Posted in: Büyü Belirtileri

Kendine Bağlama Büyüsü Belirtileri

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüleri belirtileri genel olarak birbirlerinden farklılık gösterir. Yani her yapılan büyünün belirtisi aynı olmaz. Ancak sizlere kendine bağlama büyüsü belirtileri adı altında yapmış olduğum bu paylaşımda genel olan belirtilerden bahsetmek istiyoruz. Araştırmalarımızı internet siteleri üzerinden kişilerin yaptıkları yorumlara göre derlediğimiz bir içerik olduğunun altını çizmek isteriz. Buradan belirteceğimiz belirtileri yakın çevrenizden birisi taşıyorsa veya kendi üzerinizde var olduğunu düşünüyorsanız eğer medyum desteği almanızda fayda olacaktır.

Genel Belirtiler

 • Öncelikli olarak bağlama büyüsü yapılmış olan bir kişi kendisini yalnızlaştırır. Ortamlara girmez, girdiği ortamdan bir an önce çıkmak ister. Yalnız kalmayı benimser.
 • Bağlama büyüsü belirtileri olan aynaya bakma ve aynaya hiç bakmak istememe şeklinde olabilmektedir. Burada bakma uzun süreli bir ayna karşısında durma eylemidir.
 • Ani gelişen ağırlık çökmesi, kişi herhangi bir rahat edeceği ortama yani eve girdiği zaman ağırlıktan uyuma isteğinde bulunur.
 • Büyünün belirtisi ile birlikte fiziksel ve ruhsal olarak değişimlere tabii olunur. Bu da kişinin iş hayatında, arkadaş çevresinde dışlanma yaşanır.
 • Aile sorunları ortaya çıkmaya başlar. Aile içi öfke kontrolünü elinizde tutamazsınız.
 • Kasılma ve çene kitlenmesi

Yukarıda saydıklarımız genel standart diyebileceğimiz belirtilerdir. Her bağlama büyüsü aynı etkileri göstermeyebilir. Mesela erkeklik bağlama büyüsünde cinsel soğukluk belirtisi olarak karşımıza çıkabilir. Ancak birisini kendine bağlama büyüsü belirtisi tamamen duygu dolu anların yaşanması gibi belirti olarak karşımıza çıkar.

Belirtileri Yaşıyorum Diyorsanız Eğer

Üzerinizde bir bağlama büyüsü belirtileri varsa şüphelerinizde kesin eminseniz mutlaka medyum desteği alınması gerekir. Medyum kişiye bakım yapar. Bu bakımın adı kendi dillerinde ‘’ rabıta ‘’ olarak bilinir. Büyü neden yapılmış, ne zaman yapılmış, kim tarafından yapılmış gibi bilgileri medyum size aktarır. Çaresi ise yapılan büyünün bozulması ile sonlandırılır. Kişi büyü bozma işleminden sonra eskisi gibi büyüden yoksun bir şekilde yaşamaya başlar.

Belirtileri buradan paylaşıyor olsak da biz büyü yapma, büyü bozma, büyü bakımı kesinlikle yapmıyoruz.

Bağlama Büyüsü Bir Kişiye Yapılırsa Neler Olur?

Bağlama büyüsü çeşitleri olduğu için aslında bu konuyu çok aydınlatmak istesek de sınırlı açıklamalar yapmak zorundayız. Eğer aşk ile ilgili olarak bir erkek bir kadını kendisine bağlamak için büyü yaptırmışsa eğer büyünün etkisine maruz kalan kadın her daim erkeğin yanında olmak isteyecektir. Erkek ne derse kadın onu yapmak zorundadır. Evlenme teklifi kadın tarafından ret edilmez. Kadın bağlama büyüsü belirtisi ile birlikte ailesine sırt çevirir. Bu gibi sorunlar yaşanabilir.

Eğer bir erkeğe bir kadın tarafından bağlama büyüsü yapılmış ise erkek gerek iş hayatında, gerekse ailesinden uzaklaşarak her defasında soluğu kadının yanında alacaktır. Kadın istediğini elde etmiş ve erkeği artık kendisine bağlamıştır.

Kendine Bağlama Büyüsü Yaptırmak

Bir kişiyi kendinize bağlamak istiyorsanız eğer öncelikle medyum desteği almadan bu işin üstesinden tek başınıza gelemezsiniz. Medyum olarak büyü yapma, bozma, bakım yapma gibi süreçler içerisinde bulunmadığımız için böylesine bir zorlu süreçler içerisinde bulunmuyoruz. Ancak bağlama büyüsü kim yapar diye soracak olursanız bizler bağlama vefki yapmaktayız. Büyüden daha etkili ve belirtileri yukarıda saydıklarımız gibi ağır değildir.

Kendine Bağlama Vefki

Aşık olduğunuz ve karşılık görmediğiniz durumlarda aktif şekilde kullanılan kendine bağlama büyüsü oldukça günah içermektedir. Büyü hangi amaca hizmet ederse etsin kesinlikle günahtır ve bunun affı yoktur. Bunun içi büyü yerine vefk gibi işlemler yaptırmanız önerilmektedir. Vefk kesinlikle büyü ile bağlantılı değildir. Tamamen dualar ile yapılmakta olup, her medyum vefk yapamaz. Bunun için bu konuda uzman olması ve ilim bilmesi gerekmektedir. Kendine bağlama vefki de uzman bir medyum tarafından yapılmakta olup, biz vefk, celb, tılsım gibi işlemler yaparak sizlere hizmet vermekteyiz. Yapılan işlemler 15 ile 45 günlük süre gerçekleşmekte olup, işlem sırasında medyumun sizlere söylediklerini harfiyen yerine getirmek önemlidir. Bunun dışında tabi ki vefkin yüzde 80 tutma olasılığı bulunmaktadır. Kendine bağlama vefki yaptırmak ve detaylı bilgi almak için medyum ile iletişime geçilmesi ve ayrıntıları öğrenmesi gerekir.

Comments (15) on "Kendine Bağlama Büyüsü Belirtileri"

 1. eşimin benden ayrılmak istemesini Burak hocam sayesinde hallettim. Büyü olarak olmasa da kendine has yöntemlerle eşimle birbirimize bağlanan iki aşık haline döndürdü.

 2. Merhaba, sevgilim ile yaklaşık 5 aydır ayrıyz ve hiç bir şekilde beni arayıp sormuyor. Yani tamamen aklından çıkarmış ve hiç olmamışım gibi yoluna devam ediyor. 3 yıllık ilişkimizi yokmuş gibi davranması ve beni bir hiç yerine koyması çok zoruma gidiyor. bana dönmesi ve tekrar eski halimize dönmek istiyorum. Burak hoca bana bu konuda yardımcı olur mu arkadaşlar numarasını verecek olan var mı?

  1. selam Zahide, bende seninle aynı durumdaydım ama Burak hoca 15 günlük sürede sevdiğimi verdi bana. Hocanın numarası 0 553 371 89 94 ulaş mutlak yardımcı olur sana da büyü yapmıyor ama bilgin olsun.

   1. Sizden destek ve ilham alarak aramıştım şimdi her hayat bana güzel diyebilrim. Sizi tanımayı çok isterdim Aslıhan hanım buradan yazmış olduğunuz yorum beni çok mutlu etti ve sizin sayenizde aradım burak hocayı iyi ki varsınız allah sizden de burak hocamızdan da razı olsun.

  1. Kazım merhaba benim amcamın kızı yaptırdı ve şuan sevdiği kişiyle evli hatta şuan hamile oğlu olcak inşallah Burak hoca ile görüşmüştü bende yaptırmayı düşünüyorum.

    1. Ben iletişime geçtim gerçekten de dedikleri kadar varmış daha adama ne için gittiğimi söylemeden o bana neden geldiğimi söyledi. Bana celb yaptı ve artık hayatımda her şey yolunda gidiyor. Gitmek isteyenlere gerçekten tavsiye ediyorum. Öyle dolandırıcı filan da değil bende başta olabilir mi acaba diye korkmuştum ama hiç de korktuğum gibi biri çıkmadı.

  2. Benim eşim çok güzel bir kadın ve gezmeyi çok seviyor. Sadece gezmek değil aynı zamanda Oldukça aktif bir kadın sürekli olarak farklı, sporlarla uğraşıyor dansa gidiyor. Çok fazla gittiği yerde dikkatleri üzerine çekiyor ve ben onu çok kıskanıyorum. Bense sadece işinde gücünde olan biriyim. İstiyorum ki eşim ben geldiğimde evde olsun. Evine sadık bağlı bir kadına dönüşsün. Bu büyü yöntemini kullansam acaba etkilerini görür müyüz?

  3. Ben yaptırmıştım bir kaç ay önce halen etkisi devam ediyor. Sevdiğim kadın bana bağlasın diye yapmıştım şuan birlikteyiz daha 1 kez bile tartışmadık aramız çok iyi tavsiye ederim.

  4. Ben yaptırmıştım bir kaç ay önce halen etkisi devam ediyor. Sevdiğim kadın bana bağlasın diye yapmıştım şuan birlikteyiz daha 1 kez bile tartışmadık aramız çok iyi tavsiye ederim.

  5. Sevdiğim bi kız vardı benmde kıza ne dediysem ne yaptıysam beni istmiyodu ne hediyelrr aldım gittim o seviyo diye spor araba bile aldım hatta artık o kadar abarttımki yüzük alıp evlenme teklifi bile etmiştim ama yok kız hiç bi şekilde bni istemiyor meğer beni paramı kullanıyomuş geçenlerde öğrendim ki başka biriyle nişanlymş zaten çocuk da askerdeymş bu da bnmle gönül eğlendriiyomuş bende o kadr sinir oldumki çocuğa mesj attm kızın foyasını ortaya çıkardım bi güzel tabi bunlar ayrıldılar sonra dedm kız nasılsa bana gelir beni sever haber yolldım görşmk istyorum diye yok kız iyice bilenmiş bana onları ayırdım diye yüzümü bile görmek istemioyumuş bende her yolu denedim artık ne yapayım başka yapacak bişey yok diyie düşünüyodum ama bigün bi arkdaşım bana bu kızı elde etmek için bi yöntem önerdi medyuma gidip kendime bağlama celbi yaptıracakmşm bu cdelb sayesinde de kızn gözü benden başkasını görmiycekmş filan filan ben bşta inanmamıştım ama dedm nolcak bi deneyelim bakalım celb yaptırmaya medyuma gittik clbi yaptrdıktn snra kızdan haber gelmesin mi neymiş bni seviyorumuş istemeye gelsinler demş bende durumuyum hemen istemey gittim kızı bu celb sayesinde kız da beni seviyo artık hatta nişanlanıcaz bu ay denemek isteyen olursa mutlaka celbi kullansın ben sevdğme bu celb sayesinde kavuştm

 3. BÜlama büyüleri genel olarak işe yarasa da tehlikeli olduklarını, duydum bu yüzden bende bir medyuma gittim ve Bağlama Büyüsü yerine ne yapabiliriz diye sordum. Bana celb tavsiye etti. Celb kullandım ve hiç bir tehlikesi yok gene aynı büyü yöntemini kullanmış gibi sonuç aldım. Siz de büyü yerine celb deneyebilirsiniz.

 4. Benmde sevdiğim bi çocuk varrdı duygularımı açamamştım bi türlü ben kendimi ifade edene kdr da o başka biriyle sevgili oldu bigün nları dışarıda el ele gördüm o gün dedim eşke itiraf etseydm onu sevdğimi belki biz şuan elele olurduk ama iş işten geçmişti aradan biraz zaman geçti çocukla kızın ayrıldığın öğrendm bende hemen çocukla knşmak istedim ona sosyal medyadan yazdım çocuk mesajımı gördü ama önce cvp vermedi bikaç gün sonra bni istemediğini sevmdiğini söyledi snrada beni engelledi bn yerin dibine girmş gibi hissttm haftalarca evden dşarıya bile çıkamadm çok kımştm kendme sonra bi kız arkdşm geldi bni çok üzülüyor görnce medyuma gidip celb yaptıralım madem bu kdr çok sevysn çocuğu aşk celbi yaptırırz oda seni sevr dedi. Bende başka çarem yoktu çocuğu grçkten çok seviyodum kabul ettm medyuma gittik kendine bağlama clbi yaptırdık celb biraz uzun süre etkisini göstrymş önce baya bi bekledik bi kaç ay snra gerçekgten celb etkisini gösterdi çocukta bana gene sosyal medyaüzerinden yazdıaslında bni sevdğini ve görşmek istedğini söyledi yüz yüzde geldik nkştk çocuk bni sevdiğnii söyledi çıkma tekklifi etti bana bende kabul ettim o çocuk şua nbnm eşim aradan biraz zaman geçtikten snra bana evlenme teklifi etti gerçekten bu celb işe yaradı ve clb sayesinde evlym

 5. Ben büyü yöntemini daha önce kullanmştm ama sürekli yeniletilmesi gerektiği için artık hem maddi açıdan hemde manevi yoruldum snra vbi gün arkdşmla knşuyoduk o bana celb yöntemini tavsiye etti celb de yenielem yapamya gerek yokmuş bi kez yapınca ömürlük oluyomuş bende mantıklı dedim bi kere yaptırıp kurutulurum . bnm sevdğm bi çocuk vardı ona kavşmak için büyü yaptırmıştım gerçekten de kavbuştuk ama büyünün etkisi bitine çocuk benden yrılıyodu bende bu clbi yaptırmaya karar verdim medyum burak hocayı buldum onu çok övüdler arakdaşımd asürekli celb için ona gidioymuş bende ona gittim gerçekten işinin ehli birm medyum bna çok yardımcı oldu kendine bağlam celbi yaotrdık kısa zaman içerisinde de celbin etkilerini görürüsün dedi geçrekten bir ay olduya da olmadı celbin etkilerini gördüm ben artıksürekli yenielem işlemi de yapmıyorum valla bi kete yaptırdım celbi rahat ettim zaten bu yöntemi medyumlarda daha çok kullanıyolarmış udurmu bnm gibi olan varsa diye buraya medyum burak hocanın telefon numarasını bırakıyorum arayabilirsiniz kesin ger idönüş yapar size ve sonuç alırısnız kendisi gerçekten çok tecrübeli ve işinin ehlibir medyum işlemlerinin hepsi sonuç vetiyo çok bi ücret de talep etmiyor sizden merak etmeyn ben kesinlikle kendisini tavsiye ediyorum sizlere 0 553 371 89 94 bu numaraan ulaşabilirsiniz çok iyi bi medyum gerçekten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir