Kaşıkla Yapılan Ayırma Büyüsünün Yapılışı

Büyüler geçmiş zamanlarda berri hayatımızın içerisinde yer alan işlemlerden oluşmakta olup, eskiden daha fazla tercih edilse bile günümüzde de pek çok insan tarafından kullanılmaya devam etmektedir. Büyüler aslında iki çeşit amaca hizmet etmektedir. Birisi kendi menfaati için yapılan büyüler olurken birisi ise kin ve nefret amacı ile zarar vermek için yapılan büyülerdir. Ayırma büyüleri ise her iki amaca da hizmet edebilecek kapasitede olan büyü olarak bilinmektedir. Büyü çeşitleri arasında pek çok ayırma büyüsü bulunsa da kaşıkla yapılan ayırma büyüleri oldukça tercih edilen bir durumdur. Bunun nedeni ise kaşık ile yapılan büyülerin etkisi daha hızlı olurken etkisi de oldukça fazla olarak bilinmektedir. Bunun dışında kolay şekilde yapıldığı bilinmektedir. Peki, nasıl yapılır?

Kaşıkla Yapılan Ayırma Büyüsü Tarifi

Kaşıkla yapılan ayırma büyüsünün yapılışı aslında amaca göre değişkenlik göstermektedir. Bu ayırma büyüsünün amacı ise genellikle eşimi dostundan ayırma büyüsü, kaşıkla oğlumu karısından ayırma büyüsü, kaşık büyüsü ile evlileri ayırma, kaşık büyüsü ile kardeşleri ayırma gibi şekillerde yapılmak istenmektedir. Bu büyülerin hangi amaca hizmet etmesine bağlı olarak yapılışları değişmektedir. Fakat genel anlamda kaşıkla yapılan ayırma büyüsü tarifi vermek gerekir ise kaşıkların iç kısımlarına kimi ayırmak istediğinize göre sözler yazılır ve bu sözler yazıldıktan sonra büyüyü yapan kişi tarafından belirli sözler okunur. Okunarak ise bu tahta kaşıklar ters şekilde yani iç kısımları dışa bakacak şekilde kefen parçası ile bağlanır. Bağlandıktan sonra ise o kişilere ait bir mezarlığa gömülür. Büyünün genel tarifi bu olsa da bilmeyen bir kişinin yapması ise mümkün bir durum değildir.

Kaşıkla Yapılan Ayırma Büyüsünü Yapan Medyumlar

Pek çok medyum veya hoca büyü yapmaz. Bunun için de kaşıkla yapılan ayırma büyüsü yapan medyumlar ya da hocaları bulmakta zorlanabilirsiniz. Günümüz de oldukça dolandırıcı var iken ise daha zordur. Aslında medyumların ve hocaların büyüyü yapmama nedeni ise günah olmasından dolayı olup, bizler de büyü ile ilgili hiçbir işlem yapmamaktayız. Bunun yerine günah olmayan ve oldukça etkili olan ayırma vefki, ayırma celbi, ayırma tılsımı gibi dualar ile yapılan işlemleri tercih etmelisiniz. Biz bu işlemleri yapmakta olup, detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

One Reply to “Kaşıkla Yapılan Ayırma Büyüsünün Yapılışı”

  1. slm ben medine kocamin siddetinden biktim artik bir cozum arayisi icindeydim istanbulda gitmedigim medyum kalmadi ama sonunda konyada medyum burak hocayi buldum cok sukur ayirma celbi sayesinde cok hizli ve etkili bir cozum sundu bana kendisine cok tesekkur ediyorum tavsiye de ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir