Posted in: Uzaklaştırma Büyüsü

Kocayı Eski Karısından Uzaklaştırma Büyüsü

İnsanlar evlenmeden önce kısa süreli bir tanışma merasimi sürecinde birbirlerini iyi ya da kötü tanıma fırsatları buluyorlar. Ancak evlenmeden önce evlilik hayali kurmak her şeyin çok iyi gideceğini düşünüyor olsalar da çoğu zaman evlilik hayatı belli bir zaman sonra tahammülsüzlük seviyesine kadar gelebiliyor. Eşlerin birbirlerinin yüzlerini bile görmek istemeyeceği hale dönüşebiliyor. Bazı sebeplerden dolayı evli olan kişiler evliliklerini sonlandırabiliyorlar. Tabi evliliğin bitmesi demek insanların bir daha evlenemeyeceği anlamına gelmiyor. Ancak her ne kadar evlilik bitmiş olsa bile, kişi yeniden başkasıyla evleniyor olsa bile geçmişte bir takım şeylerin paylaşıldığı insanla bir araya gelebiliyor. Gerek çocukların görülmesi, gerek aile akrabalarının ziyaretlerinde bir araya gelinebiliyor. Eski eşle yakınlaşma ise yeni eşi oldukça rahatsız eden bir duruma dönüşüyor. Bu yazımızda sizlere kocayı eski karısından uzaklaştırma büyüsü adı altında bir takım bilgiler paylaşmak istiyoruz.

Uzaklaştırma Büyüsü Nedir?

Bir kişiyi kendinizden uzak tutmak, bulunduğunuz ortamdan uzak durması için yaptırılan büyü çalışmalarından birisidir. Aşk büyüsü, bağlama ve uzaklaştırma büyüsü en çok rağbet göre büyüler arasındadır. Uzaklaştırma büyüsüne örnek verecek olursak eğer; kocayı eski karısından uzak tutma adına yapılan bir çalışmada kocanız eski karısı ile bir yakınlık süreci içerisinde olmaz. Birbirlerine istemeden bile denk gelmezler. Uzaklaştırma büyüsünün soğutma etkisi de vardır. Yani kişiler birbirlerinden uzaklaştıkça aralarında soğuma olacaktır.

Kocam Eski Karısıyla Görüşmesi

Kocanızın eski ayrılmış olduğu karısı ile görüşüyorsa ve bu durum sizi rahatsız ediyorsa önceliğiniz uhulet ve suhuletle bir yaklaşım olmalıdır. Yani kocanıza bundan rahatsız olduğunuzu yumuşak bir dille getirin. Ancak tüm çabalarınıza, söylemlerinize rağmen kocanız hala eski karısı ile görüşüyor ise büyü yaptırma aşamasına geçmek isteyebilirsiniz. Büyü doğru ve başarılı bir şekilde profesyonel bir medyumun elinden çıkarsa olumlu sonuç alınmasının ihtimali çok yüksektir.

Uzaklaştırma Büyüsü Yapsam Riski Olur mu?

Kocanız sizin helalinizdir. Ne size ne de kendisine zarar vermemesi gerekir. Eşler arasında sadık olmak demek huzuru ve sevgiyi beraberinde getirecektir. Ancak çoğu kişi büyü yapılmasından korkuları ve endişeleri vardır. Bilinmesi gereken bazı şeyler vardır. Büyü yaptırmak dinimizce haramdır. Hatta çok büyük günahları vardır. Her ne koşulda olursa olsun büyülerin iyi niyetle veya kötü niyetle yapılmasının ayrımı söz konusu olmadan günah defterine yazılır. Fakat rahmani olan büyüler vardır. Rahmani demek büyünün sizin haklı olan yanlarınızdan dolayı size zararı olmayacağı anlamına gelir. Siz evli bir kadını kocasından ayırmak için büyü yaptırırsanız eğer bu kara büyüdür ve rahmani değildir. Çünkü kendi çıkarınız için başkalarının mutluluğuna gölge düşürmek istiyorsunuz. Ancak kocanızın sizi aldatmasına, eski eşiyle görüşmesine mani olmak için yaptıracağınız büyü rahmani bir çalışma olacaktır.

Kayını Evden Uzaklaştırma Büyüsü


Evlilikte yaşanan en büyük sorunlardan birisi de eşinin ailesinden bazı kişilerin sık sık eve gelerek huzuru bozmasıdır. Bu durum eş ile paylaşılması oldukça tehlikeli olup, çözümü ise genellikle insanlar büyü de bulmaktadır. Özellikle eve gelen kayın ise durum oldukça ciddi olabilir. Kayını evden uzaklaştırma büyüsü de bunun için adlandırılmış olup, uzaklaştırma büyüleri arasında bir büyü uygulanarak yapılmaktadır. Kayını evden uzaklaştırma büyüsü yaptırmak isteyen kişiler genellikle ailelerden yardım alsa da hocaları bulmak için bazı zamanlarda yanılgıya düşebilirler. Çünkü günümüzde her hocaya güvenmek oldukça zordur.

Bu Büyüyü Kime Yaptırabilirsiniz?

Yapılacak olan çalışma bir büyüdür. Büyü yaptırmanın günah olduğu unutulmamalıdır. Bizim çalışmalarımız arasında uzaklaştırma büyüsü bulunmamaktadır. Bu kapsamda bizlerden büyü talebinde bulunmayınız. Eğer kocamı eski karısından uzak tutmak büyüsü adı altında bir çalışma yaptıracaksanız profesyonel olan, size referans gösterebilen bir resmi medyumla çalışma yaptırmalısınız. Aksi taktirde maddi ve manevi bir kayıp yaşamak zorunda kalırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir