İp Büyüsü ile Bağlama

İp Büyüsü

Toplum arasında ip büyüsü daha çok düğüm büyüsü olarak bilinse de bazı kesimlerde iplik büyüsü şeklinde de anılmaktadır. Kullanılan malzemeler arasında ip tercih edildiği için ip üzerine de düğüm atılabilmesinden dolayı adını ip büyüsü olarak almıştır. Kuvvetli bir bağlama büyüsüdür. Tarihi konusunda pek bir bilgiye rastlanmasa da ülkemizde de, islam ülkelerinde ve Yahudi ülkelerinde sıklıkla tercih edildiğini duymaktayız.

İp Büyüsü Nasıl Yapılır?

İp büyüsü dahil herhangi bir büyünün tarifini vermek mümkün değildir. Birçok farklı yöntemle elde edilebildiği gibi medyumdan medyuma fark gösterebilmektedir. Hiçbir medyum ya da hiçbir büyücü böyle bir büyünün nasıl yapıldığı hakkında bilgi vermez. Ancak şunun bilinmesi gerekir ki bazı dualar eşliğinde uzun bir üzerine 40 defa düğüm atılması başlıca yapılan işlemlerden bazılarıdır.

İp Büyüsü Yapmak Günah mı?

İp büyüsü ile bağlama, kısmet açma, aşık etme, nasip açma gibi birçok işlem yapılabilmektedir. Ancak Kuran-ı Kerim ayetlerinde büyülerin yapılması, büyü yapılmasının talebi gibi süreçler yasaklanmıştır ve çok büyü günahtır. Bizler her zaman büyü yerine dualarla sıkıntılardan kurtulma yolunda gidilmesine dair bilgiler paylaşmaktayız. Bizlerden büyü yapın, büyü yapar mısınız ya da büyü bozar mısınız gibi sorularla gelmemenizi içten dileklerimizle istemekteyiz. Çünkü biz büyü yapmıyoruz ve burada belirtilen bilgiler sadece paylaşım amaçlı olup insanların meraklarını gidermek içindir.

İp Büyüsü Yapmaktaki Amaç Nedir?

İp büyüsü yapılırken düğüm atıldığından bahsetmiştik. Bu düğümlerin görevi ise bağlama üzerinedir. Yani ip büyüsünden bağlama yapılabilmektedir. Kişinin nasibi bağlanabilir, kişiyi kendinize aşkla bağlayabilir, kişinin nefsini bağlayabilir ve ya türevlerini gerçekleştirmek adına yapılmaktadır.

İp Büyüsü Nasıl Etki Yapar?

İp büyüsü bağlama üzerine yapıldığı için kişi kendi iradesi ile hareket edemez. Örneğin; bir kişiyi kendinize bağlamak istediğiniz zaman bu kişi ailesi başta olmak üzere etrafındaki tüm insanları arkasına alır ve sadece sizin yakınınızda olmak ister. Kişinin kazancını bağlamak istediğiniz zaman para kazanamaz, nasibini alamaz. Çok tesirli bir büyüdür ve kolay bozulmaz. Etkisi inanılmaz hızlı bir şekilde yayıldığı gibi tesiri de çok kuvvetlidir. Ortalama 15 gün gibi kısa bir sürede etkisi ortaya çıkar.

İp Büyüsü Bozulur mu?

Tüm büyülerin bozulma ihtimali vardır. Ancak ağırlıkla bize yöneltilen sorularda büyü bozma üzerine gelen suallere bizlerden bir destek alamazsınız. Çünkü bizler büyü bozmuyoruz. Ancak büyülerden korunmak için veya büyü belirtilerini ortadan kaldırmak için dua yoluyla sizlere ılımlı yaklaşabilmekteyiz. Bunlar da çoğu zaman Vefkler ile olabilmektedir. Ancak araştırmalarımıza göre ip büyüsü kolay bozulabilen bir büyüdür.

İp Büyüsü Yaptıranlar Var mı?

Öncelikle şunu tekrar bildirmek isteriz. Büyü yaptırmak günahtır. Böyle bir düşünceniz varsa bir kere daha düşünerek böylesine bir kara büyüyü yaptırmak yerine farklı yöntemler kullanmanızı tavsiye ederiz. Bunlardan birisi aşk tılsımı, aşk vefki ya da bağlama vefki olabilmektedir. Vefkler dualarla yapılmaktadır. Tılsımlar ise muska şeklinde olup yanınızda taşımanızla sizi şanslı hissettirmek adına önemli bir rol üstlenir. Elbet de büyü yapan kişiler vardır. Ancak büyü oldukça zor, ilim sahibi, havas ilminden olan kişilerin yapması gerekir. Amatörce yapılan bir büyü çok büyük riskler oluşturabilmektedir. Bizler yine tekrar edelim ki böyle bir büyü yerine işinizi dualarla halletmeniz ve gerisini Allaha bırakmanız tavsiyemizdir.

7 Replies to “İp Büyüsü ile Bağlama

 1. Kocamı eve bağlı bir insan haline getirmek istiyorum önerebileceğiniz medyum veya hoca varsa numarasıyla birlikte yazabilirmisiniz?

  1. 0 553 371 89 94 Medyum Burak bey’in telefon numarası bu kendisini size öneriyorum işinde gerçekten çok başarılı. Hatta bağlama üzerine adından sıklıkla söz ettiriyor. Ben whatsapp’dan iletişime geçmiştim kendisi ile baya ilgilendi sağolsun. Umarım faydam dokunur size de iyi günler dilerim.

  2. Size özellikle Medyum Burak’ı tavsiye ediyorum. Çok araştırdım işini en iyi yapan medyum olarak gördüm. Hiç bir yerde adından kötü bir şikayet vs. olmayan medyum. Ben kocamı değil de kızımı evine bağlı bir insan haline getirmek için çalışma yaptırmıştım. Etkisini fazlasıyla gördüm. Numarasını da vereyim size rehberimde hala kayıtlıymış 0 553 371 89 94 inşallah benim gibi öneride veya tavsiyede bulunan kişiler olur. Çünkü eminim ki birçok kişi Medyum Burak ile çalışmıştır ve doğru sonucu almıştır. Hislerimde yanılmıyorumdur umarım.

   1. size katılıyorum bende aşk celbi yaptırmıştım kız arkadaşımla aramız düzeldi Medyum Burak özellikle bu konuda çok iyi…

 2. merhaba arkadaşlar ben burak hocayı aradım ama ulaşamadım acaba yanlış vermiş olabilir misiniz numarayı tekrar kontrol etme şansınız var mı yada başka bir numarası var mı?

  1. selam sevim arkdaşların verdiği numara doğru 0 553 371 89 94 bu fakat kendisi bazen yoğun olabiliyırmuş ondan cevap veremeyebilirmiş. bende zor ulaşmıştım ama çok ilgili birisi sen aramaya ya da yazmaya devam et mutlaka döner sana.

 3. ben ne zaman aradıysam her zaman ulaştım. Özellikle geçen ay günde en az 5 defa arıyordum her defasında da açtı büyük ihtimal siz yalnış numarayı aramışsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir