Posted in: Yüzük Büyüsü

Gümüş Yüzük Büyüsü

Gümüş Yüzük Büyüsü Nedir?

En güçlü bağlama büyülerinden birisi de gümüş yüzük büyüsü olarak bilinmektedir. Gümüş yüzük kullanılarak birisini kendinize aşık edebilirsiniz. Bu yazımızda gümüş yüzük büyüsü nasıl yapılır, amacı nedir, belirtileri nelerdir ve etkisini ne zaman gösterir gibi sorulara cevaplar vererek sizleri bilgilendirmek isteriz.

Sevgiliyi Kendinize Bağlayabilirsiniz

Sevgilinize bir yüzük hediye ederek ya da aranızdaki aşkı, duyguyu, sevgiyi temsil etmesi için yüzük takmanız durumunda eğer gümüş yüzük büyüsü yapılırsa sevgilinizi kendinize bağlayabilirsiniz. Burada belirtilen bağlama nedir diye soracak olursanız eğer; diyelim ki kız arkadaşınıza gümüş yüzük büyüsü yaptırarak size bağlı kalmasını istiyorsunuz. Büyünün etkisi ile birlikte sevgiliniz sizden ayrılmak istemeyecektir. Karşısına çıkan tüm engelleri aşabilecek kadar cesaretli olur. Evlenme teklifinize hayır diyemez. Annesinin veya babasının ya da aile bireylerinden herhangi birisi sizinle görüşmesini istemiyorsa kız tüm bu engellere rağmen sizinle görüşmeye devam edecektir. Her daim sizi düşünür hale gelir ve sizi asla bırakmak istemez. Aranızda tartışma, anlaşmazlık varsa artık büyü sayesinde siz ne derseniz onu kabul edecek bir kız arkadaşınız olur. Aynı şekilde bu durum erkek için de geçerlidir.

Eşinizi Kendinize Bağlayabilirsiniz

Bağlama denildiği zaman aradaki aşkı, sevgiyi, mutluluğu, huzuru, güzel duyguları ikinize dair tamamen güzel şeylerin olmasını temenni etmeniz anlamına gelmektedir. Evli bir kadınsınız ve kocanızı kendinize bağlamak istiyorsanız, başka bir kadına yan gözle bakmasın, işinden evine, evinden işine gitsin gelsin, çocuklarıyla mutlu bir şekilde ilgilensin gibi isteğiniz varsa eğer gümüş yüzük büyüsü sayesinde eşinizi kendinize bağlayabilirsiniz. Koca olarak karınızı aynı şekilde kendinize bağlayabilmektesiniz. Karınız siz işten geldikten sonra sizinle ilgilenir. Size kötü söz etmez. Sizinle anlaşabilir bir ruh haline gelir. Size daime güzel sözlerle gelir. Ayrıca hepsinden öncesi kocasına karşı saygılı bir eş olur.

Nişanlınızı Kendinize Bağlama

Gümüş yüzük büyüsü ile evlenme adımları attığınız, kısa bir süre sonra düğün hazırlıklarına başladınız ve herhangi bir nedenden dolayı ayrılmak istemiyorsanız eğer gümüş yüzük büyüsü ile nişanlınızı kendinize bağlayabilirsiniz. Bu sayede sizi ayırmak isteyen tüm olumsuzluklara göğüs gerecek kadar güçlü bir yapıyla hareket edersiniz.

Gümüş Yüzük Büyüsü ile Aşık Etme

Bir kadın gümüş yüzük büyüsünü kendisine yaptırırsa eğer istediği bir erkeğe karşı şirin, semptatik ve güzel görünecektir. Genelde şirinlik büyüsü ya da güzellik büyüsü olarak bilinen bu süreçler gümüş yüzük kullanılarak yapılmaktadır. En tesirli aşk büyüleri arasında gümüş yüzük büyüsü bulunmaktadır. Ancak genel olarak bağlama üzerine yapıldığı için gümüş yüzük ile aşık etme sürecinde başarılı medyumu bulmak bir hayli zordur.

Gümüş Yüzük Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle işinde başarılı bir büyü yapan medyumla tanışmanız ve kısaca ne yapmak istediğinizi medyuma anlatmanız gerekiyor. Gümüş yüzük alınarak medyuma götürmeniz durumunda büyü süreci başlatılabilir. Ancak eşiniz ya da sevgiliniz tarafından beğenilen bir yüzüğün alınması daha hoş olacaktır. Medyum yüzüğü okur, dualar, tılsımlı sözcüklerle güçlü bir bağlama büyüsü haline getirir. Tüm bu süreç bilirkişi yani medyum tarafında yapılmalıdır.

Gümüş Yüzük Büyüsü Yerine Bağlama Tılsımı Yaptırın

Büyü yaptırmak ve yapmak günah olduğu içi büyü yaptırdıktan sonra bazı sıkıntılı süreçlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Ruhsal ve psikolojik hatta fiziksel sorunlarla görülebilir. Bu sebeple bizler gümüş yüzük büyüsü yapmıyoruz. Ancak eşinizi kendinize bağlamak, sevgilinizi veya nişanlınızı kedinize bağlamak istiyorsanız eğer bağlama tılsımı yaptırmanızı öneriyoruz. Bu tılsım hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Comments (6) on "Gümüş Yüzük Büyüsü"

  1. merhaba kocam normalde hiç yüzük takmaz ama bir kaç gündür parmağına gümüş yüzük takar oldu. Başka bir kadın tarafından gümüş yüzüğe büyü yapılmış olabilir mi yani yüzük parmagına girdiğinden beridir huzurumuz yok. Benim net cevap alabileceğim önerebileceğiniz medyum var mı arkadaşlar?

    1. bu konuyu medyum Burak hocaya sorabilir misiniz yardımcı olacağından şüphem yok. 0553 371 89 94 bu numaradan ulaşabilirsin kendisine.

      1. neşe hanım desteğiniz için teşekkür ederim. Sizden cesaret alarak aradım medyum Burak hocayı sağolsun yardımcı oldu. Yüzüğün büyü olup olmadığına dair bilgi alamadım Burak beyden ama bağlama celbi yaptırdım dün etkisini 2 hafta içinde gösterir dedi. Eğer birisi gümüş yüzük büyüsü falan yapmışsa bağlama celbi etkisini gösterdiği zaman birbirimize daha bağlı olurmuşuz yani büyü kırılır gibisinden dedi. Bakalım artık bekleyeceğiz.

  2. Mihriban hanım bağlama celbi maksimum kaç günde gerçekleşiyormuş bende yaptırmak istiyorum komşunun kızı yaptırmış ama güvenilir medyum arıyordum bende eşimi eve bağlamak istiyorum malesef 🙁

    1. bildiğim kadarıyla 3-4 haftada etkisini gösteren bir çalışmaymış. Araştırdım size cevap vermek için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir