Bıçak Büyüsü

Yapılması kolay olan bir ayırma büyüsü arıyorsanız bıçak büyüsünden uzak durmanız en önemli tavsiyelerimizden birisidir. Çünkü bıçak büyüsünün yapılması, tutma süreci, hazırlanması oldukça zordur. Bıçak büyüsü ne işe yarar diye merak ediyorsanız eğer sizleri kısaca bilgilendirmek istersek eğer; evli eşleri, çiftleri, dost hayatı yaşayanları, nişanlanmış ve düğün gününü bekleyenleri, birbirlerine söz vermiş olanları ayırmak için kullanılan yöntemlerden birisidir. Bu yöntemle birisini sevdiğinden ayırma işlemi hiç umulmadık herhangi bir insan tarafından yapılabilmektedir. Yapılacak olan bıçak büyüsü bir kara büyüdür ve çok ciddi riskleri bulunmaktadır.

Evliliğinde mutlu, huzurlu, çocuklarıyla ilgili, evinden işine, işinden evine giden kısacası dört dörtlük bir mutlulukla yaşayan kişileri birbirlerinden ayırmak isteyen insanlar tarafından yapılmaktadır. Birçoğu kıskançlık ve intikam almak için böylesine güçlü bir kara büyü ile ilgilenmektedir. Bıçak büyüsü nasıl yapılır ile ilgili sorularınızın cevaplarını alabileceğiniz paragraflar yazımızın devamında sizlere sunulmaktadır.

Bıçak Büyüsü Etkisini Nasıl Gösterir?

Bıçak kullanılarak yapılan büyüler sadece ayırma üzerine yapılmaktadır. Bu nedenle internet sitelerinde barıştırma, aşık etme veya bağlama yapılır gibi bilgiler hiçbir şekilde gerçek değildir ve tamamen sırf içerik olsun diye insanları yanlış bilgilendirmeden ibarettir. Şayet, büyü kadim kitapları büyüyü çok farklı ve tek bir kategori altında sınıflandırmaktadır. O da tamamen bir ayırma büyüsü üzerinedir.

Bıçak büyüsü etkisini göstermeye başladığı andan itibaren çiftlerden birisi kendisine yeni bir arkadaş edinmeye başlar. Kadın kendisine erkek arkadaş bulur, erkek ise kendisine yeni bir bayan arkadaş bulur. Her ikisinin de aynı şekilde yeni bir aşka yelken açması söz konusu değildir. Eşlerden birisi hayatına başkasını alır ve süreç böylelikle ayrılmaya varır.

Bıçak büyüsü o kadar güçlü ve etkilidir ki kişiler birbirlerini ne kadar severse sevsinler bu büyünün varlığı karşısında sevgilerini sabit bir şekilde tutamazlar. Bizi ancak ölüm ayırır diyenler bile büyünün etkisi altında şaşkınlıklarını gizleyemeden ayrılmak zorunda kalırlar. Çünkü aldatma konusu büyünün tesiri ile ortaya çıkmaya başlayacaktır.

Bıçak Büyüsünü Kimler Yaptırmak İsterler?

Bazı insanlar neden insanların büyü yaptırmak istediklerini anlamakta zorluk çekerler. Birincisi büyü yaptırmak günahtır. İkincisi riskleri vardır. Üçüncüsü de neden böyle bir şeyi yaptırmak isterler? Bu gibi sorulara cevap arayan o kadar fazla kişi vardır ki kısaca bizlerde bu sorulara cevap vermek isteriz. Öncelikle evliliğinizi çekemeyen insanlar tarafından yapılır. Kadına sahip olmak ya da kocaya sahip olmak isteyen kişiler tarafından bıçak büyüsü yapılarak sizin ayrılmanız istenebilir. Ayrılama gerçekleşirse eğer kişi istediğini elde eder ve ayrılan eş direkt olarak büyüyü yaptıran kişiye bağlanacaktır. Çünkü bıçak büyüsü hem ayırır hem de bağlar.

Bıçak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Medyum tarafından kişiye özel çalışma sonrasında elde edilir. Yapılması çok zordur. Edilecek olan dualar, söylenecek olan tılsımlı sözcükler çok önemlidir. 7 gece de yapılabilir. Her gece bir işlem yapılır ve kısa sürede etkisini göstermesi için toprağa gömülür. 2 adet bıçak medyum tarafından ele alınır ve bu bıçakların birisine erkeğin, diğerine kadının isimleri yazılır be bucakların keskin yüzleri birbirine bakacak şekilde bağlanır. Bağlanan düğüm yerlerine mum damıtarak işlem sonlandırılır. Daha sonrasında bazı süreçler daha vardır fakat denenmesin diye bu gibi bilgileri paylaşmak da pek mümkün değildir. Çünkü her medyumun süreçleri birbirlerinden farklılık göstermektedir.

Bıçak Büyüsü Yerine Ayırma Vefki Tercih Edin!

Büyü yaptırmak günahtır. Hele ki; bıçak büyüsü kara büyüdür ve çok ciddi belirtileri, yan etkileri mevcuttur. Bu nedenle böyle büyülere yer vermeyin. Ayırma vefki ile ilgilenmek isterseniz detayları bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Fakat çalışmalarımız içerisinde bıçak büyüsü bulunmamaktadır.