Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Adet kanı büyüsü duyduğunuz zaman aklınıza ilk gelen mutlaka kuvvetli bir bağlama büyüsü olmalıdır. Bağlama büyüleri birçok farklı kategoride yapılabilmektedir. Medyumlar kendilerine göre düzenledikleri ve uyguladıkları yöntemlerle sevgilileri birbirlerine bağlayabilmektedir. Farklı malzemeler ile bağlama büyüsü yapılabildiği gibi kuvvetli olarak bilinen adet kanı büyüsü de sevgilileri birbirine bağlamak için büyü olarak kullanılmaktadır. İster bir kadını, isterseniz bir erkeği kendinize aşık etmek için veya bağlamak için adet kanı büyüsü yaptırabilirsiniz. Bir kişinin sevgisine ihtiyaç duyuyorsanız yine bu büyü ile mümkün olmaktadır. Tesiri çok kuvvetli olmasından dolayı, ayrıca etkili bir büyü olmasından dolayı tercih sebebi olmaktadır. Ayrıca bilinmesi gereken bir gerçek vardır ki; son zamanların revaçta olan büyülerinden birisidir. Doğru bir şekilde yapılırsa ve eksiksiz bir şekilde elde edilirse amacına kısa sürede ulaşmaktadır.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sadece adı adet kanı büyüsü değildir. Gerçekten adetli bir kadının adet kanı kullanılarak elde edilir. Bunun için sadece birkaç damla yeterli olacaktır. Yapılması oldukça güç olan bu büyünün nasıl yapılacağına dair çeşitli bilgileri internet üzerinden bulabilirsiniz. Ancak birçok bilgi yanlıştır ve bu yanlışlardan birisi de adet kanının içirilerek uygulanmasıdır. Bu sebeple adet kanı büyüsü hakkında bilgilere çok fazla itimat etmeden doğru bilgilere ulaşmak için çaba göstermenizde fayda olacaktır. İlgili büyü sadece ve sadece medyum tarafından yapılmalıdır. Kendi başınıza böyle bir büyüye girişmeniz çok kötü sonuçlar doğurabilmektedir.

  • Adet Kanı Büyüsü Hangi Amaçla ve Kimler Tarafından Tercih Edilmektedir?
  • Karısını ya da kocasını kendisine bağlamak isteyenlerin yoğun olarak talep ettiği bir büyüdür.
  • Her ne sebepten olursa olsun adet kanı büyüsü ile kişi size bir ömür boyu bağlı kalır. Ne zaman büyü anlaşılır ve bozulursa o zaman son bulabilir.
  • Kocayı karısından ayırarak kocayı kendinize bağlayabilirsiniz. Tersi olarak da düşünülebilir.
  • Terk eden sevgiliyi, gideni veya ayrılan kişileri yeniden size geri getirerek kazanmanızı sağlar.
  • Hoşlandığınız bir kadından ya da erkekten sevgi bekliyorsanız, onun size aşık olmasını istiyorsanız adet kanı büyüsü yaptırarak bunu başarabilirsiniz.

Yapılacak olan büyünün belli zaman aralıklarında ve saatlerinde yapılması çok önemlidir. Havas ilmi yöntemleri ile yapıldığı için gerçekten bir deneyim ve profesyonellik ister. Büyü yaptırılacağı zaman medyum kişinin doğum tarihini ve anne adı gibi kişisel bilgilere ihtiyaç duyar. Eğer bu bilgilere erişemiyorsanız kişinin fotoğrafı büyünün yapılması için yeterli olacaktır.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Sevdiğiniz kişiye, eşinize ya da sevgilinize birisi tarafından adet kanı büyüsü yapıldığından şüphe ediyorsanız öncelikle medyuma bakım yaptırmanız gerekmektedir. Bunun teşhisini siz koyamazsınız. Sadece havas ilmi teknikleri ile anlaşılacak bir rabıta bakımı yapılması sonucu netlik kazanır. Medyum eğer size derse ki büyü yapılmış o zaman hangi adımlar izlemelisiniz?

Medyum büyüyü bozmak için gerekli adımları öncesinde size anlatacak ve sizin onay vermeniz durumunda kendi bilgileri eşliğinde büyünün bozma aşamalarına geçecektir. Medyum tarafından büyü bozma işlemi tamamladı mesajını aldıktan sonra kısa bir süre içerisinde etkisini göreceksiniz. Büyüye öncesinde maruz kalmış kişi yavaş yavaş etrafındaki samimi olduğu insandan uzaklaşmaya başlayacaktır.

Adet Kanı ile Yapılan Büyü Günah mı?

Her büyünün günah olduğu gibi adet kanı ile yapılan büyü de günahtır. Her medyum böyle bir büyüyü yapmaya cesaret edemez. Harici olarak böyle büyüyü yapıyorum diyen hocayı da iyi tanımanız gerekmektedir. Maddi ve manevi kayıplar yaşamamanız için iyi araştırma yapmalısınız. Bizlere yöneltilen sorulardan bazıları böyle büyüleri yapıyor musunuz ya da bozuyor musunuz şeklinde olmaktadır. Biz büyü yapmayız ve bozmayız. Sadece büyü kadar etkili bağlama vefki ile ilgileniyoruz. Bağlama vefki ile ilgili detaylı bilgileri bizimle irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır Ne İşe Yarar?

Oldukça eski ve tesirli olan aşk büyüleri arasında yer almakta olan adet kanı büyüsü, aslında pek çok bayan tarafından bilinmekte olup, isim olarak bilinse de yanlış bilgilere dayanmaktadır. Adet kanı aşk büyüleri yani aşık etmek, bağlamak adına yapılmakta olup, bu büyü birçok kişi tarafından adet kanının içirilmesi ya da yemeklere, içeceklere karıştırılarak aşık etmek istediğiniz kişiye yedirerek uygulandığı bilinmektedir. Fakat adet kanı büyüsü kesinlikle bu şekilde yapılmamakta olup, bilinen içirmek ya da yedirmek konusu tamamen yanlış ve saçma bir bilgidir. Adet kanı büyüsü kara büyüler kategorisinde yer almakta olup, kesinlikle İslam dini gereğince yapılmaması gerekmektedir.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Adet kanı büyüsü bekarlara da evlilere de yapılabilen büyülerden olup, sadece kadınlar tarafından erkeklere uygulanan büyülerdendir. Adet büyüsü hakkında pek çok kaynakta ya da yorumda adet kanımı aşık olduğum kişiye içirdim aşık oldu gibi terimlere inanılmaması gerekmektedir. Böyle bir durum söz konusu değildir. Adet kanı büyüsü nasıl yapılır konusunda ise ilk aşama adetin ilk günü beklenmeli ve ikinci günü büyü yapımına başlanmalıdır. Büyüye başlarken ise adet kanını bir beyaz beze bulaştırmalı ve bunu kırmızı bir ip ile bağlayarak dini terim ve simgelerin bulunmadığı bir odada bekletmelisiniz. Bu bekleme aşamasında ise tılsımlı sözcüklerin okunması gerekmektedir. Daha sonra ise aşık olmasını istediğiniz erkeğe ait sıklıkla kullandığı bir eşyayı alarak bu kanlı beze bağlamalısınız. Bu şekilde de tılsımlı sözcükler okunarak gömmeniz gerekmektedir.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Adet kanı büyüsü aslında kolay yapılan aşk büyüleri arasında yer almakta olup, bozulması ise mümkün olan büyülerdendir. Bu büyüyü bozmak için defin yapılan yeri bulabilirsiniz. Ya da bir medyum tarafından büyüyü kolaylıkla bozdurabilirsiniz. Aynı zaman da eğer ki büyünün yapıldığını fark etmişseniz büyü bozan dualar hakkında bilgi alarak büyünün tesirini yani etkisini azaltabilir ve bu şekilde bozabilirsiniz.