Evlileri Ayıran Büyüler

Evli Çiftleri Ayırma Büyüsü

Daha önceki yazılarımızda kara büyülerden bahsetmiştik. Bu kara büyüler arasında en tehlikeli ve en çok rağbet görenler arasında evlileri ayırma büyüleri göze çarpmaktadır. Böylesine bir büyünü neden kara büyü olduğunu yazımızın devamında sizlere anlatacağız. Ancak öncesinde evlileri ayıran büyüler hakkında kısa bilgiler vermek istiyoruz. Mutlu bir evliliği olan, çocukları ile huzur içinde aile birliğine önem veren evli çiftler başkalarının büyü yaptırması ile birlikte bu mutluluklarına gölge düşürürler. Eğer birisi evli olan bu çiftleri ayrılması için büyü yaptırırsa eşler aralarında huzursuzluk çıkmasının önüne geçemezler. Sürekli anlaşmazlıklar, sorunlar, aşılamayan problemler, tartışmalar, şiddet, kavga, eşlerden birisinin evi terk etmesi, maddi sorunlar, eşlerin aileleri ile olan sorunlar baş göstermeye başlar. Daha sonrasında ortaya çıkacak sonuç ise açıkça ayrılık olacaktır. Evlileri ayıran büyülerin birkaç çeşidi bulunmaktadır.

41 Dikiş ile Evlileri Ayırma Büyüsü

Medyumlar kendilerine has yöntemlerle büyü karışımları oluştururlar. Bunlardan birisi de 41 adet dikiş atarak yapılan ayırma büyüsüdür. Çok etkilidir ve kısa bir sürede etkisini gösterir. Belirtileri çok gizlidir. Kolaylıkla eşler üzerinde büyü olduğunu anlamaz. 41 dikiş büyüsü nasıl yapılır ile ilgili detaylar ise bir bez bebek üzerine yapılan 41 adet siyah iplikle atılan dikişlerden ibaret olmaktadır. Bu sadece %5’lik bir kısmıdır. Dualar edilmesi, tılsımlı sözcükler ile beslenmesi, büyü elde edildikten sonra ne yapılacağına dair bilgiler medyum tarafından bilinmektedir. Bu yöntemle eşlerin ayrılmasını talep ettiğiniz sürece ortalama 40 gün içerisinde ayrılık gerçekleşebilmektedir. 41 dikiş büyüsü ile ayırma çok riskli büyüler arasındadır. Eğer medyum yanlış şeyler yaparsa kişilere musallat olan cinler veya kabuslar, korkular gelebilir. Bu durumda hangi medyum ile çalışacağınıza iyi karar vermelisiniz. Her zaman dediğimiz gibi vefklerden yardım almanız daha hayırlı olacaktır.

Mum ile Evlileri Ayırma Büyüsü

Mum büyüleri genel olarak kara büyüdür. Eğer bir mum kullanılarak herhangi bir büyü yapıldığına şahit olursanız eğer biliniz ki yapılan niyet birilerini ayırma üzerinedir. Yani evlilerin ayrılması, nişanlıların ayrılması veya sevgililerin ayrılması gibi düşünebilirsiniz. Dikiş büyüsüne göre ikinci kuvvetli ayırma büyülerinden birisidir. Mumların ipleri, renkleri, damıtılması gibi süreçlerle yapılabilmektedir. Medyum öncelikle mum üzerine ayrılması gereken kişilerin isimleri yazar. Daha sonrasında mum yakılarak ortasına kadar gelmesi beklenir. Ortasına kadar geldikten sonra geriye kalan ip çıkarılır ve ipe düğüm atılır. Sonrasında elbet de yapılan iş süreçleri bulunmaktadır. Kısa sürede evlilerin ayrılmasına vesile olan bu büyü de tehlikeli kara büyüler arasında yer aldığı için çok dikkat edilmesi gereken bir büyüdür. Kolaylıkla üzerinde büyü olduğu anlaşılmaz. Rabıta bakımı ile ortaya çıkabilen mum büyüleri önlenmez ise ayrılık kesin olur.

Domuzyağı Büyüsü ile Evlileri Ayırma

Özellikle domuz yağı kullanılarak yapılan büyülere tereddütsüz kara büyüler diyebiliriz. Evlileri ayırmak için domuz yağı büyüsü kullanımı çok yaygındır. Sadece islam dininde yapılan bir büyü değildir. Yahudilerin de domuz yağı büyülerine büyük ilgi duyduklarını dile getirebiliriz. 30 gün kadar kısa bir sürede evli insanların ayrılmasına vesile olan bu büyü çok bilgiye sahip medyumlar tarafında yapılmaktadır.

Evlilerin Ayrılması İçin Diğer Büyüler

Kara büyü yaptırarak evli insanları ayrılmasını istiyorsanız sizleri bu büyüleri yaptırmadan önce çok düşünmelisiniz şeklinde bilgilendirmek isteriz. Böylesine kara büyüler çok tehlikelidir ve kişi ya da kişiler fiziksel veya ruhsal olarak bu büyüden etkilenebilirler. Soğutma vefkleri, ayırma vefkleri gibi işlemlerden yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Ayrıldığım Erkek Arkadaşımı Kızdan Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

Yeni bir ayırma büyüsü ile birlikteyiz. Bir dönem çok güzel anlar yaşadığınız sonrasında ayrılma kararı aldığınız eski erkek arkadaşınız daha sadece günler geçmesine rağmen başka bir kız arkadaş edinerek aşk yaşıyorsa ve bu durumdan hiç haz almıyorsanız ayrıldığınız erkek arkadaşınızı sevgilisinden ayırmak için büyü yaptırabilirsiniz. Böylesi bir durum ile karşı karşıya kalmak içinizde hala aşk hissinin olmasından kaynaklanmaktadır. Ağırlıklı olarak insanlar ayrıldıkları kişileri unutmak için zamana ihtiyaç duyarlar fakat bazı aşklar vardır ki aradan yıllar geçse bile unutulmamaktadır. Günümüzde hem erkeklerin, hem de kadınların ortak sorunlarından birisi olan ayrılma ve peşinden yeni sevgili bulma konusu ister istemez insanı derinden yaralamaktadır. Bu yazımızda ise eski sevgiliniz yeni sevgilisiyle ayrılma ve sonrasında size daha tutkulu aşk duyguları ile geri dönmesi sağlanmaktadır.

Ayırma Büyüleri Kara Büyüdür

Daha önceki yazılarımızda anlattığımız gibi hem ak büyüler hem de kara büyüler mevcuttur. Ak büyüler genel olarak insanların iyiliği için yapılmaktadır. Mesela; kısmetiniz kapalıdır ve kısmet açma büyüsü yaptırdığınız zaman içinizdeki iyi niyet ile yapıldığı için ak büyü kategorisine girer. Fakat kara büyüler ise adından da belli olacağı üzere karadır. Ayırma büyüleri kara büyüsü sınıfına girer. Mesela; eski sevgiliniz yeni bir sevgili bulabilir. Başkasına gönül vermiş olabilir. Onu sevgilisinden ayırmak ve kendinize bağlamak için ayırma büyüsü yaptırmanız kara büyüdür. Çünkü o kişi anlık olarak o duygulara hitaben ilerlemektedir. Siz ise onun mutluluğunu çekemiyorsunuz ve ayrılmasını istiyorsunuz. Daha çok evli insanları birbirinden ayırmak için de tercih edilen ayırma büyüleri kendi aralarında çok fazla çeşidi mevcuttur. Bu çeşitlilik medyumun isteğine göre hangisi uygunsa onu yapması anlamına da gelmektedir. Mesela saç teli ile ayırma büyüsü yapılabildiği gibi, nohut ile ayırma büyüsü de yapılabilmektedir. Daha saymadığımız birçok yöntem vardır.

Sevgilisinden Ayırma Büyüsü Günah mı?

Ayırma büyüleri başta olmak üzere diğer tüm büyü çeşitlerini yapmak günahtır. Bu nedenle bizler her yazımızda büyülerin günahından bahsetmekteyiz. Bizler kesinlikle büyü yapımında ve büyü bozumundaki süreçlerde bulunmuyoruz. Bu nedenle insanlara ayırma vefki hakkında bilgi veriyoruz ve çalışmalarımız sadece vefk gibi dualarla yapılmaktadır.

Eski Sevgilim Ne Zaman Ayrılır?

Büyü yaptırdığınız zaman ortalama 15 gün içerisinde ayrılma görülebilmektedir. Çalışma süresi hariç tutulan bir süredir. Bir büyünün yapılması ortalama bir haftayı bulabilmektedir. Kişiden kişiye göre değişkenlik gösterecek bir sonuç ortaya çıkmaktadır. Genel olarak bir ayırma vefki yapıldığı zaman 15 ile 40 gün arasında etkisi görülür. Büyülerin yan etkileri oldukça fazladır. İnsanı olumsuz yönde bir hayli etkiler. Fakat vefkler zararsızdır ve büyü ile bir bağı yoktur. Vefk ile ilgili tüm detayları bizlerden öğrenebilirsiniz.

Sevgilim Ayrıldıktan Sonra Bana Döner mi?

Sadece ayırma büyüsü veya ayırma vefki yaptırırsanız peşinden medyum bağlama büyüsü veya bağlama vefki yaparak size dönmesini sağlayabilir. Bağlama vefki yapılır ise kişi her daim sizinle birlikte yan yana olmak ister. Harici olarak harmura aşk celbi yapan bir medyum olarak bu gibi sorunlarınızda harmura aşk celbi yaptırmanız size daha katkı sağlayacak bir çalışma olacaktır. Bizler büyü yapmıyoruz ve sadece vefk işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Büyü kadar etkili olan bu yöntemler zararsız ve etkilidir.

Toprakla Ayırma Büyüsü

Büyü her zaman insan hayatında sadece kendi çıkarları için yapılan ya da kendilerini etkileyen faktörler için yapılan bir eylem değildir. Bazen kin, nefret beslenen kişilere zarar verme, kötülük yapma amacı ile de yapılabilir. Kötülük amacı ile yapılan büyüler arasında en çok tercih edileni ise ayırma büyüsü olup, hangi amaca göre değişirse değişsin kardeşleri ayırma büyüsü, sevgililikleri ayırma büyüsü, evlileri ayırma büyüsü olarak sürekli yapılması talep edilmektedir. Ayırma büyüleri arasında ise en çok tercih edileni ve en etkili ayırma büyüsü olarak bilineni ise toprakla ayırma büyüsüdür. Toprakla ayırma büyüsü aynı zaman da diğer adı ile ölü toprağı ile ayırma büyüsü olarak bilinmektedir. Bu büyü tarihi olarak da oldukça eski ve etkili bir büyüdür. Öyle ki en sadık aşıkları bile ayırdığı söylenmektedir.

Toprakla Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Toprakla ayırma büyüsü, ölü toprağı büyüsü olarak bilindiğini söylemiştik. Fakat bu büyünün aslında farklı isimleri de bulunmaktadır. Bunlardan birisi de yuva yıkan büyü olarak da bilinmektedir. Toprakla ayırma büyüsü nasıl yapılır konusu ise oldukça merak edilmekte olup, bu büyü beş aşama da yapılmaktadır. Bu aşamalar ise tabi ki gerçek anlamda hocalar ve medyumlar tarafından bilinmekte olup, diğer kaynaklara inanmamanız tavsiye edilmektedir. Toprakla ayırma büyüsü tarihi olarak oldukça eskiye dayandığını söylemiştik. Buna göre ise anlatılanlar tarihi olarak birçok evliliğin bitmesine neden olduğu gibi seven aşıkları ayırmak için de kullanıldığı söylenmektedir.

Toprak Büyüsünün Etkileri

Etkili ve güçlü ayırma büyüleri arasında yer aldığı söylenmekte olan toprak büyüsünün etkileri ise hemen hemen büyünün yapılmasının ardından hemen tesirini göstermektedir. Bu büyü yapılmasının ardından hemen ayırmak istediğiniz kişiler birbirinden uzaklaşarak, yapılan davranışlar gözlerine batmaya başlar. Bu şekilde de arada olan sevgi, saygı birden düşmanlaşarak uzaklaşmalarını ayrılmalarını sağlar. Fakat şunu belirtmemiz gerekir ki büyü yapmak da yaptırmakta oldukça günahtır. Bunun yerine ayırma vefki konusundan yararlanmanızı tavsiye ederiz. Çünkü ayırma vefki dualar ile yapılmakta olup, bizimle iletişime geçerek bu konuda bilgi alabilirsiniz.

Etkili Ayırma Büyüsü

Büyüler geçmişten berri hayatımızda yer almakta olup, eskilerden daha fazla tercih edildiği aşikar bir durum olsa da günümüzde ise halen tercih edildiği de gözlerden kaçmamaktadır. Büyüler bazen kendi çıkarlarınız ve sorunlarınızdan kurtulmak amacı ile tercih edilse de bazı zamanlar da başkalarına beslenen kin, nefret, intikam gibi duygular neticesinde zarar vermek, hayatını etkilemek için yapılmaktadır. Bu durum ise tabi ki büyülerin yasak ve zararlı olduğunu açık bir şekilde beyan etmektedir. Kötülük amacı ile yapılan büyüler arasında ayırma büyüleri de bulunmakta olup, ayırma büyüleri birçok şekilde birçok kişiye farklı amaçlar ile yapılmaktadır. Ayırma büyüleri isminden de belli olduğu üzere iki kişiyi birbirinden uzaklaştırma, ayırmak amacı ile yapılmaktadır. Ayırma büyüleri genellikle evlileri ayırma büyüsü, sevgilileri ayırma büyüsü, kardeşleri ayırma büyüsü şeklinde araştırılmaktadır.

Etkili Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüleri papaz büyüleri arasında yer almakta olup, kişiler yapılan büyülerin hemen ve kısa sürede olmasını istedikleri için etkili ayırma büyüsü konusunda araştırmalar yapmaktadır. Ayırma büyüleri çeşitleri ise birden fazla olup, genellikle etkili olanları ise saç teli ile ayırma büyüsü, baharatla ayırma büyüsü, domuz yağı ile ayırma büyüsü, kaşıkla ayırma büyüsü, yumurtayla ayırma büyüsü, çermun ayırma büyüsü şekilleri bilinmektedir. Bu büyülerin her birisinin farklı şekillerde yapılışı bulunmakta olup, zaten bu büyülerin yapılışları ise kesinlikle verilmesi mümkün değildir. Büyüler internet üzerinde bazı siteler tarif verse bile inanılmaması gerekir. Büyüleri sadece medyumlar ve hocalar yapmaktadır.

Ayırma Vefki Nasıl Yapılır?

Büyüler günah olduğunu aslında yapan da yaptıran da oldukça net bilmektedir. Bu durumda ise insanlar vefk konusunu gündeme getirmektedir. Ayırma vefki yapılışı ise dini bilgileri güçlü olan kişiler tarafından yapılmakta olup, tamamen dualar ile yazılmaktadır. Ayırma vefkleri bir bez parçasına yazılarak üçgen şekline getirilerek ayırmak istediğiniz kişinin evine gizli şekilde konulması ile yapılmaktadır. Tabi ki vefk yapan kişi farklı şekillerde de yapması mümkün olup, biz ayırma vefki yapmakta olup, detaylı bilgi almak ve yaptırmak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Kaşıkla Ayırma Büyüsü

Büyüler her zaman kendi sorun ve problemler için yapılmamaktadır. Aslında günah olmasının nedeni de budur. Çünkü büyüler bazı zamanlar da hatta çoğunlukla kin, nefret, intikam gibi nedenlerden dolayı başkasına zarar vermek, başkalarının hayatlarına müdahale ederek onları rahatsız etmek, işlerini bozmak amacı ile de yapılmaktadır. Bu durum oldukça yanlış ve günah bir durum olsa da bazen kin ve nefret duygusu ağır basmaktadır. Büyüler insanların kaderleri ile oynamakta olup, bunun için de Allah tarafından yasak kabul edilmiştir. Öyle ki büyü yapan da yaptıran da yeri cehennemlik olduğu açık şekilde her yerde ifade edilmektedir. Kötülük amacı ile yapılan büyüler arasında ise ayırma büyüleri yer almakta olup, bu büyülerde en çok kullanılan ise kaşık büyüleridir.

Kaşıkla Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşıkla ayırma büyüsü, kişileri birbirlerinden ayırmak amacı ile en çok kullanılan büyü çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu büyü medyumlar ve hocalar tarafından yapılmakta olup, yapılışı ise yüzeysel olarak bilinmektedir. Evde kaşıkla ayırma büyüsü yapması mümkün olmadığı gibi dediğimiz üzere sadece yapan kişiler detaylı olarak bu büyünün yapılışını bilebilir. Yüzeysel olarak kaşıkla ayırma büyüsü tarifi ise iki adet tahta kaşığın iç kısımlarına tılsımlı sözler yazılır. Bu kısımlara aslında ayırmak istenilen kişilerin bilgileri de Arapça yazılar ile yazıldığı iddia edilmektedir. Daha sonra iç kısımları dışarı bakacak şekilde kaşıklar ters şekilde kefen parçası ile tılsımlı sözcükler eşliğinde bağlanır. Bu bağlanan kaşıklar ise kişinin yakını olan mezarlığa gömülmelidir. Farklı mezarlara da gömülme şansı vardır.

Kaşıkla Ayırma Büyüsü Kimlere Uygulanır?

Kaşıkla ayırma büyüleri genellikle kaşıkla kardeşleri ayırma büyüsü, kaşıkla eşleri ayırma büyüsü, kaşıkla sevgilileri ayırma büyüsü gibi şekillerde kullanılabilir. Fakat genellikle kaşıkla evlileri ayırma büyüsü olarak kullanıldığı bilinmektedir. Ayırmak istenilen her kişi üzerinde bu büyü uygulanması mümkün bir durumdur. Bu büyü kara büyüler kategorisinde yer almakta olup, biz sizlere bu büyü hakkında bilgi verse de yapılması kesinlikle günahtır. Sadece bu büyünün değil tüm büyülerin yapılması günah olup, yaptırmadan önce düşünmenizi tavsiye ederiz.

Sevdiğim Erkeği Büyüyle Kendime Bağlayabilir miyim?

Değerli ziyaretçilerimiz bu yazımızda sizlere bağlama büyüsü hakkında detaylar vereceğiz. Anlatımlarımızdan sizde çok rahat bir şekilde sevdiğim erkeği büyüyle kendime bağlayabilir miyim sorusuna rahatlıkla cevap bulabileceksiniz. Peki, bağlama büyüsü nedir?

Bağlama Büyüsü Nedir, Çeşitleri Nelerdir?

Bağlama büyüsü insanları birbirine bağlayan, aralarında kuvvetli bir samimiyetlik oluşturan, kişilerin muhabbetle birbirlerine sarılmalarını sağlayan, ömür boyu birlikte olmak için, ayrılmamak için, ayırmak isteyenlerin üstesinden gelmek için yapılan havas ilmidir. Yani, sevdiğiniz bir kişiyi kaybetmemek için, ayrılmamak için bağlama büyüsü yaptırırsanız eğer bu kişiyle aranızda çok ciddi bir bağ oluşur. Ancak bağlama büyüsü çeşitleri bir hayli fazladır ve alt kategorileri bulunmaktadır. Sizin aşk ile yaptırmak istediğiniz bağlama büyüsünü medyuma bildirmeniz daha doğrusu anlatacaklarınıza göre yapacağı bir büyüdür. Çeşitlerinden bahsedersek tam olarak ne demek istediğimizi anlayabilirsiniz.

Cinsellik Bağlama Büyüsü: Erkek arkadaşın, kız arkadaşın, eşin, dostun veya genel olarak ikili ilişkilerde aldatma olmaması için cinsellik bağlama büyüsü yapılabilir. Bu sayede kişi helalinden başkasına cinsel bir yaklaşım sergileyemez.

Dil Bağlama Büyüsü: Adından da ne olduğunu az çok tahmin edebilirsiniz. Sizin hakkınızda, sevdikleriniz hakkında olumsuz konuşma yapan insanları susturmak anlamında yapılmaktadır.

Göz Bağlama Büyüsü: Örnekle açıklayacak olursak eğer; kocanız veya sevgiliniz başka kadınlara karşı bakışları bir şeyler ima ediyorsa göz bağlama büyüsü ile sizden başkasına bakmaması amaçlanır.

Kısmet Bağlama Büyüsü: Bir insanın kısmetini bağlamak için yapılabilmektedir.

Nasip Bağlama Büyüsü: Evlenmek isteyen insanlara karşı yaptırılmaktadır. Evlenmek üzere olan birsine nasip bağlama büyüsü yapılırsa kısa sürede ayrılık gerçekleşir ve evlenmesine mani olunmuş olur.

Uyku Bağlama Büyüsü: Birisinden intikam almak için uyku uyuyamaması için yapılabilmektedir.

Yukarıdaki maddelerde görüleceği üzere bağlama büyüsünün çeşitlerinden bahsettik. Bunların hiç birisi sizi ilgilendirmiyor olabilir. Sizin sevdiğime erkeği büyüyle kendime bağlayabilir miyim sorusuna cevap bulabilmeniz için örneklendirme yaptığımızın altını çizmek isteriz.

Kendime Bağlamak İstiyorum

Öncelikle erkek arkadaşınızın size bağlı birisi olmasını istiyorsanız bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. Fakat bu rahmani bir büyü değildir. İleride psikolojik, fiziksel, ruhsal sıkıntılar ortaya çıkarabilir. Hele ki büyünün yanlış yapılması çok risk yaratabilir. Bu nedenle biz bağlama büyüsü yapmıyoruz. Ancak bağlama büyüsü kadar etkili olan bağlama vefki hakkında profesyonel bir şekilde çalışma hazırlıyoruz. Sevdiğim erkeği bağlama vefkle kendime bağlayabilirim diyenlere özel olarak yapacağımız çalışmalar genelde olumu sonuçlar verebiliyor. Yaptığımız çalışmalara yüzde seksen garanti veriyoruz. Bu zamana kadar yaptığımız bağlama vefki hakkında tüm çalışmaları sizlere referans olarak gösterebiliriz. Ömür boyu kalıcılık sağlar ve 7 günde tamamlanır. Belirttiğimiz gibi

Sevgilimi Eski Kız Arkadaşından Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüleri bir kişiyi birisinden ayırmak için yapılabilmektedir. Birbirini seven insanları, evlileri, nişanlıları, aile için söz yapmış olan kişileri ayırmak için oldukça etkilidir. Harici olarak evli kimsenin varsa dostundan, çok samimi olan herhangi birilerinin ayrılması için yapılabilmektedir. Bu yazımızda sevgilimi eski kız arkadaşından ayırma büyüsü üzerine merak edilenleri cevaplamak istiyoruz.

Birçok insanın merak ettiği konulardan birisi de ayırma büyüleri gerçekten etkili oluyor mu şeklinde olmaktadır. Haliyle insanlar büyülerin ne kadar etkili olup olmayacağına açık ve net bir şekilde bilgi paylaşımı yapılan sitelerden pek öğrenememektedirler. Sizler için araştırdık ve büyülerin gerçekten var olduklarını Kuran-ı Kerim ayetlerinden baktık ve gerçekten doğru bir şekilde büyü yapılırsa etkisinin olabileceği görülmektedir. Ancak büyü yaptırmanın Kuran-ı Kerim’de yapılmaması veya yaptırılmaması gerektiği vurgulanmaktadır. Yani dini bütünlüğe sahip olan, inançları kuvvetli olan insanların ayırma büyüleri gerçekten etki eder mi sorusuna kendileri zaten mevcut cevabı bulabilirler.

Nasıl Yapılır?

Başlıkta belirtmiş olduğumuz ‘’ eski kız arkadaşım ‘’ kelimesi muhtemeldir ki bir dönem güzel şeyler paylaştığınız ancak herhangi bir nedenden dolayı ayrılmak durumunda kaldığınız veya zorunda kaldığınız tarafımızca tahmin edilen bir süreçtir. Büyük ihtimaldir ki hala gönlünüz bu kişide ve ayrıldığım eski sevgilimi kız arkadaşından ayırma büyüsü dikkatinizi çekmiş ve yaptırma eylemi içerisinde neler yapılması gerektiğini araştırıyor olmalısınız.

Paragrafta verdiğimiz örnekleme muhtemel sebeplerle ayrılıklar üzerine anlatılmış olsa da mevcutta bir erkek arkadaşınız varsa ve ileriye dönük planlar yapıyorsanız birbirinizi seviyor ya da aşıksanız erkeğin eski kız arkadaşı ile görüşmesini istemeyenlerin yaptıracağı bir büyüdür. Bir ihtimaldir ki belki hala görüşüyorlar, belki de görüştüklerini düşünüyorsanız sevgilimi eski kız arkadaşından ayırma büyüsü ile ne görüştürürsünüz ne de görüşmesine meyil verirsiniz. Büyü doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamlanırsa görüşmelerinin ihtimali yoktur.

Büyü norma bir şekilde ayırma büyüsü olarak yapılır. Fakat ayırma büyülerinin çok fazla çeşidi bulunur. Buna örnek verecek olursak eğer; evli çiftlerin birbirinden ayrılması için kaşık büyüsü yapılabilirken, sevgilinizin eski kız arkadaşından ayrılması için incir büyüsü yapılabilir. Bu tamamen bir örnektir ve siz doğru bilgi almak için büyü yapan medyuma detayları anlatmanız durumunda o size hangi büyünün yapılması gerektiğini zaten söyleyecektir.

Yapılacak olan işlem rahmani bir çalışmadır. Yani sizin evliliğe dair planlarınız varsa, mutluysanız, huzurluysanız, sevgilinizle birlikte çok güzel vakitler geçirebiliyorsanız bir üçüncü şahsın sizin aranızı bozması, huzurunuzun kaçırması pek hoşunuza gitmez. Rahmani büyüden kastımız ise herhangi bir şekilde kişiyi ya da kişileri rahatsız edici bir durumun olmamasıdır. Bazı kara büyüler vardır insanı psikolojik anlamda hayatını alt üst edecek kadar kötü etkiler bırakabilir. Çoğu zaman rahmani olmayan büyü yaptıran insanların hayatlarında cin musallat olması ile karşılaşmak mümkündür. Buradaki örneklerle sizlere büyünün detaylarını vermeye çalıştık.

Büyü Yapılırsa Ne Olur?

Sevgiliniz sizden başka bir kızla, kadınla veya bir bayanla görüşmez. Hele ki eski sevgilisi ile görüşmesinin ihtimali yoktur. Sizin üzerinize daha çok titrer ve sizden başkasını hayal bile etmez. Eski sevgilisi karşısına çıkarsa görmezden gelir ve onunla bir daha işi olmayacağının mesajını verir. Büyü ak büyüdür ve medyumlar tarafından yapılır. Fakat bilmenizi isteriz ki büyü çalışmamız olmadığı için bizim böyle bir çalışma anlayışımız bulunmaz. Bu nedenle bizlerden büyü talep etmeyiniz. Ancak aşk tılsımı, aşk vefki veya aşk celbi işlemleri ile bu gibi çalışmalar yapabilmekteyiz. Detaylar için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Kaşıkla Yapılan Ayırma Büyüsünün Yapılışı

Büyüler geçmiş zamanlarda berri hayatımızın içerisinde yer alan işlemlerden oluşmakta olup, eskiden daha fazla tercih edilse bile günümüzde de pek çok insan tarafından kullanılmaya devam etmektedir. Büyüler aslında iki çeşit amaca hizmet etmektedir. Birisi kendi menfaati için yapılan büyüler olurken birisi ise kin ve nefret amacı ile zarar vermek için yapılan büyülerdir. Ayırma büyüleri ise her iki amaca da hizmet edebilecek kapasitede olan büyü olarak bilinmektedir. Büyü çeşitleri arasında pek çok ayırma büyüsü bulunsa da kaşıkla yapılan ayırma büyüleri oldukça tercih edilen bir durumdur. Bunun nedeni ise kaşık ile yapılan büyülerin etkisi daha hızlı olurken etkisi de oldukça fazla olarak bilinmektedir. Bunun dışında kolay şekilde yapıldığı bilinmektedir. Peki, nasıl yapılır?

Kaşıkla Yapılan Ayırma Büyüsü Tarifi

Kaşıkla yapılan ayırma büyüsünün yapılışı aslında amaca göre değişkenlik göstermektedir. Bu ayırma büyüsünün amacı ise genellikle eşimi dostundan ayırma büyüsü, kaşıkla oğlumu karısından ayırma büyüsü, kaşık büyüsü ile evlileri ayırma, kaşık büyüsü ile kardeşleri ayırma gibi şekillerde yapılmak istenmektedir. Bu büyülerin hangi amaca hizmet etmesine bağlı olarak yapılışları değişmektedir. Fakat genel anlamda kaşıkla yapılan ayırma büyüsü tarifi vermek gerekir ise kaşıkların iç kısımlarına kimi ayırmak istediğinize göre sözler yazılır ve bu sözler yazıldıktan sonra büyüyü yapan kişi tarafından belirli sözler okunur. Okunarak ise bu tahta kaşıklar ters şekilde yani iç kısımları dışa bakacak şekilde kefen parçası ile bağlanır. Bağlandıktan sonra ise o kişilere ait bir mezarlığa gömülür. Büyünün genel tarifi bu olsa da bilmeyen bir kişinin yapması ise mümkün bir durum değildir.

Kaşıkla Yapılan Ayırma Büyüsünü Yapan Medyumlar

Pek çok medyum veya hoca büyü yapmaz. Bunun için de kaşıkla yapılan ayırma büyüsü yapan medyumlar ya da hocaları bulmakta zorlanabilirsiniz. Günümüz de oldukça dolandırıcı var iken ise daha zordur. Aslında medyumların ve hocaların büyüyü yapmama nedeni ise günah olmasından dolayı olup, bizler de büyü ile ilgili hiçbir işlem yapmamaktayız. Bunun yerine günah olmayan ve oldukça etkili olan ayırma vefki, ayırma celbi, ayırma tılsımı gibi dualar ile yapılan işlemleri tercih etmelisiniz. Biz bu işlemleri yapmakta olup, detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Başkasından Ayırma Büyüsü

Kara büyüler arasında yer alan büyülerden birisi de ayırma büyüleridir. Kara büyü olmasından dolayı büyü yapan medyumlar tarafından pek yapılmak istenmez. Aşk büyüleri yapan medyumlara sıklıkla ulaşabilirsiniz ancak gerçekten ayırma büyüsü ile ilgilenen bir medyumu bulmak bir hayli zordur. Çünkü yapılması, yaptırılması günahtır. Sevenleri ayırmak sizin için belki basit bir işlem olabilir ancak medyumlar bu günaha ortak olmak istememektedirler. Bu yazımızda başkasından ayırma büyüsü adı altında ayırma büyülerine değineceğiz. İnternet üzerinde ayırma büyüsü yapıyorum diyen medyumlarla karşılaşmanız muhtemeldir. Ancak her medyumun ayırma büyüsü yapıyorum demesine pek itimat etmemeniz gerekir. Gerçekten bu konuda başarılı olan medyumları bulmanız, onlarla çalışma yapmanız maddi ve manevi bir kayıp yaşatmaz. Kişiye özel çalışmalardır ve havas ilmi ile yapıldığı için herkeste tutması beklenemez. Ayırma büyüsü talep eden kişiler genelde sevgililer olmaktadır. Sevgilisi tarafından terk edilen bir kadın sevgilileri ayırma büyüsü adı altında sevdiği erkeğin başkası ile yakınlaşmasını ve birlikte olmasını istemediği için böyle bir ayırma büyüsüne başvurabilmektedir. Tersi olarak da düşünülebilir. Ayrıldığı kız arkadaşının başka bir erkekle aşk yaşamasını kendisine yediremeyen erkek ayırma büyüsü yaptırmak istemektedir. Evli eşleri de ilgilendiren bir konudur ve yazımızın devamında detaylara ulaşabilirsiniz.

Evli Erkeği Karısından Ayırma Büyüsü

Evli çiftleri ayırmayı kafaya koymuş birisi ayırma büyüleri ile yakından ilgilenmektedir. Evli bir erkeğe karşı aşk duygusu besleyen bir kadın, erkeği elde edebilmek için büyülere başvurmaktadır. Kadının amacı erkeğin karısından ayrılması ve kendisi ile birlikte olmasıdır. Bu tarz büyüler son yıllarda sıklıkla yapılmakta ve kişiler aslında böylesine bir büyü yaptırarak büyük vebal altına girmektedirler.

Evli Kadını Kocasından Ayırma Büyüsü

Evli bir kadını kocasından ayırmak için büyü teknikleriyle ilgilenen kişileri şu şekilde sıralayabiliriz. Bir ihtimal evli olan kadına başka bir adam aşık olabilir. Bu nedenle ayırmak isteyebilir. Sebebi ise kocasından ayırıp kendisine bağlamak isteyebilir. Diğer etken ise evli olan çiftin ayrılmasını isteyen yakın akrabalar ya da herhangi birisi olabilir. İntikam almak, kıskançlık vs.

Sevgilileri Ayırma Büyüsü

Sevgili olan kişileri birbirinden ayırmak isteyen kişiler genelde bu ikiliden birisine aşık olan kişilerdir. Mesela; sevgili olan erkeğe başka bir kız aşık ise amacı sevgilisinden ayırıp kendisine aşık olması olabilir. Daha önce birliktelik yaşadığı kişi ise kıskançlık, intikam alma ya da kendisine geri dönmesi için büyü yaptırmış olabilir. Sevgili olan kişileri ayırmak isteyen bir diğer etken ise ailelerdir. Kızının daha okuması gerektiğini düşünüyorsa, kızına zarar geleceğini düşünüyor ya da kızı aşık olacağı kişiyi yanlış tercih etmiş diye düşünen aile bireyleri sevgilileri ayırma büyüsü yaptırabilir. Bu durum tam tersi olarak da erkek için düşünülebilir.

Ayırma Büyüleri Günah mı?

Düşünüldüğü zaman evli olan kadını, evli olan erkeği ayırmak isteniyor ise ayırma büyüsü günahların en büyüğüdür. Şayet büyülerin yapılması, bozulması gibi süreçler zaten dinimizce yasaklanmış işlemlerdir. Bu nedenle sevgilileri, eşleri, nişanlıları ayırma gibi süreçler günahtır ve bu büyüler kara büyü olduğu için ters tepme durumları da söz konusudur.

Ayırma Büyüsünü Kim Yapar?

Büyü yapan medyumlara yaptırabilirsiniz. Ancak bu konuda medyum seçimini iyi yapmanızda hayır olacaktır. Aksi taktirde boşuna paranız, boşuna zamanınız çalınmış olur. Bizim süreçlerimiz arasında ayırma büyüsü yoktur. Ayırma vefki yapıyoruz ama evli olan insanları değil. Ayırma vefki genel olarak birisine zarar vermek değil ise ayırma vefki ile ilgilendiğimizi söyleyebiliriz.