Kendine Bağlama Büyüsü Belirtileri

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüleri belirtileri genel olarak birbirlerinden farklılık gösterir. Yani her yapılan büyünün belirtisi aynı olmaz. Ancak sizlere kendine bağlama büyüsü belirtileri adı altında yapmış olduğum bu paylaşımda genel olan belirtilerden bahsetmek istiyoruz. Araştırmalarımızı internet siteleri üzerinden kişilerin yaptıkları yorumlara göre derlediğimiz bir içerik olduğunun altını çizmek isteriz. Buradan belirteceğimiz belirtileri yakın çevrenizden birisi taşıyorsa veya kendi üzerinizde var olduğunu düşünüyorsanız eğer medyum desteği almanızda fayda olacaktır.

Genel Belirtiler

  • Öncelikli olarak bağlama büyüsü yapılmış olan bir kişi kendisini yalnızlaştırır. Ortamlara girmez, girdiği ortamdan bir an önce çıkmak ister. Yalnız kalmayı benimser.
  • Bağlama büyüsü belirtileri olan aynaya bakma ve aynaya hiç bakmak istememe şeklinde olabilmektedir. Burada bakma uzun süreli bir ayna karşısında durma eylemidir.
  • Ani gelişen ağırlık çökmesi, kişi herhangi bir rahat edeceği ortama yani eve girdiği zaman ağırlıktan uyuma isteğinde bulunur.
  • Büyünün belirtisi ile birlikte fiziksel ve ruhsal olarak değişimlere tabii olunur. Bu da kişinin iş hayatında, arkadaş çevresinde dışlanma yaşanır.
  • Aile sorunları ortaya çıkmaya başlar. Aile içi öfke kontrolünü elinizde tutamazsınız.
  • Kasılma ve çene kitlenmesi

Yukarıda saydıklarımız genel standart diyebileceğimiz belirtilerdir. Her bağlama büyüsü aynı etkileri göstermeyebilir. Mesela erkeklik bağlama büyüsünde cinsel soğukluk belirtisi olarak karşımıza çıkabilir. Ancak birisini kendine bağlama büyüsü belirtisi tamamen duygu dolu anların yaşanması gibi belirti olarak karşımıza çıkar.

Belirtileri Yaşıyorum Diyorsanız Eğer

Üzerinizde bir bağlama büyüsü belirtileri varsa şüphelerinizde kesin eminseniz mutlaka medyum desteği alınması gerekir. Medyum kişiye bakım yapar. Bu bakımın adı kendi dillerinde ‘’ rabıta ‘’ olarak bilinir. Büyü neden yapılmış, ne zaman yapılmış, kim tarafından yapılmış gibi bilgileri medyum size aktarır. Çaresi ise yapılan büyünün bozulması ile sonlandırılır. Kişi büyü bozma işleminden sonra eskisi gibi büyüden yoksun bir şekilde yaşamaya başlar.

Belirtileri buradan paylaşıyor olsak da biz büyü yapma, büyü bozma, büyü bakımı kesinlikle yapmıyoruz.

Bağlama Büyüsü Bir Kişiye Yapılırsa Neler Olur?

Bağlama büyüsü çeşitleri olduğu için aslında bu konuyu çok aydınlatmak istesek de sınırlı açıklamalar yapmak zorundayız. Eğer aşk ile ilgili olarak bir erkek bir kadını kendisine bağlamak için büyü yaptırmışsa eğer büyünün etkisine maruz kalan kadın her daim erkeğin yanında olmak isteyecektir. Erkek ne derse kadın onu yapmak zorundadır. Evlenme teklifi kadın tarafından ret edilmez. Kadın bağlama büyüsü belirtisi ile birlikte ailesine sırt çevirir. Bu gibi sorunlar yaşanabilir.

Eğer bir erkeğe bir kadın tarafından bağlama büyüsü yapılmış ise erkek gerek iş hayatında, gerekse ailesinden uzaklaşarak her defasında soluğu kadının yanında alacaktır. Kadın istediğini elde etmiş ve erkeği artık kendisine bağlamıştır.

Kendine Bağlama Büyüsü Yaptırmak

Bir kişiyi kendinize bağlamak istiyorsanız eğer öncelikle medyum desteği almadan bu işin üstesinden tek başınıza gelemezsiniz. Medyum olarak büyü yapma, bozma, bakım yapma gibi süreçler içerisinde bulunmadığımız için böylesine bir zorlu süreçler içerisinde bulunmuyoruz. Ancak bağlama büyüsü kim yapar diye soracak olursanız bizler bağlama vefki yapmaktayız. Büyüden daha etkili ve belirtileri yukarıda saydıklarımız gibi ağır değildir.

Kendine Bağlama Vefki

Aşık olduğunuz ve karşılık görmediğiniz durumlarda aktif şekilde kullanılan kendine bağlama büyüsü oldukça günah içermektedir. Büyü hangi amaca hizmet ederse etsin kesinlikle günahtır ve bunun affı yoktur. Bunun içi büyü yerine vefk gibi işlemler yaptırmanız önerilmektedir. Vefk kesinlikle büyü ile bağlantılı değildir. Tamamen dualar ile yapılmakta olup, her medyum vefk yapamaz. Bunun için bu konuda uzman olması ve ilim bilmesi gerekmektedir. Kendine bağlama vefki de uzman bir medyum tarafından yapılmakta olup, biz vefk, celb, tılsım gibi işlemler yaparak sizlere hizmet vermekteyiz. Yapılan işlemler 15 ile 45 günlük süre gerçekleşmekte olup, işlem sırasında medyumun sizlere söylediklerini harfiyen yerine getirmek önemlidir. Bunun dışında tabi ki vefkin yüzde 80 tutma olasılığı bulunmaktadır. Kendine bağlama vefki yaptırmak ve detaylı bilgi almak için medyum ile iletişime geçilmesi ve ayrıntıları öğrenmesi gerekir.

Büyü İle Kişinin Davranışlarını Kontrol Altına Almak

Büyü yöntemi çok eski zamanlardan beri kullanılmaktadır. Genellikle kişiler sevdikleri insana kavuşabilmek için büyü yöntemini tercih etmektedirler. Büyü sayesinde kişiler artık özgür iradeleri ile hareket edemez duruma gelirler ve kısa sürede istediğiniz gibi davranmaya başlayacaklardır. Büyü kişilerin kaderlerini ve hayatlarını etkilediği için dinimizce büyü yapmak ve yaptırmak en büyük günahlardan biridir. Bu yüzden büyü yapmanızı önermiyoruz ve biz de büyü yapmıyoruz. Büyü ile kişinin davranışlarını kontrol altına almak çok kolaydır. Bu yöntem ile istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz ve istediğiniz gibi davranmasını sağlayabilirsiniz.

Büyü İle Kişinin Davranışları Nasıl Değişir

Büyü ile istediğiniz kişinin davranışlarının değişmesini sağlayabilirsiniz. Büyü yapıldıktan sonra kişi artık özgür iradesi ile hareket edemez duruma gelir bu yüzden kişi normal davranışlar sergileyemez hale gelir. Genellikle büyülerin yapımında üç harfliler kullanıldığı için kişi artık kendi özgür iradesi dışında üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kişi istemediği davranışlarda da bulunabilir. Büyü ile kişinin davranışlarını kontrol altına almak için mutlaka iyi bir medyuma gitmeniz gerekmektedir. Bu büyüleri kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekebilirsiniz. 

Büyülerin Tesir Süreleri

Her büyünün etki süresi belli bir zaman sonra geçecektir. Bu yüzden büyülerin mutlaka başka bir büyüyle desteklenmesi gerekir ya da tekrarlanması gerekir. Büyünün tekrarlanması tesir süresi bitmeden önce gerçekleştirilmelidir. Aksi taktir de kişi büyünün etkisi altından çıkacak ve normal hayatına geri dönecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi gerekir. Büyü ile kişinin davranışlarını kontrol altına almak için büyü yapıldıktan sonra mutlaka tesir süresi sona ermeden önce büyüyü yeniletmelisiniz. Bu şekilde büyünün devamlılığını sağlamış olacaksınız ve kişinin sürekli olarak büyünün kontrolünde olmasını sağlayacaksınız. Büyünün tesiri bittiğinde kişi tekrar kendi davranışlarına geri döner ve kısa sürede eski hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin yeniletilmesi gerekir. Ekstra olarak büyüleri muskaya yazdırmak da büyülerin tesir süresini arttıracaktır. Bu muska yöntemini de tercih edebilirsiniz.

Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır

En büyük günahlardan biri olan büyüyü yapmak ve yaptırmak konusunda dinimizce insanlar uyarılmıştır. Büyü yapan ve yaptıran kişiler bu dünya da ya da öbür dünyada muhakkak cezalandırılacaklardır ve cehenneme gideceklerdir. Bu yüzden büyü yaptırmanız tavsiye etmiyoruz ve sizlere büyü nasıl yapılır anlatmıyoruz. Pek büyü yapıldığı nasıl anlaşılır ve bu durumda ne yapmak gerekir? Büyü insanların kaderini değiştiren bir yöntemdir. Kişi artık  kendi gibi davranamaz ve mantıklı düşünemez duruma gelir. Artık özgür iradesi ile hareket edemeyen kişi kafayı yiyecek duruma  gelir ve hayaller görmeye başlar. Bu gibi bir durumla karşılaşıldığında kişinin üzerinde muhakkak büyü vardır ve bozulması gerekmektedir. Büyü bozulmadığı sürece kişi büyünün etkisi ile hareket etmeye devam edecektir.

Büyü Bozdurmak İçin Ne Yapmak Gerekir

Üzerinde büyü olduğunu düşünen kişi öncelikle büyünün ne büyüsü olduğunu öğrenmek için bir hocaya ya d çok iyi bir medyuma gitmelidir. Büyünün ne büyüsü olduğu öğrenildikten sonra medyum gerekli işlemleri uygulayarak büyüyü bozacaktır. Genellikle büyüler bir nesne üzerine yapıldığı için öncelikle bu büyülü nesnenin bulunması ve medyuma getirilmesi gerekmektedir. Daha sonra gerekli dualar okunarak medyum tarafından büyü bozulur. Kesinlikle evde kendiniz büyüyü bozmaya kalkmamalısınız. Aksi bir durumda büyünün tüm olumsuz etkilerini üzerinize çekebilirsiniz ve her şey daha kötüye gidebilir. Büyü yapıldığı nasıl anlaşılır kişinin davranışlarında büyük bir değişiklik var ise büyü yapılmış olabilir.  Genellikle bu değişikliği kişi kendisi fark edemez çevreniz sizdeki bu değişikliği fark edecektir.

Büyü Bozulduktan Sonra Etkileri Sürmeye Devam Eder Mi?

Büyü bozulduktan hemen sonra kişi üzerinden büyünün etkileri kalkmaz. Belli bir süre daha kişi büyünün etkisi altında kalacaktır. Zaman içerisinde yavaş yavaş büyünün tesiri tamamen kişi üzerinden kalktığında kişi de eski davranışlarına ve hayatına geri dönecektir. Büyü yapıldığı nasıl anlaşılır denildiğinde davranış bozuklukları en büyük belirtidir. Büyü ortadan kalktığında ise kişi de tamamen normal ve mantıklı davranmaya başlayacaktır. Büyü etki süresince de kişi yaptıklarını hatırlamayacaktır ve normal hayatına kaldığı yerden devam edecektir.

Gül Yaprağı Büyüsü

Gül yaprağı büyüsü amacı nedir diye merak edenlere kısaca şu şekilde bir anlatım gerçekleştirebiliriz. Sevgililer, evli eşler, nişanlılar arasında yapılan sevenleri birbirine daha yakın tutmak için yaptırılan bir büyüdür. Bir nevi sevdiğine her istediğini yaptırmak için de uygulanır. Örneğin; eve geç gelen bir eşiniz varsa ve sizin her zaman eve erken gel demenize rağmen sizi dinlemiyor ve bildiğini yapıyorsa gül yaprağı büyüsü ile eşinizin eve erken gelmesini sağlayabilirsiniz. Sözümden çıkmaması büyüsü olarak da düşünülebilir.

Gül Yaprağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Şimdi gül yaprağı büyüsü dediğimiz zaman aklınıza dikenlerin etrafındaki yeşil yaprakları gelmemelidir. Gülün pembe, kırmızı veya sarı renkte olan yapraklarının kullanılması gerekiyor. Bu büyünün sadece ve sadece medyum kişiler tarafından yapılması gerekiyor. Anlatacaklarımız yüzeysel bilgilerdir ve denememenizde fayda vardır. Herhangi bir gülün yapraklarının ezilmemiş, bozulmamış olması şartı ile 7 adet yaprak alınır ve bir kenarda bekletilir. Yapraklar bir kap içerisine kaynamış sütün içine atılarak elde edilir. Yaprakların süt içine atılmadan önce mutlaka üst üste koyularak tılsımlı sözcüklerin söylenmesi gerekiyor. Harici olarak okunacak olan bazı esmalar ve dualar vardır. 7 gün sürecek bir çalışmayla bu büyü yapılabiliyor.

Gül Yaprağı Büyüsü Günah mı?

Büyü çalışmalarının tamamı günahtır. Dinimizce haram kılınmıştır. Hatta sadece islam dini için değil diğer tüm dinlerde yasaklanmış uygulamalardır. Ancak gül büyüsü başta olmak üzere diğer büyüler de günah olmasına rağmen yapılmaktadır. Üstelik bu süreç sadece islam dininde değil diğer dinlerde de sıklıkla uygulanıyor.  Gül yaprağı büyüsü sevdiğiniz kişiye istediğinizi yaptırmak için kullanılıyor. Eğer eşler arasında iyimser bir davranış için yapılır ise rahmanidir. Yani size ve eşinize zarar vermeyen bir süreç olacaktır. Fakat istediğinizi yaptırmak için kötü niyetle bir şeyler yaptırmak için uygulamak isterseniz riskleri de vardır ve kara büyü sınıfına girer. Mesela; karınıza size iyi davranmasını sağlamak rahmani olurken, karınıza sizden boşanması için gül yaprağı büyüsü yaptırırsanız bu kara büyüdür ve risklerine katlanmak zorunda kalırsınız.

Gül Yaprağı Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Sevdiğiniz birisine sözünüzü geçirmek için gül yaprağı büyüsü yaptırmak istiyorsanız eğer bu büyüyü bizim yapmadığımızı bilmenizi isteriz. Yakın çevrenizde güvendiğiniz bir medyum yoksa eğer internet üzerinden araştırma yaparak medyumlara ulaşabilirsiniz. Fakat medyuma güvenme konusunu aşmanız gerekiyor. Bazı araştırmalar, yorumlar ve referanslar çok önemlidir. Ayrıca büyü yaptırmak istediğiniz medyumun resmi vergi levhasına sahip olmasını sağlayın. Eğer bu söylemlerimize dikkat etmezseniz başta maddi sonra da maddi bir kayıp yaşamak zorunda kalırsınız.

Gül Yaprağı Büyüsü Nasıl Etki Eder?

7 günde tamamlanabilen gül yaprağı büyüsü medyumların uzmanlık alanına göre yapma süresi değişkenlik gösterir. Ancak sizin maksimum 7 gün diye bilmeniz yeterlidir. Büyü etkisini 10 gün gibi veya 2 hafta gibi kısa bir sürede etkisini göstermeye başlar. Büyü etkisine iki sevgili, çift, nişanlıda dahil olur ve ikisi de büyüden etkilenir.

Eşler birbirlerinin isteklerine her daim büyünün etkisiyle birlikte cevap verirler. Her iki eşi de mutlu eden, tatmin eden isteklere cevaplar verilmesi beraberinde mutluluğu da getirecektir. Bu kapsamda büyünün rahmani tarafı ile ilgilenmeniz sizin için avantaj olabilir.

Bu büyü havas ilmi ile yapıldığı için herkeste aynı etkiyi göstermez. Yorumlar, referanslar size olumlu gibi gelse de yine de yüzde yüz size çare olacak denilemez.  Bu sebeple büyülerden uzak kalmanızı, uzak durmanızı temenni ediyoruz.

Üzerimde Büyü Olduğunu Nasıl Anlarım?

Büyü geçmiş zamanlarda sorunlarını çözümlemek, intikam almak, zarar vermek gibi amaçlar ile kullanılan sihir çeşitti olup, geçmiş zamanlarda oldukça sık şekilde kullanılmaktaydı. Şimdilerde de aslında kullanıldığını sıklıkla görsek de aslında geçmiş zamanlara göre azaldığı da söz konusudur. Bunun nedeni ise aslında toplumun gelişmesi, bilinçli hale gelmesi görüldüğü üzere büyünün oldukça saçma olduğunu, yapılmaması gerektiğini düşündürmektedir. Hatta öyle ki bazı kişiler büyü gibi durumlara inanmadığı da aslında oldukça sık rastlanan bir durumdur. Büyüler aslında var olup, şeytani işlemler içermektedir. Bunun için de yapması da yaptırması da oldukça günahtır. Öyle ki Allah, bununla ilgili kesin ve net şekilde Kuran-ı Kerim üzerinde açıklamalarda bulunmuştur. Hatta büyü yapan da yaptıran kişilerin de açıkça cehennemlik olacağı, bu durumun affının olmadığına dair bilgiler verilmiştir. Bazı kişiler büyü konusunda üzerimde büyü var mı şeklinde merak edici sorular sormaktadır.

Üzerimde Büyü Var mı?

Bir kimse tarafından yapılan herhangi bir büyü aslında günlük yaşamınızı etkilediği gibi sinsi şekilde olduğu için olağan şekilde devam eden yaşantınıza normalmiş gibi bazı sorunlar katmaktadır. Üzerinde büyü olan bir kimse normal yaşantısından üzerinde büyü olup, olmadığını anlaması zordur. Yaşadığı sorunun ise büyüden olup olmadığını bilmesi de oldukça zordur. Bu durumu anlayabilmesi için aslında büyüler hangi büyü yapılırsa yapılsın bazı etkiler vermektedir. Bu etkilerin başında ise psikolojik sorunlar yer aldığı gibi bazı yan etkileri de bulunmaktadır.

Üzerinde Büyü Olan Kişilerde Belirtiler

Üzerinde büyü olan kişi, baş dönmesi sorununu sık sık yaşar. Öyle ki bazen yer ayağının altından kayıyormuşçasına baş dönmesi yaşaması normaldir. Büyü etkisi ile yaşanan belirtiler arasında aynı zaman da bunalma sorunu da sık sık yaşanmaktadır. Örneğin banyoda suyun altında zor durma, kalabalık ortamlarda daralma, seslerin birbirine karışması gibi sorunlar peş peşe gelebilir. Normal de kızmayacağı ya da sinirlenmeyeceği şeylere ani tepkiler vererek inşaları kırabilir. Bunu daha sonra fark etse de maalesef ki iş işten geçmiştir. Bu gibi sorunlar var ise medyumlar ve hocalardan yardım alabilirsiniz. Fakat her hocaya güvenmemelisiniz. Çünkü bazı hocalar büyü olmadığı halde var diyerek sizden para koparmaya çalışmaktadır.