Giden Sevgiliyi Geri Getirmek İçin Kara Büyü

Büyüler yapıldığında kişinin tamamen iradesini ele geçirmenizi sağlar. Büyü yapılan kişi artık kendi kararlarını kendi veremez hale gelir ve kısa sürede büyünün etkisi altına girerek sizin istediğiniz şekilde davranmaya başlar. Aşk büyüleri kişinin duygularını ele geçirmenizi sağlar ve bu büyüler oldukça kuvvetlidir. Aşk büyüleri kara büyüler arasında yer alır. Kara büyülerin kuvveti çok büyüktür. Bu yüzden de aynı zamanda tehlikeli büyülerdir. Bu büyülerin mutlaka iyi bir medyuma gidilerek yaptırılması gerekmektedir. Giden sevgiliyi geri getirmek için kara büyü çok kuvvetli olduğu için kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Eğer büyüleri kendiniz yapmaya kalkarsanız cinler musallat olabilir ya da büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekebilirsiniz.

Kara Büyülerin Büyük Etkileri

Kara büyüler çok kuvvetli büyüler olduğu için etkileri de oldukça büyüdür. Kara büyüler yapıldıktan sonra kişi artık mantıklı bir şekilde düşünemez hale gelir. Kısa sürede büyünün etkisi altına giren kişi artık kendi davranışları dışında hareket etmeye başlar. Giden sevgiliyi geri getirmek için kara büyü yapıldığında artık kişiye üç harfliler sürekli olarak vesvese vermeye başlarlar. Bu yüzden kişi artık sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Sabah akşam demeden sizi düşünen kişi artık size geri dönecektir ve sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir şekilde yaşamaya devam edebilirsiniz.

Kara Büyülerin Tesir Süreleri

Kara büyüler çok kuvvetli büyüler olduğu için etkileri de uzun süre sürmektedir. Kuvvetli büyülerin hiç biri sonsuza dek sürmez. Tesir süresi sona erdiğinde kişi de artık eski davranışlarına geri döneceği için mutlaka büyünün yeniden aynı medyuma giderek yapılması gerekir. Bu şekilde ancak büyünün etkileri kişi üzerinde devam edecektir. Giden sevgiliyi geri getirmek için kara büyü yapıldıktan sonra kişi üzerindeki büyü etkilerinin sürmesi için muskaya yazma yöntemi de kullanılabilir. Muskaya yazma yöntemi ile büyülerin gücü artar ve tesir süresi de uzayacaktır. Muskaya büyü yazma yöntemi bu yüzden çok fazla kullanılmaktadır. Ayrıca büyünün tesir süresinin artması için bağlayıcı ek büyülerde yapılmaktadır. Bu yöntemi de kullanarak büyünün etkisini ve süresini arttırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir