Kesin Tutan Aşk Büyüsü

İnsan hayatında geçmişten geleceğe doğru yön veren büyüler sıklıkla tercih edilmektedir. Büyüler her ne kadar İslam dini açısından kabul görülmese ve günah içerse de maalesef ki tercih edilmektedir. Özellikle aşk büyüleri pek çok kişinin araştırdığı ve uyguladığı büyü çeşitleri arasında yer almaktadır. Aşk büyüleri bir kimseyi kendisine aşık etmek, bağlamak ve kendinden başka kimseyi gözü görmemesini sağlaması amacı ile uygulanmaktadır. Fakat aşk büyüleri, kara büyüler arasında yer aldığı için oldukça günahtır. Aşk büyüleri pek çok çeşitti bulunmakta olup, aralarından uygun olanı kişiye göre tercih edilerek uygulanmaktadır. Her aşk büyüsünün çeşitti diğerlerine göre farklılık gösterebilir.

Aşk Büyüsü Çeşitleri

Aşk büyüleri arasında yer alan pek çok aşk büyüsü vardır. Bunlardan en çok tercih edileni genellikle adet kanı büyüsünden, canbar büyüsüne, papaz büyüsünden, saç büyüsüne kadar değişmektedir. Bu büyülerin her birisinin yapılış şekilleri farklı olup, bunları sadece medyumlar uygulamaktadır. Kişinin durumuna göre ve isteğine göre aşk büyüsü çeşitleri değişkenlik göstermektedir. Aşk büyüsü yaptıracak olan kişiler genellikle kesin tutan aşk büyüsü hangisidir diye araştırma yapmakta olup, aslında kesin tutan aşk büyüleri hepsidir. Doğru şekilde uygulanması durumunda aşk büyülerinin hepsi etkilidir ve kesin tutar. Sadece etkileri ve uygulanış şekilleri farklıdır.

Aşk Büyüsü Yapan Medyumlar

Biz aşk büyüsü yapmamakta olup, İslam dinine aykırı olan işlemleri gerçekleştirmemekteyiz. Bunun için biz sadece celb, vefk, tılsım gibi işlemler gerçekleştirmekte olup, genellikle aşk vefki bu konuda tercih ettiğimiz işlemler arasında yer almaktadır. Aşk vefki, tamamen dualar ile yapılmakta olup, bir kağıda yazılarak uygulanmaktadır. Aşk vefki 15 ile 40 günlük bir süreç ile tutmakta olup, yapılışı ise sadece alim ve ilim sahibi olan medyumlar yapmaktadır. Aşk vefki yapan medyumlar bu işlemleri uyguladıktan sonra zaman içerisinde sevdiğiniz kişinin rüyasına girmekte olup, rüyada onun gözüne güzel görünerek aslında bir nevi beynine girmiş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir