Kara Nohut Büyüsü

Neden Kara Nohut Büyüsü

Adı her ne kadar büyü süreçleri içerisinde ‘’ kara nohut büyüsü ‘’ olarak bilinse de yapılacak ola çalışma genel olarak bildiğimiz nohutla yapılan büyüdür. Buradaki ‘’ kara ‘’ terimi büyünün bir kara büyü olarak yapılmasıdır. Daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz üzere nohut kullanılarak yapılan büyüler hem ak, hem de kara büyü olarak yapılmasıdır. Peki, kara nohut büyüsü nasıl yapılır, kimler yapar, hangi amaca hizmet eder hep beraber inceleyelim. Buradan sizleri büyü hakkında bilgilendiriyor olsak da bizim asla nohut büyüleri çalışmamız yoktur. Sadece bilgi paylaşımı açısından internet sitelerindeki bilgileri kaynak olarak tek çatı altında toplamamızdan ibarettir.

Nohut Büyüsünün Amacı Nedir?

Aşk ve sevgi büyüsü olarak bilinmelidir. Tek başına nohut büyüsü yapılmasını temsil eden süreç genelde aşık etme veya birbirlerine aşık olan kişilerin sevgilerini ilelebet koruması amacıyla yapılmaktadır. Ancak kara nohut büyüsü olarak yapılırsa aşık olan kişileri ayırma, birbirine sevgisi olan kişileri ise birer düşman haline getirmesidir.

Hoşlandığınız birisini kendinize aşık etmek için en etkili aşk büyülerinden birisi olan Nohut büyüsü kadim büyü kitaplarında geniş bir şekilde açıklanmaktadır. Kadim büyü kitaplarının içeriğinde büyülere dair ne varsa bulunabilir. Nohut büyüsü kullanılarak birisini aşık etme süreçleri içerisinde eğer hoşlandığınız ve aşık olmasını istediğiniz kişinin gönlünde birisi varsa, sevgilisi varsa bu ikiliyi ayırır ve size aşık olmasını sağlar. Aslında burada kara büyü tanımına net bir örnek vermiş oluyoruz.

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nohut büyüsünün yapılmasında iki adet ana malzeme bulunur. Bunlardan birisi nohut olurken diğeri de bir kaşıktır. Nohut toplamı tam 7 adet olmalı ve bu 7 adet nohutun sığabileceği kadar tahta kaşığa ihtiyaç vardır.

Bazı bilgilere göre büyülerde kullanılacak olan nohutların haşlanmış olması gerektiği bilgisi bulunmaktadır. Ancak büyü için nohutun haşlanması veya çiğ olmasının hiçbir önemi yoktur. Evinizdeki ya da marketten alacağınız nohutlar ile yapılabilmektedir.

Nohut büyüsünün yapılacağı zamanın bir önemi yoktur. Genelde bazı büyüler gece saatlerinde veya sabahın erken saatlerinde yapılabilmektedir. Hatta öyle büyüler vardır ki dolunay gecesinin beklenmesiyle yapılabilmektedir. Ancak kara nohut büyüsü herhangi bir zaman diliminde yapılabilir. Tek dikkat edilmesi gereken husus ise medyumdan başka hiç kimsenin bu büyüye müdahil olmaması gerekir. Ne birisinin görmesi, ne de birisinin bu büyüye dokunması büyünün tutmayacağı anlamına gelir.

Kara Nohut Büyüsü Evde Yapılır mı?

Nohut büyüsü için gerekli olan malzemelerden ve nasıl yapılacağına dair kısa yüzeysel bilgiler vererek süreci tamamlıyoruz. Tılsımlı sözcükler söylenerek, dualar okunarak 3 gün sürecek bir süreçle tamamlanır. Tam detayları vermiyoruz çünkü bu büyünün yan etkileri, ters tepmesi durumunda sizleri rahatsız edebilir. İlim sahibi kişiler yani medyumlar tarafından yapılabilir. Buradan anlatım yapıyor olmamıza istinaden evde tek başınıza bu büyüyü denemeye kalkmayınız.

5 Replies to “Kara Nohut Büyüsü

  1. Hocam merhaba, benim nişanlım başkası ile bir ilişkisinin olduğunu öğrendim. işin kötüsü evli bir adamla birlikteliği varmış. Biliyorum ama ona söyleyemiyorum çünkü ayrılıcaz. Bu yaz düğünüm var fakat nasıl yol izlemem gerektiğini bilmiyorum. Tek çare buraya yazdım. Bana yardımcı olurmusunuz. Nişanlımı bana bağlanmasını istiyorum. yaptıran arkadaşlar varsa banada cesaret verebilir mi bide hocanın numarasını istiyorum bilen arkadaşlar yardımcı olursa acil şekilde.

    1. allah yardımcınız olsun size Burak hocayı öneriyorum numarası da 0 553 371 89 94 bu çekinmeden aramanı tavsiye ediyorum.

  2. kız arkadaşımdan ayrıldım ayrılan tarafda benim ama kendime soruyorum neden ayrıldım diye cevap alamıyorum bana ne oldu üzerimde büyü olabilir mi? istemsiz bir şekilde kendimi yönlendiremiyorum.

  3. Merhaba Şenol aynen olabilir bence de davranışların pek mantıklı gelmedi sizin ayrılmanız için büyü yapılmış olabilir tabi benim ki tahmin ama yinede uzman bir medyuma danış derim burda kimse bunu bilemez.

    1. uzman medyum öneriniz var mı peki? Ben yorumları okuyorum internetten birçok kişi dolandırılmış ama medyum Burak isminde bir hoca tavsiye ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir