Kendine Bağlama Büyüsü Belirtileri

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüleri belirtileri genel olarak birbirlerinden farklılık gösterir. Yani her yapılan büyünün belirtisi aynı olmaz. Ancak sizlere kendine bağlama büyüsü belirtileri adı altında yapmış olduğum bu paylaşımda genel olan belirtilerden bahsetmek istiyoruz. Araştırmalarımızı internet siteleri üzerinden kişilerin yaptıkları yorumlara göre derlediğimiz bir içerik olduğunun altını çizmek isteriz. Buradan belirteceğimiz belirtileri yakın çevrenizden birisi taşıyorsa veya kendi üzerinizde var olduğunu düşünüyorsanız eğer medyum desteği almanızda fayda olacaktır.

Genel Belirtiler

 • Öncelikli olarak bağlama büyüsü yapılmış olan bir kişi kendisini yalnızlaştırır. Ortamlara girmez, girdiği ortamdan bir an önce çıkmak ister. Yalnız kalmayı benimser.
 • Bağlama büyüsü belirtileri olan aynaya bakma ve aynaya hiç bakmak istememe şeklinde olabilmektedir. Burada bakma uzun süreli bir ayna karşısında durma eylemidir.
 • Ani gelişen ağırlık çökmesi, kişi herhangi bir rahat edeceği ortama yani eve girdiği zaman ağırlıktan uyuma isteğinde bulunur.
 • Büyünün belirtisi ile birlikte fiziksel ve ruhsal olarak değişimlere tabii olunur. Bu da kişinin iş hayatında, arkadaş çevresinde dışlanma yaşanır.
 • Aile sorunları ortaya çıkmaya başlar. Aile içi öfke kontrolünü elinizde tutamazsınız.
 • Kasılma ve çene kitlenmesi

Yukarıda saydıklarımız genel standart diyebileceğimiz belirtilerdir. Her bağlama büyüsü aynı etkileri göstermeyebilir. Mesela erkeklik bağlama büyüsünde cinsel soğukluk belirtisi olarak karşımıza çıkabilir. Ancak birisini kendine bağlama büyüsü belirtisi tamamen duygu dolu anların yaşanması gibi belirti olarak karşımıza çıkar.

Belirtileri Yaşıyorum Diyorsanız Eğer

Üzerinizde bir bağlama büyüsü belirtileri varsa şüphelerinizde kesin eminseniz mutlaka medyum desteği alınması gerekir. Medyum kişiye bakım yapar. Bu bakımın adı kendi dillerinde ‘’ rabıta ‘’ olarak bilinir. Büyü neden yapılmış, ne zaman yapılmış, kim tarafından yapılmış gibi bilgileri medyum size aktarır. Çaresi ise yapılan büyünün bozulması ile sonlandırılır. Kişi büyü bozma işleminden sonra eskisi gibi büyüden yoksun bir şekilde yaşamaya başlar.

Belirtileri buradan paylaşıyor olsak da biz büyü yapma, büyü bozma, büyü bakımı kesinlikle yapmıyoruz.

Bağlama Büyüsü Bir Kişiye Yapılırsa Neler Olur?

Bağlama büyüsü çeşitleri olduğu için aslında bu konuyu çok aydınlatmak istesek de sınırlı açıklamalar yapmak zorundayız. Eğer aşk ile ilgili olarak bir erkek bir kadını kendisine bağlamak için büyü yaptırmışsa eğer büyünün etkisine maruz kalan kadın her daim erkeğin yanında olmak isteyecektir. Erkek ne derse kadın onu yapmak zorundadır. Evlenme teklifi kadın tarafından ret edilmez. Kadın bağlama büyüsü belirtisi ile birlikte ailesine sırt çevirir. Bu gibi sorunlar yaşanabilir.

Eğer bir erkeğe bir kadın tarafından bağlama büyüsü yapılmış ise erkek gerek iş hayatında, gerekse ailesinden uzaklaşarak her defasında soluğu kadının yanında alacaktır. Kadın istediğini elde etmiş ve erkeği artık kendisine bağlamıştır.

Kendine Bağlama Büyüsü Yaptırmak

Bir kişiyi kendinize bağlamak istiyorsanız eğer öncelikle medyum desteği almadan bu işin üstesinden tek başınıza gelemezsiniz. Medyum olarak büyü yapma, bozma, bakım yapma gibi süreçler içerisinde bulunmadığımız için böylesine bir zorlu süreçler içerisinde bulunmuyoruz. Ancak bağlama büyüsü kim yapar diye soracak olursanız bizler bağlama vefki yapmaktayız. Büyüden daha etkili ve belirtileri yukarıda saydıklarımız gibi ağır değildir.

7 Replies to “Kendine Bağlama Büyüsü Belirtileri

 1. eşimin benden ayrılmak istemesini Burak hocam sayesinde hallettim. Büyü olarak olmasa da kendine has yöntemlerle eşimle birbirimize bağlanan iki aşık haline döndürdü.

 2. Merhaba, sevgilim ile yaklaşık 5 aydır ayrıyz ve hiç bir şekilde beni arayıp sormuyor. Yani tamamen aklından çıkarmış ve hiç olmamışım gibi yoluna devam ediyor. 3 yıllık ilişkimizi yokmuş gibi davranması ve beni bir hiç yerine koyması çok zoruma gidiyor. bana dönmesi ve tekrar eski halimize dönmek istiyorum. Burak hoca bana bu konuda yardımcı olur mu arkadaşlar numarasını verecek olan var mı?

  1. selam Zahide, bende seninle aynı durumdaydım ama Burak hoca 15 günlük sürede sevdiğimi verdi bana. Hocanın numarası 0 553 371 89 94 ulaş mutlak yardımcı olur sana da büyü yapmıyor ama bilgin olsun.

   1. Sizden destek ve ilham alarak aramıştım şimdi her hayat bana güzel diyebilrim. Sizi tanımayı çok isterdim Aslıhan hanım buradan yazmış olduğunuz yorum beni çok mutlu etti ve sizin sayenizde aradım burak hocayı iyi ki varsınız allah sizden de burak hocamızdan da razı olsun.

  1. Kazım merhaba benim amcamın kızı yaptırdı ve şuan sevdiği kişiyle evli hatta şuan hamile oğlu olcak inşallah Burak hoca ile görüşmüştü bende yaptırmayı düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir