görülmemektedir. Büyü, amaca yönelik farklı şekillerde yapılmakta olup, yapılışı yapan kişiye de bağlı olarak değişmektedir. Kişiler kötülük yapmak amacı ile kin ve nefret ile sevmedikleri kişilere oldukça ağır büyüler yaptırmaktadır. Bu büyülerden bir tanesi de sabun büyüsü olup, oldukça tehlikeli ve zararlı bir büyüdür. Bu büyüye maruz kalan bir kişi ölüme kadar gidebilir. Sabunun erimesi ile yapılan bu büyüde sabun eridikçe kişinin hayatı da erir ve sonucu ölüm gibi durumla sonuçlanabilir. Bu büyü ağır ve ıstıraplı bir ölüm ile sonuçlanırken, ağır hastalıklar ile ölüme terk edilir.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sabun büyüsü, yapılmaması gereken ve oldukça tehlikeli bir büyü çeşittidir. Bu büyüler kara büyüler kategorisinde yer almakta olup, aslında cinayet gibi bir şey olarak da görülebilir. Sabun büyüsüne maruz kalan bir kimse ilk olarak içinde sıkıntılar ile başlayan rahatsızlık gittikçe artarak yerini amansız bir hastalığa bırakır. Sabun büyüsü nasıl yapılır konusunda ise net veya verilecek bir tarif yoktur. Adından da belli olduğu üzere sabun ile yapılsa da nasıl yapılır gibi bir bilgi kesinlikle internet gibi ortamlarda verilmemektedir. Veren kişiler de doğru bilgiler paylaşmadığı gibi eksik bilgiler vermekte olup, kesinlikle uygulanması doğur değildir.

Sabunla Büyü Bozan Yapan Medyumlar

Sabunla büyü bozma süreci farklı bir yöntem olduğu için her medyumun üstesinden gelebileceği bir süreç değildir. Siz belki internet üzerinden sabunla büyü bozma hakkında detayları araştırıp herhangi bir medyuma sabunla büyü bozma yaptırmak istiyorum demenizde büyük ihtimalle medyum böyle bir süreç hakkında bilgim yok diyebilir. Çünkü her medyumun yaptığı işlem birbirinden farklılık gösterebilmektedir. Bazı medyumlar sadece kendi yaptıkları büyüleri bozabildiği gibi bazıları da sadece kısmi yani bazı büyüleri bozma işlemlerini kendilerine has yöntemlerle başarabilmektedirler. Sabunla büyü bozma işlemi genelde sabun büyüsünün bozulması için yapılmaktadır. Sabun büyüsü nasıl yapılır ya da nedir gibi bilgileri hemen üst paragraflarımıza belirtmiştik.

Büyünün Bozulduğunu Nasıl Anlarsınız?

Birçok kişi büyü bozdurma işlemi yaptırdıkları zaman medyum tarafından büyü bozma işlemi tamamlandı şeklinde bir cevap alacaklardır. Ancak kişi gerçekten verdiği paranın hakkını alabildi mi ya da büyü gerçekten bozuldu mu diye merak edip ikilemde kalmaktadır.

Büyünün bozulup bozulmadığını anlamanın bazı yöntemleri vardır. Öncelikle büyü bozan medyumun ‘’ bozuldu ‘’ demesine göre hareket etmeniz yanlış olacaktır. Büyünün gerçekten de bozulduğunu sadece siz yaşadıklarınızla ya da hissettiklerinizle anlayabilirsiniz. Mesela; üzerinizde büyü olduğu dönemlerde belirti olarak gece kâbuslar görüyorsanız, üzerinizde bir ağrı varsa, evde tek kalamıyorsanız, evde kaldığınız zamanlarda tek başına olduğunuzda değişik sesler, değişik cisimler görüyorsanız, sıkılma, bunalma hissi yaşıyorsanız ve medyuma büyü bozdurma işlemi yaptırdıktan sonra tüm bunların yok olması ortalama 10 gün süre içinde kaybolacaktır. Belli bir süre bekleyip yaşadıklarınıza göre bozulup bozulmadığını çok rahat anlayabilirsiniz.

Böyle bir sabunla büyü bozma süreci hakkında detay veriyor olsak da bizim hiçbir şekilde büyü bakımı, büyü yapımı ve büyü bozma süreçlerimiz bulunmamaktadır. Bu konuda hassasiyetinizi anlayışla karşılayacağınızı düşünüyoruz. Büyülerden korunmak için vefk, tılsım işlemlerimiz mevcuttur. Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sabunla büyü bozma işlemi genelde büyünün yapılmasına göre değişkenlik göstermektedir. Sabun büyüsünün bozulması için sabuna ihtiyaç duyuluyor olsa da bağlama büyüsü, kısmet açma büyüsü veya herhangi bir büyü de sabunla büyü bozma ile yapılabilmektedir.