Posted in: Kiriş Büyüsü

Kiriş İpi Büyüsü

Kiriş Büyüsü Nedir?

Büyüler insan hayatında geçmişten  berri yer almakta olup, aslında oldukça tehlikeli ve zararlı işlemler sonucunda yapılmaktadır. Büyü insanların isteklerinin ve amaçlarının gerçekleşmemesi halinde ihtiyaç duydukları işlemleri kapsarken bazen de sevmedikleri ve zarar vermek istedikleri kişilere karşı duyulan nefret sonucunda bazı işlemleri kapsamaktadır. Büyüler ve çeşitleri yapılacak olan işleme göre değişmekte olup, bu işlemler aslında günümüzde medyumlar ve hocalar tarafından yapılıyor gibi görünse de her medyum ve hoca büyüleri yapmazlar. Çünkü büyü her ne amacı kapsarsa kapsasın oldukça günah olup, bunun için bu tarz işlere girmeyebilirler. Kiriş ipi büyüsü de son zamanlar da oldukça popüler hale gelmiş büyülerden olup, arası bozuk olan çiftlere ya da arası bozuk olan ve bir türlü düzelmeyen kişilere uygulanmaktadır. Bu büyü ister arası bozuk olan çiftlerden birisi tarafından yapılsın ister arası bozuk olan kişiler dışında onları barıştırmak isteyen kişiler tarafından yapılsın fark etmeksizin uygulanabilir.

Kiriş İpi Büyüsünün Amacı Nedir?

Kiriş ipi büyüsü, büyü çeşitlerinden birisi olup, amacı ise soğukluk olan kişileri barıştırmak ve aralarının iyi olmasını sağlamak amacı ile yapılmaktadır. Örneğin arası bozuk ve soğukluk olan eşler aralarını düzeltmek amacı ile yaptırabilirken aynı zaman da kayın valideniz aranızın düzelmesi için yaptırabilir. Oğlumun gelinim ile arası düzelsin diye araştırılan büyülerin sonuçları genellikle yapacak olan kişi başka büyülere yönelmez ise kiriş ipi büyüsü yapılabilir.

Kiriş İpi Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kiriş ipi büyüsü, tarifi verilmesi doğru bir davranış değildir. Çünkü büyüler sadece bilen kişiler tarafından uygulanmakta olup, internet gibi ortamlardan alınması durumunda yanlış bir tarif alabilir ve kötü sonuçlara neden olabilirsiniz.

Kiriş İpi Büyüsü Yapan Medyumlar

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki bizler kiriş ipi büyüsünün ne olduğunu, neden yapıldığını ve nasıl yapılacağına dair bilgileri sizlerle paylaşmaktayız. Sürecimiz arasında kesinlikle böyle bir büyüyü yapmak yoktur. Kiriş ipi büyüsü yapan hocalar arasında kimi tercih edeceğinizi ya da kimin yaptığına dair bir arayış içerisinde olduğunuza cevap arıyorsanız eğer internet üzerinden arama motoru kullanarak kiriş ipi büyüsü yapanlar şeklinde bir arama yapmanız durumunda karşınıza yüzlerce medyum sitesi gelecektir. Bu medyum sitelerini iyi analiz ederek gerçekten işinde uzman bir medyum bularak yaptırmanız gerekmektedir. Maddi ve manevi kayıp yaşamamak adına seçmiş olduğunuz medyumun daha önceki çalışmaları hakkında bilgi almayı ihmal etmeyiniz. Resmi çalışan, vergisini ödeyen, kurumsal bir ofis içerisinde vergi levhası olan medyumlara yaptırmanız sizin için daha avantajlı olacaktır. Eğer olur da işinde uzman olmayan bir medyuma böylesine güçlü bir büyüyü yaptırmak isterseniz sonucunda büyünün ters tepmesine maruz kalabilirsiniz. Ters tepmesi demek büyünün etkisinin görülemeyeceği anlamına gelir. Yani arasında soğukluk olan kişileri arasını düzeltmek isterken daha da kötüsünün oluşmasını sağlamış olabilirsiniz. Ciddi riskleri bulunur. Her ne kadar şeytani bir işlem olmasa da psikolojik olarak büyünün etkisi altına girebilirsiniz. Her zaman dediğimiz gibi büyü yerine vefk işlemlerinden faydalanmanızdan yana olduğumu yine belirtmek isteriz.

Arabulucu Vefk ve Tılsım Yaptırın

Arasını düzeltmek istediğiniz kişiler ya da kendi aranızda eşinizle veya herhangi bir gönül ilişkisi bulunduğunuz kişi ile aranızı düzeltmek istiyorsanız büyü yerine arabulucu vefkler veya tılsımlar yaptırmanız daha iyi sonuç alacağınız anlamına gelir. Yapılacak vefk veya tılsım işlemleri bir büyü çalışması olmadığı için gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. 7 günde bitecek çalışma 15-40 gün arasında tutması beklenir ve medyum olarak bu sürece %80 garanti vermekteyiz. Dua, vefk işlemler, ve tılsımlı sözcüklerle yapılmaktadır. Daha çok bağlama vefki ile bu gibi sorunlar çözüme kavuşturulabilmektedir.

Comments (3) on "Kiriş İpi Büyüsü"

  1. kızım iyice asabileşti hocam ergenlik dönemidir dedik zamana bırakalım dedik ergenlik dönemide bitti ama hala değişmedi aksine daha kötü oldu söz dinleemiyor bize hakaretler ediyor bizimle muhabbet etmiyor eve geç geliyor alkol sigara ne kadar kötü zararlı maddeler varsa kullanmaya basldı düzeltemedik bir türlü kendisini artık yorulduk dövmek çare olmamaya başladı aramız iyice kötü oldu basında babası olmadı için ben artık yetişemez oldum babasından ayrıldığım için beni sorumlu görüyor suçluyum gibi davranıyor artıık bana ben kızımla iyi olmak istiyorum artık onu kötü yoldan kurtarmak aramızın düzelmesini istiyorum ne olursunuz bana bi çare gösterin hocan kiriş ipi nedir bilmiyorum bu konuda bana yardımcı olurmusunuz ne yapam gerek kızımı yeniden kazanmak için ????

    1. benimde oğlum aynı sizinki gibiydi ergenlikte basladı sorunları ve ardı arkası kesilmedi kavgacı kaba saba birisi oldu başımıza babası dövmek istemesede arada mecbur kalıyordu bu onu daha çok hırcın ediyordu tıp da çare bulamıyınca bizde hocaları deneyelim dedim bi arkadasımın önayak olmasıyla bir hocayla tanıstık adam gerçekten bu konuda uzman olmus resmen hayranlıkla dinledim adamı bir celb yaptı bize oğlum çok şükür günden güne daha da uysal bir cocuk olmaya basladı kendisinden allah razı olsun

      1. adınıza çok sevindim hangi medyum hocayla çalışma yaptırdınız? Kaç gün sürdü çalışma bende yaptırmak istiyorum. en azından hocanın telefon numarasını verirseniz size de çok dua ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir