Posted in: Aşk Büyüleri

Karşılıksız Aşk İçin Büyü

Aşk Büyüsü

İnsanlar hayatlarının bazı dönemlerin de belli sorunlar ile karşılaşabilir. Bu sorunlar ise fani dünyanın sunmuş olduğu maddi ve manevi anlamda sorunlar olmakta olup, genellikle son zamanlar da insanların yaşadığı ve en çok sorun olarak gördükleri problemlerden birisi de aşktır. Genellikle kişiler aşkı buldukları zaman karşılıksız olmasından yana problem yaşamakta olup, bu durum da ise verilen çabalar sonuç vermediği için başka şeylere yönelmektedir. Bunlar arasında yer alan ise karşılıksız aşk için büyü olup, büyü insan yaşamında geçmişten geleceğe doğru ilerleyen ve Allah katında kesinlikle kabul görülmeyen bir sihir olarak bilinmektedir. Büyüleri genellikle kötü niyetli insanlar yapmakta olup, büyüyü yapan da yaptırmak isteyen de büyük bir günaha ortak olmuş olurlar. Aşk büyüsü de gerçekte varlığını koruyan büyülerden olup, insanların yaşamlarını olumsuz yönde etkilemektedir. Yani buda kadere etki ettiği için günah olmaktadır.

Karşılıksız Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Karşılıksız aşk büyüleri gerçekte varlığı olan papaz büyüsü gibi büyü çeşitlerinin arasında yer almakta olup, birçok farklı şekilde yapılabilir. Fakat çoğu hocalar ve medyumlar büyü yapmadığı gibi bunun günah olduğunu da dile getirmektedir. Bazı internet siteleri sizlere evde veya kendiniz yapabilmeniz adına büyü adı altında bazı tarifler vermekte olup, bunlar ile sitelerine giriş yapılmasını sağlamaktadır. Fakat bu durum oldukça yasaklı bir durum olup, yapılmaması gerekmektedir. Aksi halde sizlere verilen farklı bir büyünün tarifi olabilir ve sizleri veya uyguladığınız kişiyi zor duruma düşürebilir. Bunların yerine büyüden uzak tılsım, vefk, celb gibi sadece dualardan oluşmakta olan eylemleri uygulatmanızı tavsiye ederiz. Allah’ın verdiğini Allah’tan başka kimse yardım etmeden uygulayamazsınız.

Karşılıksız Aşk İçin Tılsım Nedir?

Aşk tılsımı hakkında detayları neredeyse tüm yazılarımızda siz değerli ziyaretçilerimize anlatıyoruz. Karşılıksız aşk için büyü adlı bu paylaşımımızda da alternatif olarak aşk tılsımı yaptırabileceğinizi belirtebiliriz. Aşk tılsımı yedi (7) gün sürecek bir medyum çalışmasından sonra elde edilir. Medyum bu süre zarfında zamana çok dikkat eder. Mesela sabah ezanında kalkar ve aşk tılsımı için dua eder. Çeşitli vefk dualarını okur. Akşam karanlık çöktüğünde vefk üzerine sembolik çizimlerde bulunur. Tek başına kimsenin rahatsız etmediği bir ortamda gerçekleştirmesi gerekmektedir. 7 günün her saati farklı işlemlerle meşgul olacağı için zamanın tamamını dikkatli bir şekilde kullanarak aşk tılsımını oluşturur. 7 günün sonrasında eğer yakındaysanız size elden teslim eder. Eğer uzaktaysanız karo ile tarafınıza gönderir. Büyülere göre daha kolay ve itinalı bir çalışmadır. Büyülerin yan etkileri olabildiği gibi vefk ile yapılan aşk tılsımının büyü ile herhangi bir bağlantısı olmadığı için yan etkileri de yoktur. Her medyum büyü yapabiliyor olsa da vefk çalışmaları yani aşk tılsımı için çalışma içerisinde olmayabilir. Eğer güvenilir büyü yapmadan işinizi çözebilecek bir medyum arıyorsanız resmi olarak hizmet veren bizi tercih edebilirsiniz.

Tüm süreçler yapıldıktan sonra medyum size 15 ile 40 gün arasında tutacağına dair bilgileri verir. Tabi aşk tılsımı elinize geçtiği zaman içerisinde bir not karşınıza gelecektir. Bu not içerisinde yatmadan önce dua okumanız gerektiği belirtilmektedir. Bu duaları atlamadan okumanızda fayda olacaktır. Yapılan çalışmanın tutmasına medyum olarak %80 garanti vermekteyiz. %20 açıkta kalması ise tamamen sizin üzerinize düşen görevle alakalıdır.

Aşk tılsımı yaptırdığınız zaman olabilecek ihtimaller ise karşılık bulamadığınız aşk için gerekli olan süreçleri kendi lehinize çevirmeye başlarsınız. Uzun vadede yapılan bir çalışma olmadığı için ayrıca büyü ile yakından alakası olmadığı için 10 kişiden 9 unun tuttuğu gözlemlenmektedir.

Aşık Etme Celbi

Büyüler insan hayatında oldukça risk taşıyan işlemlerdir. Büyü yapan kişiye de uygulanan kişiyede amacın dışında bazı etkilerde bulunması mümkün bir durumdur. Bunun için büyü  yaptırmak tehlikelidir ve dinimizce yasaklı bir işlemdir. Büyü yaptırmak yerine aşık etme celbi daha mantıklı ve makul bir karar olacaktır. Celb, büyü ile bağlantısız olup, sadece amaca yönelik dualar ile yapılan bir işlemdir. Bu işlemi her medyum yapamadığı gibi alanında uzman ilim bilen medyumlar yapabilir.  Biz büyü uygulamıyor ve sadece celb uygulaması yapmaktayız. Bizimle ile iletişime geçerek konu hakkında bilgi alabilir ve uygulamaya başlatabilirsiniz. Celblerin %80 tutma imkanı vardır. Daha fazla bilgi için arayınız.

Comments (13) on "Karşılıksız Aşk İçin Büyü"

 1. Komşumuzun kızına aşık oldum ama o beni sevmiyor ve hiç yüz vermiyor. Saf temiz duygularımla ona açıldığımda benimle dalga geçti. Aynı duyguları onunda yaşamasını istiyorum. Karşılıksız aşk büyüsü yaptırsam o da benim gibi hisseder mi?

  1. Ben de buna benzer bir olay yaşadık arkadaşım. Karşılıksız aşk büyüsü yerine celb yaptırabilirsiniz. Sevdiğin kızın sana aşık olması için celb yaptırıp onu kendine aşık edebilirsiniz. Bu kez sevdiğin kızda seni sevecek ve mutlu bir ilişkin olacak. Bence büyü yerine mutlaka celb denemelisin.

   1. Bende büyü ile ilgili hiç iyi şeyler duymadım. Genel de bu tarz büyülerin gücü büyü olsun diye üç harflilerin yardımı alınıyormuş. Bu varlıklar da büyü yaptıran kişiye musallat oluyorlarmış. Büyü yerine bende celp ya da tılsım yaptırmaya karar verdim. Daha önce arkadaşım da bir medyuma gidiyordu bana da onu tavsiye etti. Kendisi büyü yapmıyor sadece celb ve tılsım gibi şeyler ile uğraşıyormuş. Medyum burak hoca gitmek isteyen olursa numarasını da aldım. 0553 371 89 94 bu numaradan kendisine ulaşabilirsiniz.

 2. Karşılıksız aşk büyüsünü denemek istiyorum ama bana bir zararı dokunur mu diye de korkuyorum. Daha önce deneyen biri var mı bana bir akıl verir misiniz? Kendim zarar göreceksem hiç bir şekilde büyü yöntemini denemeyeceğim.

  1. Nusret arkadaşım büyü tabiki tehlikelidir, aynı zamanda da günahtır. Bu yüzden büyü yöntemini size asla tavsiye etmem. Büyü yüzünden cinler size musallat olabilirler. Böyle bir şey yaşamak istemiyorsanız büyüden uzak durun. Bunun yerine size celb önerebilirim. Celbin bir zararı yoktur. Rahatlıkla celbi kullanarak amacınıza ulaşabilirsiniz. Ben de daha önce celb yöntemini kullandım. Bu yöntemle sevdiğim kişiye ulaştım . Bir zararını da görmedim siz de deneyebilirsiniz.

   1. Bende daha önce celb denemiştim etkisini bir kaç gün içerisinde hemen gösterdi gerçekten. Siz de celb deneyebilirsiniz. Ama celb için mutlaka iyi bir medyuma gitmeniz gerekir. Aksi taktirde hiç bir işe yaramayacaktır. Ben medyum Burak hocaya gitmiştim. Merak edenler için numarasını buraya bırakıyorum arayarak randevu alabilirsiniz. 0530 371 89 94.

 3. Bende medyum Burak hocayı denemek istiyorum. Ben büyü değil dediğiniz gibi celb yaptırmak istiyorum ama celb nedir bilmiyorum bir zararı var mıdır bilmiyorum. Bilen biri bana yardımcı olabilir mi?

 4. Bende medyum Burak hocayı denemek istiyorum. Ben büyü değil dediğiniz gibi celb yaptırmak istiyorum ama celb nedir bilmiyorum bir zararı var mıdır bilmiyorum. Bilen biri bana yardımcı olabilir mi? Bir de acaba tılsım mu yaptırsam diye de düşündüm ama ona da emin olamadım.

 5. Ben uzun yıllardır birine aşığım ve ne yaptıysam ne ettiysem onu kendime bağlayamadım. Ben bu kişi ile birlikte mutlu olmak istiyorum. Bunun için büyü yöntemini denemedim bir tek ama korkuyorum açıkçası başımıza bir iş gelir diye. Sadece kendim için değil onun için de korkuyorum. Onun zarar görmesine dayanamam. Bu yüzden bu büyüyü deneyen biri varsa bana bir akıl versin allah aşkına.

 6. Sevdiğim kız bana hiç pas vermiyor. Neler yaptım neler ama gene de beni istemiyor. Artık bıktım gerçekten oda beni sevsin istiyorum. Bu büyüyü denemek istiyorum ama bilmiyorum gerçekten işe yarar mı? Deneyen biri var mı acaba gerçekten işe yarıyor mu?

 7. Sevdiğim Beni Nasıl Sever diye bende büyü yaptırmak istemiştim ama büyüyle alakalı intenretrn bi kç yazı okudum hep cinlerin musallat olması fialn böyle kötü şeylrden bahsetmişler bende çok korktum açıkçası byüü yaptırmak istemedim sonra bi arkadşımla konştum o da ban dediki büyü yerine celb yaptırdm ben işe de yaradı dedi bende hemen bi güvenlr mdyum buldum celb yaptırmaya gittim celb yaptırarak sevdğme kavştm celb zor bi işle mama hiç bi zararı yok gerçekten korkanvarsa korkmasın hiç bi zararını görmüyoruz bne görmedm şahsen kısa zamanda da hemen etkilerii gösterdi 14 gün kadar sadece işelmin etki etmesibi beklemek gerekyo 14 gün anca hca işlemi yapıyo zor bi işlem ama dualarla etki ettiği için bi sıkıntı yaşanmıyor bide üyü gibi kötü bişiy değil tamamen rahmani bide ömür boyu düüyomuş büyüde meela sürekli etki süresi bittiğinde yenilemtek gerekkiyomuş ama bunda ölye değil bne biere yaptırdım bidaha da hiç yenişetmedim yanicelb yönteöi büyüden çok dhaah iyi kullanabilirsiniz ben herkese tavsiy ediyorum kendim yaptırdım hiç bi zararnda görmedm tam tersine kıa zamnda işe yarıyo etkileri görülüyo çok güçlü bi yöntem ve kesin sonuç veriyı şimdi yiiki yaptırmşım fiyorum sevdiğimle birlikteym mutluyum celb syaesinee oldu hepsi yoksa sevdğm beni sevmezdi bende peşinden koşmaya devam ederdim aam celb sağolsun birlikteyiz

 8. Bizim komşunun bi kızı vardı dünyaalr güzeli ona çok Aşıktım hatta ailelerimiz de çok iyi anlaşıyodu bi gün ben kıza duygularımı açayım dedim ona aşık olduğumu söyledim ama o böyle bir şeyi duymamaış gibi kabul ediyrıum dedi beni kibarca reddetti o günden sonra da bi daha bnmle hiç görüşmedi ama ben kızı çok sevidoum artık böylr içim içme sığmıyodu bişiy yapmama lazımdı bu kızı kendime aşık etmem laızm dı bende büyü yaptırmaya karar verdim kendime aşık etmek için büyü yöntemini kullandım büyü yaptırıdıktan sonra kız bi anda beni sevmeye başladı biz gene görüşöeye vbaşladık filan ama büyünün süresi bitince kız gene beni terk ediyodu bu durum da bnm canımı sıkmaya başladı artık yani süekli büyüyü yeniletmem lazımı bende başka bir çare bulayım dedim sonra bi medyuma gittim o bana celb yöntemini tarif etti celb ömürlük bi yöntemmiş bnu yapınca bi dah başka bişiy yapmana da gerk kalmıyomuş beneede celb yaptırmaya karar verdm gittim celbi yaptırdım kız gene vana aşı oldu bekliyorum tabi gene süresi bitcek benden uzaklamcak diye ama üç ay geçti hala kızla birlikteyiz hala aramzı çok iyi celb geçrekten bitmiyomuş ya ömrlükmiş şimdi biz düğün hzırlıklarına bailadık bile sedvdğm kızla evleneyrum şuan bu cebl sayesinde yi ki de yaptırmışım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir