Kocamın Sözümden Çıkmaması İçin Büyü

Büyü denilince insanların aklına ilk olarak ayırma büyüsü, soğutma büyüsü, muhabbet büyüsü, aşk büyüsü ve bağlama büyüsü gibi çalışmalar gelse de bunların türevleri de bulunmaktadır. Mesela; bağlama büyüsüne örnek verecek olursak eğer evlileri birbirine bağlama büyüsü veya sevgilileri bağlama büyüsü diyebiliriz. Kocamın sözümden çıkmaması için büyü ise genelde bağlama büyüsü ile elde edilen bir havas ilmi çalışması olarak bilinebilir. Burada evli kadının kocasına karşı söz geçirmesi, kocasının kendi başına aldığı karar etmesi ve evliliklerine zarar vermesi önlenmek istenmektedir. Eğer böyle bir büyü yaptırılır ise ak büyüdür. Çünkü kadın kocası ile birlikte karar almak istemektedir. Peki, evli bir adamın karısının sözünü dinlemesi ve onu hiçe saymaması için büyü nasıl yapılır, büyü nasıl etkisini gösterir ve nasıl bozulur gibi sorulara cevaplar arıyorsanız yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.

Öncelikle belirtmek isteriz ki bizim büyü çalışmamız bulunmuyor. Çünkü büyü yaptırmak, yapmak günah olan eylemlerden birisidir. Dinimizce yasaklanmış olan bu süreçlerin ayrıca bazı insanı rahatsız edici boyutları da olabilmektedir. Mesela; çoğu zaman büyülere bulaşan insanlarda cin musallatları olabilmektedir. Kişi sosyal hayatından tutun da aile hayatına kadar birçok konuda psikolojik olarak sorular yaşayabilmektedir. Ancak büyü değil de vefk çalışması, tılsım çalışması veya celb çalışması ile de kocanızın sizi dinlemesi ve sözünden çıkmaması çalışmaları yapılabilmektedir. Bu çalışmalar bizzat tarafımızca yapılabilmektedir. Yapılacak olan bu süreçler bir büyü olmadığı için güvenle bizi tercih edebilirsiniz.

Nasıl Yapılır?

Tarafımıza gelir de kocamın sözümden çıkmaması için büyü yaptırmak istiyorum demenize istinaden büyü yapmadığımızı belirterek süreci şu şekilde sizlere anlatıyoruz. Bağlama vefki çalışması ile kocanızın evine bağlı bir insan olması, başka kadınlarla cinsel anlamda bir münakaşasının olmaması ve sizin sözünüzden çıkmaması için bağlama vefki yapabilmekteyiz. 7 gün içinde hazır edilecek olan bu çalışma 15 ya da 40 gün içinde kendisini tamamen gösterecektir. Ancak havas ilmi olduğundan dolayı herkeste aynı etkiyi, aynı tutma süresini göstermeyebilir.  Yüzde seksen garanti verdiğimiz bu süreçlerden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bağlama Vefki Nedir, Nasıl Yapılır, Riskleri Var mı?

Bağlama vefki nedir sorusuna en güzel cevabı vermek üzere sizlere bildiğimiz tüm süreçleri en ayrıntısına kadar bildirmek istiyoruz. Bağlama vefki çoğu kişinin bilgisine göre bağlama büyüsü olarak bilinir. Ancak büyü ile herhangi bir şekilde benzerliği yoktur. Büyüye göre yapılışından tutun, uygulanmasına, tutma sürecine, risklerine ve tesirine kadar farklılık gösteren bir uygulamadır. Bağlama büyüsü elde etmek için bir malzeme gerekir. Mesela; nohut ile bağlama büyüsü veya kaşık ile bağlama büyüsü bunlar bir örnektir. Ancak bağlama vefki yapılması için herhangi bir malzemeye ihtiyaç duyulmaz. Bağlama büyüsü ile bağlama vefki arsındaki fark tam olarak burada ortaya çıkar. Bağlama vefki dualama, esmalar okunması, vefk işlemi ve tılsımlı sözcüklerle elde edilen bir çalışmadır. Tamamen kişiye özel yani havas ilmi çalışmasıdır.

Bağlama Vefki Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki paragrafımızda bağlama vefki nedir sorusuna değindik ve büyü ile arasındaki farkın neler olduğuna değinmiş olduk. Bağlama vefki 7 günde hazır edilen bir süreçtir.  7 günün her günü farklı bir işlem yapılır. Burada yapılan işlem tamamen okunacak dualar ve belli zaman aralıklarında söylenecek tılsımlı sözcüklerdir.

Bağlama Vefki Riski Var mı?

Yapılan bu çalışma büyü olmadığı için herhangi bir riski yoktur. Kişide psikolojik sorun yaratmaz. Ruh halinde büyülerde olduğu gibi değişikliler meydana gelmez. Çalışma medyum tarafından yapılırsa hiçbir şekilde sorunla karşılaşmazsınız. Ancak biz buradan medyum tarafından yapılması gerektiğinden bahsediyor olsak da mutlaka alanında uzman olan yani vefk çalışmasında iyi olan bizi tercih etmenizi öneriyoruz. Aksi takdirde hem maddi hem de manevi bir kayıp yaşayabilirsiniz.

Bağlama Vefki ile Neler Yapılır?

Kocanızı eve bağlayabilirsiniz. Eğer kocanızın dışarıdaki hayatında kötü alışkanlıkları varsa evine bağlı bir insan haline getirilmesi sağlanır. Dil bağlama vefki yapılarak hakkınızda olumsuz konuşan insanları susturmak için dil bağlama vefki yaptırabilirsiniz.  Karınızı kendinize bağlayabilir, kocanızı kendinize bir ömür boyu bağlayabilirsiniz. Kısacası bağlama vefki ile ikili ilişkilerde bir bağımlılık söz konusudur.