Posted in: Bağlama Büyüleri

Kelepçe İle Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüleri kuvvetli kara büyüler arasında yer alır ve yapıldıkları andan itibaren kişileri tesiri altına alır. Bu bağlama büyüleri ile kişiler istedikleri kadının ya da erkeğin kendisine bağlanmasını sağlayabilir. Bağlam büyüleri aşk büyüleri arasındaki en kuvvetli ve kesin sonuç veren büyülerdir. Bunun için farklı materyaller kullanılarak büyüler yapılmaktadır. Kelepçe ile bağlama büyüsü oldukça kuvvetli bir büyüdür. Yapımında kelepçe kullanılarak kişilerin birbirlerine bir hayat boyu bağlı kalması sağlanır. Kelepçe ile bağlama büyüsü yapıldıktan sonra kişinin hayatında büyük bir değişiklik olacaktır ve artık eskisi gibi davranmayacaktır. Bu büyülerin yapımında genellikle üç harflilerden yardım alınmaktadır. Büyünün tesiri altına girmiş olan kişi artık üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacağı için kısa sürede sizi düşünmeye başlayarak size karşı bir şeyler hissedecektir.

Kelepçe İle Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu bağlama büyüsü için mutlaka iyi bir medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyum büyüyü bir kelepçe üzerine yapacak ve büyü yapılacak olan kişinin ismini bu kelepçe üzerine yazacaktır. Üç harflilerinde yardımı ile kelepçe kişinin evinde bir yere saklanır. Kişinin evinde bu büyü durduğu sürece kişi büyünün etkisi altına girecektir. Bu yüzden büyülü kelepçelerin hiçbir şekilde kişinin evinden dışarı çıkmaması ve kaybolmaması gerekmektedir. Bu şekilde büyü kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Kelepçe ile bağlama büyüsü yapıldıktan hemen sonra kişi üzerinde yavaş yavaş etkilerini göstermeye başlayacaktır. Bu büyü kişinin kendi özgür iradesi ile hareket etmesini önler. Kişi tamamen büyünün kontrolü altına gireceği için kısa sürede size karşı bir şeyler hissetmeye başlayacaktır.

Kelepçe Büyüsü Ne Kadar Süre Etkilidir?

Her büyüde olduğu gibi bu kelepçe büyüsünde de bir etki süresi vardır. Büyünün bu etki süresi bittiğinde kişi artık büyünü etkisi altından çıkacaktır. Bu yüzden bu büyünün mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece devamlılığı kişi üzerinde sürecektir. Kelepçe ile bağlama büyüsü oldukça kuvvetli bir büyüdür. Fakat bu etkisini koruması için büyünün tekrarlatılması şarttır. Büyü tekrar aynı medyuma gidilerek tekrarlatıldığında artık kişi tamamen size bağlı ve aşık olacaktır.

Comments (5) on "Kelepçe İle Bağlama Büyüsü"

  1. Slm Ben burak hocayla bugün görüştüm gerçekten çok detaylı şekilde anlattı. Bilmiyorum içimden güven geldi ve celp işleminde karar kıldım yaptırmak istiyorum. Bence doğru yerdeyim.

  2. Bende evlilik hayatımda sorunlar yaşıyordum eşimle artık anlaşamıyorduk. Ama asla ayrılmak
    istemiyordum. Ben hoca aramaya başladım. Sonra kuzenim hocayı tavsiye etti kendisi işlem
    yaptırmış daha önce pek alakam yoktur böyle şeylerle inanmazdım da ama insan mecbur
    kalınca yaptırıyor. Hocam işlem yaptı. Kuzenim haksız çıkmadı işlem etkili oldu evimizde
    huzur geri geldi hocam sayesinde..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir