Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüleri birçok farklı çeşidi ile medyum aracılığı tarafından yapılan büyülerden birisidir. Farklı yöntemler sadece medyumlara özel olsa da birçok kişi kendi başına bilinçsizce bağlama büyüsü yapmak adına internet üzerinden tariflerine bakmakta ve bağlama büyüsünün nasıl yapılacağını araştırmaktadır. Ancak bağlama büyüsü başta olmak üzere diğer tüm büyü, muska ve tılsımlar medyum hocalar tarafından yapılmalıdır.

Bağlama büyülerinin çeşitlerinden bahsetmeden önce insanları birbirine daha yoğun bir şekilde bağlarken aynı zamanda bazı kişiler için de soğutma olarak kullanılır. Yani evli bir insanı elde etmek isteyen herhangi birisi kocaya ya da kadına büyü yaptırarak onu kendisine bağlar. Bağlanan kişi eşinden soğuyarak uzaklaşmak isteyebilmektedir.

Bağlama Büyüleri Kaç Günde Yapılır?

Medyumdan, medyuma değişkenlik gösteren bir uygulamadır. Ortalama 7 günde hazırlanır. Büyü daha çok Vefk dualarından faydalanılarak elde edilebilmektedir.

Bağlama Büyüleri ile Kimler Bağlanır?

Sevgililer sıklıkla bu büyüyü tercih etmektedir. Ancak anne çocuğuna, baba oğluna, kardeş annesine, kardeş kardeşine, aşıklar aşkına, yaşlılar torunlarına derken aklınıza gelebilecek her türlü samimiyet ve muhabbet edilen insanlara uygulanabilmektedir.

Sevgilimi Kendime Nasıl Bağlarım?

Kız arkadaşınızı ya da erkek arkadaşınızı kendinize bağlayarak aşkınızı, sevginizi daha da sıkı hale getirebilirsiniz. Bağlamanın etkisi ile kişinin gözü sizden başkasını görmez ve size bağlanır.

Bağlama Büyüsü ile Eşler Ayrılır mı?

Eğer evli bir insana aşıksanız öncelikle konuyu medyum ile görüşmenizde fayda vardır. Çünkü her medyum böyle bir konuyla ilgilenmek istemez. Çünkü bu bağlama büyüsünden daha çok kara büyüdür ve art niyet besler.

Örneğin; Evli ve çocuklarını olan bir adamı, kendinize aşık etmek için bağlama büyüsü yaptırdıysanız bu kişi çocuklarından uzak kalacak, eşinden uzak kalacak hatta evine dahi gitmek istemeyecektir. Süreç böyle olunca bağlama büyüsü ile evlilikler bitebilmektedir.

Bağlama Büyüsü Etkisi Nasıl Olur?

İyi niyet edilerek yapılıyor ise herhangi bir sorun ya da psikolojik sorunlarla karşılaşmanız mümkün değildir. Ancak evli bir insanı ayırmak gibi kötü bir niyetle bu konuya yaklaşırsanız ters tepmesi durumunda çok ciddi psikolojik sorunlar yaşayabilirsiniz. Buradaki ters tepme ise medyumun kalitesidir.

Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürede Tutar?

Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler medyumlara ilk olarak ne zaman sonuç verir diye sorarlar. Ancak bu zannedildiği kadar kolay cevaplanacak bir soru değildir. Çünkü medyumlar Vefk ile dua oluştururlar ve bu duaların kişi için tılsım haline getirilmesi sağlanır. Bu süreç 7 gündür. Ancak 15 ve 40 gün arasında tutması beklenir. Eğer sonuç vermez ise farklı bir yöntemle bağlama büyüsü yeniden denenir.

Bağlama Büyüsü Yapan En İyi Medyum

Bağlama büyüsü yaptırmak için bir hocaya ya da medyuma ihtiyacınız varsa şua için doğru adrestesiniz. Sizlere referanslar göstererek ne kadar profesyonel bir şekilde süreci işlettiğimizi sizlere gösterecek kadar açık yürekliyiz. Özellikle bağlama büyüsü konusunda çok işler başardık ve devamlı olumlu sonuçlar aldık. Bu nedenle kendimize güveniyoruz ve sevdiğinizi kendinize bağlamak için bizi aramanızda fayda olacaktır.

Bağlama Büyüsü Bozulur mu?

Yapılması zor olsa da kolay bir şekilde bozulan büyülerden birisidir. Herhangi bir medyum aracılığı ile bağlama büyüsü bozdurma işlemini yaptırabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Yaptıranlar

Uzun süredir medyumluk süreçlerimizde yüzlerce kişiye bağlama tılsımı yapmış bulunmaktayız. Bu nedenle büyü değil daha ağırlıklı olarak tılsım ve Vefk üzerine çalışmalar sağladık. Bizden yardım isteyen kişiler her defasında olumlu sonuçlar aldılar ve almaya da devam ediyorlar.

Bağlama Büyüsü Yaptıran Kişilerin Yorumu;

Babam evine çok bağlı bir adamdı. Annemle araları çok iyi olmasa da bizi her zaman her şeyin önünde tutar ve bize çok değer verirdi. Her istediğimizi alır bir dediğimizi ikiletmezdi. Öyle bize karşı bir kez bile sesini yükseltmesi yoktu. Ama son zamanlarda sanki babam gitmiş yerine bir başkası gelmiş gibiydi. Artık annemi bırakın bize karşı bile çok kötü davranmaya başlamıştı. O kadar sene bize bir fiske bile vurmamışken geçenlerde kardeşime bir tokat attı. Bende neden böyle bir şey olduğunu sormak için çektim babamı ve konuşmaya çalıştım ama adamın gözü dönmüş gibiydi. Meğerse annemi aldatıyormuş ve annemde bunu yakalamış. Uzun süredir aslında biliyormuş ama bizim için susmuş. Babamda bize söyleyecek diye korkmuş ve sinirlenmiş. Annemi hiç daha önce böyle görmemiştim. Eskiden olduğu gibi mutlu bir aile olalım istiyordum ama ne yaptıysam babamı o kadından vazgeçiremedim. Ben de son çare olarak medyuma gittim. Babam eskisi gibi evine bağlı bir erkek olsun o kadını da unutsun hatta nefret etsin istedim. Bunun için celb yaptırdım. Bu celb kısa zaman içerisinde etkilerini göstermeye başladı ve babam gerçekten o kadını bir daha ne gördü ne aradı. Artık anneme karşı da bize karşı da çok iyi. Hatta evden bile dışarıya çıkmak istemiyor. Gerçekten bu celb işe yaradı ve gene o eski günlerimize geri döndük.

Cinsellik Bağlama Büyüsü

Cinsellik Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyülerinin o kadar fazla çeşidi vardır ki neredeyse hepsini elimizden geldiğince paylaşma gayreti içerisindeyiz. Bu paylaşımımızda da sizlere cinsellik bağlama büyüsü hakkında bilgi vermek istiyoruz. Her ne kadar cinsellik bağlama olarak belirtiyor olsak da bir diğer adı da erkeklik bağlama büyüsüdür. Cinsellik bağlama büyüsü nasıl yapılır, ne zaman etkisini gösterir, tam olarak ne işe yarar bu gibi bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Cinsellik bağlama büyüsü sadece evli çiftler üzerine yapılmaktadır. Sevgililer arasında ya da erkek arkadaşa yapılacak bir büyü değildir. Mevcutta hangi medyum herhangi birisine cinsellik bağlama büyüsü yaparım derse bu gibi medyumlardan uzak durmanızı önermekteyiz. Eşler arasında yapılacak olan büyü genelde kadın tarafından yapılır ve amacının karısından başka hiçbir kadınla cinsel bir birlikteliği olmaması amaç edilir.

Öncelikle erkeklik bağlama büyüsü iki çeşit yapılmaktadır. Bu iki farklı yöntemi yazımızın devamında bulabilirsiniz. Evli çiftlerin medyuma talep etmesinden sonra kadın tarafından medyuma geçerli bir sebep anlatılması gerekir. Bu sebeplerden birisi aldatma üzerine olabilmektedir. Eğer kadın kocası tarafından aldatılmış ise veya hala aldatılıyor ise kadın tarafından cinsellik bağlama büyüsü yaptırılır ve erkek bir daha aldatma konularına yanaşmaz. Kendi karısından başka hiçbir kadınla cinsel beraberlik düşünmez. Aksine bu gibi durumlardan nefret etme derecesine gelir. Paragrafımızın başında belirttiğimiz iki farlı yöntem ise;

  • Erkekliği karısından başkasına karşı bağlamak ( en çok tercih edilen )
  • Karısı dahil tüm kadınlara karşı cinsel bağının tamamen kör edilmesi ise ikinci yöntemlerden birisidir.

Cinsellik bağlama büyüsü kişinin isteğine göre ya ömür boyu olabilir ya da geçici bir süre yapılabilir. Bunu medyuma anlattıktan sonra medyum gerekli işlemleri yapacaktır.

Cinsellik Bağlama Büyüsü Malzemeleri

Ana malzeme hariç gerisini medyum halletmektedir. Burada büyüyü yaptıracak olan kişinin büyü yapılacak olan kişinin DNA ‘sının örnekleri için saç teli, sperm, tükürük, kullandığı bez parçası, iç çamaşırı veya kullandığı peçete gibi malzemelere ihtiyaç duyulur. Kadına göre hangisi basit ise onu medyuma iletmesi gerekmektedir.

Cinsellik Bağlama Büyüsü Belirtisi

Cinsellik bağlama büyüsüne maruz kalmış bir kişi büyü yapıldıktan sonra 10. Günün akşamında etkisini göstermeye başlar. Erkek bir kadınla cinsel münasebete girecek olduğu zaman kendisinde bir iktidarsızlık sorunu olduğunu görecektir. Cinsel ilişkiye girmeden pes edecek ve yapmak istemeyecektir. Yapmaya kalkışsa da bazı sorunları görecektir. Bu sorunları ilk olarak ilerleyen zamanlarda eşi ve doktoruyla paylaşacaktır. Doktor veya herhangi bir ilaç bu sorunun çözümünü sağlayamayacak kadar kuvvetlidir.

Böylesine bir büyü yaptırmadan önce mutlaka birkaç gün düşünüp öyle karar vermelisiniz. Yaptırdıktan sonra 30 gün boyunca büyünün bozulması söz konusu olmaz. Buna göre 30 gün tamamlandıktan sonra cinsellik bağlama büyüsü yaptıran kişi tarafından bozdurulabilmektedir.

Cinsellik Bağlama Büyüsü Günah mı?

En büyük günahlardan birisi kesinlikle büyü yapmaktır. Aşk büyüsü veya bağlama büyüleri aklınıza gelebilecek her büyü günah olarak belirtilmektedir. Medyum olarak biz böyle bağlama büyülerine karşı herhangi bir çalışma yapmamaktayız. Bu gibi büyülere maruz kalan kişilerin büyülerini üzerinden bozma gibi bir çalışmamız yoktur. Peki, biz ne yapıyoruz?

Erkeklik bağlama büyüsü yerine erkeklik bağlama vefki yapıyoruz. Yani bu süreci büyü ile değil de dua ile çözüme kavuşturmak için gerekli işlemleri yapmaktayız. Çalışmamız 7 gün sürer ve tesirini kısa bir sürede göstermeye başlar. Kişi karısından başka bir kadınla görüşmek istemez ve vefk yaptıran kişi amacına kolaylıkla ulaşmış olur. Detaylı bilgi içi arayabilirsiniz.

Bakır Levha Büyüsü

Bakır Levha Büyüsü Nedir?

Büyü malzemelerinden birisi de bakır levha olarak bilinmektedir. Çeşitli malzemeler ile büyülerin süreçleri elde edilirken elimizde geldiği kadar sizleri en çok kullanıla malzemelerle büyü yapımının hangileri olduğu konusunda bilgilendirmek istiyoruz. Bakır levha büyüsü amacı ayrılan kişileri birleştirmek, kişiler arasında güçlü bir bağ kurulmasını sağlamaktır. Kısacası bağlama amaçlı yapılan bir büyü türüdür.

Bakır levha büyüsünü tesirli ve güçlü kılan konu ise sadece evli insanlar için uygulanmasıdır. Aynı hanede yaşayan evli eşler ve çocukları aralarında sürekli olarak en ufak sorunlardan dolayı büyük tartışmalar çıkıyor ve aralarında soğukluk oluyorsa eğer bakır levha büyüsü ile bu soğukluk giderilebilmektedir.  Bu yazımızda birçok kişinin merak ettiği bakır levha büyüsü nasıl yapılır, amacı nedir, kimler yapar, zararları olur mu gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bakır Levha Büyüsü Nasıl Yapılır?

Her büyünün yapılışları genelde birbirlerine benzer. Ancak kullanılan malzemenin farklı olması neticesinde büyü yapılırken farklı metotlar kullanılmaktadır. Bakır levha büyüsü yapılış amacı kişileri birbirine bağlamaktır. Soğukluğu gidermek, aradaki problemleri aşmak anlamına gelmektedir. Büyüye maruz bırakılacak kişinin annesinin ecbed değerleri üzerinden hesaplamalar çıkarılarak tılsımlı sözcükler ve dualar ile birlikte büyünün yapım aşamasına geçilir. Bu çıkarılan hesaplar bakır levhanın üzerine yazılır. Yazıda safran mürekkebi kullanılmalı ve çeşitli alfabelerde semboller, harfler ve rakamlar kullanılmaktadır. Harici olarak genelde Süryanice dilinde yazımlar yapılmaktadır. Levha üzerine genelde kişilerin isimleri yazılır. Ancak safran mürekkebi öncesinde çivi gibi sert metal malzemeler ile kazıma işlemi yapılır. Yani levhanın üzerine kazılarak isimler yazılır. Sonrasında safran mürekkebi ile üzerinden geçirilir ve yazı belli edilir. Sonuç ise bir baskı görünümü elde etmektir.

Buraya kadar yapılan işlemler aslında büyünün malzeme olarak sonlandırıldığını simgeler. Sonraki aşamada ise medyum veya büyü yapan hoca her kimse okuma yaparak büyüyü tesirli hale getirmeye başlar.

Bakır levha büyüsü yapılırken en önemli husus ise ecbed değerlerinin doğru hesaplanması ve formül eşliğinde levhanın üzerine yazılma işlemidir. Aslında ne kadar basit bir büyü gibi görülse de işinde uzman medyum hocalar tarafından yapılmalıdır. Eğer yanlış yapılan bir adım olur ise bağlama büyüsü tutmayacaktır. Bu konuda güvenilir medyum bulmanız işinde uzman veya profesyonel olmasını ise sizlere sunacakları referanslarla veya resmi çalışmalarıyla çok rahat anlayabilirsiniz. Eğer ecbed formüllerinde bir yanlışlık olursa büyü tutmaz maddi manevi beklentiniz ile zarar etmiş olursunuz.

Çok çeşit bağlama büyüsü olsa da en etkilisi ise genelde bakır levha büyüsü olmaktadır. Tarihi çok eski olan bu büyü sayesinde evli insanların aralarında muhtemelen olabilecek sorunların başında gelen aldatma, terk etme, şiddet, geçimsizlik, anlaşmazlık, ayrılma gibi vakaların önüne geçmiş olur. Sonucunda ise terk eden geri gelir, ayrılmak isteyen kararından vazgeçer. Ayrılma aşamasında olanlar birbirlerine bağlarlar. Şiddet varsa ortam yumuşar.

Yapılan veya elde edilen çalışma medyum tarafından büyü yaptıran kişiye bakır levha şeklinde teslim edilir. Kişi ılık suyun içerisine atar ve medyumun söylediklerini dile getirerek bağlama büyüsünün etkisini göstermesini bekler. Sıcak su içerisinde bir süre kaynatılması gerekmektedir.

Bakır Levha Büyüsü Günah mı?

Her ne kadar sizin aranızdaki ayrılma aşamalarını, geçimsizlikleri ortadan kaldırmak için ak büyü niyetinde olsa da bu büyüyü yapmak günahtır dinimizde haram olarak belirtilmiştir. Bizim de bu sebeplerden dolayı bakır levha büyüsü yapmadığımız gerçektir. Bakır levhası büyüsü yerine bağlama tılsımı hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz tüm bilgiler çeşitli internet sitelerinden alınan kaynak bilgilerdir.

Erkeği Eve Bağlama Büyüsü

Büyüler genelde kadınlar tarafından daha çok tercih edilen bir yöntemdir. Kadınlar sevdiklerine kavuşmak için ya da sevdikleri adamı kendilerine bağlamak için büyü yöntemini kullanmaktadırlar. Özellikle erkeği eve bağlama büyüsü çok sık tercih edilen büyülerden biridir. Bu büyü çok güçlü bir bağlama büyüsü olduğu için kısa sürede kişi üzerine tesir eder ve istediğiniz amaca ulaşmanızı sağlar. Bu büyü eşlerinin gözü dışarda olan kadınlar tarafından, eşleri evine ve kendilerine sadık biri olsun diye yapılmaktadır. Bu büyünün yapımı için kadınlar mutlaka medyuma gitmelilerdir. Kesinlikle kendileri büyüyü yapmaya kalkmamalıdırlar.  Büyülerin yapımında medyumlar üç harflilerden yardım aldıkları için kişiler kendileri büyü yapmaya kalktıklarında üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla karşı karşıya kalabilmektedirler. Bu yüzden büyüleri mutlaka medyuma giderek yaptırmalısınız.

Erkeği Eve Bağlama Büyüsü Yapımı

Bu büyünün yapımı için medyuma mutlaka eşinize ait olan bir eşyayı götürmeniz gerekmektedir. Ancak bu eşya üzerine büyü yapıldığında eşiniz büyünün etkisi altında kalacaktır. Medyum büyüyü yaparken üç harflilerden yardım alacaktır. Bu şekilde büyü tamamlanır. Bu büyülü eşyanın mutlaka tekrar ev içerisinde bir yere saklanması gerekmektedir. Büyülü eşya ev içerisinde kaldığında kişi büyüden çok daha hızlı bir şekilde etkilenecektir. Büyü etkilerini göstermeye başladığında kişi artık iradesini kullanamaz hale gelir ve üç harflilerin verdiği vesveselere göre hayatını yaşamaya başlayacaktır. Erkeği eve bağlama büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık evine sadık ve eşini seven biri haline dönüşecektir. Kişi artık evden dışarıya bile çıkmak istemeyecektir. Büyünün gücü çok tesirli olduğu için kısa sürede istediğiniz amaca ulaşacaksınızdır.

Erkeği Eve Bağlama Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Eve bağlama büyüsünün belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi tekrar eski davranışlarına geri dönecektir. Bu yüzden erkeği eve bağlama büyüsü mutlaka tekrarlanmalıdır. Ancak bu şekilde büyünün kişi üzerinde etkili olması sağlanabilir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için kısa sürede eski davranışlarına geri dönecektir. Büyünün devamlılığı için sürekli olarak büyünün tesir süresini kontrol etmelisiniz.

Tesiri En Güçlü Olan Bağlama Büyüsü

Büyülerin tesir güçleri birbirlerinden farklıdır ve bu etki büyülerin yapım şekillerine göre farklılık göstermektedir. Özellikle aşk büyüleri gibi bağlama büyüleri tesir kuvveti en güçlü olan büyülerdir. Bu büyülerin yapımı için mutlaka medyumdan yardım almalısınız, kendiniz büyüleri yapmaya kalkmamalısınız. Bu tarz güçlü büyüler sizi de olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Bu yüzden bu tarz büyülerin yapımı için kendiniz bir şey yapmamalısınız. Tesiri en güçlü olan bağlama büyüsü yapıldıktan sonra istediğiniz kişinin size bağlanmasını ve sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Bu büyü ile sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Büyünün Yapılış Şekli

Büyülerin yapımı için medyuma gittiğinizde bir ip üzerine bağlama büyüsü düğümler atılarak yapılır. Bu büyünün yapımı esnasında üç harflilerden yardım alınmaktadır. Bu yüzen bu büyüler oldukça tehlikelidir. Üç harfliler kişiye sürekli olarak vesvese verirler ve bu yüzden kişi büyünün tesiri altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Kişi ilerleyen süreçlerde tamamen büyünün etkisi ile hareket eder ve size aşık olacaktır. Tesiri en güçlü olan bağlama büyüsü yapıldıktan kısa bir süre sonra kişiyi etkisi altına alır. Ne kadar tesiri güçlü bir büyü olsa bile bu büyünün bir bitme süresi vardır. Hiçbir büyü sonsuza dek kişiler üzerinde etkisini sürdürmez. Büyünün tesir etme süresi sona erdiğinde ise kişi tamamen kendi kararları ile hareket etmeye başlayacağı için kısa sürede sizi sevmediğini fark edecek ve sizi terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin tesir sürelerine dikkat etmelisiniz.

Tesir Süresi Biten Büyü

Tesir süresi biten büyü tekrar kişi üzerine etki etsin diye mutlaka yeniden yapılmalıdır. Ancak bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkilerinin devam etmesi sağlanabilecektir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisini kaybeder. Büyünün yeniletilmesi için gene aynı işlemlerin uygulanması gerekmektedir. Bunun için gene medyuma gittiğinizde büyünün daha kuvvetli olması için muskaya yazma yöntemini tercih edebilirsiniz. Bu yöntemi kullandığınızda  kişi daha uzun süreli olarak büyünün etkisi altında kalacaktır. Tesiri en güçlü olan bağlama büyüsü yeniletildikten sonra sevdiğiniz kişi ile sonsuza ek mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Eşini Kendine Sadık Biri Haline Getiren Bağlama Büyüsü

Eşinin kendisine ömür boyu sadık bir insan olmasını sağlamak için büyü yöntemini deneyen kadınlar oldukça çoktur. Özellikle eşiniz çok çapkın biri ise ve süreli olarak sizi aldatıyor ise eşinizin size sadık biri olması için büyü yöntemini tercih edebilirsiniz. Büyüler belli aralıklarla kişiye uygulandığında kısa sürede kişi üzerinde etki eder ve sevdiğiniz adam tamamen size sadık biri haline dönüşecektir. Fakat unutmayın ki kişinin bu davranışı tamamen büyünün etkisi altında olduğu içindir. Eşini kendine sadık biri haline getiren bağlama büyüsü yapılması için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Eğer büyüyü kendiniz yapmaya kalkarsanız büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekeceksinizdir. Büyülerin yapımında üç harfliler de kullanıldığı için musallat olma durumları ile de karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden büyüleri kendiniz yapmaya kalkmamalısınız.

Eşi Kendine Bağlama İçin Büyü

Eşinizi kendinize bağlamak için büyü yaptıracağınız zaman medyuma gittiğinizde medyum sizden eşinize ait bir eşya isteyecektir. Bu eşya üzerine gerekli tılsımlı sözcükler söylenir ve büyü tamamlanır. Bu eşyayı tekrar evinize bir yere saklamalısınız ve eşiniz hiçbir şekilde bu eşyayı bulmamalıdır. Eşinizin büyülü eşyası evin dışında bir yere çıkar ise büyünün etkileri geçecek ve zamanla eşiniz eski haline geri dönecektir. Eşini kendine sadık biri haline getiren bağlama büyüsü yapıldıktan sonra eşiniz bambaşka biri haline dönüşecek ve sizi olduğundan çok daha fazla sevecektir. Bu büyü kişinin basiretini bağlar ve kimse onunla olmak istemez. Bu sayede eşiniz evine bağlı ve karşı cinse karşı bir şey hissetmeyen biri haline dönüşecektir.

Büyünün Eş Üzerine Etki Etme Süresi

Büyülerin kişiler üzerinde belli bir tesir süreleri vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde büyünün hiçbir şekilde etkisi kalmaz ve kişi de eski davranışlarına geri dönecektir. Eşini kendine sadık biri haline getiren bağlama büyüsü yapıldıktan sonra yeniletilmesi için büyünün tesir süresinin bitmesini beklememelisiniz. Büyünün tesir süresi geçmeden önce hemen büyüyü aynı medyuma giderek yeniletmelisiniz ki kişi büyünün tesiri altından çıkmasın ve size evine bağlı biri olarak kalsın.

Bağlayıcı Büyüler İle Kişiyi Kendine Bağlamak

Bağlama büyüleri oldukça kuvvetli kara büyüler arasında yer alır ve yapıldıkları andan itibaren kişiyi tesirleri altına alırlar. Bu yüzden bu büyüleri mutlaka bir medyuma giderek yaptırmanız gerekmektedir. Büyüleri kendiniz yapmaya kalktığınızda yanlış bir şey yaparsanız büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekebilirsiniz. Aynı zaman da bu büyüler de medyumlar üç harflileri kullandıkları için aksi bir durumda üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden bağlayıcı büyüleri mutlaka bir medyuma yaptırmanız gerekmektedir. Bağlayıcı büyüler ile kişiyi kendine bağlamak çok kolaydır. Bu büyülerin tesiri oldukça kuvvetli olduğu için kişi kısa sürede büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır.

Bağlayıcı Büyülerin Kişiler Üzerindeki Etkileri

Bağlayıcı büyüler genellikle üç harfliler kullanılarak yapıldığı için kişi onların verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır ve kısa sürede artık büyünün etkisi altına girecektir. Bu bağlama büyüleri ile istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Üç harfliler bu büyünün etkisi ile karşıdaki kişiye sürekli olarak sizin hakkınızda vesveseler veremeye başlayacaktır. Kişi bu vesveseler ile artık sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır ve kısa sürede size karşı bir şeyler hissetmeye başlayacaktır. Bu şekilde istediğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Bağlayıcı büyüler ile kişiyi kendine bağlamak bu kadar kolaydır. Fakat bu büyülerin de belli bir tesir süresi vardır. Tesir süresi ortadan kalktığı zaman büyünü kişi üzerindeki etkisi de ortadan kalkacağı için kısa sürede kişi kendi hayatına geri dönüş yapacaktır ve davranışları da normale dönecek sizi terk edecektir. Bu yüzden büyünün mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir.

Bağlayıcı Büyülerin Yapılış Şekilleri

Bağlama büyülerinin yapımında genellikle farklı materyaller kullanılmaktadır. Özellikle halatla düğüm büyüsü ya da muskaya yazma büyüsü gibi yöntemler daha etkili ve kuvvetli olduğu için bu yöntemler çok daha fazla tercih edilmektedir. Bağlayıcı büyüler ile kişiyi kendine bağlamak için bu yöntemlerden birini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda büyünün kişi üzerindeki tesir süresi ortadan kalkmadan önce mutlaka büyüyü yeniletmeniz gerekmektedir. Bu şekilde büyünün devamlılığını sağlamış olacaksınız ve kişinin sürekli olarak sizi sevmesini sağlayacaksınız.

Büyüyle Erkeği Yoldan Çıkarmak

Büyü ile istediğiniz kişiyi tesiriniz altına alabilirsiniz. Büyü yöntemini kullanarak istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Büyüyle ereği yoldan çıkarmak oldukça kolaydır. Büyü yapıldıktan sonra kişi büyünün etkisi altına girerek davranışlar sergileyeceği için kısa sürede sonuç almanız mümkündür. Büyü yapıldıktan sonra kişi kendi özgür iradesi ile hareket edemez duruma gelir. kısa sürede büyünün istediği gibi davranmaya başlar. Kişi artık üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket edeceği için sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır ve gözü sizden başkasını görmeyecektir. Bu yüzde bu büyü ile istediğiniz erkeği kendinize bağlayabilirsiniz.

Büyünün Kişi Üzerindeki Etkisi

Bu büyü kişinin gözlerini tamamen balar ve kişi artık sizden başkasını düşünemez göremez hale gelir. Kişinin hayatında eğer biri var ise kısa sürede bu kişiden soğuyacağı için kişiyi hayatından çıkaracaktır ve sizi hayatına alacaktır. Büyüle erkeği yoldan çıkartmak için genellikle bağlama büyüleri tercih edilmektedir. Bağlama büyüleri kara büyülerin en kuvvetlilerindendir ve kısa sürede kişi üzerine etki etmesi ile bilinir. Bu büyü ile daha kısa sürede sonuca ulaşabilirsiniz ve istediğiniz erkeği kendinize bağlayabilirsiniz. Bağlama büyülerini yaptırma için mutlaka iyi bir medyuma gitmelisiniz. Kendiniz bu büyüler internetten okuduğunuz bilgilere dayanarak yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünü tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekebilirsiniz. Bu büyülerin yapımında üç harfliler kullanıldığı için bazı durumlarda kişilere musallat olmaları da gözlemlenmiştir. Bu yüzden mutlaka bu bağlama büyüsü içi iyi bir medyuma gitmeniz gerekmektedir.

Bağlama Büyüsünün Tesir Süresi

Bağlama büyüleri ve diğer tüm büyülerin belli bir tesir süresi bulunmaktadır. Bu tesir süresi sona erdikten sonra kişi artı kendi özgür iradesi ile hareket etmeye başlayacağı için eski hayatına geri dönecektir ve sizden de vazgeçecektir. Bu yüzden mutlaka bu büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Büyüyle erkeği yoldan çıkartmak için büyünün tesir süresini de uzatabilirsiniz. Bunun için bağlama büyüsünü muskaya yazdırabilirsiniz ya da ekstra olarak farklı bir büyü ile destek verebilirsiniz. Bu şekilde büyü kişi üzerinde sürekli olarak etki edecektir ve istediğiniz sonuca ulaşacaksınızdır.

Tüm Kapıları Kapatan Büyü

Büyüler kişilerin davranışlarını değiştirerek onların mantıklı hareket etmesini engeller. Bu yüzden kişilerdeki bu davranış değişikliği çevreleri tarafından hemen fark edilecektir. Büyü yöntemi ile istediğiniz kişiyi kolaylıkla kendinize aşık edebilirsiniz ya da çiftlerin ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Tüm kapıları kapatan büyü de kişilerin birbirinden ayrılması için yapılan bir büyüdür. Bu büyü kuvvetli bir büyüdür ve kısa sürede kişilerin üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu büyü kuvvetli olduğu kadar yapılışı ile de zor bir büyüdür. Genellikle çiftlerin evinin üzerine yapılan bir büyüdür. Bu yüzden kısa sürede kişileri etkisi altına alarak ayrılmalarına sebep olacaktır.

Ayrılık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayrılık büyüsü için mutlaka bir medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyum kişilerin ayrılması için büyüyü bir muskaya yazacaktır. Bu büyülü muskanın kişilerin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Büyü kişilerin evinde durduğu sürece üzerlerinde etkileri görülecektir. Kişiler bu büyülü muska sayesinde sürekli olarak tartışmaya başlayacaktır ve kısa sürede çift birbirinden nefret eder hale gelecektir. Tüm kapıları kapatan büyü ile çiftler kısa sürede bu kavgalara dayanamayıp ayrılık kararı alacaklardır. Bu büyü kişilerin  evinden bir şekilde kaybolur ise büyünün etkisi kısa sürede kişiler üzerinden kalkacaktır. Bu yüzden mutlaka bu büyülü muskanın çok güzel bir şekilde saklanması gerekmektedir.

Ayrılık Büyüsü Ne Kadar Süre Etkili Olur

Her büyünün belli bir etki süresi vardır. Bu etki süresi bittiğinde büyü kişileri tesiri altında tutamaz ve kısa sürede kişiler büyünün etkisinden çıkarak normal hayatlarına devam edeceklerdir. Tüm kapıları kapatan büyü de belli bir süre ile kişiler üzerinde etki edecektir. Bu tesir süresi bittiğinde kişiler tekrar bir araya gelmek isteyeceklerdir. Bu yüzden bu büyünün tesirinin devam etmesi için mutlaka büyünün tekrar edilmesi gerekmektedir. Bunun için tekrar aynı medyuma giderek bu ayrılık büyüsünü yaptırarak büyünün tesirinin devam etmesini sağlayabilirsiniz.  Buna ek olarak büyüye ek bir büyü yaptırarak da tesiri ikiye katlayabilirsiniz. Bu şekilde çift sürekli olarak birbiri ile kavga edecek birbirlerinden soğuyacaklardır. Bu da sizi sonuca daha kısa yoldan ulaştıracaktır. Bu şekilde büyünün devamlılığını sağlayabilirsiniz.

Kelepçe İle Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüleri kuvvetli kara büyüler arasında yer alır ve yapıldıkları andan itibaren kişileri tesiri altına alır. Bu bağlama büyüleri ile kişiler istedikleri kadının ya da erkeğin kendisine bağlanmasını sağlayabilir. Bağlam büyüleri aşk büyüleri arasındaki en kuvvetli ve kesin sonuç veren büyülerdir. Bunun için farklı materyaller kullanılarak büyüler yapılmaktadır. Kelepçe ile bağlama büyüsü oldukça kuvvetli bir büyüdür. Yapımında kelepçe kullanılarak kişilerin birbirlerine bir hayat boyu bağlı kalması sağlanır. Kelepçe ile bağlama büyüsü yapıldıktan sonra kişinin hayatında büyük bir değişiklik olacaktır ve artık eskisi gibi davranmayacaktır. Bu büyülerin yapımında genellikle üç harflilerden yardım alınmaktadır. Büyünün tesiri altına girmiş olan kişi artık üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacağı için kısa sürede sizi düşünmeye başlayarak size karşı bir şeyler hissedecektir.

Kelepçe İle Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu bağlama büyüsü için mutlaka iyi bir medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyum büyüyü bir kelepçe üzerine yapacak ve büyü yapılacak olan kişinin ismini bu kelepçe üzerine yazacaktır. Üç harflilerinde yardımı ile kelepçe kişinin evinde bir yere saklanır. Kişinin evinde bu büyü durduğu sürece kişi büyünün etkisi altına girecektir. Bu yüzden büyülü kelepçelerin hiçbir şekilde kişinin evinden dışarı çıkmaması ve kaybolmaması gerekmektedir. Bu şekilde büyü kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Kelepçe ile bağlama büyüsü yapıldıktan hemen sonra kişi üzerinde yavaş yavaş etkilerini göstermeye başlayacaktır. Bu büyü kişinin kendi özgür iradesi ile hareket etmesini önler. Kişi tamamen büyünün kontrolü altına gireceği için kısa sürede size karşı bir şeyler hissetmeye başlayacaktır.

Kelepçe Büyüsü Ne Kadar Süre Etkilidir?

Her büyüde olduğu gibi bu kelepçe büyüsünde de bir etki süresi vardır. Büyünün bu etki süresi bittiğinde kişi artık büyünü etkisi altından çıkacaktır. Bu yüzden bu büyünün mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece devamlılığı kişi üzerinde sürecektir. Kelepçe ile bağlama büyüsü oldukça kuvvetli bir büyüdür. Fakat bu etkisini koruması için büyünün tekrarlatılması şarttır. Büyü tekrar aynı medyuma gidilerek tekrarlatıldığında artık kişi tamamen size bağlı ve aşık olacaktır.