İğneli Mum Büyüsü

İğne ve mum ile yapılan adı tam olarak iğneli mum büyüsü olarak bilinen bu havas ilmi çalışması oldukça etkili ve etkisini sadece 5 gün gibi kısa bir sürede göstermesiyle bilinmektedir. Çok kuvvetli ir büyü olsa da, 5 günde etkisini gösterecek kadar güçlü olsa da doğru bir medyum tarafından yapılırsa bu süreç geçerli olacaktır. İğneli mum büyüsünün tarihi Süryanilere kadar uzanmaktadır. Günümüzde güncel olarak yapılır ve özellikle de Anadolu’da yaygın bir büyüdür.

İğneli mum büyüsü dâhil diğer tüm mumla yapılan büyüler ustalık gerektirir. Kişilerin evinde tek başına yapabilecekleri bir büyü türü değildir. Hem riskleri olduğu gibi hem de çok zor yapılan bir büyüdür. İğneli mum büyüsünü yapacak olan kişi havas ilmi çalışmalarına yatkın olmalıdır. Okunacak olan esmalar, dualar, ayetler, tılsımlı sözcükler ve karışımlar gerçekten bilinmeli ve 5 günde etkisini gösteren iğneli mum büyüsünün yapılması için gerekli olan süre ise yine 5 gündür. Bunun için de her günün farklı zaman dilimlerinde elde edilmektedir.

İğneli Mum Büyüsü Aileyi Dağıtır mı?

Araştırmalarımıza göre baktığımız zaman halk arasında mum büyülerinin özellikle de iğne ile yapılan mum büyüsünün aileyi dağıttığına dair bilgiler karşımıza çıkmaktadır. Ancak bu bilgi doğru olarak bilinen yanlışlardan birisidir. İğneli mum büyüsü çok güçlü bir aşık etme büyüsüdür. Erkeği ya da kadını etkisi altına alır adeta aşkın kölesi haline getirir.

İğneli mum büyüsü bekar erkekler ya da kadınlar için sıklıkla tercih edilen büyülerdendir. Ancak kısmi olarak evli insanların da aşık edilmesi için kullanılmaktadır. Burada evli insanların birbirlerine aşık olmaları ak büyü olurken, evli insanları dışarıdan birisi tarafından kendisine aşık olması için yaptırılması ise kara büyülerden birisidir.

İğneli mum büyüsü eğer evli bir insana yapılırsa büyünün tesiri altına giren kişi ailesini düşünmez. Erkekse karısını, kadınsa kocasını düşünmez ve düşündüğü tek şey ayrılmaktır. Bu kişi büyünün etkisi ile birlikte hareket eder ve etrafındaki insanlar olup bitene bir türlü anlam veremez. Kişi aşık olması gerektiği kişiye yönelir çocuklarını düşünmez ve evi ile hiçbir bağı kalmayacak duruma gelir. Bu yüzden insanlar tarafından yuva dağıtan büyü olarak bilinir. Ancak bu süreç medyumlar tarafından pek işletilmez. Bu nedenle de evli insanı kendisine aşık edecek bir büyünün medyumlar tarafından yapılmadığı, yapılsa bile bu medyumlara ulaşmanın çok zor olduğu bilinmelidir.

İğneli Mum Büyüsü Nasıl Yapılır?

Şuan için bir medyum sitesinde olsanız da bizim herhangi bir şekilde büyülerle iç içe olan bir çalışma anlayışımız yoktur. Buradan bilgi amaçlı çeşitli kaynak sitelerden edindiğimiz bilgileri sizlere sunmak istiyoruz. İğneli mum büyüsü nasıl yapılır adlı alt başlığımızda sizlere yüzeysel bilgiler vermek istiyoruz.

Mumların çeşidi, türü büyü yapımı için pek önemli değildir. İğneli mum büyüsü yapılırken 5 adet toplu iğneye ihtiyaç olduğu gibi toplamda 5 adet mor renkli muma ihtiyaç duyulur. 5 adet mumun tam ortasına toplu iğneler batırılır ve mum yakılarak erimesi beklenir. Ancak burada küçük mumların tercih edilmesi çok önemlidir. Normal boyutlarda bir mumu yaktığınızda günlerce yanacağı hesap edilmelidir.

İğneli Mum Büyüsü Etkisi Nedir, Nasıl Bozulur?

İğneli mum büyüsü ile elde edemediğiniz, elde etmek istediğiniz zamanlarda zorlandığınız kişileri kendinize aşık etmek için kullanılan havas ilmi çalışması olarak düşünülebilir. Yapımı 5 gün sürdüğü gibi etkisi de 5 gün içinde kedisini gösterir. Yapılması kolay bir büyüdür ve yapıldığı gibi kola bir şekilde bozulabilir.

5 Replies to “İğneli Mum Büyüsü

 1. Bugün teyzemle bir araya geldim erkek arkadaşımla ilgili sorunlarımızı ve geleceğe dair fikirlerimizin olduğundan bahsettim. teyzem anlattıklarım karşısında sende büyü var galiba dedi ve bende kendimden şüphelendim. Bana gerçekten yardımcı olacak medyum önerisi olan varsa telefon numarası ile birlikte verebilir mi yarın tekrardan bu konuya gelip bakıcam çok acil gerekiyor inşallah birileri hızlı bir şekilde cevaplar.

  1. Medyum Burak tek geçerim. 0 553 371 89 94 numarası bu gönül rahatlığı ile arayabilirsin.

   1. neye göre Medyum Burak’ı önerdiniz detay verebilir misiniz bende aramak istiyorum ama daha önce çalışma yaptıran birinin yorumlarını duymayı çok istiyorum.

    1. önermenin üstünde başka bir kelime varsa onu söylemek isterdim size. O kadar güveniyorum kendisine.

  2. Merhaba ayşe Burak hoca malesef ki büyü ile ilgilenmiyor vefk, celb gibi işlemler yapıyor. Fakat kendisine durumu anlatın isterseniz çünkü belki de büyü değil yaşadıklarınız ve çözüm üretebilir. ben keza kendisi ile o şekilde tanıştım ama halen daha iletişim halindeyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir