Karı Kocayı Boşandıran Büyü Var mı?

Evli kişilerin ne kadar mutlu, mesut bir yuvası olsa da birbirlerini çok seven iki eş olsalar da eğer karı kocayı boşandıran büyü yaptırılmış ise bu büyünün etkisinden kurtulmadığı sürece ayrılık gerçekleşir. Eşler arasında yoğun bir anlaşmazlık söz konusu olmaya başlar. Sevgi yerini nefrete bırakır. En ufak şeyleri büyük bir sorun hale getirdikleri gibi küçük ayrıntılara takılmaya başlarlar. Bu çiftin çocukları varsa eğer büyüden çocuklarda nasibini alırlar. Koca genelde mutluluğu eşinde bulamadığını dile getirerek ya da düşünerek kendisini dışarıya atar. Kadın kocasıyla ilgilenmez. Aralarındaki sevgi bağı tamamen kopar ve kısa sürede boşanırlar. Eğer karı kocayı ayıran büyü fark edilir ve bozulursa eski sevgi yeniden canlanmaya başlar. Büyü bozdurulur ve bağlama yapılırsa eşler ayrılmazlar aksine ömür boyu birbirleri ile iyi geçinmeye başlarlar. Karı kocayı boşandıran büyü var mı diye soracak olursanız eğer evet var diyebiliyoruz.

Boşandırma Büyüsünün Riskleri Var mı?

Büyülerin varlığı dinimizde bulunmaktadır. Ancak yapılmaması gerektiği konusunda kesin ayetler de bulunmaktadır. Buna göre dinimizce haram olan bir çalışmanın yapılmasının elbet te Allah katında cezası bulunur. Büyülerin ters tepmesi söz konusudur. Büyülerin alim, ilim ve irfan sahibi medyumlar tarafından doğru, eksiksiz ve tam yapılmalıdır. Büyüden anlamayan birisinin büyü yapımı denemesi oldukça kötü sonuçlar ortaya çıkarabilir. Evli insanları ayırsa bile büyüyü yaptıran kişiyi de etkisi altına alır. Kişi evliyse aynı sorunları kendisi de yaşayabilir. Eğer bekarsa çeşitli psikolojik sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilir. Bu nedenle de boşandırma büyüleri zararlı olabilmektedir.

Boşandırma Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Eşleri birbirinden ayıran büyüleri yaptırmak konusunda eminseniz bir kez daha düşünmeli ve öyle karar vermenizi tavsiye ederiz. İleride vicdanen rahatsız olabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Boşandıma büyüsünü birçok medyum yapabilmektedir. İnternet üzerinden kısa bir araştırma yaparak ilgili medyumlara ulaşmak mümkündür. Ancak doğru medyumla çalışmanızı tavsiye ederiz. İşinde başarılı olamayan bir medyum hem zamanınızı hem de paranızın sizden çıkmasını emeğinizin boşuna gitmesine vesile olabilirler. Boşandırma büyüsü yapmıyoruz bu konuda bizlerden destek alma konusundaki anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Boşanmak İstemeyen Kocadan Ayrılma Büyüsü

Evlenmek isteyen insanlar çoğu zaman aralarında oluşan sorunları aşmak için yoğun bir çaba göstermektedirler. Bunun yanı sıra aileler ile ilgili sorunları da aşarak bir şekilde evlenirler. Ancak hiç kimse bir gün ayrılmak için evlenmezler. Çoğu zaman şiddetli geçimsizlik, maddi sorunlar, aldatma vakaları, anlaşmazlıklar sonucunda bir şekilde ayrılma kararı alırlar. Genelde tek taraflı ayrılma kararı alınması eşlerden birisinin pek hoşuna gitmez ve ayrılmamak için diretir. Boşanmak istemeyen kocadan ayrılma büyüsü ise kocayı ayrılmaya ikna etmek için kullanılan havas ilmi çalışmalarındandır. Bu yazımızda kocayı boşanmaya ikna etme büyüsü adı altında nasıl yapılır, ne zaman etkisi görülür gibi detaylara yer vermek istiyoruz.

Boşanmak İstiyorum Kocam Kabul Etmiyor

Evli kadınların genel sorunlarından birisi de ayrılmak istediklerini dile getirdikleri zaman kocaları tarafından şiddete maruz kalmaları veya şiddet görmeseler bile ‘’ hayır boşanmayacağım ‘’ diyen bir kocanın olması kadının boşanma sürecini bir hayli zora sokmaktadır. Bu gibi sorunlara çözüm ise genelde ayırma veya boşanma büyüsü olarak bilinen yöntemlerle mümkün olabilmektedir. Büyünün tesiri sonucunda koca kendi rızası, kendi isteği ile ayrılmaya ikna edilmiş olur.

Ayrılma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Çok farklı yöntemler bulunmaktadır. Medyumdan medyuma yapılan süreçler farklılık gösterebilmektedir. Ancak hangi medyum hangi malzemeleri kullanarak nasıl yapılacağını hiç kimseye anlatmaz. Herkesin kendine göre bir çalışma sistemi vardır ve nasıl yapılacağına dair bilgiler internet sitelerinde oldukça kısıtlıdır. Ancak araştırmalarımız sonucunda bize de mantıklı gelen süreç ise şu şekilde olmaktadır.

Ayırma büyüsünde yedirilerek yapılan büyüler ön plana gelmektedir. Şeker ile yapılan boşandırma büyüsü ile koca kendi rızası ile ayrılmak isteyebilmektedir. 2 adet şekere ihtiyaç duyulur. Ancak bu şeker bildiğimiz toz şeker veya küp şeker değildir. Bayramlarda evimizde olan şekerlemeler ile yapılmaktadır. Medyum çeşitli işlemlerin ardından şeker üzerinde tılsımlı sözcükleri söyler ve dua ederek şekeri adeta büyüleyici bir hale getirir. Kadına teslim edilir ve bir şekilde bu şekeri ayrılmak istediğiniz kocanıza yedirin şeklinde demeçlerde bulunarak etkisini beklemeye başlanır. Araştırmalarımıza göre oldukça etkili olan bu büyü Afrika ülkelerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Daha çok fazla yöntemle yapılabiliyor olsa da bizim araştırdığımız, gözümüze çarpan sadece bu olmuştur. Malumunuz bizler büyü yapmadığımız için çeşitli kaynaklardan aldığımız bilgilerdir.

Kocamdan Ne Zaman Ayrılırım?

Sebebini bilmediğimiz şekilde bir ayrılık süreci içerisinde olabilirsiniz. Kısa sürede ayrılıkla sonuçlanacak bir çalışma isteniyor ise medyum çok iyi seçilmelidir. Ortalama 21 günde etkisini göstermesi beklenmektedir. Koca kendi rızası ve isteği ile ayrılmak isteyecek ve bu büyünün etkisinden çıkması beklenmez. Eğer büyü fark edilip bozdurulsa bile erkek yine de ayrılmaya kendisini alıştırmış olacak ve herhangi bir şekilde kişiyi rahatsız etmeyecektir.

Ayırma Vefki Çok Etkili

Kocanızdan, karınızdan, sevgilinizden veya nişanlınızdan ilişki türünüz ne olursa olsun ayırma Vefki diğer büyülere göre daha etkilidir. Büyü olmadığı için günah sayılabilen süreçler içerisinde olmazsınız. Etkisini 40 gün içinde gösterir ve bizim çalışma alanlarımızdan birisidir.

Boşanma Büyüsü

Boşanma büyüsünün yapılmasındaki amaç karınızdan veya kocanızdan sorunsuz bir şekilde boşanmanız için medyumlar tarafından yapılmaktadır. Genelde bu büyü yöntemini seçen eşler ayrılma konusunda sıkıntı çektikleri için büyüleri tercih etmektedirler. Örneğin, kadın kocasından boşanmak istiyordur fakat koca boşanmak istemediğini belirtmesi üzerine kadın ilgili mahkemeye boşanma dilekçesini vermiş olsa bile koca istemediği için süreç uzayacaktır. Kadın aslında kocasını büyü ile boşanmaya rıza göstermesini büyü yöntemi ile istemektedir. Bu durum tam tersi olarak da düşünülebilir. Şimdi kısaca boşanma büyüsü nasıl yapılır, kimler tercih etmelidir gibi merak ettiklerinize cevap verelim.

Evlilik gerçek anlamda sadakat isteyen büyük sorumluluk isteyen bir süreçtir. Eğer bir evlilikte saygı, sevgi, huzur, mutluluk kalmamış ise bunların yerini şiddet, kötü söz, geçimsizlik gibi aşılamayan sorunlar yerini almış büyük ihtimalle evlilik yürütülemeyen bir süreç haline gelmiştir. Bu sorunları doğal yollarla aşamadıysanız bir de büyü yöntemi ile denemenizde fayda olabilir.

Boşanma Büyüsünü Kimler Yaptırır?

Boşanma büyüsü ve boşandırma büyüsü olarak iki farklı şekilde yapılabilmektedir. Boşanma büyüsü yaptırmak isteyen kişiler genelde eşlerden birisidir. Kadın ya erkek evliliklerini yürütemiyorlarsa ya da bizim bilmediğimiz farklı bir sebepten dolayı ayrılmak isteyen bir eş varsa karşı tarafı boşanmaya razı etmek için büyü yaptırabilmektedir. Boşandırma büyüsü ise evli insanların birbirlerinden ayrılmasını istemeleridir. Bu kişiler büyü ile evli insanları ayırmak isterlerse eğer bu kara büyü olarak yapılır. Eğer eşler arsında boşanma büyüsünü kendileri istelerse bu ak büyü olarak bilinmelidir. Dış etkenlerden kaynaklı boşandırma büyüsü genelde kişilerin yakın veya birinci derece akrabaları tarafından yaptırılabildiği gibi kadını seven başka bir erkek varsa veya erkeğe aşık olan başka bir kadın varsa kişileri boşandırıp kendisi ile aşk yaşaması veya evlenmesi için medyumlara büyü yaptırabilmektedir.

Şunu da belirtmek isteriz ki hiçbir evli insan ileride boşanmak için veya ayrılma süreçleri ile ilgilenmek için bir evlilik gerçekleştirmez. Ancak hayat şartları ya da aldatma vakaları gibi durumlardan dolayı evli çiftler ayrılmak zorunda kalabilir. Kimisi bir ay evli kalıyor, kimisi ise yıllar süren bir birliktelik ile evliliklerine son verebiliyorlar.  Boşanma büyüsü ise etkisini gösterdiği için kişiler kısa bir zaman içerisinde ayrılıklarını gerçekleştirebiliyorlar.

Boşanma Büyüsü Belirtileri Neler Olur?

Eğer eşlerden birisi boşanma büyüsü yaptırmış ise kendisi de bu büyünün tesiri altına girer. Eğer farklı birisi evli olan çiftlerin boşanması için büyü yaptırmış ise belirtileri aynı olur. Duygusallık anlamında hiçbir bağ kalmaz. Aşk, sevgi yerin nefret ve tiksinmeye bırakacaktır. Kadın kocasının her yaptığı hareketten nem kapacak, koca da aynı şekilde karısının yaptığı her hareketten nefret etme derecesine gelecektir. Evliliğin yürütülemediği son haddeye geldiğinde ise ikisi de ayrılma kararı alıp evliliklerini sonlandırmayı düşünerek gerekli işlemleri başlatacaktır.

Boşanma Büyüsünü Kimin Yaptırdığı Belli Olur mu?

Hiçbir şekilde büyüyü kimin yaptırdığını anlamak mümkün değildir.  Bazı büyü bakımı yapan medyumlar büyünün kimin yaptırdığına dair kısmi bilgiler vermektedirler. Medyumlar da açık bir şekilde kimin yaptırdığını göremeseler de ipuçları ile yola çıkarak esmer, sarışın, uzun boylu, kısa boyu, şişman veya zayıf birisinin yaptırdığını söyleyecek kadar bilgiler verirler.

Eşimden Boşanmak İçin Büyü Yaptırsam Eşime Bir Şey Olur mu?

Büyüler dinimizce yapılmaması gerektiği açıkça belli edilen süreçlerden birisidir. Gerçekte vardır lakin, yapılmaması veya yaptırılmaması gerekir. Medyum işini düzgün bir şekilde yaparsa zarar görmesi minimum seviyeye iner. Ancak yüksek oranda sorun yaşamak pek mümkün görülmez. Eğer ters tepme durumu söz konusu olursa ruhsal, fiziksel ve psikolojik sorunlar baş göstermeye başlar. Bu sadece tek bir eş için değil iki eşi de etkilemeye başlar. Bu nedenle boşanma büyüsü yerine ayırma vefki ile ilgilenmenizi tavsiye ederiz.