Kocayı Ailesinden Soğutma ve Uzaklaştırma Büyüsü

Soğutma Büyüsü ve Uzaklaştırma Büyüsü

İster yeni evli olsun, isterse uzun senelere dayanan evlilikler olsun her evlinin ortak kronik sorunlarından birisi de aileler olmaktadır. Sadece kadınları ilgilendiren aile sorunları olmaz. Aynı zamanda kocayı da ilgilendiren aile sorunları olabilmektedir. Ancak bu yazımızda kaleme aldığımız konu tamamen kocanın ailesinden soğuması üzerine yapılan büyülerdir. Soğutma büyüleri diğer büyü çeşitlerine göre oldukça etkilidir. Neredeyse yapılan büyülerin tamamı tutmaktadır. Şayet gerçekten işini düzgün yapan bir medyum ile çalışma yapılır ise yüzdesel oranların yüksek ihtimali tutma olasılığı vardır. Mesela bir aşk büyüsü zor tutuyor olabilir. Ancak soğutma büyüsü ve uzaklaştırma büyüleri genel olarak çabuk tutmaktadır.

Ailesinden Kesin Uzaklaşır mı?

Kocanız annesine veya babasına karşı iyimser yaklaşıyor ve bu iyimser yaklaşma sizin canınızı yakıyorsa onu birçok farklı yöntemle ailesinden uzaklaştırmanız mümkün olabilmektedir. Kayınvalideniz sizin her işinize karışıyor, kayınpederiniz ise size iftira atıyor olabilir. Bu gibi birçok sorunu buradan sayabiliriz. Genel olarak evli kadınların en büyük sorunlarından birisi ise kocasının ailesinin sözlerine bakması ve onları dinleyerek size kötülük etmesi olmaktadır. Mesela kocanız annesinin sözünü dinleyerek size şiddet, kötü söz uyguluyor olabilir. Bu gibi sorunların üstesinden gelemediyseniz bir de kocanızı ailesinden yani annesinden, babasından, biraderinden, bacısından soğutarak uzaklaştırma büyüsünü deneyebilirsiniz.

Adım Adım Soğutma Büyüsü Süreci

Eğer kocanızı ailesinden soğutmak ve uzaklaştırma gibi düşünceniz varsa bu büyüden yaptırabilirsiniz. Tesir gücü çok kuvvetli olan bu büyüler gerçek zamanlı olarak tutmaktadır. Kocanız ailesinden önce soğur bu soğuma annesi sizin evinize geldiği zaman kocanızın istemsizce misafir etmesinden göze çarpar ve sizde büyünün etkisini gösterdiğinin farkına varabilirsiniz. Kocanız büyünün etkisiyle birlikte annesinin veya babasının söylemlerini eğer size göre yanlış ise kocanıza göre de yanlış olarak gözlemlemeye başlar ve ailesinden soğumaya başlar. Kocanız ailesini sıklıkla ziyaret ediyorsa kendi evinden çok ailesine para akışı sağlıyorsa bu durum sizin canınızı sıkıyorsa uzaklaştırma büyüsü işe yarayacaktır. Bu büyüye maruz kalan kocanızda herhangi bir ruhsal veya psikolojik bir sorun olmadan ailesinden önce soğuyacak sonra da uzaklaşacaktır.

Kocam Ailesinden Kaç Gün Sonra Soğur?

Büyü etkili olduğu için ortalama 15 gün içerisinde soğumaya başlayacaktır. Bunu ilk olarak karısı olduğunuz için siz fark edeceksiniz. Sizin haricinde hiç kimse bu büyüye maruz kalındığının farkına varmaz. Ne kocanız üzerinde büyü olduğunu anlar ne de ailesi üzerinde büyü olduğundan şüphelenir. Sadece medyum ile sizin aranızda kalacak olan bir sırdır. Üstelik belirtileri de kendisini gizler ve hiçbir şekilde anlaşılmasına meyil vermez. Sadece başka bir medyuma bakım yaptırılır ise üzerinde büyü olduğu anlaşılır.

Kocam Ailesinden Ne Zaman Uzaklaşır?

Soğuma ve uzaklaştırma büyüsü bir olarak aynı zaman diliminde yapılır. Büyü yapılırken ilk aşama ailesinden soğuması amacı ile yapılır. Burada soğuma büyüsü etkisini 15 gün içinde gösterir. Uzaklaşma büyüsü ise yine 15 gün içinde etkisini göstermeye başlar. Ancak ikisi bir arada 15 gün içine gerçekleşmez. Kocamın ailesinden soğuma büyüsü toplamda 30 gün içinde etkisini göstermesi beklenir.

Büyü Medyum Olmadan Yapılır Mı?

Büyüler genellikle doğa üstü güçler kullanılarak yapılan bir yöntemdir. Bu yüzden de büyü medyum olmadan yapılır mı denildiğinde, bu durum tehlikelidir. Kişi tek başına internetten okuduğu yöntemlere göre büyü yöntemini uygulamaya kalktığında büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir ve aynı zamanda üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla da karşı karşıya kalabilir. Bu yüzden bu yöntemin uygulanması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi için bu durum çok daha iyi olacaktır. Medyuma gidilerek büyü yaptırıldığında kişi büyünün tüm olumsuz özelliklerinden kendini korumuş olacaktır. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyü yaptırmayı tercih etmelisiniz. Ayrıca büyü yöntemi bu şekilde daha kuvvetli olacaktır.

13 Replies to “Kocayı Ailesinden Soğutma ve Uzaklaştırma Büyüsü

 1. Benim kocam sürekli babasının sözünü dinliyor. Babası her zaman para istiyor kocamdan öyle olunca benim moralim bozuluyor. Elinde avucunda ne varsa babasına veriyor. Ailemizin huzuru kaçtı iyice. Burak hoca ile görüştüm bakalım sonucunu buradan yazıyor olacağım.

 2. 0553 371 89 94 Burak hoca efendinin numarası bu. Soğuma, uzaklaştırma, aşık etme, bağlama gibi işlemlerden sonuç alabileceğiniz güvenebilirsiniz. Ben çalışma yaptırdım sonuç aldım.

 3. ben bekarım yani kocam için değil de erkek arkadaşım için Burak aşk celbi yaptırdım. Erkek arkadaşım sürekli ailesinin dolduruşuna gelerek bana karşı hakaret ediyor veya aramızda bazı anlaşmazlıklar çıkıyordu. Haliyle evlilik sürecindeyiz ama bunun önüne geçmezsek ileride ayrılma noktasına gelecektik. Aşk celbi sayesinde erkek arkadaşım tamamen benimle ilgilenmeye başladı. Hiç kimseyi dinlemiyor özellikle annesinin sözüne bakmıyor.

 4. bizim gelinle aramız hiç iyi değil. Oğlum da karısının sözüne bakan birisi ne evimize geliyor ne arıyor ne soruyor inanır mısınız bayramdan bayrama görüyorum gelmese de arıyor bayramlarda aklıma takıldı acaba gelin ailesinden soğutma büyüsü yaptırmış olabilir mi eskiden böyle değildi.

 5. BURAK HOCA ÖNCELİKLE SELAMUN ALEYKÜM ALLAHIN BEREKETİ ÜZERİMİZDE OLSUN..
  BEN İSVİÇREDE YAŞIYORUM ADIM AHMET
  ADINIZI UZUN SÜREDİR DUYUYORUM SİZİ ARIYACAĞIM AMA YURTDIŞINDA OLDUĞUM İÇİN İŞLEM YAPARMISINIZ ONU MERAK ETTİM.
  KIZIMLA GÖRÜŞMÜYORUZ BANA KÜSTÜ YILLARDIR ARAMIYOR SORMUYOR.
  BEN BENİ ARAMASINI İSTİYORUM YAŞIM 56 ÇOK ÜZÜLÜYORUM BU DURUMA

  1. Merhaba Ahmet Bey, Burak Hoca her konuda fazlaca ilgili şekilde yardımcı oluyor. Burak hocanın numarası 0 553 371 89 94 istersen arayıp kendisinden yardım talep edebilirsin. Sana en doğru cevabı o verecektir.

 6. Herkese selam, benim eşim annesinin çok sözüne bakıyor. hatta öyle ki annesi ne derse onu yaparak onun dediklerini dinleyip dolup bana şiddet bile uyguluyor. 3 çocuğum var ve ailemin yanına geri de dönemiyoruz. Biz doğuluyuz bunun için bizde boşanma kabul edilmiyor. Ailem kesinlikle kabul etmez. Ne yapmam lazım bilmiyorum. Her çareyi denedim son ümüdim burası oldu. Kocamı ailesinden nasıl soğutabilirim. Benim gibi benzer durumda olup da çare bulan var mı hocam sizden yardım istiyorum. Bana bi çare olun lütfen. Aradım hocayı ama ulaşamdım. nasıl ulaşacağım yardım edin..

  1. Aleyküm selam Reyyan, bende senin benzer durumundaydım. Burak hoca ile tanışmam ile evliliğim sanki düzene girdi. Şimdi eşim sözümden çıkmıyor. Benim karımda ailesinin sözünden çıkmayan hep onların dediğini uygulayan bir kadındı. Burak hoca sayesinde eşim düzeldi ve artık bir aile olduğumuzu hissediyorum. Hemen burak hocayı ara pişman olmazsın. Arkadaşlar numarasını vermiş 0 553 371 89 94 doğru bazen yoğun oluyor ama ara tekrar mutlaka ilgilenir.

 7. Merhaba arkadaşlar benim ikinci evliliğim ilk eşim vefat etti. İkinci eşimin annesi resmen başıma bela oldu. İlk eşimden bir tane oğlum var ve hamileyim. Sürekli benim oğluma piç diyerek küçücük çocuğa o senin baban değil senin evin burası değil gibi sözler söylüyor. Fakat eşim de bu duruma bişi demiyor. Yaşlı idare et diyip duruyor. Birde birlikte yaşıyoruz. Oğlumun piskolojisi bozulacak düşman olacak bana çok korkuyorum. Kaynanamdan nasıl uzaklaşabiliriz? Bana yardımcı olurmusunuz Burak hoca bunu bir çözüm bulabilir mi?

  1. Merhaba Fadik seninle kader arkadaşıyız valla bende ne yapacam şaşırdım benim ilk evliliğim ama kaynanam bana ve kendi öz torununa yapmadığını bırakmıyor. Eşimde sanki bişi yokmuş gibi davranıyor. Nasıl uzaklaştıracaz biz şunları Burak hocadan bu konudan yardım alan yazsın lütfen bizde bilgi sahibi olak da güvenek.

 8. kocanız eğer sürekli kendi anne, babası veya diğer kardeşleri ile çok içli dışlı samimiyse ve evli bir eşi olarak bu konu sizleri rahatsız ediyorsa büyü değil de vefk işlemleri yaptırmanızı tavsiye ederim. Tabi her önünüze gelen medyum işlem yaptırmayın sonucu bazen hüsran olabildiği gibi maddi ve manevi bir zarar içerisinde olabilirsiniz. Size isterseniz kendim kadar emin konuşabileceğim Burak hoca efendiyi tavsiye edebilirim. Yukarıda bir arkadaşımız numarasını paylaşmış aramanızdan bir şey kaybetmezsiniz. Hepinize iyi günler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir